Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Izrādās, ūdens skaitītāju nolasīšana ir ārkārtīgi komplicēta, turklāt šī darbība katru reizi pamatīgi atšķiras, tādēļ šīs darbības izmaksas SIA Rīgas namu pārvaldnieks ir gandrīz neiespējami prognozēt.

Kā liecina Rīgas namu pārvaldnieka atskaite par uzturēšanas izdevumiem namam Pārslas ielā 9, nav divu reižu, kad ūdens skaitītāju nolasīšanas izmaksas sakristu.

Tā 2009. gada janvārī šo darbību namu apsaimniekotājs spēja veikt par nieka 50 santīmiem, bet pusgadu vēlāk – tā paša gada jūnijā šim pasākumam jau vajadzēja 2 latus un 50 santīmus.

Pēc trim mēnešiem ūdens skaitītāja nolasīšana palikusi nedaudz lētāka – 2,31 lati, bet jau pēc mēneša šo pakalpojumu skārusi dramatiska inflācija – 4,62 lati.

Par šī pakalpojuma izmaksu atšķirībām Rīgas namu apsaimniekotājam ir anekdotes cienīgs skaidrojums: „Izdevumu apmērs par ūdens skaitītāju rādītāju pārbaudi atkarīgs no darbinieku skaita, kas veic konkrēto darbību un laika, kas tiek patērēts tās veikšanai. Ievērojot minēto, summas par ūdens skaitītāju rādījumu pārbaudi dažādos mēnešos ir atšķirīgas.”

Ja kāds netic šī šķietami absurdā stāsta patiesīgumam, - te ir arī oficiālie dokumenti.

Dokumenti

FotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0