Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Priekš Pietiek

02.08.2018. 21:43

»

Priekš Pietiek

Ja interesē kompromats par Saskaņu, rakstiet šeit atbildi


Tā jau zināju, ka neinteresē, joka pēc uzprasīju;)

Atbildēt

Priekš Pietiek

01.08.2018. 13:23

Ja interesē kompromats par Saskaņu, rakstiet šeit atbildi.

Atbildēt

Dikļu muļķi, Indjui Durka,

31.07.2018. 18:52

»


ar kļičku untuns mikropiscanczs. Ir sacīc, kas cita acī baļķi redz, savā tirsas acī debess Klāru rod!

Atbildēt

krievu smerdelim

31.07.2018. 18:28

»


To, ka ielaistas galvas slimības progresē ātri, visiem ir zināms, tomēr spēju, spiest taustiņus vēl neesi pavisam pazaudējis.

Atbildēt

Man nav kauna nosaukt savu vārdu!

31.07.2018. 18:13

»

Ja vien pats neesat slims!

Domāju, ka esat! Jo krievžīdus nekad neesmu pieminējis. Pēdējie vēstures pētījumi neapšaubāmi pierāda cionisma ietekmi uz Latvijas politiiku. Mani nerūp jūsu veselības stāvoklis tieši tāpat, kā jums nerūp manējais. Jūs satrauc vnk fakti, kurus atklāju un kuri atklāti Juri Lina grāmatā Zem Skorpiona ...


Man tikai ir bailes to darīt!

Žīdu gudrība ir apspēlēt tautas un sabiedrību uz to vājību rēķina. Ar korupciju, godkāri, varaskāri, augstprātību, pazemību, laipnību, pacietību utt. Gūstot praktisku labumu. Gudro stratēģija un taktika. Tur viss pamatots.

Bet, vai pēc žīdu priekšrakstiem jāstrādā pret tautu, kam piederi, nevis otrādi, tas katra paša jautājums. Daudzi latvieši saka - mana tauta. Vai tad? Mana valsts. Vai tad? Pareizi ir teikt - tauta, kurai es piederu. Jo tautas tās valodā mani ir izaudzinājusi utt. Augstprātīgi ir sacīt, Grantiņ, mana tauta! Bet valsts pieder tam, kas to nopērk, vai pakļauj ar parādiem. Ja tauta ar savām asinīm nopērk valsti, tā pieder tai tautai. Ja žīdu cionisti ir spējuši ar diversijām sagraut valsti, to novedot parādu atkarībā, tad tā valsts ir izlaupīta un pakļauta saskaņā ar Kramākslaz principiem. Un valsts nepieder vairs tautai, bet žīdmasonu B' nai B' rith, kurai pieder SVF/PB, kas ir LV finansētājs. Un politikas noteicējs.

Atbildēt

Ja vien pats neesat slims!

31.07.2018. 17:12

»


Domāju, ka esat! Jo krievžīdus nekad neesmu pieminējis. Pēdējie vēstures pētījumi neapšaubāmi pierāda cionisma ietekmi uz Latvijas politiiku. Mani nerūp jūsu veselības stāvoklis tieši tāpat, kā jums nerūp manējais. Jūs satrauc vnk fakti, kurus atklāju un kuri atklāti Juri Lina grāmatā Zem Skorpiona zīmes, līdzīgi liecinājumi ir 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem un A. Grūtupa Observatorā. Jūs satrauc manis aprakstītie fakti, lasītājam liekot aizdomāties par 4. maija cionistu- komunistu- čekistu patiesajiem nolūkiem. Vnk sakot, ej dirst, tu pretīgā VDK cūka! Ppie iespējas, ceru, ka tāda radīsies, tev lodi paurī ielaistu!

Atbildēt

Nosakiet pats sev diagnozi,

31.07.2018. 17:05

»

Diemžēl,

visnotaļ iespējams, ka arī šāda (jūsu) objektīvā paškritika ir atbilstoša (jūsu) diagnozei


ja nomelnojat pilnīgi objektīvi pamatotu tekstu anonīmo sacerētāju. LPSR laikos šādu tekstu sacerētājus ievietoja psihiatriskajās klīnikās ar noteiktu diagnozi. Tā kā to nespējat vairs izdarīt ar anonīmu rakstītāju, nekas cits neatliek - jānomelno!

Atbildēt

Diemžēl,

31.07.2018. 15:43

»

Židmasonu- cionistu- komunistu- čekistu sērga

ir iespiedusies Latvijas visās sfērās. Te mēs redzam nomelnošanu VDK stilā


visnotaļ iespējams, ka arī šāda (jūsu) objektīvā paškritika ir atbilstoša (jūsu) diagnozei.

Atbildēt

Židmasonu- cionistu- komunistu- čekistu sērga

31.07.2018. 14:37

»


ir iespiedusies Latvijas visās sfērās. Te mēs redzam nomelnošanu VDK stilā.

Atbildēt

Uzskatāmie cionistu Gudro stratēģijas un taktikas

31.07.2018. 11:09

»

Šeit mēs uzskatāmi redzam ar nomelnošanu

cionismu reālajā darbībā. Līdzīgi tiek nomelnoti Žuļa uz latviskuma saglabāšanu vērstie komentāri...


panākumi ir Citadeles uzdāvināšana ASV židiem, Metalurga elektrokrāšņu finansēšana par nodokļu naudu, novedot Metalurgu līdz bankrotam, dārgās krāsnis pārdodot ar židu shēmām par sviestmaizi, OIK maksājumi utt.

Atbildēt

4. maija cionistu- komunistu- čekistu kliķe

31.07.2018. 11:02

»

ja pamet

Bet tā visu pārējo laiku Vienotības un SC ievēlētais Vējonis ir savā amatā. Kozlovska, Rinkēviča un Maizīša, kuru ietekme ir nesalīdzināmi lielāka, nekā Vējonim, vietā vienalga nāk viņiem līdzīgie pretvalstiskie organismi


ir visas augstākās valsts amatpersonas VP, MP, Saeimas spīkere, SAB vad., DP vad, Saeimas nac. droš. padome, komisija utt. Šīm iestādēm, amatpersonām, savukārt, pakļauti Valsts sekretāri, kuri regulāri tiekas un saskaņā ar valsts noslēpumu pieņem stratēģiskus lēmumus, paziņojumus sabiedrībai, tostarp apzināti melīgus sabiedrības drošības interesēs. Saeimas komisijas, prezidiju vada draudzīgi personas gan no Saskaņas, gan citām partijām - savējie, kuri realizē cionistu- komunistu- čekistu pašreizējo stratēģiju un taktiku, kura noslēpta saskaņā ar valst noslēpumu slepenajos židmasoniem piederošo SVF/PB naudas aizdevumu LV slepenajos līgumu nosacījumos.

Atbildēt

Šeit mēs uzskatāmi redzam ar nomelnošanu

31.07.2018. 10:55

»


cionismu reālajā darbībā. Līdzīgi tiek nomelnoti Žuļa uz latviskuma saglabāšanu vērstie komentāri.

TV 24 cioniste Ināra Mūrniece no NA skaidri komentēja apstākli, kad daudzi latvieši ir paļāvušies uz neticību valsts varai un plāno nepiedalīties vēlēšanās, tādēļ pašlaik tiek papildus finansēta Drošības policija, lai novērstu šādu attieksmi. Cionisti ativizē Saskaņu un Vienotību un citas partijas piedalīties vēlēšanās, sarīdot partijas savā starpā ar dažādiem saukļiem, lai zem šīm aktivitātēm paslēptu cionistu Gudro stratēģijas taktikas patiesos mērķus - valsti pakļaut SVF/PB ar parādiem, bet tautu apzagt un paverdzināt B' nai B' rith židmasonu interesēs.

Atbildēt

Diemžēl,

31.07.2018. 10:40

»

Izlasi 6. Saeimas deputāta

G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Pašu G. Valdmani nomelnoja un izsmēja. Izlasot grāmatu, uzzināsi, ka cionisma- komunisma- čekistu mērķos bija metode nomelnošana ar patiesiem un sadomātiem kompromatiem. Uzzināsi, ka cionisistu - komunistu- čekistu mērķi nav mainījušies, arī metodes nomelnošanā, ka ASV...


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

ja pamet

31.07.2018. 10:31

»

Ja VP R. Vējonis pamet valsti

valsts diplomātiskā vizītē, Saeimes pr-ja I. Mūrniece aizstāj VP. Vējoņa un Mūrnieces saskaņā ar valsts noslēpumu politika un nostādnes ir pilnīgi identiskas un cionistu- komunistu- čekistu nostādnēs, stratēģijā un taktikā pret latviešu tautas patiesajām tiesībām un interesēm. Cionisms pēc LPSR sabrukuma...


Bet tā visu pārējo laiku Vienotības un SC ievēlētais Vējonis ir savā amatā. Kozlovska, Rinkēviča un Maizīša, kuru ietekme ir nesalīdzināmi lielāka, nekā Vējonim, vietā vienalga nāk viņiem līdzīgie pretvalstiskie organismi.

Atbildēt

Aicinu latviešiem nepiedalīties, nebūt līdzvainīgiem

31.07.2018. 10:25

»

atbilde - Ar garu pret VARU! 3

Tu Pārstāvi SC? AICINĀJUMS LATVIEŠIEM NEIET BALSOT LAI SC IEGŪTU MAKSIMĀLOM SKAITU SAEIMĀ? SC VĒLĒTĀJI IES BALSOT MAKSIMĀLI IESPĒJAMĀ SKAITĀ. TĀDA IR ŠĪ TEHNOLOĢIJA


un līdzatbildīgiem, vērot, ka nekas nemainās un nepaļauties uz 4. maija noziedznieku komunistu- čekistu- cionistu kliķi. Nestiprināt to. Jo ietekmēt mēs tās lēmumus nevaram. Tai vietā latviešus aicinu organizēties nacionālās kustībās, kuras nekontrolē čekisti- komunisti- brīvmūrnieki- DP un SAB utt.

Atbildēt

Ja VP R. Vējonis pamet valsti

31.07.2018. 10:20

»

plānprātiņam

"ko pārvalda J. Maizītis, DP, R. Vējonis, M. Kučinskis, Ināra Mūrniece...


valsts diplomātiskā vizītē, Saeimes pr-ja I. Mūrniece aizstāj VP. Vējoņa un Mūrnieces saskaņā ar valsts noslēpumu politika un nostādnes ir pilnīgi identiskas un cionistu- komunistu- čekistu nostādnēs, stratēģijā un taktikā pret latviešu tautas patiesajām tiesībām un interesēm. Cionisms pēc LPSR sabrukuma Latvijā tiek realizēts ar visu partiju starpniecību.

Atbildēt

plānprātiņam

31.07.2018. 09:44

»

Ar garu pret VARU!

Vienīgais līdzeklis, kā pretoties 4. maija cionistu- komunistu- čekistu režīmam, ko pārvalda J. Maizītis, DP, R. Vējonis, M. Kučinskis, Ināra Mūrniece, ir nepiedalīties tas noziegumos - nebūt līdzvainīgiem un līdzatbildīgiem, piedaloties vēlēšanās. Mēs redzam, kā un cik regulāri tiek nomelnots visos...


"ko pārvalda J. Maizītis, DP, R. Vējonis, M. Kučinskis, Ināra Mūrniece"
--------------
Pārvalda!!! Neko teikt. Vai tad visus Vienotības čekas pakalpiņus, zagļus un pederastus pa nakti būsi noslīcinājis kanalizācijā, ka tagad Mūrniece "pārvalda"? Vēl vakar vakarā pie visnozīmīgākām silēm bija SC koalīcijas partneri: Rinkēvičs un Kozlovskis, bet lielāko patērētāju apšmaukšanu ar OIK vadīja Ašerādens.
p.s. Maizītis un Vējonis arī ir uz tavējo neliešu sirdapziņas.

Atbildēt

Es

31.07.2018. 09:19

Kamēr Priedīša vārdā nosauktais portāls vēl ļauj komentēt, pateikšu, ka atšķirībā no partkomu telpu iekšējo tālruņa numuru grāmatas totāli bezjēdzīgās pārpublicēšanas, šī grāmata - 1990. gadu notikumu apkopojums tiešām ir pirkšanas un glabāšanas vērta.

1988. gada telefona grāmatā teikts, ka Baltijas Kara apgabala virspavēlnieka 2. vietnieka 3. palīga Valērija Juroviča Smirnova iekšējais tel. nr. bija 0134. Tā kā šī ir ļoti vērtīga informācija, gibu par to balvu. :D

Atbildēt

atbilde - Ar garu pret VARU! 3

31.07.2018. 09:10

Tu Pārstāvi SC? AICINĀJUMS LATVIEŠIEM NEIET BALSOT LAI SC IEGŪTU MAKSIMĀLOM SKAITU SAEIMĀ? SC VĒLĒTĀJI IES BALSOT MAKSIMĀLI IESPĒJAMĀ SKAITĀ. TĀDA IR ŠĪ TEHNOLOĢIJA!!

Atbildēt

pac turi!

31.07.2018. 08:21

»

Turi muti

Tu, Juris, pat Solvitas mazā pirkstiņa vērts neesi. Solvita Āboltiņa ir gudra, izglītota un godīga


Veids, kādā vēlētāju izstrīpotā Āboltiņa nokļuva 12. Saeimā bija nevis godīgs, bet gan "po poņjaķijam". Neviens godīgs politiķis nevarētu atrasties vienā partijā ar Dombrovski, Pabriku, Zaķi, Kamparu, Ašerādenu, Rinkēviču un Kozlovski, nevarētu būt partijā, kura par trešdaļu vērtības nezināmas izcelsmes pircējam (visticamākais čekas firmai) pārdeva Citadeli un bez naudas, izvazāšanai līdz galam, atdeva krieviem LM.
Āboltiņa ir atbildīga par miljardiem eiro lielo skādi, ko Latvijai nodarīja Vienotības valdīšana.

Atbildēt

Ar garu pret VARU!

31.07.2018. 07:08

»

Izlasiet LRTT čekista L. Grantiņa

A. A. Bērziņu, kurš šodien smok cionistu pārvaldītās Latvijas cietumā, nomelnojošo rakstu. Morālais kroplis un VDK provokators L. Grantiņš pazemo šo inteliģento cilvēku un nomelno, greizi interpretējot viņa izteicienu, kašodienas Latvijai, kuru pārvalda cionisti- komunisti- čekisti, latviešiem un tautai...


Vienīgais līdzeklis, kā pretoties 4. maija cionistu- komunistu- čekistu režīmam, ko pārvalda J. Maizītis, DP, R. Vējonis, M. Kučinskis, Ināra Mūrniece, ir nepiedalīties tas noziegumos - nebūt līdzvainīgiem un līdzatbildīgiem, piedaloties vēlēšanās. Mēs redzam, kā un cik regulāri tiek nomelnots visos portālos A. A. Bērziņš. Cilvēks, kurš atklāti sevi atzīst par 4. maija cionistu- komunistu VARAS pretinieku. VARA savos noziegumis iesaista tautu, organizējot pašvaldību un Saeimas vēlēšanas, balsis saskaitit pēc vajadzības, lai vadošos cionistuVARAS pisteņos nonāktu cionistus, židmasonus, bbrīvmūrniekus atbalstošas personas.

Atbildēt

No L. Grantiņa A. A. Bērziņa nomelnojošā

31.07.2018. 06:59

»

Izlasiet LRTT čekista L. Grantiņa

A. A. Bērziņu, kurš šodien smok cionistu pārvaldītās Latvijas cietumā, nomelnojošo rakstu. Morālais kroplis un VDK provokators L. Grantiņš pazemo šo inteliģento cilvēku un nomelno, greizi interpretējot viņa izteicienu, kašodienas Latvijai, kuru pārvalda cionisti- komunisti- čekisti, latviešiem un tautai...


raksta izriet, ka Latvijas tautai ir jāstrādā tai Latvijai, kuru šodien pārvalda cionistu- komunistu- čekistu 4. maija režīms.A. A. Bērziņš, kurš tiek spīdzināts šodien XXI g. s. 4. maija režīma cietumā, aicina latviešus nekalpot šim režīmam, bet gādāt par savu pašsaglabāšanos.

Atbildēt

Izlasiet LRTT čekista L. Grantiņa

31.07.2018. 06:51

»

nu gnu

lembergs 1995....nu lai viņi raksta par mums...mēs uzrakstīsim par viņiem


A. A. Bērziņu, kurš šodien smok cionistu pārvaldītās Latvijas cietumā, nomelnojošo rakstu. Morālais kroplis un VDK provokators L. Grantiņš pazemo šo inteliģento cilvēku un nomelno, greizi interpretējot viņa izteicienu, kašodienas Latvijai, kuru pārvalda cionisti- komunisti- čekisti, latviešiem un tautai nav jāstrādā ās labumam. L. Grantiņš sevi ir pierādījis kā latviešu tautas nodevēju un VDK, DP provokatoru, īsto pretošanās šim režīmam personu nomelnotāju. Mēs, tevi Grantiņ, aizvilksim ar pamulķi Freimentālu uz karātavām! A. A. Bērziņš ir pagaidām vinīgais, kurš sevi atzīst kā pretinieku cionistu 4. maija režīmam. A. A. Bērziņu VARA spīdzina ietumā, liedzot pat par viņa tēva un mātes līdzekļiem medicīnisko palīdzību. Cionisms- komunisms ir dzīvs, kamēr pie vadības ir J. Maizītis, R. Vējonis, MP Kučinskis, spīkere I. Mūrniece (NA).

Atbildēt

nu gnu

31.07.2018. 06:49

un vispār....tie figuranti iznira no lpsr sabiedriskās ēdināšanas, kur gaļas izcirtējs sapņoja ar kompromata palīdzību apvārdot obhss un, ja paveiksies labi pagulties, arī vdk un rezultēties par bārmeni....kas bija šo ļaužu sapņa kalngals... bet dzīve mīl jokot un vīņi kļuva par latvijas tipa politiķiem....

Atbildēt

nu gnu

31.07.2018. 06:38

lembergs 1995....nu lai viņi raksta par mums...mēs uzrakstīsim par viņiem....
ļoti latviski ....

Atbildēt

Izlasi 6. Saeimas deputāta

31.07.2018. 06:31

»

A

Nu redz kas atklājas, no sākuma partiju bandas cīnijās savā starpā ar kompramatiem ,pēc tam nonāca pie slēdziena ,ka jāapvienojas vienā mafijā ,un laupījums, t.i. valsts budžets jasadala starp partiju kontrolētajām ministrijām


G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Pašu G. Valdmani nomelnoja un izsmēja. Izlasot grāmatu, uzzināsi, ka cionisma- komunisma- čekistu mērķos bija metode nomelnošana ar patiesiem un sadomātiem kompromatiem. Uzzināsi, ka cionisistu - komunistu- čekistu mērķi nav mainījušies, arī metodes nomelnošanā, ka ASV CIP ir uz vienu roku ar VDK un čekistiem cionistu- židmasonu B' nai B'rith mērķu realizēšanā - pakļaut valstis ar parādiem SVF/PB , bet tautas kā lopus (gojus) paverdzināt. Ir radītas pat veselas grupas - nevalstiskās organizācijas šo mērķu sasniegšanai ar jau moderniem nosaukumiem kā domnīcas, delnas, brīvmūrnieku grupas utt. Pietiek pievēršas tikai sekām, nevis cēloņiem, jo tā ir drošāk un izdevīgāk.

Atbildēt

A

31.07.2018. 02:27

Nu redz kas atklājas, no sākuma partiju bandas cīnijās savā starpā ar kompramatiem ,pēc tam nonāca pie slēdziena ,ka jāapvienojas vienā mafijā ,un laupījums, t.i. valsts budžets jasadala starp partiju kontrolētajām ministrijām!

Atbildēt

Debilaijs Indjulis Durka

31.07.2018. 00:21

»


no Dikļiem, gaidi, sūdubrāli, ciemiņus. Par tiršanu, par Pietiek komenāru pietiršanu. Induli Duka, ir zināma precīzi tava adrese!

Atbildēt

Tikai mēs varam

30.07.2018. 23:28

Tikai mēs komunisti, čekisti, stukači varam būt pie siles un kleksēt no tās, bet visi citi jaunie, jūs, kas raujas pie varas, traucēklis mums.

Nav ko "RAUSTĪT VALSTI", kur darbojas vecā nomenklatūra, vecies lembergi un brigmaņi, kam ir nauda un vara. Te nu sadomājušies šadi sīkamņi, kuri solījās atnākt pakaļ lembergiem,. tik pie varas.

Kas vēl nebūs, prom nost, nelieniet klāt, mēs jūs nomelnosim tik tālu, ka suns no jūsu rokas neņems ēdienu.

Atbildēt

cik atceros

30.07.2018. 23:24

Šķēle kaut ko teica, ka čekistus vajag aizvākt no varas, tāpēc laikam pret viņu tā akcija. Bet nu kampa gan laikam visi, kam nebija slinkums.
Vēl atcetos, kaut kur ap 10. gadu apollo kāds izteicās, kā Lapsam nav bail rakstīt tās savas grāmatas, es minēju, gan jau viņam ir kaut kur noglabāts kāds kompramats, ja kas, tad laidīs gaisā.:)
Un tad mani sāka baidīt, lai es neskrienu Lapsam ko stāstīt...

Atbildēt

Turi muti

30.07.2018. 23:24

»

Juris

Nez kāds kompromats bija Àboltiņai ka tik veikli tika amatā. Varbūt vienkārša politiskā korupcija. Nez kur skatās atbildīgās iestādes


Tu, Juris, pat Solvitas mazā pirkstiņa vērts neesi. Solvita Āboltiņa ir gudra, izglītota un godīga.

Tu, ta garām ejot, izmet enkuri dziļumā braucošam kuģim, kad tada darbība ir aplama.

Tu latviešu personību nomelnotājs, slims kareklis.

Atbildēt

jūlis

30.07.2018. 22:15

»

to Juris

Tāpat, kā Indulis Bērziņš, Karina Pētersone, Māris Riesktiņš, Pēteris Vaivars, Kalvītis un daudzi citi, Āboltiņa bija uzticīga sistēmai, kas arī 27 gadus pēc PSRS, Latvijā visu nosaka. Ja Dombrovskis nevarēs palikt Briselē, ieliks to par vienu no Šrēdera vietniekism


Okupantu žurkas un žurkulēni t.i.okupantpartijas un komjaunekļu nomeklatūra cīnās jau 77 gadus un gals šīm žurku cīņām nebūs,ja viņus neizķers un neiedzīs viņus pagrīdē.Gana jau ir ar šo cīņu rezultatiem-simtiem tūkstošu aizdzītā dzīvā spēka,okupantlaikmetīgās pensijas un algas,ņirgāšanās par darba invalīdiem utt.Spēka nav uzskaitīt visus žurku nodarītos kaitējumus.

Atbildēt

Diemžēl,

30.07.2018. 21:32

»

Vēl viens čekists

pamodies, lai nomelnotu


visnotaļ iespējams. Arī gadījumā, ja (jūsu) secinājums prezentēts kā objektīva paškritika.

Atbildēt

to Juris

30.07.2018. 21:30

»

Juris

Nez kāds kompromats bija Àboltiņai ka tik veikli tika amatā. Varbūt vienkārša politiskā korupcija. Nez kur skatās atbildīgās iestādes


Tāpat, kā Indulis Bērziņš, Karina Pētersone, Māris Riesktiņš, Pēteris Vaivars, Kalvītis un daudzi citi, Āboltiņa bija uzticīga sistēmai, kas arī 27 gadus pēc PSRS, Latvijā visu nosaka. Ja Dombrovskis nevarēs palikt Briselē, ieliks to par vienu no Šrēdera vietniekism.

Atbildēt

janis

30.07.2018. 21:25

»


...Kas tad viņus atfiltrēja?

Atbildēt

māris

30.07.2018. 21:24

Skumji.Realitāte ir vēl skumjāka-vieni vienīgi noziedznieki.
Paldies mūsu ienaidniekiem un mūsu stratēģiskiem partneriem.

Atbildēt

Vēl viens čekists

30.07.2018. 20:45

»


pamodies, lai nomelnotu.

Atbildēt

Paplāns teksts

30.07.2018. 19:03

Vietēja burbuļošana. Cionistu- komunistu- čekistu profesionāls darba līdzeklis savu mērķu sasniegšanai ir šantāža ar kompromātu un nomelnošana. Kā redzams, cionisti- komunisti- čekisti turpina savu VARU arī šajos glasnosķ apstākļos un viņus neiespaido nekas. Ka VARA savu cionistu programu realizēja caur PSKP un VDK, šodien to pašu dara slepeni. Slepenajās nevalstiskajās židu masonu, brīvmūrnieku, domnīcu utt. organizācijās realizē un izstrādā īsto Latvijas politikas stratēģiju, neadodot varu citiem, ko panāk ar šantāžu, nomelnošanu un slepkavībām kā LPSR laikos.

Tai vietā, lai kultu tukšu beletristiku, Pietiek varētu pieversties šo nevalstisko organizāciju slepenajām darbībām.

Atbildēt

Nja

30.07.2018. 17:45

Aicinu tos pārskaitījumus Dzintaram un Parādniekam nopublicēt, bet ne jau ar lapsas starpniecību, protams.

Atbildēt

Juris

30.07.2018. 17:19

Nez kāds kompromats bija Àboltiņai ka tik veikli tika amatā. Varbūt vienkārša politiskā korupcija. Nez kur skatās atbildīgās iestādes?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: