Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šķiet, ka vismaz daļējā Rīgas domes struktūru finansējuma zaudēšana ir smagi iedragājusi Konstantīna Kuzikova un Ingus Bērziņa vadītās AS Delfi un tāda paša nosaukuma ziņu portāla saimniecisko labklājību. Vai gan citādi Delfi jau mēnešiem ilgi gandrīz nepārtraukti būtu valsts nodokļu parādnieku sarakstā?

Par to, ka ar igauņu kapitālam piederošo uzņēmumu un tā finansēm kaut kas galīgi nav lāgā, varēja noprast jau pagājušajā vasarā, kad Lursoft atrodamais gada pārskats uzskatāmi apliecināja – strādājot ar nedaudz vairāk nekā četru miljonu eiro apgrozījumu, Delfi iedzīvojušies 444 tūkstošu eiro zaudējumos.

Kas sagājis dēlī? Vadības lielummānija, kam bijušas smagas sekas, vai arī neafišētu ienākumu zudums? Skaidrs ir viens – līdz ar Nila Ušakova un viņa iedibinātās sistēmas krišanu uzņēmums ir vismaz daļēji zaudējis neafišētos ienākumus no Rīgas pašvaldības struktūrām, un tie nebija nekādi mazie. Pat tikai jau noskaidrotās summas bija gandrīz 200 tūkstoši eiro četros gados, - cik vēl tādu, kuras bija izdevies noslēpt?

Jau drīzumā 2019. gada pārskats rādīs, kā lielajam medijam būs klājies pērn, taču zināmu ieskatu jau tagad sniedz Valsts ieņēmumu dienesta divreiz mēnesī apkopotie dati par nodokļu parādiem valstij, - Delfu gadījumā šie skaitļi runā skaidru valodu: desmiti tūkstošu, ko uzņēmums atkal un atkal nav laikus samaksājis valstij, ir ikdienišķa lieta.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

42
3