Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Izpostītās kāpas, meži

05.04.2021. 10:52

Dubultie standarti un acu pievēršana uz motobraucēju ārdīšanos pierīgas mežos ir vienkārši pārsteidzoša. Cik tālu tas var iet, cik ilgi turpināsies bagātnieku bērnu izklaide postot dabu? kāda ir viena šāda nobrauciena no kāpas ietekme uz kokiem, zemsedzi? Tai pat laikā pārvietošanās pa vēsturiskajiem pašvaldības ceļiem caur vecajiem zvejnieku ciematiem Latvijas pilsoņie tiek voluntāri liegta, to pašu atpūtas māju interesēs.

Atbildēt

Antonijs

05.04.2021. 10:40

Tā radiācijas bija šteunts vien, nevienam nekaitējot, to tikai izmanto negatīv PR aktivitātēm. Latvijā nav nevar normālo izmērīt, vai ir par lielu, vai normāla.

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrasbbirzs

04.04.2021. 11:17

Nemanot ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir seni, pagāniski svētki, kurus dažādas Eiropas tautas svinēja vel pirms kristietības laikmeta. Lieldienas ir pavasara saulgriežu svētki, tie ir gadskārtu svētki. Šajā laikā daba mostas no ziemas miera. Visapkārt zeme plaukst un zeļ. Dzīvība rosās it visur. Daudzas Lieldienu tradīcijas mūsdienu Latvijā ir nākušas no ģermāņu Dievietes Ostaras kulta. Piemēram, Lieldienu zaķa (Lieldienu truša) noslēpto olu meklēšana, vai arī olu krāsošana dažādās krāsās. Lieldienas ir pavasara un rītausmas Dievietes Ostaras svētki. Lieldienās senās un varenās Dievietes Ostaras spēks sasniedz savu pilnību. Šajā laikā Dieviete Ostara ir īpaši labvēlīga pret jebkuru ticīgo, kas viņai tic un viņu godā. Šajā laikā Dieviete Ostara uzklausa mūsu lūgšanas un piepilda mūsu vēlmes. Ticība Dievietei Ostarai ir brīvprātīga, jo Dieviete Ostara ir bezgala labestīga un iecietīga pret cilvēkiem. Viņa mūs mīl. Vajag tikai pieņemt Dievieti Ostaru savā sirdī, un viņa kliedēs tumsu mūsu sirdīs! Lai aust jauns rīts! Lai godāta Dieviete Ostara kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava dzīvības dāvātājai un dzīvības nesējai Ostarai! Priecīgas Lieldienas!
Ar dzīvības dāvātājas Ostaras svētību, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Seriālā “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”) par Dievieti Ostaru stāsta 1. sezonas 8. sērijā “Nāc pie Jēzus” (angļu val. “Come to Jesus”). Sēriju oriģinālvalodā var noskatīties šeit: https://www.starz.com/us/en/series/american-gods/season-1/episode-8/3232 Bet tulkojumu krievu valodā var noskatīties šeit: https://hd1080.thelostserialtvhd.ru/54-amerikanskie-bogi/season/1/episode/8.html
#Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #GadskārtuSvētki #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021. #svētdiena #sidrabbirzs

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

04.04.2021. 11:15

Šodien ir 4. aprīlis. Ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir Dievietes Ostaras svētki! Kopš senseniem laikiem senie ģermāņi pielūdza Dievieti Ostaru. Arī mūsdienās daudzviet pasaulē turpina pielūgt Dievieti Ostaru. Ticība senajai un spēcīgai Dievietei Ostarai nekur nav zudusi. Vajag tikai atcerēties pagānisko tradīciju īsto jēgu. Dieviete Ostara ir mīļa un jauka. Viņa ir pavasara un rītausmas Dieviete. Viņa ir dzīvības dāvātāja. Leģenda vēsta, ka Dieviete Ostara trusi kā labo gariņu sūta pie cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas notiek cilvēku mājās. Par to viņa reizi gadā ļauj trušiem dēt raibas olas. Šī leģenda ir atklāj Dievietes Ostaras labsirdīgo dabu. Šodien, kad diena ir līdzsvarā ar nakti, Dievietes Ostaras spēks ir savā pilnībā. Lieldienās ticīgie dzīro par godu pavasara un rītausmas Dievietei Ostarai! Par to Dieviete Ostara atalgo ticīgos ar labklājību, bagātību un veiksmi. Kopš senatnes trusis (zaķis) ir bijis uzticams Dievietes Ostaras pavadonis. Lieldienu trusis (Lieldienu zaķis) ir auglības simbols, bet Lieldienu ola ir jaunas dzīvības simbols. Diemžēl SARS-CoV-2 vīruss nekur nav izgaisis, kovid-19 (covid-19) pandēmija vel joprojām turpinās. Būsim piesardzīgi! Pasargāsim sevi un savus tuvākos! Nedosimies uz baznīcu dievkalpojumiem, bet gan paliksim savās mājās, lai svinētu Lieldienas par godu Dievietei Ostarai! Lai Dieviete Ostara atnes mums saulainu pavasari! Lai Dieviete Ostara sniedz mums priecīgu rītdienu! Lai Dieviete Ostara stāv mums klāt! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Ar dzīvības dāvātājas Ostaras svētību, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Seriālā “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”) par Dievieti Ostaru stāsta 1. sezonas 8. sērijā “Nāc pie Jēzus” (angļu val. “Come to Jesus”). Sēriju oriģinālvalodā var noskatīties šeit: https://www.starz.com/us/en/series/american-gods/season-1/episode-8/3232 Bet tulkojumu krievu valodā var noskatīties šeit: https://hd1080.thelostserialtvhd.ru/54-amerikanskie-bogi/season/1/episode/8.html
#Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #GadskārtuSvētki #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #svētdiena #sidrabbirzs

Atbildēt

Rungaiņa piesauktā čomu sistēma nekur nav pazudusi

03.04.2021. 00:27

Pirms nu jau 9 gadiem TV3 raidījums labi izgaismoja tautai Rīgas brīvostas pārvaldnieka Leonīda Loginova shēmu, kā šis noēdies tēvainis Rīgas brīvostas valdes locekļiem sagādājos dažādus materiālus labumus, kā arī iekārtojis valdes locekļu radiniekus darbā brīvostā.
Raidījums norāda - lai gan Loginova darbu pārrauga astoņi valdes locekļi, četri no valsts, četri no pašvaldības, dzīvē viss ir otrādāk - valdes locekļi balso par Loginova izvirzīto darba kārtību un, lai izvairītos no liekas intereses, Loginovs valdes locekļiem sagādā dažādus materiālus labumus – iekārto to radiniekus darbā brīvostā, aizsūta mācībās uz Londonu, kā arī nopērk datortehniku.
Saskaņā ar sniegto informāciju atsevišķiem Rīgas brīvostas darbiniekiem pienākas dienesta džips ar šoferi, tostarp Loginovam, viņa sievai un Rīgas brīvostas Starptautisko sakaru un administratīvā departamenta direktorei, Spānijas pilsonei Irinai Gorbatikovai.
Tāpat raidījums atzīmē, ka Loginova māsasdēls Edijs Neilands nesen kļuvis par ostas pārvaldes meitasuzņēmuma "Brīvostas flote" direktora vietnieku. Šis uzņēmums pēdējā mēneša laikā nopircis trīs jaunus dienesta džipus. Vienlaikus "Nekā personīga" norāda, ka ar paša auto no Loginovu dzimtas ostā brauc vienīgi pārvaldnieka znots – Toms Bērziņš, ostas vecākais būvinženieris.
Tomēr ģimenes locekļu iekārtošanu darbā Loginovs neuzskata par ko sliktu. "Es apprecējos ar savu darbinieci, es to izdarīju trešo reizi savā dzīvē, nu es ceru, ka tā bija pēdējā reize. Un es izvēlos daļu darbinieku. Piemēram, to pašu Bērziņa kungu, es uzskatīju, ka viņu darbā nevajag ņemt. Viņš pat bija atbrīvots, kaut gan mans vietnieks viņu paņēma pie sevis, jo viņi nodarbojas ar tehniskām lietām. Tā nav mana hierarhija. Nu mana meita viņu apprecēja," klāstīja Loginovs un uzsvēra, ka viņa radi savu darbu padarot labi, tāpat kā radinieki citiem ietekmīgiem cilvēkiem.
Tomēr Rīgas brīvostā strādā ne tikai pārvaldnieka Loginova sieva, māsas dēls un znots, - darbs brīvostā atradies diviem bijušajiem ministriem, viena eksministra sievai un diviem patreizējās ostas valdes locekļu tuviniekiem.
Raidījums atklāj, ka pie analītiķa amata ticis ostas valdes locekļa, "Vienotības" pārstāvja Ērika Škapara dēls Mārtiņš. "Mārtiņam Škaparam ir attiecīga izglītība. Šī ir viņa paša iniciatīva būt šajā amatā," teica Ēriks Škapars. Savukārt uz jautājumu, vai viņa dēls ostā atrada darbu pirms viņš kļuva par valdes locekli, Škapars atbildēja: "Nē, viņš ir nokļuvis, kopš es tur esmu. Bet, kā jau es minēju, es esmu trīs gadus. Pirms tam es četrus gadus biju Rīgas domes deputāts, divus gadus Rīgas domes izpilddirektors, un tas nozīmē, ka visi mani radi, viņiem laikam jābrauc uz Preiļiem strādāt?"
Tāpat darbā Rīgas brīvostā par ostas analītiķi ir pieņemta apvienības "Saskaņas centrs" valdes locekļa Mihaila Kameņecka dēla draudzene Darja Uspenska, savukārt bijušā satiksmes ministra Kaspara Gerharda sieva Vita - par ostas pārdošanas speciālisti.
"Nekā personīga" uzsver, ka savu varu un neatkarību ostā Loginovs nostiprina ar amatiem nodrošinot arī pašus politiķus un ierēdņus, piemēram, jau ilgus gadus par departamenta direktoru ostā strādā kādreizējais labklājības ministrs Vladimirs Makarovs, par ostas valdes priekšsēdētāja padomnieku nesen kļuvis Kārlis Leiškalns, ostas preses sekretāres Anitas Leiškalnes vīrs un ostu asociācijas vadītājs, bet par speciālistu NATO kravu jautājumos bijušais Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisijas vadītājs Juris Dalbiņš, kura vadītajā komisijā pēdējos devītās Saeimas mēnešos tapa likums par ostu policijas izveidi.
Vienlaikus raidījums norāda, ka katrs ostas valdes loceklis saņem algu – nepilnus 3000 latus, tāpat Loginovs ir atsaucīgs arī pārējām valdes locekļu prasībām, tostarp frakciju apvienības "Vienotība" Olafam Pulkam nesen sagādāts jauns portatīvais dators un mobilais telefons, bet Zaļo un zemnieku savienības Juris Vaskāns cenšas uz ostas rēķina paplašināt savu redzesloku, lai arī skaidri zināms, ka drīz viņam amats būs jāatstāj.
"Vaskāns apliecināja, ka uz ostas rēķina piedalījies seminārā Londonā. "Jā, pirmdien, otrdien, trešdien es atrados Londonā, "Lloyds" organizētā seminārā par sašķidrināto gāzi. Tas ir tāds jauns trends vispār pasaulē, Eiropā – darbināt kuģus ar sašķidrināto gāzi," sacīja Vaskāns, taču atzina, ka nezina, cik seminārs ostai izmaksājis. "Tas ir 1000 vai 2000 lati seminārs," sprieda Vaskāns. Raidījums arī informē, ka uz Londonu viņš lidojis Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" biznesa klasē, lai atbalstītu vietējo nacionālo aviokompāniju.
Tāpat raidījums novērojis, ka ostas valdes locekļiem ar Loginovu nav domstarpību. "Pretēji pārvaldnieka gribai pēdējo gadu laikā valdes locekļi lēmuši tikai uz rokas pirkstiem skaitāmos gadījumos. Valde arī apstiprinājusi pārvaldnieka sastādīto ostas budžetu, kas gadā pārsniedz 22 miljonus latu. No tiem reklāmai osta gadā tērē 965 734,84, reprezentācijas izdevumiem 57 055,06, periodisko izdevumu abonēšanai – 23 832,05 un juristu algošanai 140 tūkstošus latu," ziņo "Nekā personīga".
Raidījums arī atklāj, ka Loginovam izdevies panākt, ka Rīgas brīvosta nav tikusi pakļauta kopīgajam algu ierobežojumam - amatpersonas statuss ir tikai valdes locekļiem, Loginovam un viņa vietniekiem, bet pārējie ostas administrācijas darbinieki nav valsts amatpersonas un viņiem nav jāiesniedz ienākumu deklarācijas.
Vienlaikus Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs, Rīgas vicemērs Andris Ameriks Loginova radinieku iekārtošanu darbā nenosoda. Ameriks norādīja - ja pārvaldnieka radi strādā labi, lai strādājot. Raidījums atzīmē, ka Amerikam kopā ar Loginovu ir lieli sadarbības plāni.
Savukārt valdības konsultanta "Prudentia" vadītājs Ģirts Rungainis pavēstīja, ka bez ķirurģiskas iejaukšanās "čomu" sistēma Rīgas brīvostā saglabāsies. "Šobrīd notiek tas, ka valsts vienkārši novēro to, kas notiek ostās un vārgi kaut ko pīkst par to, ka kaut ko vajadzētu darīt. Pa lielam lietas nosaka lielie lietu kārtotāji ostu pārvaldēs vai pašvaldībās, vai arī viņu finanšu sponsori," uzsvēra Rungainis.

Atbildēt

moritz

02.04.2021. 17:06

Ādažu nosacīti zaļie tikai uz vēlēšanām sāk pieteikties. Pārējā laikā ne zaļi, ne skaļi, ne interesanti. Paldies, mumus vairs jūs nevajag... :)

Atbildēt

Fakts

02.04.2021. 10:48

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/rigas-siltumam-piegadata-skeldas-krava-atklaj-radioaktivo-piesarnojumu.a291702/

Atbildēt

un vēl, runājot par mežiem,

02.04.2021. 07:21

daudzi Latvijā nezināja, ka arī mūsu centrālais lielzaglis Šķēle ir krietni iebāzis pirkstus mežu biznesā. Arī tur viņa kalpi pelna viņam naudu dažādu pakāpju shēmās.

Atbildēt

ironiskā kārtā

02.04.2021. 07:09

»

Leiškalns

ir gan aprūpējis, gan parūpējies...


par šo jauki pavēstījis vēl viens Latvijas zirneklis, Leiškalna lieldraugs, vietējais mediju "magnāts" Šmidre caur notekcauruli Vakara ziņas:D

Atbildēt

meža PARKI

02.04.2021. 06:49

Tāda sajūta, ka pie saimniekošanas tikuši cilvēki,kas ar vārdu - kārtība - saprot "iztīrīšanu" līdz pamatiem, bez izpratnes par jomu un rīcības sekām.

Atbildēt

Leiškalns

02.04.2021. 06:45

»

nav brīnums

R Grupas īpašniekam Fogelsonam radioaktīvās skaidas un ar tām saistītās kaislības Rīgas brīvostā bija likumsakarīgas. Kā nekā vecais TP pīārists Kārlis Leiškalns, zagļa Loginova iekārtots Rīgas brīvostas silē, kam ciešas ģimeniskas saites ar Fogelsonu, par sava klana naudas plūsmu, ne tikai mākslas ...


ir gan aprūpējis, gan parūpējies.

Lai gan sākotnēji no neoficiāliem avotiem izskanējusi informācija, ka Rīgas brīvostā darbu zaudējuši abi dzīvesbiedri, sarunā ar »Vakara Ziņām« Kārlis Leiškalns ievieš skaidrību.

«Es joprojām esmu Latvijas Brīvostu asociācijas izpilddirektors. Savukārt Anita jau taisījās pati no darba iet prom no pagājušā gada jūnija. Taisījās, kamēr sataisījās. Tagad līdz ar reorganizāciju viņa arī aiziet no darba Rīgas brīvostā,» skaidro Leiškalns. Savukārt, ja arī bijušais politiķis un Latvijas Brīvostu asociācijas izpilddirektors paliktu bez darba un amata, bezdarbnieka statuss viņam vairs nepienākas. «Man nav ne mazāko izredžu kļūt par bezdarbnieku, jo esmu godīgi pelnītā pensijā,» viņš nosaka.

Taču, runājot par dzīvesbiedri Anitu, vīrs nosaka, ka viņa noteikti būs bezdarbniece. «Pagaidām Anita par jaunām darba iespējām nedomā, jo grib atpūsties no tā darba, ko viņa beidzamos desmit gadus ir darījusi,» teic Leiškalns. Viņš arī prāto, ka sieva nu varēs mierīgi baudīt dzīvi un pievērsties mazbērniem. Pavisam nesen apprecējās arī Anitas un Kārļa Leiškalnu vienīgais dēls Jēkabs. Nu visi četri bērni ir nodibinājuši savas ģimenes. Leiškalnu vecākā meita, starptautisko attiecību eksperte Guna Leiškalne-Rokk jau daudzus gadus ir precējusies ar igauņu uzņēmēju Janno Rokk, un abu savienībā dzimušas divas meitas - Sofija un Paula. Pērnajā vasarā kāzas svinēja divas Leiškalnu meitas. Pēc sešu gadu draudzības kuplā viesu pulkā viens otram jāvārdu teica politiķis Edgars Jaunups un fonda «Mākslai vajag telpu» vadītāja Katrīna Leiškalne, kas pēc kāzām pieņēma vīra uzvārdu. Pērn jaunais pāris kļuva par dēlēna Karla vecākiem. Vasarā kāzas svinēja arī Leiškalnu jaunākā meita, māksliniece Dārta Leiškalne un uzņēmējs Juris Fogelsons. Abu ģimenē aug divi bērni. Šā gada sākumā apprecējās arī Leiškalnu dēls Jēkabs un skaistumkopšanas industrijā strādājošā Santa, kas pēc kāzām pārgāja vīra uzvārdā.

Atbildēt

nav brīnums

02.04.2021. 06:40

»

cērt mežus, indē tautu ar radiaktīvu šķeldu un finansē politgrupņiku

SIA “R Grupa” juridiskā adrese ir reģistrēta Kārļa Ulmaņa gatvē 119, Rīgā, LV-2167. Kā valdes amatpersonas Komercreģistrā reģistrēti: valdes loceklis G unārs Greiža un valdes priekšsēdētājs Juris Rūsa. Juris Rūsa ir reģistrēts arī kā vienīgais SIA “R Grupa” dalībnieks, kuram pieder 100% jeb 10 163 sabiedrības...


R Grupas īpašniekam Fogelsonam radioaktīvās skaidas un ar tām saistītās kaislības Rīgas brīvostā bija likumsakarīgas. Kā nekā vecais TP pīārists Kārlis Leiškalns, zagļa Loginova iekārtots Rīgas brīvostas silē, kam ciešas ģimeniskas saites ar Fogelsonu, par sava klana naudas plūsmu, ne tikai mākslas parodiju, bet arī radioaktīvās šķeldas plūsmu, ir aprūpējis jau no 2016.,2017.gada.

Atbildēt

Formāli - meži

02.04.2021. 06:38

Sirds sažņaudzas redzot šo un līdzīgus skatus. Ir jābeidz negausīgā valsts un RM izciršana pārvēršot tos Latvijai neraksturīgā meža PARKĀ ar atsevišķiem brīvi stāvošiem kokiem, fragmentētiem ar kailcirtēm, zaudētu pamežu un noplicinātu zemsedzi. Šādas meža parodijas nespēj saglabāt dabas daudzveidību - iet bojā raksturīgā flora un fauna. Faktiski tie ir miruši meži, bez dzīvības, skaņām un smaržas. Vārdos - zaļais kurss, bet dzīvē negausīga dabas noplicināšana bez robežām.

Atbildēt

rotber

01.04.2021. 23:45

»

Petka

Šoreiz gan jāatzīst ,ka sviestains raksts!dastoti koki ko tas nozime,ka tos driskt Girts,bet ka lai līdz viņiem tiek ?ar rokām jāvēlk ara...


piekrītu ka R grupa naudas atmazgātāju kantoris pat izsolē nevarēja kvalificēties, stiga rm ar oragnizētās noziedzības skaidro naudu ( aplpoksne,bez akcīžu degviela, krāpšana , + nelegālu līdzekļu legalīzēšana) ir problēma Latvijas finieriem , bet tā ir īslaicīga parādība . Mūsdienās šīs metodes arī ar politisko jumtu ilgi nestrādā ,nozare zin savus varoņus.

Atbildēt

švēdem

01.04.2021. 22:39

jāstutē 3.šķiras operniece meita un znots amerikānis

Atbildēt

Nekad vairs nezāģēs

01.04.2021. 19:33

Spriedumu iznest turpat cirsmā un izpildīt uz tuvākā celma.

Atbildēt

"Dižolu" patiesā labuma guvējs ir vecais zaglis - "Latvijas valsts mežu" padomes loceklis

01.04.2021. 19:05

Švēde deklarē 43 nekustamos īpašumus; kopējie ienākumi – 300 400 eiro
"Latvijas Valsts mežu" (LVM) padomes loceklis un AS "Latvijas Gaisa satiksme" valdes un iepirkumu komisijas loceklis Elmārs Švēde deklarējis kopumā 34 zemes īpašumus, kā arī deviņus zemesgabalus un nekustamos īpašumus dažādās Latvijas vietās, savukārt viņa kopējie ienākumi pērn bijuši 300 369 eiro.
Švēdem pieder īpašumi Valmierā, Mazsalacas, Bērzaines, Dikļu, Ramatas, Vilpulkas, Trikātas un Zilākalna pagastos. Pirmā Švēdes valsts amatpersonas deklarācija, kas pieejama VID Publiskojamo datu bāzē un ir par 2002. gadu (iesniegto 2000. un 2001. gada deklarāciju dati raksta sagatavošanas brīdī nebija pieejami), kad Švēde bijis deputāts Valmieras pašvaldībā, liecina, ka viņam piederējuši 11 zemes un meža vai zemes un namīpašumi, vēl divi īpašumi, kas norādīti kā "zeme-mežs" bijuši viņa valdījumā, bet kā kopīpašums deklarēta zeme Valmierā, kur Švēdes īpašumā bijis arī dzīvoklis, un namīpašums Dikļu pagastā.
Pārtikas un veterinārais dienests par īpašumu Švēdem pērn (2016.g.) samaksājis 140 eiro, "Latvijas Gaisa satiksmes" maksātā alga bijusi 59 744 eiro, LVM maksātā alga – 12 617 eiro, no SIA "Talcis" gūti 122 000 eiro ienākumi no nekustamā īpašuma atsavināšanas, no Lauku atbalsta dienesta saņemti 99 eiro, no Valmieras mednieku un makšķernieku biedrības – 45 eiro, SIA "Ilunso" maksātie ienākumi no saimnieciskās darbības un komercdarbības bijuši 5724 eiro, bet SIA "Dizozols" samaksājusi 100 000 eiro kā ienākumus no saimnieciskās darbības un komercdarbības.
[SIA „Dizozols”, Valmiera, Beātes iela 5, Mežizstrāde (02.20, versija 2.0) (Avots: VID, CSP), Mežsaimniecības palīgdarbības (02.40, versija 2.0) (Avots: ZO.LV)/ Lai uzzinātu vairāk par uzņēmuma darbības jomām: mežu īpašumu iegādi un apsaimniekošanu, koksnes tirdzniecību, kokzaģēšanu, un loģistiku, lūdzam sazināties ar mums’]
[SIA „Ilunso”, Kocēnu novads, Dikļu pagasts, „Vīļēni”, Mežizstrāde NACE2 02.20 Mežizstrāde (Avots: zl.lv), NACE2 4673 Kokmateriālu, būvmateriālu un sanitārtehnikas ierīču vairumtirdzniecība (Avots: CSP, VID)]
[SIA „Talcis”, Mazsalacas novads, Ramatas pagats „Talči”, Citu liellopu audzēšana (01.42, versija 2.0) (Avots: VID, CSP)]
AS "SEB banka" uzkrāti 35 147 eiro un 1808 ASV dolāri, AS "Swedbank" uzkrājums bijis 18 874 eiro un 6272 ASV dolāri. AS "DNB banka" uzkrājums bijis 100 eiro.
Viņa īpašumā ir 15 000 AS "Rīgas kuģu būvētava" akcijas 4500 eiro vērtībā, 2072 AS "Rīgas juvelierizstrādājumu rūpnīca" akcijas 186 eiro vērtībā, Valmieras rajona Bērzaines pagasta zemnieku saimniecība "Zēmeles" 339 050 eiro vērtībā, kā arī 10,3 privatizācijas sertifikāti, kas noguldīti AS "Latviajs Krājbanka". Tāpat viņam pieder 110 kapitāla daļas SIA "Ežupes briežu dārzs" 15 652 eiro vērtībā, 111 ASV reģistrētās "Alcoa Inc." akcijas 3117 ASV dolāru vērtībā, 333 ASV reģistrētās "Arconic Inc." akcijas 6174 ASV dolāru vērtībā, 10 000 ASV reģistrētās "CTI Biopharma Corp" akcijas 4500 ASV dolāru vērtībā un 1000 "Twitter Inc." akcijas 15 000 ASV dolāru vērtībā.
Švēdem pieder pašbūvēta motorlaiva, 2014. gadā ražots "Suzuki" markas kuģa motors, 1992. gadā ražota piekabe – kravas transporta kaste "BAZ", 1994. gadā ražota airu laiva "Lastocka", bet viņa valdījumā ir 2012. gadā ražota vieglā automašīna "Toyota Land Cruiser".
Viņš deklarējis astoņus darījumus, kuru vērtība pārsniedz 20 minimālās mēnešalgas: 24 133 ASV dolāru vērtu akciju pirkumu, 20 073 Zviedrijas kronu vērtu akciju pārdevumu, 50 000 eiro vērtu īpašnieka ieguldījumu, 13 000 eiro vērtu nekustamā īpašuma pirkumu, 35 000 eiro dāvinājuma atmaksu, 100 000 eiro vērtu augošu koku pārdošanas darījumu, kā arī 75 300 eiro dāvinājumu meitai un 40 000 eiro vērtu nekustamā īpašuma pirkumu.
Kā parādsaistības deklarēti 3973 eiro un 7048 eiro.
Deklarācija liecina, ka Švēde darbojies un šobrīd darbojas a/s “Latvijas valsts meži” padomē, bijis Valmieras Mednieku un makšķernieku biedrības valdes priekšsēdētājs, medību saimniecības attīstības fonda Konsultatīvās padomes loceklis Zemkopības ministrijā, valsts a/s “Latvijas gaisa satiksme” iepirkumu komisijas vadītājs un šobrīd ir VAS “Latvijas gaisa satiksme” valdes loceklis.

Atbildēt

cērt mežus, indē tautu ar radiaktīvu šķeldu un finansē politgrupņiku

01.04.2021. 18:48

SIA “R Grupa” juridiskā adrese ir reģistrēta Kārļa Ulmaņa gatvē 119, Rīgā, LV-2167. Kā valdes amatpersonas Komercreģistrā reģistrēti: valdes loceklis G unārs Greiža un valdes priekšsēdētājs Juris Rūsa. Juris Rūsa ir reģistrēts arī kā vienīgais SIA “R Grupa” dalībnieks, kuram pieder 100% jeb 10 163 sabiedrības kapitāla daļas. Ir ziņas, ka SIA “R Grupa” patiesais labuma guvējs patiesībā ir nevis Juris Rūsa, bet gan Juris Fogelsons, un J.Rūsa ir tikai formāli reģistrēts kā SIA “R Grupa” vienīgais dalībnieks un patiesais labuma guvējs.

Atbildēt

Leonīds

01.04.2021. 18:37

Lai Ādažu Pasvaldiba noraksta To uz tehnalogisko koksni!????

Atbildēt

Ivars

01.04.2021. 18:35

Zel ,ka nepārbauda faktus A raksta!!skelda lv pāru parem!

Atbildēt

auzas

01.04.2021. 18:25

»

Petka

Šoreiz gan jāatzīst ,ka sviestains raksts!dastoti koki ko tas nozime,ka tos driskt Girts,bet ka lai līdz viņiem tiek ?ar rokām jāvēlk ara...


Tā arī izskatās, ka ne raksta autors, ne intervējamais nesaprot, kas ir dastošana.

Atbildēt

Petka

01.04.2021. 18:20

Šoreiz gan jāatzīst ,ka sviestains raksts!dastoti koki ko tas nozime,ka tos driskt Girts,bet ka lai līdz viņiem tiek ?ar rokām jāvēlk ara!!!???
PATA Latvijas valsts mežos 100000berza papīrmalku izsaimniekojusi .....visiem pohuj!?cik ir radīti zaudējumi?visi ka sesz savos krēslos tā sēž!
Piedod ,bet šoreiz ne pa tēmai!

Atbildēt

lauķis

01.04.2021. 17:25

Še,kur līgo izcirtumi...
Kolonijas pārvaldniekiem nerūp ne cilvēki ne daba.

Atbildēt

Nelieši

01.04.2021. 17:16

turpina cirst.

Atbildēt

Hmm

01.04.2021. 16:44

Dižozols.. rgrupa...
Kad tos zemgaliešus un kurzemniekus kratīs??

Atbildēt

Bla, bla, bla

01.04.2021. 16:41

Šis ārprāts Kadagā jau vismaz 2 nedēļas skatāms. Neviltots prieks, ka kāds no deputātiem pieveicis 2km, lai ko ieraudzītu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: