Menu
Pilnā versija
Foto

Uzmācīgie IRši

Egils Helmanis · 19.03.2024. · Komentāri (38)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

intelektuālis

21.03.2024. 20:43

Uzmācīgie dIRši jo*tvai b*e.

Atbildēt

ej nu!

21.03.2024. 15:08

»

Es

1) No kā pārtiek IR? Kas finansē šo pasākumu garus gadus


Ko nozīmē "izlikti aiz borta"? Abu prokremlisko zagļu un pederastu partiju darboņi ar daudz lielāku baudu būtu noslaucījuši savus sūdainos daiktus NA, nekā ZZS kamzoļos, tikai NA tādus reputācijas zaudējumus nevarēja atļauties.

Atbildēt

Es

21.03.2024. 14:20

1) No kā pārtiek IR? Kas finansē šo pasākumu garus gadus?

2) Egīl, NA ilgus gadus stabili stutēja Vienotību. Arī kovidafērā. Ko Jūs tagad tukšu muldat par kaut kādu opozīciju? Jūs vienkārši esat izlikti aiz borta.

Komēdiju nevajag spēlēt.

Atbildēt

tā ir

20.03.2024. 19:25

»

aa

vai ar draudzību ar Avenu arī lepojaties


Vai tu, mazais kroplīti, domāji to Avenu, kam Pederastu partiju: JV un A/Par, kriminālās kases turētājs, Jaunpups, notirgoja Latvijas pilsonību? Varu tikai iedomāties, kad Avenam atņems pilsonību un viņš no kleptokrātiem un sodomītiem pieprasīs atpakaļ iztērēto naudu?

Atbildēt

Uldis

20.03.2024. 19:13

Vispār jau irši, kas ir lielas lapsenes, ir noderīgi kukaiņi, kas iznīcina mušas un citus parazītus, kas vairāk atbilst Vienotībai. Kad esmu pie dabas un mielojos ar gaļu un pie manis atlido sirsenis, es nekad to nedzenu prom un ļauju, lai tas ar saviem žokļiem saplūc gaļu, ko kā bumbiņu saņem ar pakaļkājām un aiznes uz ligzdu saviem kāpuriem. Nekad neviens no tiem man nav iedzēlis.

Atbildēt

JŪS TAČU VISI VIENĀDI

20.03.2024. 16:33

kurš vairs tic jūsu ķērkšanai...zogat taču kopā

Atbildēt

va vellos

20.03.2024. 14:07

»

pag, pag

a ko tad pats skrēji vēlēt par tiem nacionalkomunistiem


Nihoijā sobē! Par daudz ko mani dzīvē noturējuši, bet par tantiņu, kas 1993 gadā gribēja gulēt zem Gorbunova un tāpēc balsoja par Salašņu Ceļu, vēl uzskatījuši nav.
Iemācies latviski runāt, pāķi, varbūt arī cilvēkus labāk sapratīsi.

Atbildēt

art

20.03.2024. 13:06

Egīl, lai izdodas izturēt politiskās mafijas pretspiedienu!

Atbildēt

Paardomas

20.03.2024. 12:54

To ko 33+50 gados ar Latviju izdarīja sarkanie izdzimteņi un krievu okupanti, nespētu pat vēlviens karš.

Atbildēt

Хм

20.03.2024. 12:40

Учитывая особую лояльность журнала к Единству и его политикам, в этот раз замечание весьма по делу.
Достаточно сравнить, как часто в ИР упоминали Ушакова и его "nedarbi" и как еле -еле упомянули про полеты Кариньша. А про скандал с зарплатами-так вообще молчок. Даже не упоминают

Atbildēt

Lielmanis

20.03.2024. 11:03

Jā, un Ritvar, Jāni, Marika, atceraties, ka vardarbībai patīk klusums. Neklusē! Tev vienmēr ir izvēle. Vēl ir.
Dienakts krīzes tālrunis vardarbībā cietušajiem 116123

Atbildēt

Lielmanis

20.03.2024. 10:51

Lieliska pašaizsardzības taktika. Ļaunie geji, resni cilvēki un žurnālistu noniecināšana. Kā pēc vadoņa Putina labākajiem kodeksiem. Ritvar, Jāni, Marika un citi Ogres domes darbinieki, jūs noteikti varat lepoties būt šāda īsti "latviska" vadoņa paēnā.

Atbildēt

un ar

20.03.2024. 10:24

»

aa

vai ar draudzību ar Avenu arī lepojaties


pilnu Ogres domi ar savējiem blatmaņiem ar lepojaties?

Atbildēt

va vellos

20.03.2024. 10:01

Jums, Kvexmann, textā tas pats naivais pārsteigums, kāds bija pērkoņkrustiešiem 1942. gadā, kad vācieši tiem pieminēja autortiesību pārkāpumu uz hakenkroicu.
Vēsturīte atkārtojas - atkal naivi letiņi skraida un sapņo, ka viņiem kāds ļaus taisīt zemsavLatviju, nacionālkomūnLatviju, NALatviju utt. Bet vara atkal pieder okupācijas komandantūrai, šai gadījumā provinces Middle Baltics(bijušās Latvia) zemes pašpārvaldei ar kādas vēmekļu zaļas partijas biedriem pamatsastāvā.
Skumji, zinu, ka skumji. Un būs tikai skumjāk.

Atbildēt

Vieplis.

20.03.2024. 01:38

Irši, protams tie kas lido, ir forsi ,,čomi,,, ja kāds domā, ka viņi ir agresīvi, tads viņi ļoti maldās.

Atbildēt

vv

19.03.2024. 23:09

»

Vienotību un IR - uz cietumu!

Visas tās Sorosa mamzeles ( visīstākās prostitūtas), kuras grib iznīcināt Latviju, ir jāapcietina par valsts nodevību. Par stulbumu soda nav, bet par kaitniecību ir. Tāpat par idiotismu var nokļūt psihenē, kur IR ir laipni gaidīti


Kas tad no LV ir palicis, čiks. Latviešu bērni savā starpā runā angļu valodā, pieminekļus jauc nost, brīnums, ka Rainis vēl sēž parkā, ekonomika iznīcināta, nodokļi nenormāli, valsts parāds tāds, ka to nav iespējams atdot, iedzīvotāji aizbarukuši, iekšā nak nepazīstamu mentalitāti migranti un tik visā vaino krievus, ja nebūtu krievi, kurus tad vainotu?

Atbildēt

Patriotiskais gars

19.03.2024. 21:54

LAI SLAVA HEILmanam!

Atbildēt

laiki pienākuši

19.03.2024. 21:50

Lielos blēžus ceļ augstos amatos un vēl publiski lielās ar to?

Atbildēt

Vienotību un IR - uz cietumu!

19.03.2024. 21:36

Visas tās Sorosa mamzeles ( visīstākās prostitūtas), kuras grib iznīcināt Latviju, ir jāapcietina par valsts nodevību. Par stulbumu soda nav, bet par kaitniecību ir. Tāpat par idiotismu var nokļūt psihenē, kur IR ir laipni gaidīti

Atbildēt

kkk

19.03.2024. 20:30

No kurienes Ogrei nauda? Vai no tā, ka Ogre ir Rīgas guļamrajons?

Atbildēt

Pilsonis

19.03.2024. 20:02

Respekts Helmaņa k-gam par trāpīgo raidījumu iršu pūznī un Lato Lapsam par pievienoto Vienotības kopbildi. Trāpīts desmitniekā, par ko liecina šīs valsti apzogošās aplokšņu partijas troļļu pūžņa ķengāšanās komentāros par autora ironisko vēstījumu.

Atbildēt

4. pirdiens

19.03.2024. 19:59

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


iz O.M.©aurejas

Atbildēt

muļķuzemes eurolatvānijas

19.03.2024. 19:41

»

Nu

cilvēks drusku apslimis-ar LV politiķiem tipisku slimību-lieluma māniju..Nu, un ko ar tādiem iesakiet darīt


trakomājā jebkurš nopietni (visbiežāk neārstējami) apslimis pacients ar deģenerātiem un taml. mentāliem invalīdiem tipiski raksturīgu slimību - šizofrēnisko lielummāniju, pie tam strauji progresējošā formā - sevi uzskata par "dakteri" un atļaujas piedēvēt PAŠIEM mentālajiem invalīdiem diagnosticētas garīgas kaites Normāliem Cilvēkiem. Nu, un ko ar tādiem mentāliem invalīdiem darīt? Vienkārši - "neņemt galvā" šizofrēniķu izpildīšanos un nepievērst uzmanību šādiem galvasslimniekiem, gan jau ar paši klusiņām (iz)beigsies, ar laiku.

Atbildēt

Nu

19.03.2024. 18:33

»

Dakteris

Jums ar mentālo veselību tiešām viss kārtībā


cilvēks drusku apslimis-ar LV politiķiem tipisku slimību-lieluma māniju..Nu, un ko ar tādiem iesakiet darīt?

Atbildēt

bet

19.03.2024. 18:32

Ritvar, Jāni, Marika! Priecājos, ka esat manā komandā un varam kopīgiem spēkiem veidot Ogres novadu par latvisku un spēcīgu pašvaldību! Paldies, ka nebaidāties no kritiķiem, uzmācīgiem, konkurentu piesūtītiem “žurnālistiem līdzīgiem priekšmetiem”
____________________________________-
biedri Helmani: Kad beigsiet ''veidot''latvisku pašvaldību savā novadā lūgums te atkal dot ziņu, jo nevar tak neko bezgalīgi veidot. Vienreiz tak jābeidz ko veidot un jāsāk darīt ko citu.

Atbildēt

jautājums pēc būtības

19.03.2024. 18:23

Tie īpašas inteliģeces apgarotie gīmīši tai klātpieliktajā bildē ir domāti NA, vai Vienotības dižgari?

Atbildēt

patiesībā

19.03.2024. 18:00

»

InteLOHtuāļa muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

Zinošais

19.03.2024. 17:57

Bet ja nepareizajā partijā, tad Latvijā nevari būt vadošā amatā, jābūt vienkāršam darba darītājam ar lāpstu un slotu!

Atbildēt

hehe

19.03.2024. 17:49

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Šodien pļutkinens sevišķi nesaturošs.

Atbildēt

lomehūzas

19.03.2024. 17:44

Ir tādi skudru parazīti,lomehūzas,tās pakļauj skudras ar izdalītajām vielām,skudras pārstāj strādāt,aizmirst par sevi un turpina barot savus parazītus.
Cilvēces parazīti ir politiķi.

Atbildēt

InteLOHtuāļa muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

19.03.2024. 17:40

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

19.03.2024. 17:36

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī euro.latvĀNijas lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūk.lopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ;)

-----------

Mediju ziņa (2013. gads): “Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū… Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni “KRIEVI NĀK!!!…”, "latv(ĀN)iju – latv(ĀN)iešiem!!!..." un taml. truli prasta “ģeopolitiskā hibrīd.kara” LUMPENZOMBĒŠANA vairs nedarbojas – par vēlu.” ( cit.vied.aut.: komentētājs “nomr”, diskusjia pie zinātnieka un publicista Aŗtura Pŗiedīša esejas “Nozieguma brīvība” pa lēto pērkamajā interneta w-lapā “pietiek-com” )
—–
Mediju ziņa (2008. gads): “Šajā pašreizējā Latvijas valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām “nopelnīt” naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no “barības galda” pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā “elite” – saeimas “tautas kalpi”, gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par “partijām”, no “valdošās koalīcijas” līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā “koalīcijas padome”, kā arī tās kontrolētās valdības “politiski atbildīgie” funkcionāri – visu vērtē un skaita nevis pēc smadze-nēm, bet pēc “mutēm pie siles”. Šī “elite” uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas “savējiem”, pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes.” … (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
—–

“Par šo gan runāt “neesot glīti”…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 9.07.2008., Nr.6. )

“Lai jādzīvo nav ‘di#su pliku’ ~
Šai “valstī” ‘taisīt’ “politiku”,
‘Lien’ mutanti, kam (skaidas) galvā,
Un lielkre.tīnu smaka spalvā.

Tie, kuri “valstī” ‘SILI bradā’,
Bez “politikas” ‘sprāgtu’ badā,
Jo – nejēdz VISPĀR neko darīt,
Kā vienīgi – ‘pa tŗekno paŗīt’:

Pēc “shēmām” dalot ‘budžet-piķi’,
Tur ‘atslauc taukus’ “politiķi”,
Ar pašbrūvētiem likumpantiem,
No SILES sugas “konkursantiem”.

Caur ‘tenderiem’ tiek budžets tērēts,
Lai katrs “zobratiņš” top ‘smērēts’:
Iekš SISTĒMAS un “aparāta”,
‘Rij’ lērums KŖETĪNU, bez sāta.

Šai “valstī” smadzenes NAV vērtas,
Pat tik, cik ‘subproduktos svērtas’:
Ir “kaitīgs process” domāšana ~
To aizstāj prasta ZOMBĒŠANA.

Ja M.U.Ļ.Ķ.U ZEMĒ dzīvot riebjas,
Dēļ tā, ka “valsts” ‘uz galu šķiebjas’,
Var ‘šņoŗēt pastalas un paunas’ ~
Rast SYB-īrijās mājas jaunas:

Drīz paliks “valstī” ‘SILES brāļi’,
Un smagāk NOZOMBĒTIE ‘pāļi’ ~
Jo ‘mazāk mutes būs pie galda’,
Jo – ērtāk tiem, kas MZ “valda”!…”

Par šo gan runāt “neesot glīti” ~
‘Viebj skābus feisus’ “sorosīti”,
Un SILES lopi rukšķ uz “bļauriem”,
Kam klusēt pieriebies kā ‘bauriem’…

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Pietiek varētu pārstāt

19.03.2024. 17:15

žīdu partijas (NA) reklāmu ar Helmaņa ārprātīgā tekstiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: