Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uģis Āva

31.08.2018. 19:59

»

Andris

Uģi pašu ģimene nepieņem , jo uzvedās kā lohs ! Amerikā uzmeta savus partnerus, tagad sūta visiem simts deputātiem vēstules, kur lūdz naudu viņa mistiskajam biznesam...


Andri, nevajag dirst, labi? Es nevienu neesmu uzmetis! Un par nodokļu iemaksām - es pasmaidīšu :) Varētu gan salīdzināt iemaksas ar Tevi, Andri!

Un par ģimeni - iedot ģimenes locekļu telefona Nr.? Gribi aprunāties ar kādu no viņiem? Ja esi lohs, tad esi, bet nevajag izdomāt neesošas lietas!

Par parādiem - ne centu neesmu nevienam parādā!

Mans tālr. Nr. 23118338, ja esi tik drosmīgs, Andri Č.!

Atbildēt

ome

25.08.2018. 22:08

»

Jānis

Tur jau ir tā lieta, ka KPV sektas vārdi nesaskan ar darbiem. Viņiem ir patīkami tādi sekotāji un atbalstītāji kuriem pietiek ar pliku ticību sektas vadoņiem, bet tālāk par tukšiem slavinājumiem un "urrā" saucieniem saviem elkiem šie sekotāji tā arī netiek. Daudz vieglāk ir pliki ticēt. Šāda ticība ...


pirmkart jaanit,tu neesi jaanis,bet Vanja,ja tik negliti aprunaa latvieshus. Tavi gjeni ozh pec slaavu tautibas,zakjentin. Tas ir pirmais,otrkaart KPV LV nav sekta un treshkaart,tev tadi psrs-iski vardi naak arra,ka izskatas,ka esi no paligskolas naacis. Es domaaju apmeram taa,lai iipashi tevi netraumeetu,kaa garigi slimu cilveeku,okei?

Atbildēt

ome

25.08.2018. 22:03

»

Gvido Skrubis

Visi, kas apšauba Artusa un Alda rīcību un šķīstos motīvus, ir ķeceri, kuri savu sodu saņems pēc vēlēšanām, kurās KPV iegūs vismaz 51% balsu


tieshi taa,ka ieguus vismaz 51%. Jo arzenju latvieshi balsos par KPV LV! Turamies un mees uzvareesim.

Atbildēt

Komentārs

21.08.2018. 13:07

Autors ir policists un sieva tiesnese - valsts amatpersonas. Kā gan viņi varētu nemaksāt nodokļus? Tie taču tiek maksāti no nodokļu maksātāju naudas. Pat ja tās trūkst - nekas- valsts taču aizņemsies un samaksās. Domāju, ka diezgan muļķīgi ar to lielīties.

Atbildēt

Jānis

19.08.2018. 15:37

»

jautaajums

Un ko tieši Kaimiņš ir pildījis?Piemēram , balsojumā par ,,gestapo likumu,, Kaimiņš nobalsoja par


Tur jau ir tā lieta, ka KPV sektas vārdi nesaskan ar darbiem. Viņiem ir patīkami tādi sekotāji un atbalstītāji kuriem pietiek ar pliku ticību sektas vadoņiem, bet tālāk par tukšiem slavinājumiem un "urrā" saucieniem saviem elkiem šie sekotāji tā arī netiek. Daudz vieglāk ir pliki ticēt. Šāda ticība ir ērta aprobežotiem ļaudīm, kuriem slikti strādā galva (diemžēl tādu ļaužu ir vairāk kā pietiekami). Tiem ir grūti par kaut ko domāt, spriest, pierādīt. Grūti piepūlēt savas trūcīgās smadzenes. Smagi. Bet ticēt ir viegli. Sacīja tev – ticiet tam un tu noticēji tam. Sacīja – ticiet pavisam citam un tu noticēji pavisam citam. Saprātu piepūlēt nav nekādas vajadzības.

Atbildēt

vēl

16.08.2018. 15:19

»

Lauķis

Šoreiz par KPV nobalsos daudzi. Un daudziem tas būs protesta balsojums, jo patiesībā jau nav par ko balsot, domā kā gribi. Daudzi no kandidātiem jau ir deputātējuši, un redzam, kas no tā ir iznācis. Visnelietīgākais ir OIK, kuru vēl šobrīd daudzi aizstāv. Ja ar to ir izdarīts likumpārkāpums, kaut vai...


lielāku stulbumu nav iespējams izdomāt. Atraduši protesta balsojumu - pēc tāda protesta pēdējā pele ledusskapī pakārsies. Protesta balsojums ir tad, kad iemet tukšu aploksni urnā ........nevis balso par absolūtajiem idiotiem, klauniem, blēžiem, narkomāniem un alkāniem.............

Atbildēt

Kas Latvijā sagrāba varu?

16.08.2018. 11:26

»

Lauķis

Šoreiz par KPV nobalsos daudzi. Un daudziem tas būs protesta balsojums, jo patiesībā jau nav par ko balsot, domā kā gribi. Daudzi no kandidātiem jau ir deputātējuši, un redzam, kas no tā ir iznācis. Visnelietīgākais ir OIK, kuru vēl šobrīd daudzi aizstāv. Ja ar to ir izdarīts likumpārkāpums, kaut vai...


Pēc 1990.gada 4.maija varu sagrāba okupācijas laika NOMENKLATŪRA, tajā skaitā un tajos ietilpst komunisti, stukači, lasi: ZZS, TB/LNNK/VL/NA un SaSkaņa(SS), izlaupīja visus īpašumus, naudu un informāciju.
Tāstad - okupantu nav, bet okupācija turpinās?! Šīs trīs partijas nikni apmelo pārējos, lai viņi netiktu Saeimā, apsaukā ar lamu vārdiem - "raujas pie siles"(viņi nedrīkst, sile pieder komunistiem un stukačiem?), neiešu uz vēlēšanām (aizies komunisti un stukaču, naivie etniskie duraki), pazaudēsi balsi (sirdsapziņu nepazaudēsi, ja balsosi par komunistiem un stukačiem?), izsvītrošu "sliktos" rasnačus, brigmaņus un tjpr. - ha, ha ha, tu nobalsoji par komunistiem un stukačiem, jo nobalsot "pret"nevar.

Pareizi teikts - VISMAZ vara ir jāmaina.

Atbildēt

Politiķis

16.08.2018. 11:13

»

ha

Cilvēku stulbums ir neizmērojams. Cilvēki nesaprot, ka pusaktieris, narkomāns un alkašs politikā ir impotents, kas lielās ar savu potenci


Politika ir māksla nomelnot katru pretinieku, tā arī ir troļļu "māksla".

Vēlētājanm ir Di obligāti NOTEIKUMI - (1) jāatnāk uz vēlēšanām; (2) jāmaina politiskā elite, kas aizsēdējusies, tādēļ nedrīkst ņemt rokās ZZS sarakstu, neņemt rokās NA sarakstu un neņemt rokās Saskaņas sarakstu.
Par jebkuru citu partiju var un vajag balsot.

Atbildēt

Juris

16.08.2018. 08:55

Par Serviss AT varu apliecināt ka tā ir 100 % taisnība. Māris jau ir vēl vairākas firmas nograbinājis tādā pašā veidā.

Atbildēt

ha

16.08.2018. 08:35

Cilvēku stulbums ir neizmērojams. Cilvēki nesaprot, ka pusaktieris, narkomāns un alkašs politikā ir impotents, kas lielās ar savu potenci.
Daži tādi kaimiņi, liepiņas un mozvillas iir katras demokrātiskas valsts parlamentā, taču tautas stulbuma līmeni nu varēs izmērīt kaimiņos.

Atbildēt

Staicele

16.08.2018. 08:34

Staicelieši, atcerieties, šādi KPV darboņi jums jau tagad ne kapeiku no novada budžeta neatmet, bet saliek augstos amatos ar lielu algu zālīšu pīpētājus un tagad raujas vadīt VALSTI !!! Uz ko ceriet protesta balsojumā? 3x bankrotējis uzņēmējs zina, ko darīt ar VALSTI ???

Atbildēt

Lauķis

16.08.2018. 08:06

Šoreiz par KPV nobalsos daudzi. Un daudziem tas būs protesta balsojums, jo patiesībā jau nav par ko balsot, domā kā gribi. Daudzi no kandidātiem jau ir deputātējuši, un redzam, kas no tā ir iznācis. Visnelietīgākais ir OIK, kuru vēl šobrīd daudzi aizstāv. Ja ar to ir izdarīts likumpārkāpums, kaut vai ministrijas vai Saeimas līmenī, kas traucē šo likumpārkāpumu nekavējoties likvidēt?
Tā ka ja kādam ir jādomā, tad visvairāk bijušajiem deputātiem, vēlētāji, daļa, jau ir sapratuši, kas ir kas. Kaimiņš pagaidām vismaz iepriekš solīto ir pildījis, lai kā arī netiktu zākāts, tas nu arī ir fakts.

Atbildēt

Andris

16.08.2018. 05:53

Uģi pašu ģimene nepieņem , jo uzvedās kā lohs ! Amerikā uzmeta savus partnerus, tagad sūta visiem simts deputātiem vēstules, kur lūdz naudu viņa mistiskajam biznesam.
Pats uģis āva Latvijas kasē nav iemaksājis ne kapeiku, bet ģimene ar viņu pat nerunā ! Uģi tuesi un būsi dzīves neveiksminieks - un kad adosi parādus ?

Atbildēt

kokonuts

16.08.2018. 03:53

kpv nāca tāpēc, ka tā tika izlemts aktīvistu starpā - kam pieder valsts, neies jaunu zirgu izdomāt. Tā kā Valsts nebija atļauto vārdu sarakstā izlēma kpv. Tad pēc kongresa izrādījās, ka partijas nosaukums nevar būt tāds pats kā sia, kas jau bija aizņemts. Tā radās pielikums LV. To āvu es tikai dibināšanas sapulcē redzēju, kad bija uz valdi pieteicies. Darba grupās nebija manāms, tāpēc neko nezin. Gribēja ielekt valdē.

Atbildēt

Karlo

16.08.2018. 03:49

»

Gvido Skrubis

Visi, kas apšauba Artusa un Alda rīcību un šķīstos motīvus, ir ķeceri, kuri savu sodu saņems pēc vēlēšanām, kurās KPV iegūs vismaz 51% balsu


Pirmkārt, Artusa otrās atnākšanas sludinātāj, aizej pamācies politoloģijas ābeci. 51% nav iespējami principā.
Otrkārt - tavā stulbajā fanātiķa tekstā ir draudu pazīmes.

Atbildēt

Stukačs

16.08.2018. 00:13

»

Gvido Skrubis

Visi, kas apšauba Artusa un Alda rīcību un šķīstos motīvus, ir ķeceri, kuri savu sodu saņems pēc vēlēšanām, kurās KPV iegūs vismaz 51% balsu


Man patīk stukači un stukaču darbs. Mani iefiltrē biedru rindās, iegūstu uzticību un tad gāžu dubļus uz savējiem, ko uzroku kā cūka (cūka dubļus vienmēr atrod, tāpat stukači) un kā savējais protu nostučīt savējos. Tā ir liela māksla - dezinformēt sabiedrību, sniegt dezinformāciju kā patiesību.

Visas partijas, kuras grauj no iekšas, tajās strādā stukači, sauciet tos kaut par "piecīšiem", "sesīšiem" vai poikāniem, nodevējiem, provokatoriem vai tml. - viņi kalpo vienam mērķim - graut personas vai partijas, degradēt vēlētāju acīs un prātos - tie ir "nelieši".

Bez stukačiem dzīve pelēka.

Atbildēt

Gvido Skrubis

15.08.2018. 23:35

Visi, kas apšauba Artusa un Alda rīcību un šķīstos motīvus, ir ķeceri, kuri savu sodu saņems pēc vēlēšanām, kurās KPV iegūs vismaz 51% balsu.

Atbildēt

Gvido

15.08.2018. 23:33

Sekojiet manā Twiterī taisnības cīnītāju gaitām - https://twitter.com/gvido20/

Sarauj, KPV!
https://vk.com/photo89256080_310968049?all 1

Atbildēt

b

15.08.2018. 22:57

Možkavillo ir sapratis ka sapīsies meistarībā... un nolēma ielēkt politikā....
KPLV paņēma ...laikam labs auto un labi izskattās...
Tikai uzvalciņam visa mugura ar sūdiem...

Atbildēt

Zanuda

15.08.2018. 22:05

Uģis Āva birsā ķieģeli ierāva.

Atbildēt

Dumdums

15.08.2018. 21:31

Āva nespēj pārvārīt ka netika pie šprices kpv valdē.

Atbildēt

Auni un Klauni

15.08.2018. 21:25

»

Fakti ir fakti

Tā, ziniet, ir visparastākā, cilvēciskā skaudība...


Janīna Kursīte-----mūžīgā Saeimas deputāte,arī grib pa kanalizācijas trubām , tikt Saeimā!!!!
Kam interesē , Tavs MOŽVILLO!!?????

Atbildēt

Tereza Mendoza

15.08.2018. 17:28

Neattīstītu tautu var glābt tikai dāma ar izskapti.

Atbildēt

No iekšas

15.08.2018. 16:57

Prātā apdalītos pārliecināt nav jēgas. Arī es esmu bijis tur iekšā un parakstos zem katra vārda par to, ka biedru iniciatīvas pat netika izmantotas tualetes papīra vietā. Tās vispār netika ņemtas vērā. Biedri tur ir tikai masas pēc, idejas, ierosinājumi, pat izstrādāti priekšlikumi tur nevienu neinteresē. Teātris. Sākumā - viena cilvēka, tagad jau vairāku cilvēku režisēts zombēšanas pasākums ar lieliski iestrādātām NLP metodēm. Ja par šo vai ko citu "nevēlamu" kāds ieminas, to Gobzems veikli nobloķē, lai cilvēki neredz citu viedokli, lai paliek tikai laizītāji, tādējādi radot kopējo iespaidu, par milzīgu atbalstu. Jebkurš, kurš izsaka atšķirīgu viedokli, tiek bloķēts. Tādu jūs gribiet Ministru prezidentu? Gribiet 1934. gada un izrietošās vēstures atkārtošanos? Pēc manām domām KPV uz doto brīdi ir visbīstamākā pie varas tikt gribošā partija - Latvijas tautai. Un nevis kliķei vai pastāvošajai varai, kā to apgalvo viņi, bet tieši tautai un, nebaidīšos izklausīties skaļš - valsts noturībai. Viņi nāk ar destruktīviem priekšlikumiem, nepiedāvājot reālu risinājumu. Reālu, nevis tikai tukšu muldēšanu.

Atbildēt

Fakti ir fakti

15.08.2018. 16:31

Tā, ziniet, ir visparastākā, cilvēciskā skaudība.

Zemnieku Vidzemes saraksta 14.numurs Bārda nevar pārdzīvot, ka Možvillo ir KPLV Vidzemes saraksta 2.numurs ar milzīgu iespējamību tikt ievēlētam. Tagad Bārda plosās, izmantojot melno PR, visās frontēs, lai konkurentu nomelnotu.

Atbildēt

?

15.08.2018. 16:21

Man liekas, ka tas Māris salīdzinājumā ar Trampu ir nulle.

Atbildēt

nja

15.08.2018. 16:01

Te var tikai pateikt....”divi zābaki - pāris”. Un šādi mums NAV vajadzīgi.

Atbildēt

ir varianti

15.08.2018. 15:50

pussprāgušu zirnekļu kautiņš stikla burkā par vienu nosprāgušu sūdumušu.

izbadējušos suņubūdas ķēdeslopiņu plēšanās par pliku kaulu tukšā bļodā.

Atbildēt

Uģi!

15.08.2018. 15:10

Pat,ja Jums būtu taisnība,tad tik seklu tekstu var uzrakstīt tikai nelietis un apbižotais.Par to zirgu-aizdomīgi...

Atbildēt

taadas mums vajadziigas

15.08.2018. 14:33

Bufetchica paliek bufertchica! :-)

Atbildēt

hi hi

15.08.2018. 14:33

tas par to zirgu bija labs...

Atbildēt

Abc

15.08.2018. 13:57

Jau izteiciesvienreiz Uģi, tavu domu saprataam. Nomierinies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: