Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atbilde

15.09.2020. 13:33

»

varbūt

delfos rakstīji? šeit nekas nepazūd


pirms to rakstīju, pārliecinājos arhīvā. Jā, atvēru vakardienas lasīto, tur bija 18 komentāri, tajā skaitā mans. Šeit ir tikai 10 komentāri un izskatās gandrīz visi jauni.

Atbildēt

varbūt

15.09.2020. 13:20

»

jautājums

Kur pazuda visi vakardienas komentāri


delfos rakstīji? šeit nekas nepazūd.

Atbildēt

jautājums

15.09.2020. 10:48

Kur pazuda visi vakardienas komentāri?????

Atbildēt

galvenais

15.09.2020. 06:32

Valsts notārs galvenais ir gultā......

Atbildēt

Bānis Jordāns

14.09.2020. 18:19

Bordāns iejaukšanās uzņēmuma reģistrā darba ir bezatbildīgs, amorāls likuma pārkāpums. Protams ar savu iejaukšanos viņš palīdzēja savām partijas biedram juraša saeimas Juridiskās komisijas vadītājam. Viņš atbalstīja cilvēku, kurš ir aizdomās turamais par Valts noslēpuma izpaušanu, atbalstīja viņu viesnīcas reideru shēmu īstenošanā. Prettiesiskas darbības kuras veica bordāns lai noņemtu komercķīlu no Freecom 966 kapitāldaļām tajā laikā kamēr notika pirmās instances tiesā un apgabala tiesā uzņēmuma reģistrā cilvēki aizstāvēja un uzstāja uz savu likumīgo un juridiski pareizo lēmumu. Gada sākuma, kad juraš ar savu sievu allu organizēja reiderisma shēmu. Vadītāja vietnieks uzņēmuma reģistrā Sandis cilvēks uz foto un bordāns cilvēks vadītāja atvaļinājuma laikā noņēma komercķīlu argumentējot ar ekspertīzi Ukrainā. Tā ir ņirgāšanās veikt ekspertīzi no kopijas Ukrainā, kura nav akreditēta kā arī Latvijā nav akreditēta. Sandis pēc juraš-bordāna pavēles pretlikumīgi iejaucās arī Olainfarm lietā. Visi cilvēki lasīja un atcerās šo amorāli cilvēku priekšvēlēšanu solījumus, ka atņems visas ostas, biznesu. Kā var uzvesties normālā civilizētā Eiropas valstī kā tādi laupītāji. Jo tālāk jo trakāk, kad tie trīs pseidopolitiķi sapņoja par visu drošības struktūru apvienošanu un par vadītāju iecelt juraš. Visi viņu sapņi bija '0' vērti. Iedomājaties kādas fantāzijas viņiem bija civilizētā Eiropas valstī gribēja kļūt par Sadamu Huseinu vai Kim Chen Inu viens cilvēks kontrolētu visu drošības bloku, tad viņi ne tikai aktīvus visus atņemt uzņēmējiem, bet arī mājas, mašīnas un pēdējās kurpes novilktu. Ja viņi būtu atbildīgi tad pēc tādiem pārkapumiem būtu demisionējuši un aizgājuši no politikas, bet nē vada saeimas juridisko komisiju cilvēks kurš tiek turēts aizdomās par likuma pārkāpumu gan bordāns gan juraš.

Atbildēt

Arnolds

14.09.2020. 18:16

Ja bordāns būtu par likumu un taisnīgumu viņš nekad neiejauktos uzņēmumu reģistra darbā. Divās tiesu instancēs uzņēmumu reģistrs aizstāvēja savus lēmumu tiesiskumu, kuri bija 2017-2018 gadā, bet ar reidera bordāna-juraša parādīšanos jau darbojās tā saucamais pseido cīnītājs par tiesiskumu un likumību. Tas ir reideru bandas vērtējums un skudras zagļu bandai.

Atbildēt

Jurists

14.09.2020. 18:14

Šeir nav jābūt juristam ir skaidrs, ka pasūtījums par komercķīlas noņemšanu bija no bordāna. Uzņēmuma reģistrs ir viņa pakļautībā. Nesaprotu kā šodien Uzņēmumu reģistrā vadība un tās vadītāja vietnieks Sandis ciniski un bezatbildīgi izmanto savas valsts pilnvaras, pārkāpj likumu pēc trim gadiem noņemot komercķīlu balstoties uz pilnīgi "kreisa" ukrainas ne akreditēta eksperta slēdziena no dokumemta kopijas. Dokumentus piegādāja skudra izmeklētāja Lasmanei no RRKP, pēc tam Lasmane aizsūtīja meilā to Sandim (uzņēmumu reģistrs). Visas šīs pret tiesiskās darbības notiek bordāna-juraša, Allas juraš, berezina un sazinova vadībā. Pats galvenais, ka lielie taisnīguma un pretkorupcijas cīnītāji nedeva laiku Uzņēmumu reģistram sagaidīt pēdējās instances lēmumu, kur viņi aizstāvēja savu tiesisko rīcību saistītu ar komercķīlu, kuru divās iepriekšējās instancēs aizstāvēja līdz parādījās bordāns-juraš, alla juraš un berezin. Cerams Ģenerālprokurora Kungs Stukāns ņems zem savas kontroles, jo tas ietekmē visas tiesas sistēmas un tiesībsargu imidžu Latvijā. Daudzi zin patiesību par šo lietu un bandu, kura izdomāja un falsificēja dokumentus un ekspertīzi. Šī lieta ir iedragājusi Latvijas valsts imidžu tiesībsargājošo instanču tiesiskumu un likumību

Atbildēt

Plencis

14.09.2020. 18:08

Bet vai patiesībā nav tā, ka Bordāns šo visu zin un patiesībā tieši piedalās beztiesiskuma shēmu saglabāšanā? Kāpēc Bordāns Tieslietu ministrijas vārdā atrakstās, ka tas nav Tieslietu ministrijas kompetencē izskatīt UR pretlikumīgas darbības, bet lai cietušie vēršas tiesā? Vai nav ciniski, ka valsts reģistrs gadiem ilgi iespējams nodarbojas ar bandītismu vārda tieša nozīmē?

Atbildēt

Janka

14.09.2020. 17:25

»

jā!

Pamatīgi džeks kādam ieriebis, ja pasūtīts tāds apjomīgs melnais PR. Sākumā neatkarīgā, tagad šeit, gan jau drīz sekos Puaro


Nevajag fantazēt par “atriebību un melno PR”. Fakts: UR vadība bez tiesas ziņas ir pieņēmusi lēmumus miljonu darījumos par labu vieniem biznesmeņiem un par sliktu citiem. Kāda “sagadīšanās”: UR odiozie, apšaubāmi likumīgi, lēmumi ir par sliktu tiem, kuriem nav Bordāna un viņa kabatas asinssuņu “jumta”. Man jāsecina, ka miljonāru mantas dalīšanā bordānistu grupējums izmanto vai nu pērkamus, vai zemiski ietekmējamus un gļēvus UR ierēdņus.

Atbildēt

jā!

14.09.2020. 16:14

Pamatīgi džeks kādam ieriebis, ja pasūtīts tāds apjomīgs melnais PR. Sākumā neatkarīgā, tagad šeit, gan jau drīz sekos Puaro.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: