Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mja

27.05.2016. 19:32

A kapēc ufo nepaskaidro, kapēc netiek atdota nauda aizdevējam? Kas viņš kāds kretīns vai?

Atbildēt

Kam: Joske

26.05.2016. 12:57

»

Joske

Nemēģini nu Saskaņu piepīt klāt savai sorosītu un idiotu varzai, nesanāks


Tev nebūs nelietīgi svešu vardu valkāt un savus maizes tēvus slavināt!

Atbildēt

Kepka

26.05.2016. 12:54

»

Joske

Nemēģini nu Saskaņu piepīt klāt savai sorosītu un idiotu varzai, nesanāks


Tu esi tāds pats Joske, kā godīgie un saskaņojušies Ušakovs un Ameriks, kuri no aldziņas vien pārtiek :P

Atbildēt

Panamas papīrs

26.05.2016. 09:32

»

Panamka

Tikmēr Ušakova panamka Purvciema izgāstuves vietā ir uzcelta un sakārtota bez Panamas papīriem - godīgi, saskaņoti ar Ameriku un lietišķi :D


Okupantiem un krievu nacistiem kā N.Ušakovam, kas kaā okupanta pēctecis joprojām nepamet Latviju, līdzskrejejiem kā Amerikam, Leiškanu treknajai ģimenei no Rīgas brīvostas, tālāk nenosaukšu..tiešām vieta izgāztuvē .. kura jāsakārto, pietiek piedirst Latviju !!!!!!.. ar sēmuškām, krievu valodu, kirilicu u.c. drazu.

Atbildēt

Panamas papīrs

26.05.2016. 08:55

Atis Zakatistovs (šļurību filosofs, aktīvs kosmopolīts), A.Kaimiņš, aktīvs kosmopolīts, aktīvs marihuānas polularizētājs, apgalvo, ka čurā tikai stāvus, klauns un āksts, Ufo, deģenerāts, - īstā kompānija, kuru par nezināmas izcelsmes naudas līdzekļiem, visticamāk, SAB un DP virza politikā kā alternatīvu Zatlera idotu partijai, Sudrabas (Baikāla klukstes) NSL, SC partijai.Kosmopolītisms, saskaņa, vienotība..galvenie "uzstadījumi".. "sabiedrības drošības interesēs".

Atbildēt

de vashkevics

26.05.2016. 08:29

Būtu jāsaprot arī naudas faktiskā devēja LAD Lielrīgas pārvaldes rīcība. Cik dzirdēts auni tur strādā, un nefiltrē kam naudu piešķir.

Atbildēt

Dabas bērns

26.05.2016. 08:14

»

hm

Esi dumiņš vai izliecies par tādu


Es atskaiti negaidu, kam man tā?

Atskaites nebūs, jā, bet tai arī vēl nemaz nebija jābūt. Tieši par to, ka vēl nebija jābūt, bija mans komentārs. Taču gadās, ka kāds ir "dumiņš vai izliekas par tādu" un to nesaprot.

Kāpēc laukos nevarētu būt ierakstu studija??
Arī mans dēls tagad senā klētī laukos domā tādu veidot (tiesa, bez fondu naudas). Tavuprāt, lauki aprobežojas ar lopiem un graudiem? Vai laukos mūziku nespēlē un to tur nedrīkst ierakstīt? Tādā gadījumā tiešām esi "dumiņš vai izliecies par tādu" gadījums.

Saki, džeks bija atradis veidu, kā fondu naudiņu dabūt? Nu, un? Vai tas pats par sevi būtu kas nosodāms? Un vai tu nekad ne ar ko neesi aplauzies?

Atbildēt

hm

26.05.2016. 07:56

»

Dabas bērns

Raksts ne par ko - tikai lai pakasītos, ar tendenci uz melno PR...


Esi dumiņš vai izliecies par tādu?
Skaidri uzrakstīts - firma ir beigta, izpārdod mantu, Upaciers pats jau prom, kaut netiešais īpašnieks. Kādu vēl atskaiti tu gaidi? Un par kādu ierakstu studiju laukos murgo? Vienkārši džeks bija atradis veidu, kā fondu naudiņu dabūt.

Atbildēt

Dabas bērns

26.05.2016. 07:12

Raksts ne par ko - tikai lai pakasītos, ar tendenci uz melno PR.

Tak skaidrs ka: "Par uzņēmējdarbības rezultātiem 2015.gadā klients atskaiti var iesniegt līdz 2016.gada 1.jūnijam ... " un līdz ar to atskaites neiesniegšanas faktu šajā brīdī virsrakstā varēja nemaz neapzelēt.

Savukārt, ierakstu studijas izveide laukos pats par sevi nudien nav nekāds brīnums, par ko vajadzētu cepties un ironizēt; pie kam, kā redzams, projekts kvalificējies nosacījumiem bez problēmām.

Darbošanās, kādu Ufo uzsāka pēc amputēšanas no Radio SWH, jau sākotnēji saturēja lielu aplauziena varbūtību. Ne viņš pirmais, ne pēdējais, kam, kaut ko mēģinot darīt, tā gadās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: