Menu
Pilnā versija
Foto

Universālais speciālists Gehards ir tik lielisks!

Latvijas Kokrūpniecības federācijas vadība · 06.10.2022. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijas Kokrūpniecības federācijas (LKF) ieskatā krīzes apstākļos ir svarīgi izmantot visu Latvijas meža nozares potenciālu Latvijas tautsaimniecībā, turpinot sociāli un ekonomiski pamatotu, ilgtspējīgu mežsaimniecības nozares attīstību.

Protams, tā ir valdības veidojošo politisko spēku atbildība izveidot jauno Ministru kabinetu, tomēr, reaģējot uz pēdējās dienās izcēlušos diskusiju, LKF padome regulārajā sanāksmē apsprieda savu pozīciju attiecībā uz Zemkopības ministra amatu, paužot atbalstu līdzšinējā ministra darba turpināšanai.

Zaļā kursa ieviešanā, kā arī pašreizējos kara un energoresursu krīzes apstākļos nevaram atļauties dot iestrādāšanās laiku vai veikt jebkādas straujas un nepārdomātas izmaiņas meža nozarē. Līdz šim zemkopības ministra Kaspara Gerharda vadībā ir pieņemti atbildīgi un uz meža nozares ilgtermiņa attīstību un konkurētspējas stiprināšanu vērsti normatīvie akti. Iesāktie darbi ir jāturpina.

LKF norāda, ka zemkopības ministra K.Gerharda laikā veiktas būtiskas investīcijas, lai stiprinātu zinātnes, izglītības un industrijas ciešāku sadarbību, kas ilgtermiņā sekmēs Latvijas bioekonomikas jomu attīstību, kurā meža nozarei un kokapstrādei ir būtiska nozīme.

LKF ir dibināta 2000.gada 1.augustā, un tā pārstāv vadošās meža nozares nevalstiskās organizācijas Latvijā: Latvijas Mežizstrādātāju savienību, Latvijas Neatkarīgo mežizstrādātāju asociāciju, Latvijas Biomasas asociāciju, Latvijas Kokapstrādes uzņēmēju un eksportētāju asociāciju, asociāciju "Latvijas Koks", Latvijas Kokmateriālu ražotāju un tirgotāju asociāciju, Mēbeļu ražotāju asociāciju Latvijā un Latvijas koka būvniecības klasteri.

Novērtē šo rakstu:

10
113