Menu
Pilnā versija
Foto

Unikālais izaicinājums

Arturs Priedītis · 08.11.2019. · Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hi hi

13.11.2019. 12:09

»

Почта


viļamsans apsargā miesu.

Atbildēt

tjfu

11.11.2019. 20:52

Tā ir atklāta uzpļaušana tiesai, valdībai, valstij, tautai.
------
Valsti un tautu nav te ko jaukt iekšā, tas, ka kāds uzspļauj sistēmai, - tiesai, valdībai... izraisa arturā prrr... sašutumu. Nu, aizej nobučo dibenu tiesai, valdībai, taviem bijušajiem kolēģiem, kuri tagad ir augšā, bet tu, apakšā, cīnoties par to, lai šiem neuzspļauj :)

Atbildēt

Paija

10.11.2019. 22:18

Izskatās, ka Rimšēvics atnācis uz tiesu palasīt avīzi, demonstrējot, cik viss tiesā notiekošais viņam ir vienaldzīgs un nesvarīgs, .. tik nesvarīgs, ka laika īsināšanai spiests lasīt avīzi.

Atbildēt

Cyril урод

10.11.2019. 14:44

»

Cyril

урод


дебил cyril

Atbildēt

Jānis

10.11.2019. 13:40

Avīzi lasīt esot nelietīgs izaicinājums.It sevišķi "FT".Tā varētu būt , jo izglītība pie laba gala nevienu nenoved.Rimševics redz tiesas zālē nonācis.Bet Priedītis malacis,galvenos neliešus atradis ,tagad atmasko viņu galvenās nelietības.

Atbildēt

Хуня и ппэдеж

10.11.2019. 11:27

»

Почта


Везде так и в штатах.

Atbildēt

Почта

10.11.2019. 11:11


Tapec jau ir tādā vērtē daži bijušie menti vai prokurori, kuri ielien par advokātiem.
Interesanti, ko Ventspils bijušais ments un gadu Rīgā par prokuroru pastrādàjušais nu jau advokāts Vilemsons dara Rimēvica un Mortensona krimināllietā?

Atbildēt

Fēlis

10.11.2019. 00:09

»

Vai nāks jauns iekraus gads?

Vai nāks piektais gads...


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu!

Atbildēt

Vai nāks jauns iekraus gads?

09.11.2019. 17:08

Vai nāks piektais gads?

Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas principiem. Kad pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, gar Saeimas ēku policija virzīja satracināto pūli, citas ielas bija noslēgtas. V. Zatlers "aizbēga" uz Īriju. Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai.Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.Šodien VP E. Levits ir tāds pat cionistu ieliktenis- marionete kā V. Zatlers. E. Levits nekad nerosinās atlaist Saeimu, jo šī Saeima ar viņa "skolnieku" MP K. Kariņu ir daudz labākās izredzēs savā varas korporācijā pret latviešu un Latvijas tautām.Visas sistēmas - izglītības, medicīnas, tieslietu utt. ir speciāli ar lēmumiem un likumiem radītas divsejainas. Viena ir godīgā nabadzīgo daļa - pilnīgi beztiesiska un tiek reāli iznīcināti un tā ir lielākā, vājākā sabiedrības daļa, kura tic valstij un domā, ka valsts godīgi par to rūpējas.Otra puse visu sistēmu ir bagātāko daļai - ārsti, privātpasniedzēji - privātskolas, kurās iemāca un iemācās, kur nelieto mobilos t. un planšetes, tiesību sistēmā bagātie ar kāju atsper tiesas sēžu telpu durvis, kurās tos ieved Kolaboranti.Ar cionistu Saeimas darba stratēģiju, manipulējot ar Saeimas deputātu nezināšanu un aprobežotību, varaskāri un slavaskāri, naudaskāri un privilēģijām, Saeimas prezidijs sasniedz cionistiem vajadzīgo likumdošanu. Cionisti ir vienā pajūgā speciāli iejūguši tīršķirnes rikšotāju un klibu, nodzītu zemnieka zirdziņu.Reāli apjāja medicīnas godīgos darba darītājus. Saeima pat, maldinot lētticīgos, ar Saeimas pr-jas I. Mūrnieces manipulācijām savulaik pieņēma likumu! Labi zinot, ka pāri pieņemtajam likumam par algu paaugstināšanu mediķiem ir hierarhiski augstāks - budžeta likums. Likums par nāk. gada valsts budžetu. Mediķi nav juristi un tika maldināti.Tagad cionistu kalpone I. Mūrniece atvainojas. Viņa savu atvainošanos var sev pati iebāzt vistumšākajā vietā.

Atlaist Saeimu ar "nāves eņģeli" - slepkavu veselības ministrijā I. Viņķeli, kura tika īpaši apmācīta ASV cionistu skolā, kura turpina A. Čakšas iesākto genocīdu

Atbildēt

Fēlis

09.11.2019. 14:03

Par Rimēviču tā kā viss būtu skaidrs, bet kā tur ar Muižnieku? Tā arī neesu sapratis, kāpēc viņš ir suka.

Atbildēt

xvx

09.11.2019. 12:43

Skumji....Rimševics izrādās padomju nomenklatūras zelta jaunatnes parstāvis . Blata dēliņš....Un tāds mūs 25 gadus vada un ekonomiku māca būvēt....Ko brīnīties par dziļo bedri. Ak jā - izrādās ka ātros kredītus arī viņš ir piesedzis un tautu dzinis svešumā... Karātavas pēc viņa raud, gaoda vārds.

Atbildēt

Niknais

09.11.2019. 12:37

»

hi hi

Diemžēl tiesa noteikti neizteica pat "aizrādījumu" par necieņu pret tiesu!?TĀDS BEZKOMPROMISA TIESISKUMS SOLĪTĀ RĪCĪBĀ.Bet nu cik var secināt indivīdam "atbalsts" bruselē un pie tēvoča sema.IEROPAS SAVIENĪBA


Mudak, tiesas sēde vēl pat nav sākusies, tiesnesis nav zālē, ja fotogrāfs var tā brīvi staigāt. Bet Rimēvics rāda, ka viņu šī tiesa neuztrauc, Lapiņa ir sistèmas cilvēks

Atbildēt

nevajag visu tautu

09.11.2019. 07:46

tie ir sarkanie č

Atbildēt

lauķis

09.11.2019. 07:42

»

Cyril

урод латыш


Paldies par atzinību.

Atbildēt

viesis

09.11.2019. 07:27

Bet kas šeit ko brīnīties? Rimšēvičs jau sen ir parādījis, ka viņš uzspļauj visam un visiem. Acīmredzot šī viņa īpašība no vienas puses- ļāva tikt tik augstu un noturēties, no otras puses, visdrīzāk arī viņu nogremdēs. Tajā pašā laikā, viņam ir tik daudz ko zaudēt, ka viņš turēsies līdz pēdējam, kā Brestas cietoksnis :) un gaidīt no viņa kaut kādu ētiku, morāli, sirdsapziņu, ir bezjēdzīgi.
Stulbi tikai, ja ir kādi ļautiņi vēl, kas viņu atbalsta un uzskata par upuri. tas gan ir bēdīgi :(

Atbildēt

Sviests

08.11.2019. 23:39

Tas Financial Times numurs taču ir vairākus mēnešus vecs!

Atbildēt

agents

08.11.2019. 23:10

Arturam soreiz ir taisniba . Ja tiesa kads apsudzetais lasa laikrakstu ,nevis kriminal likumus ,tad prokuroram viss ir skaidrs .

Atbildēt

Edis

08.11.2019. 21:26

Es dzivoju UK ne pirmo gadu un atvainojiet nedaudz,bet zinu,ko vini doma par latviesiem,ka tautu un Latviju,ka Parlamentaru Demokratisku Republiku.Ja ar pirmo viss ok,tad to,ko vini doma par Rinkevicu,Levitu jums labak nezinat.

Atbildēt

lauķis

08.11.2019. 20:34

Staļina, Brežņeva laikā PSRS kurators bija ASV žīds un cionists Armands Hammers,perestroikas laikā vadību pārņēma Rotšilds.Tādi rimševici saimniekiem vienmēr vajadzīgi,kamēr izpilda pavēles.Koministam Priedītim tas viss labi zināms.
Par ASV amatpersonu naudas atmazgāšanu caur Latviju gan taisnība.

Atbildēt

Janis

08.11.2019. 19:02

Ņirgāšanās par latviešiem Rimševics ir Priedīša kompanjons,bet labi,ka vismaz viņš uzraksta,un pat nedomā skriet ar pieri sienā,jo zina,ka aiz tās stāv puķini ar trampiem ar beisbollenēm rokās.

Atbildēt

hm

08.11.2019. 18:23

Sabiedrība pie mums ir sadalīta. Kamēr vieni gaužas, tikām citi zog, shēmo, likumīgi un nelikumīgi darbojas mantas un naudas kāres jomā.
Runa nav par desmitiem, pat ne simtiem. Mamons ir kapitālisma dievs.
Kā izārstēt cilvēkus? Nu nekā! Latvijai nepieder Sibīrija un Levits nav Staļins.
... trīsreiz dziļi ieelpojam un dodamies tālāk.

Atbildēt

hi hi

08.11.2019. 18:12

Diemžēl tiesa noteikti neizteica pat "aizrādījumu" par necieņu pret tiesu!?TĀDS BEZKOMPROMISA TIESISKUMS SOLĪTĀ RĪCĪBĀ.Bet nu cik var secināt indivīdam "atbalsts" bruselē un pie tēvoča sema.IEROPAS SAVIENĪBA?

Atbildēt

Asiirietis

08.11.2019. 16:58

Žīdkrievi un viņu modifikācijas ir netikai piesavinājušies Latvijas pilsonību, bet nozaguši arī latvieša tautību, caur degradēto likumdošanu kura pastāv kopš 1940.gada okupācijas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: