Menu
Pilnā versija
Foto

Uzmācīgie IRši

Egils Helmanis · 19.03.2024. · Komentāri (38)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”

„Jaunās vienotības” buklets, kas pārpratuma kārtā ir pieejams arī abonēšanai kā preses izdevums, žurnāls “Ir”, sācis izrādīt interesi par to, kā pie darba līgumiem ir tikuši vairāki Ogres novada iestāžu darbinieki.

Protams, lai viss būtu “garšīgāk”, ir izvēlēti tie cilvēki, kurus ar mani saista piederība vienai un politiskajai partijai. Jo, kā zināms, pilsoniski aktīvs dzīvesveids un dalība partijā ir laba tikai, ja tā ir “pareizā partija”, kā minimums “Progresīvie”, bet vislabāk, saprotams, JV.

Žurnāls “Ir”, iespējams, būs pārsteigts, bet izrādās, ka nacionāli domājošu cilvēku vidū ir pietiekami daudz dažādu specialitāšu lietpratēju. Un, kas ir vēl “neticamāk” – izrādās, ka šie cilvēki var izrādīties labākie un uzvarēt atklātos, izsludinātos konkursos uz noteiktu amatu.

Es ne tikai neredzu problēmu faktā, ka manis vadītajā novadā par komandas biedriem kļūst man ideoloģiski tuvi cilvēki, vēl vairāk – esmu priecīgs un lepojos par to!

Ritvar, Jāni, Marika! Priecājos, ka esat manā komandā un varam kopīgiem spēkiem veidot Ogres novadu par latvisku un spēcīgu pašvaldību! Paldies, ka nebaidāties no kritiķiem, uzmācīgiem, konkurentu piesūtītiem “žurnālistiem līdzīgiem priekšmetiem”!

Bet uzmācīgos IRšus aicinu atcerēties, ka jūsu pūznis ir tikai lieks un traucējošs piedēklis latviešu kopējā mājā, ko saucam par valsti!

Novērtē šo rakstu:

128
20