Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pūces sieva

17.03.2020. 20:51

Tāpēc esmu es, vai ne?

Atbildēt

saimnieki pasi sava zeme,blakus asv vestniecibai

17.03.2020. 20:30

»

Čučmek Bērziņ!

Vai Tev kauns vispār jebkad ir bijis


ko soross un latvijas varas klike pasuta ,tas ari jaraksta !

Atbildēt

visiem nepietiek sorosa finansejums

17.03.2020. 20:21

galvenie cilveku degradacijas sorositu propogandisti,delfi,tvnet un kasjaunslv,bet konkurence liela rusofobijas,melu ,dezinformacijas izplatitaju starpa !

Atbildēt

taupības režīms

17.03.2020. 20:13

»

Lai tik klapē ciet

Nav ko lasīt . Nedz apjoms, nedz kvalitāte , nedz daudzveidība . Ir tikai plakani tekstiņi skolas trijnieku karaļa puslappuses domraksta līmenī . Un tie paši vieglajā valodā un tad vēl ar kļūdām...


Lai sākumā slēdz krievu sadaļu - tā ietaupīs daudzus tūkstošus. Un lai beidz Sandrai Veinbergai par katru rakstu maksāt 1200 eiro.

Atbildēt

Lai tik klapē ciet

17.03.2020. 20:07

»

hm

Delfi ir cenzoru perēklis. Gadus 5, kā vairs neapmeklēju un nezinu. Droši vien, nekas nav īpaši mainījies. Manis pēc, viņi var iet sevis pēc


Nav ko lasīt . Nedz apjoms, nedz kvalitāte , nedz daudzveidība . Ir tikai plakani tekstiņi skolas trijnieku karaļa puslappuses domraksta līmenī . Un tie paši vieglajā valodā un tad vēl ar kļūdām.
Ja nav naudas , lai tak ārzemju īpašnieki sniedz atbalstu!Kādēļ būtu jāatbalsta ārzemju uzņēmums ?

Atbildēt

par kvalitatīvu žurnālistiku!

17.03.2020. 19:55

Delfi saturs latviešu un krievu okupantu auditorijai atšķiras. Tāpēc jādara viss, lai piderastiskie un krieviski delfi šo krīzi neizvelk un aiziet pa skuju taku.

Atbildēt

Prieks

17.03.2020. 19:53

vismaz viena laba ziņa: Delfi iet pa skuju taku. Visu laiku ir pauduši Latvijai un latviešu tautai kaitīgas idejas, bet kad grūti, tad sauc mūs palīgā. Ja jau saviem maizes tēviem nav vajadzīgi, tad mums ne tik.
Prieks, ka delfu garīgajiem tēviem sākušās problēmas un līdz mums rokas neaiziet!

Atbildēt

skolotāja

17.03.2020. 19:51

Novēlu Delfi portālam nosprāgt! Par ušakova slavēšanu un ušakova labo darbu reklamēšanu.

Atbildēt

Tiesnesis

17.03.2020. 19:44

Lai dzīvo kvalitatīva žurnālistika, lai iznīkst melīgie Delfi!

Atbildēt

Nav kam sēsties -

17.03.2020. 19:31

»

paši jau vien sev virvi vija

sakarīgo komentārus dzēsa................un vispār, mūs žurnālistiem vajadzētu apsēsties un PADOMĀT par sekām savi darbībai


mums jau tikai žurnaļugas ir palikuši - iztapīgi in pakalpīgi maksātājiem saimniekiem.

Atbildēt

hm

17.03.2020. 19:31

Delfi ir cenzoru perēklis. Gadus 5, kā vairs neapmeklēju un nezinu. Droši vien, nekas nav īpaši mainījies. Manis pēc, viņi var iet sevis pēc.

Atbildēt

kas tad nu?

17.03.2020. 19:26

soross vairs nemaz naudu nedod,jeb sponsore tikai re baltica un ortodoksalas sorosites/feministes springi,spranci un jembergu ?

Atbildēt

paši jau vien sev virvi vija

17.03.2020. 19:20

sakarīgo komentārus dzēsa................un vispār, mūs žurnālistiem vajadzētu apsēsties un PADOMĀT par sekām savi darbībai

Atbildēt

Žulis

17.03.2020. 19:14

"Delfi" ir ieviesuši cenzūru, publicē tikai valdošajai kliķei vajadzīgos viedokļrakstus un liedz komentēšanas iespējas tiem, kuri oponē šai bezkaunīgajai smadzeņu skalošanai. Šis portāls būtu likvidējams. Bet to, protams, valdošā vara nepieļaus. Medicīna un izglītība varēs savilkt jostas, bet priekš varas pakalpiņiem nodokļu nauda noteikti atradīsies.

Atbildēt

Čučmek Bērziņ!

17.03.2020. 19:09

Vai Tev kauns vispār jebkad ir bijis?
Vispirms iztīri savu redakciju no infantilajiem idiotiem, kuri nevienu dienu nevienu rakstu nav spējīgi uzrakstīt bez latviešu valodas kļūdām! Absurdi virsraksti un totāla sabiedrības profanācija un debilizācija satura!

Atbildēt

cica

17.03.2020. 18:48

Pederastu pakaļas cauruma lāpīšanai ziedojiet

Atbildēt

Udo Ulbergs

17.03.2020. 18:42

Būtu jau labi, ja latviešu prāta, sirds un dvēseles lielākie kropļotāji t.s. latviešu žļurnālisti dabūtu galu pandēmijas laikā."Delfi" ir vislielākais etniskās populācijas kropļotājs ar savu rusofobisko, antihumāno, perverso, pseidointelektuālo, glamūro saturu, kura lielākā vērtība ir "sabiedrības krējuma" un varas vīru/sievu foto un fotoreportāžas, atspoguļojot vietējās inteliģences dauniskos vaibstus visā košumā. Bet tas nenotiks: karu, epidēmiju, pandēmiju laikā bojā iet sociuma labākā daļa, bet mēsli izdzīvo. Tā būs arī tagad. Mēsli jau sākuši rūpēties par savu izdzīvošanu. Latvieši atbalsta tikai mēslus ne vien parlamenta vēlēšanās, Rīgas pils dirnētāja sakarā, bet visos amatos un visos segmentos. Tāpēc latviešu pederasti masu komunikācijā noteikti tiks atbalstīti. Nācijas Debilais tēvs varbūt jau ir izteicis savu atbalstu, neattejot no bezmaksas ēdiena galda.

Atbildēt

FKK

17.03.2020. 18:20

Ņemot vērā, ka DELFI iepriekš regulāri saņēmis desmitu, pat simtu tūkstošu eiro no Ušakova kompānijas valdošās Saeimaa politelitea (caur SIF naudas kanālu), tad DELFI pamazām pārvērties par sterilizētu, piejaucētu un attiecīgi nebaudāmu mediju. No asas žurnālistikas sargsuņu misijas tur nav ne smakas, pat Domburs gari un plaši grābstas gar smalkiem plauktiem, bet politikāņi labi zina, ka Domburs saprot no kā tiek finansēts - no SIF jeb valdības stipendijām un labi zina 'rāmjus', cik tālu var iet.
Īsti oriģināla satura radītāji sen ir prom, palikuši vien jauni censoņi, kuri profesionālos medijos būtu stažieri. Protams, skumji, ka DELFI nespēj konkurēt pat ar haotiskajiem soc medijiem. Uzņēmējiem nav jāsponsorē netalantīgā Bērziņa, viņa krievu uzņēmuma valde un igauņu īpašnieki. Ja nespēj radīt saistošu saturu, tad atbildes jāmeklē pašiem

Atbildēt

Ierosinājums

17.03.2020. 18:19

Lai Delfi patiesā labuma guvēji tagad iemaksā portāla uzturēšanā iepriekšējos gados saņemtās dividendes, tās radās tāpēc, ka Delfi diezgan daudz saņēma valsts un pašvaldības atbalstu naudas veidā!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: