Menu
Pilnā versija
Foto

Uz kurieni Latvijas valdība ved sabiedrību?

Ilga Rasčevska, Dainis Močs, Rīcības partija · 16.12.2020. · Komentāri (61)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ilga Raščevska

20.12.2020. 22:10

»

Dollārs

Un? Kādu alternatīvu piedāvā šī raksta autori? Kāds ir risinājums? Rakstā kaut kā nepamanīju! Raksts ir pašķidrs un nenoformulēts līdz galam


Alternatīvu kam - valdībai, komunikācijai vai situācijas risināšanai? Ja valdībai, tad sen jau ir skaidrs, ka ministriem jābut profesionāļiem, jo ministru algas ir konkurētspejīgas un maksāt tās tikai tāpēc, ka par kādām personālijām koalīcija savos kompromisu meklējumos ir vienojusies, nu - vismmaz nav racionāli.
Komunikācijai - atklātas diskusijas.Es piedāvātu diskusiju ar visiem "ekspertiem"1,5 stundas garumā slikti ventilējamā telpā ar skābekļa piesatinājuma mērījumiem dažādās maskās visiem - Labklājības ministei ar maznodrošinātajiem vienīgo pieejamo polimēru masku - tas noteikti.
Situācijai - pārtraukt laboratoriju lobiju,bet testēt patiešām slimos, par ieekonomēto naudu izmaksāt VISIEM krīzes pabalstus atbilstoši ģimenes locekļu skaitam, maksāt mediķiem piemaksas, sakārtot slimnīcas - ja katru dienu tiek veikti turpat 10000 testi, tad, veicot tos merķtiecīgi, varētu dienā vismaz.ieekonomēt 250000 eiro.

Atbildēt

ilga Raščevska

20.12.2020. 21:55

»

Vārds

1. Tiek konstatēts cik ir inficēto, bet ņemto vērā ka tāpat vien neviens neiet testēties tad daļa ir saslimuši ar simptomiem. Ja šodien konstatē 1000, tad vidēji katrs saslimušais aplipina 2 citus, tad kopējais saslimušo skaits ir vismaz 2x augstāks, to mēs redzēsim pēc nedēļas. Stacionē tos, kam tas...


šeit ir iepirktās zāles https://www.la.lv/latvija-ir-sanemusi-pirmas-pret-covid-19-virusa-zales, un te to blaknes https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/veklury-epar-product-information_lv.pdf

Atbildēt

ilga Raščevska

20.12.2020. 21:50

»

Notiek strīds par darbiniekiem

Petraviča: sociālās aprūpes centros Covid-19 ienes darbinieki...


Man jau liekas, ka Labklājības ministre pat nezina, cik kvadrātmetru ir vienam klientam, pa cik cilvekiem viņi ir istabiņās. Nezina, pat medijos nav lasijusi, ka no slimnīcām uz pansionātiem un otrādi klientus pārved bez analīzu veikšanas....Nu, par algām viņa noteikti nezina, citādi jau sen būtu par to kaut kur..nu, teiksi, izteikusies, viņa bieži aizmirst, ka ir ministre un jārunā atbilstoši...

Atbildēt

Teikums

17.12.2020. 15:46

»

Vārds

Svarīgi ir nenovilkt follija cepurīti, tad tevi nesamazinās


Tikpat svarīgi ir nevilkt nost zābaku no feisa , tad vīrusis tevi neķers . Paņem vēl siera zeķes pazelē profilaksei.

Atbildēt

Vārds

17.12.2020. 14:33

»

ESMAIJA

Man ir divas nesaprotamas lietas...


1. Tiek konstatēts cik ir inficēto, bet ņemto vērā ka tāpat vien neviens neiet testēties tad daļa ir saslimuši ar simptomiem. Ja šodien konstatē 1000, tad vidēji katrs saslimušais aplipina 2 citus, tad kopējais saslimušo skaits ir vismaz 2x augstāks, to mēs redzēsim pēc nedēļas. Stacionē tos, kam tas ir nepieciešams, jo kā jau zināms specifisku zāļu pret vīrusiem nav. Pārējos testē pēc laika vēlreiz, bet tie neparādās pie jauniem konstatētajiem.
2. Maskas palīdz, bet nav superlīdzeklis. Un vēl joprojām neesi sapratusi kam maskas lieto? Maskas ir lai pasargātu pārējos nevis pašu. Ja saslimst medicīnas darbinieks tad tas tik vēl trūkst, lai tas aplipina citus pacientus.

Atbildēt

dura kas dura

17.12.2020. 13:37

Autore ir viena no tām sēdētājām pie datora, kurai smadzeņu nav, tāpēc arī uzdod jautājumus, nevis sniedz ieteikumus. Ja bābai ir stulbums galvā, tad nekādi paskaidrojumi viņu no šī stupora neizraus. Ja man ir četras duras, tad tu esi piektā dura (tulkojums).

Atbildēt

ESMAIJA

17.12.2020. 09:50

Man ir divas nesaprotamas lietas.
1. ----piemēram vakar konstatēti vairāk kā 1000 inficēto vai saslimušo? Kā to nosaka? Tuvu simtam stacionēti. Kas notiek ar pārējiem? Vai viņus testē vēlreiz, vai viņiem kāds seko? Kas tur notiek?
2. ---- Ja maskas palīdz, tad kāpēc saslimst tik daudz medicīnas darbinieki? Var būt 3 varianti vai nu maskas ir nederīgas, vai mediķi tās nelieto, vai arī nepalīdz.Par lietošanu nevarētu būt šaubu Tātad paliek - maskas ir nederīga vai arī no vīrusa nepasargā. Ja maskas ir nederīgas, kas nes atbildību????? Vai tam jau sen nebūtu laiks uzlikt roku dzelžus. Un šajā gadījumā cik atceros noteicošais vārds bija sakāms Kariņam.... Ja nepasargā, kādēļ tad tādai varmācībai tiek pakļauti cilvēki. Es šajās lietās gaidu atbildes.

Atbildēt

Cilvēki

17.12.2020. 09:24

Cilvēki, kas saņem algu automātā kā ierēdņi un cilvēki, kas savu algu nopelna biznesā, jau pēc definīcijas atšķiras - saņem un nopelna. Lai nopelnītu, tev ir jāattīstās, jāmācās, jādara. Lai saņemtu - nav jādara nekas, tu vienkārši saņem. Par ko - par to ka dabūji šo amatu - viss. Īpaši ilgi saņemot algu cilvēks degradē, un tad atbilde uz jautājumu, kāpēc cilvēki valdībā rīkojas tā kā rīkojas ir acīmredzama. Un kāpēc tur nav vajadzīgi tādi kas domā, kā Lembergs, jo traucē degradētt un neko nedarīt un saņemt. Kā tādā valstī kā Latvija cilvēks var vadīt Veselības, pēc tam Aizsardzība, pēc tam Ekonomikas ministriju, viens un tas pats cilvēks. Ok, rotācija var būt atšķirīga bet princips paliek. Jo pēc būtības, tev tak nevajag ne zināšanas, ne prasmes, ne arī īpaši kas jādara - tu vienkārši saņem algu ar visām nesamērīgajām papildus piemaksām. Par ko? - par piederību partijai- par neko!

Atbildēt

kads nu ir ,tads saimniekiem pasiem sava zeme ir

17.12.2020. 09:13

»

Kariņam jāatkāpjas

Kariņš ir pamuļķis. Viņa valdībai ir jāatkāpjas. Tikai pilnīgi idioti var domāt, ka ar maksām var pārtraukt tādas slimības kā tuberkuloze, mēris vai Covid. Makas ir tikai viens no līdzekļiem un nebūt ne galvenais. Kariņa valdība nav izdarījusi galvenos darbus- nav noorganizējusi papildus gultas vietas...


kadu ,,latvijas valdibu,, asv nozimeja ,tada ari ir,kadu ,,prezidentu,, iecela tads ari ir.saimniekiem pasiem sava zeme turistizstradajumi,amerikanis premjers,ebrejs prezidents,pilnigs asv triumfs pie Krievijas robezam.

Atbildēt

Euro

17.12.2020. 08:58

»

Dollārs

Un? Kādu alternatīvu piedāvā šī raksta autori? Kāds ir risinājums? Rakstā kaut kā nepamanīju! Raksts ir pašķidrs un nenoformulēts līdz galam


Tev ir tipiska lumpeņa domāšana kurš sēž sūdu bedrē un nekad neieraudzīs citas iespējas.

Atbildēt

Uz kurieni ved ?

17.12.2020. 08:55

Tak apskatieties uz tiem visiem personāžiem un uz tām neko neizsakošām sejām kuras tur nomaina viena otru, bet nekas nemainās. Un arī tur nekas nevar mainīties, jo visi tur viņi ir kā vienas mātes radīti - gļēvi, stulbi nejēgas un neko neizsakoši personāži ar milzīgu vēlmi shēmot un kautko nozagt

Atbildēt

Dollārs

17.12.2020. 08:27

Un? Kādu alternatīvu piedāvā šī raksta autori? Kāds ir risinājums? Rakstā kaut kā nepamanīju! Raksts ir pašķidrs un nenoformulēts līdz galam!

Atbildēt

lauķis

17.12.2020. 06:21

Būtu muļķīgi apstrīdēt Uhaņkas neuzvaramās esamība,stāsts ir par afēru ap to vīrusu un nekorektā testēšana.

Atbildēt

fakts

17.12.2020. 06:15

»

viesis

??? Ja inficēšana notiktu pēc Tavas versijas, tad gada laikā visi zemes iedzīvotāji jau būtu aplipināti par vairākām reizēm un Covids būtu ticis jau līdz Marsam


Vispār tā ir Rozentāles versija, ka "vīruss nav lipīgs", jo inficētais to nodod tikai diviem vai maksimāli trijiem cilvēkiem. Es tikai veicu matemātiskas darbības, lai būtu redzams, kas notiek, ja infekciju nodod "tikai diviem"
Lai gan, ja ņem vērā, ka daudz maz nopietni covid izplatās no marta sākuma un tās ir 40+ nedēļas, bet inkubācijas periods 10-14 dienas, tad 20miljoni inficēto ir visai atbilstošs skaitlis.

Atbildēt

viesis

17.12.2020. 05:34

»

fakts

Ja tu nebūtu tik pat stulba kā Rozentāle, tad saprastu, ka ja inficētais nodod vīrusu diviem cilvēkiem, nemaz nerunājot par trim, tad jau 33 nodošanas reizē ir inficēti pilnīgi visi planētas iedzīvotāji


??? Ja inficēšana notiktu pēc Tavas versijas, tad gada laikā visi zemes iedzīvotāji jau būtu aplipināti par vairākām reizēm un Covids būtu ticis jau līdz Marsam...... :))))))))))))

Atbildēt

adn

17.12.2020. 02:21

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - bit.do/ketolv es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!
z

Atbildēt

durex

16.12.2020. 23:49

»

?

Tātad masku var nelietot


Tev jālieto cimdi,sejas masku,ausu aizbāžņi,anālais tampons un kondoms visu laiku.

Atbildēt

?

16.12.2020. 23:38

»

!!

Tu esi covidsektants? Brisss


Tātad masku var nelietot?

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

16.12.2020. 23:15

Kariņš ir pamuļķis. Viņa valdībai ir jāatkāpjas. Tikai pilnīgi idioti var domāt, ka ar maksām var pārtraukt tādas slimības kā tuberkuloze, mēris vai Covid. Makas ir tikai viens no līdzekļiem un nebūt ne galvenais. Kariņa valdība nav izdarījusi galvenos darbus- nav noorganizējusi papildus gultas vietas Covid slimniekiem slimnīcās un Covid slimnieku ārstēšanu un izolāciju. Tā sauktā pašizolācija ir fugfelis, kas realitātē nedarbojas un nekad nav darbojusies. Kā jūs iedomājaties- tīfa slimnieku neņemt slimnīcā un likt, lai viņš pašizolējas mājās. Vai tīfs neizplatīsies? Tāpat Kariņa valdība nav nodrošinājusi, ka Covid netiek ievests no ārvalstīm, jo visi, kas iebrauc netiek pārbaudīti un izolēti. Tā vietā tiek ar masku nēsāšanu terorizēti un tracināti iedzīvotāji. Visa vaina par slimības izplatību pilnīgi nepamatoti tiek uzvelta iedzīvotājiem, ka viņi nepietiekoši pilda valdības rīkojumus. Loģiski, ka tauta nav muļķi un tas izraisa protestus.

Atbildēt

fakts

16.12.2020. 22:50

»

viss būs labi!

Baiba Rozentāle: "Koronavīruss nav agresīvs un lipīgums nav ļoti liels


Ja tu nebūtu tik pat stulba kā Rozentāle, tad saprastu, ka ja inficētais nodod vīrusu diviem cilvēkiem, nemaz nerunājot par trim, tad jau 33 nodošanas reizē ir inficēti pilnīgi visi planētas iedzīvotāji.

Atbildēt

Protams! No vīrusa nav jābaidās, bet labāk izsargāties. Maskas tam tāpat neder

16.12.2020. 21:33

»

viss būs labi!

Baiba Rozentāle: "Koronavīruss nav agresīvs un lipīgums nav ļoti liels


Svarīgi ir sagraut ekonomiku un vakcinēt, samazinot cilvēku vairošanos.

Atbildēt

Ekonomikas sagraušanas triks ar “pandēmiju”

16.12.2020. 21:31

»

orons

Tīcat man ja valdiba rīt atceltu maskas utt tie paši protesteteji atkal ietu protestet pret to


ir cilvēku mirstība vispār.

Ja cilvēks būtu nemirstīgs, ekonomikas sagraušanas nolūkos, propaganda pierādītu pretējo.

Atbildēt

Tas tiesa,

16.12.2020. 21:28

»

ROFLMAO

Pansionāts ir gatava vīrusu barotne. Pietiek vienam ienest un п°3dec...


kā ar ragutiņām uz mežu.

Citos apstākļos viņi dzīvotu kā Elizabete II , dzimusi 1926. gada 21. aprīlī) ir pašreizējā Apvienotās Karalistes un britu aizjūras domīniju karaliene.

Mūsu latviešu vecīši, kam faktiski tādā vecumā ir laba imunitāte, jo pārciruši daudz pārmaiņu, nomirst no vientulības.

Atbildēt

orons

16.12.2020. 21:25

»

viss būs labi!

Baiba Rozentāle: "Koronavīruss nav agresīvs un lipīgums nav ļoti liels


Tīcat man ja valdiba rīt atceltu maskas utt tie paši protesteteji atkal ietu protestet pret to :)))))

Atbildēt

viss būs labi!

16.12.2020. 21:19

Baiba Rozentāle: "Koronavīruss nav agresīvs un lipīgums nav ļoti liels."

https://xtv.lv/rigatv24/video/W3AGX0ybGJ5-koronaviruss_nav_agresivs_un_lipigums_nav_loti_liels_norada_rozentale

Atbildēt

ROFLMAO

16.12.2020. 21:15

»

Notiek strīds par darbiniekiem

Petraviča: sociālās aprūpes centros Covid-19 ienes darbinieki...


Pansionāts ir gatava vīrusu barotne. Pietiek vienam ienest un п°3dec.

Cita lieta, ka pansionātos tāpat mirstība gadā vietu skaits x 2.
T.i. vidējais iemītnieka mūžs ir pusgads. Aizvest vecākus uz turieni ir tas pats, kas ar ragutiņām uz mežu, tikai "civilizēti". Vai saslimušie būtu nodzīvojuši daudz ilgāk?

Atbildēt

Vakcinācijas nāves ēnā

16.12.2020. 21:10

Vakcinācijas nāves ēnā. Atbilde uz pietiek.com jautājumiem 16.12.2020. 04:47
Globālā finanšu korporokrātija atsavinās valsts lielākos uzņēmumus un caur privātbankām, kas faktiski ir centrālo banku filiāles, atsavinās privātpersonu ieķīlātos NĪ, bet citiem atsavinās, padarot nesamaksājamus NĪ nodokļus. Tas notiks ātri ar jaunajām Levita un Bordāna tiesām - “izmantojot ebreju tiesas saimnieciskos strīdos”(ebreju impērijas Otrais standarts).

Bet tautas novārdzinās ar vakcināciju. Ķīmiski kastrējot. Suņus ķīmiski kastrē, ievadot čipu, kurš pa laikam izdala ķīmiskas vielas, kas sagrauj suņa imunitāti un dzīvotspēju. Dzīvespriecīgs suns pārvēršas slimojošā dzīvniekā ar dažādām kaitēm. Bet Covid-19 vakcinācijas regularitātes mērķis ir tāds pats. Runā, ka ne visas vakcīnas radot pietiekami izteiktu daudzumu antivielu, tādēļ vakcināciju atkārtos, lai uzrastos šīs vielas Globālās veselības pases prasībām, bet sterilizācija izpaudīsies, sterilizējot cilvēka zarnu trakta bakteriālo vidi, kas ir galvenais imunitātes avots, pilnīgi sagraujot imunitāti.

Jautājumi, ko pietiek.com adresē amatpersonām- politiķiem, diemžēl ir cilvēcīgi, bet naivi, jo politiskās amatpersonas nav ne mediķi, ne ķīmiķi. Viņu atbildes būs, ka viņi savos lēmumos un rīkojumos sabiedrībai vadās pēc starptautiskiem nolīgumiem un konvencijām, valsts spēkā esošo likumdošanu, viņu eksperti ir augstskolu un medicīnas iestāžu profesori, nepasakot, ka šie eksperti sen ir globālo medikantu un vakcīnu ražotāju kompāniju korumpēti, maksājot augstskolām visādus grantus, kas ir ievērojamas dotācijas naudas izteiksmē, un citādi pabalstot.

Masveida testēšanas uz Covid-19 mērķis ar “biedējošu statistiku par inficētiem un mirušiem” ir radīt jaunus un stingrus ierobežojumus, pilnībā morāli sagraujot pretošanos, bet fiziski ekonomiku dažu mēnešu un gadu laikā. Atkarībā no tā, “cik labi virzīsies process”, atkārtos 3., 4., 5. utt. inficēšanās vilni ar ierobežojumiem ekonomikā, izglītībā, medicīnā un ieslodzījumiem dzīvesvietās, kā tas jau notiek Itālijā. Stāstīs, ka nebūs obligātās vakcinācijas, lai gan spēkā esošā likumdošana tādu pandēmijas gadījumā paredz un pielietojama pēc Veselības ministra izvēles jebkurā laikā un nekavējoties. Bijušais SAB vad. J.Kažočiņš intervijā kasjauns.lv saka to pašu, ka nav paredzama obligāta vakcinācija, bet jau terorizē visu sabiedrību- piebilstot, ka “visu laiku vakcīnas nebūšot bez maksas”, kaut likumdošana to paredz epidēmiju un pandēmiju gadījumā.

Daudzi paliks bez darba un ienākumiem, “labprātīgu”vakcinēšanos un naudu, ko 4. maija finanšu korporācija piesolīs un ieskaitīs katra bankas kontā “rūpējoties par proletariātu”, pieņems kā vienīgo “atpestīšanu” no maskām, bezdarba un mājas ieslodzījuma Latvijas valsts elektroniskajā koncentrācijas nometnē, kā to jau pirms dažām dienām, sākot ar naudas ieskaitījumiem, praktizē Itālijas valdība. Cilvēki, ieslodzīti mājas apstākļos mēnesi, metās tērēt šo naudu Ziemassvētku dāvanām, lai atkal atgrieztos ieslodzījumā.

Atbildēt

Notiek strīds par darbiniekiem

16.12.2020. 20:54

Petraviča: sociālās aprūpes centros Covid-19 ienes darbinieki
SABIEDRĪBA Šodien 15:20
  Jauns.lv / LETA

Sociālās aprūpes centros Covid-19 infekciju "ienes" iestāžu darbinieki, šādu viedokli šodien Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" pauda labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV).

Petraviča ar savu rīkojumu uzdevusi noskaidrot, tieši kādi darbinieki pārnēsā infekcijas. Vai tie ir medicīniskais personāls, apsargi, pašvaldības policisti vai ministrijas atbildīggās personas. Jautājums nav vienkāršs.

Atbildēt

Īsi un konkrēti, piekrītu!

16.12.2020. 20:45

»

...

Tā partiju sistēma ir parazītiska pēc savas būtības,un visā ,,demokrātiskajā,, pasaulē.Faktiski valda nauda,valstis pārvalda pārvaldnieki


Valsts policija nosūtījusi fotoattēlus no Krastmalas Tautas Sapulces I. Viņķelei. Viņķele ar zīmuļa galu fotogrāfijās parasti saskaita, cik bijuši pārkāpēji, arī Krasmalā, un uztaisa statistiku pēc tabulas- algoritma, ko pa diplomātisko pastu viņai piegādā kurjers ik rītu no Pasaules Bankas biroja Rīgā, Smilšu ielā 8, lai inficēto un mirušo statistika, ko iesniedz ziņu aģentūrai LETA, un ko savā stulbumā tiražē visi mediji, īpaši neatšķiras no citu kaimiņvalstu un ES valstu “vidējās statistikas”.

Kad Viņķele uzzīmējusi jauno ikdienas statistiku LETAi, lai varētu par testēšanu izdoto naudu iegrūst savējo partijnieku kabatās, viņa šifrēti ziņo laboratorijām, kas naudu, kuras summa mainās, ātri atmazgājot pārskaita Šveices bankā, bet testus aizved uz Getliņiem, jo neviens nespēj izkontrolēt, vai vīruss nav uz pašiem testiem,ko bāž degunā.

Ar to Latvijai inficēto skaits no visiem testētajiem svārstās PVO un PB algoritma uzdotajās robežās 4.5-5.5 , tagad jau pārsniedz 10 proc., lai kārtējo reizi jau rīt valdība celtu jaunus aizliegumus biznesam, ar 19. decembri nosakot jaunus aizliegumus, par panākumiem vēlāk ziņojot baņķieru Pasaules Ekonomikas forumā.

Atbildēt

...

16.12.2020. 20:13

»

ROFLMAO

☮🕊🏳 KARIŅ MET MIERU


Tā partiju sistēma ir parazītiska pēc savas būtības,un visā ,,demokrātiskajā,, pasaulē.Faktiski valda nauda,valstis pārvalda pārvaldnieki.

Atbildēt

ROFLMAO

16.12.2020. 19:56

☮🕊🏳 KARIŅ MET MIERU! 🏳🕊☮

Galvenā problēma ir Latvijas arhaiskā vēlēšanu sistēma un partiju saeimas kolektīvā bezatbildība. Kamēr nelabosim Satversmes kļūdas, visas demonstrācijas ir tikai cīņa ar sekām.

Atbildēt

Slaidais

16.12.2020. 19:47

Vēl divi gudrinieki pajoliņi uzradušies. Kā valsts bez jums iztikusi? Smieklīgi, lai neteiktu bēdīgi.

Atbildēt

Lasītājs

16.12.2020. 19:35

Tak nezina kur vest! Visi speciālisti savās profesijās ir padzīti no darba, jeb iedzīti ''tālu stūrī", tagad idioti savā profesijā, kaut kur mūs vedīs! Pa tuksnesi 50. gadus? Tad jau vēl 20. gadi jāstaigā!

Atbildēt

mēsa

16.12.2020. 18:57

»

rīkojaties

pašlikvidējaties


labāk jūsa atinstalēsim.

Atbildēt

rīkojaties

16.12.2020. 18:41

pašlikvidējaties!

Atbildēt

pietiek lasītājs

16.12.2020. 18:15

Kauns Lapsam,ka publicē tik vājus pakaļdarinājumus.Ož pēc prastas korupcijas,nevis viedokļu daudzveidības atbalsta.

Atbildēt

vēlētājs

16.12.2020. 18:13

Gribas valsts finansējumu "politiskajai partijai"?Rakstiet īsāk!Daudz īsāk!Nemaz,lai nav jāsmejas.

Atbildēt

BET KĀ TAD DARĪT????

16.12.2020. 18:11

riet un riet un riet, viens ķērc: neliek maskas, otrs jau ķērc-vajag cimdus...Pašiem prātinš ir??????
Jā , glupie montējas, ja jūs palasītu mūsmājas ļautiņu čatus...jau tik tāļu, ka ne tikai sakopj ( vārdos, protams) no 1945.g. nekoptu pagalmu, bet būvē tur fantāzijās daudzstāvu autonovietni...
VARBŪT IET PIE DARBA???????????????????????

Atbildēt

lauķis

16.12.2020. 17:45

»

Aitas var vest uz protesta mītiņiem


Aitas var vest visur,par laimi cilvēku daudzums pieaug,strauji pieaug,tā nav laba zīme marionešu teātrim.

Atbildēt

jā , bet

16.12.2020. 17:25

»

Aitas var vest uz protesta mītiņiem


cūkas no siles aizvest neizdodas.

Atbildēt

fakts

16.12.2020. 17:06

Raksts ir tipisks melu un demagoģijas sajaukums.

Atbildēt

16.12.2020. 17:05

»

lauķis

Tur kur aitas un kāmīši ļauj sevi vest


Aitas var vest uz protesta mītiņiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: