Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mindaugs

27.11.2023. 00:34

»

Aleksandrs Poika

...ko Jūs gribējāt sagaidīt no geja...tīrais tukšpadmits


Jums derētu padziļināt zināšanas ğenetikas jomā,tagad jau kopš 1900 gadiem jauna zinātne,pirms izteikt apvainojumus dabas evolūcijas procesa gaitai.
Lai gliemjveidīgos ,Baltijas siļķes ,hermofrodītus nesauktu identiski.
Cerams ka nēesat kastrējuši savu mīļo kaķīti,kucīti,kā to dara sab.lielais vairums,liedzot dabiskās dzimumfunkcijas ,kastrējot dzīvniekus.
Visi veicam noziegumus,ēdam šos kadtrētos dzīvniekus ,bet evolūcijas "kļūdas" atzīt nevelamies ,tikai nosodám.
Varbūt aizdomājaties ka alus (apiñi)satur sievišķos fitohormonus estrogēnus,bet skaitās vīriešu dzēriens,tas pats sojas produkti,vai dzīvn. gaļa ,olas kuri baroti ar GMO soju,daudzi faktori ir iemesls nobīdei no normas dzimuma formēšanā olšunā.
Labāk cīnieties pret abortiem un dzīvnieku kastrāciju.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta Rjūrika dinastija

27.11.2023. 00:18

Mīnusus salika Latvijas tautas nīdēji,kuriem nepatīk mūsu daba,talantīgie mūziķi un šie īpaši skaistie vārdi apsveikuma runā.

Mums protams ir daudz saimniecisku,veiksmīgu cilvēku,bet pārsvarā visiem gulst 700 gadu vācu-izraēlas (Vatikāna)svētās jaunavas Marijas galma ordeña okupācijas slogs,kuřš no mūsu ciltīm pilskalnos padarija mūs par neizlēmīgiem,bezradošiem ,mijamiem krogos kalpiem jūdu labā.
Te mēs bez NATO atbalsta paši sevi nespēsim pārkvalificēt uzñemējos ,kuri cels valsts ekonomiku ,jo pašmāju vagaru likumdošana iegrūź vēl lielākā postā,tāpēc tie sab.locekļi kuri cik necik skoloti,cenšas sevi nodarbināt valsts (birokrātijā)struktūrās,jo pat viñi ,párzinot likumdošanu izvairās uzsākt privāto biznesu,ja nav LAD laba aizmugure (radi).

Mums Latvijā kopienu sistēma jāveido ,kur kopienas locekļi ko rażo un lai nav atstumtu cilvēku,bērnu ,ğimeñu,pamestu vecāku pansionātos ,kā piem .tas jau bijis Anatolijā (Turcijā) ,Çatalahäyük,Konijā ,pirms 9000g.
Tas ir briesmīgi,ka veci cilvēki dzīvo un mirst vienkopus ,izolēti pansionātos,un kādam personālam jāstaipa šie svešie sirmgalvji,nevis tie normāli mirst savas ğimenes sabiedrībā,vēl redzot mazbērnus.
Ko tie jūdu kristieši mūsu tautām nodarījuši un turpina darīt ,iznīcinot mūsu saimes,ir neaprakstáms ļaunums kurš jāatmasko saucot viñus vārdā,kā piem Ašeradens ,Ašeradena krustnešu cietokšna celtnieku pēctecis (kaut cēla iespējams jau vergi).
Jānoskaidro kas zem drupām atrodas,vai mūsu Ašeradena noslepkavoto senću skeleti?
Par maz ka pāvests Eiropai atvainojies par krustnešu laupīšanām,slepkavošanu,viñam jāizvācas no mūsu zemēm ar saviem biznesa kompanjoniem ,taću trešo tūkstošgadi tie Bībeles murgi neaptumšos tautu prātus (izñemot Dāvida psalmus),jo zinātne tos visus atspēko.
Cerams ka Jūs,mūsu godătais Latvijas prezident attaisnosiet pret sevi vērsto tautas mīlestību!

Atbildēt

Edgars

26.11.2023. 14:17

Viduvēja pamatskolnieka "eseja"....

Atbildēt

un

23.11.2023. 22:18

»

Aleksandrs Poika

...ko Jūs gribējāt sagaidīt no geja...tīrais tukšpadmits


ko jūs gribējat sagaidīt no tada tukšpirža kā tu...

Atbildēt

Aleksandrs Poika

23.11.2023. 18:13

...ko Jūs gribējāt sagaidīt no geja...tīrais tukšpadmits...

Atbildēt

Uzmanību KORUPCIJA!!! Saeimas Tautsaimniecības komisijā

23.11.2023. 12:38

Latvijas Meža gaļas kontrabandas vadoņi Barvika bandītiskā klana šefībā ar visiem spēkiem ir pretojušies un šobrīd radikālā veidā liek šķēršļus šīs viņu bandītiskās darbības uzraudzības un kontroles struktūrvienības izveidei Valsts meža dienestā. Barvika klans caur saviem pirmā ešalona politalgotņiem Grasbergu un Vitenbergu (abi no grupējuma Nacionālā Apvienība) un vēl trim pērkamajiem – Ati Labuci, Jāni Patmalnieku (abi no grupējuma JV), un pat tādu “rosļikoviešu, krievu pasaules” atbalstītāju kā Juri Jakovinu (no grupējuma ZZS, skat.viņa balsojumus Saeimā un kādas nepatikšanas sev un citiem sagādājis Valmierā) šobrīd Saeimas Tautsaimniecības komisijā ir norāvuši grozījumu Valsts meža dienesta likumā pieņemšanai Saeimā 3.lasījumā. Zināms, ka tas kārtējo reizi noticis ar šī Barvika laulenes Ievas Barvikas palīdzību, kura šī zināmā bandītiskā klana juridiskajai apkalpošanai jau labu laiku kā algota konsultante darbojas Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā.
Kā norādījuši vadošie tiesību eksperti un labas pārvaldības un korupcijas novēršanas jomas eksperti, - “pienācīgā likumdošanas procesā visiem konceptuālajiem jautājumiem būtu jābūt izsvērtiem un izvērtētiem pirmajā un otrajā lasījumā.
Prakse, kad būtiskus priekšlikumus likumprojektiem ir iespēja iesniegt īsi pirms pēdējā lasījuma, ne tikai sekmē nepārdomātu likumu pieņemšanu, bet arī paver iespējas pēdējā brīdī iedabūt likumā slēptām interesēm kalpojošas normas.
Iespēja iesniegt un apstiprināt Saeimā saturiski jaunus priekšlikumus likumprojektu izskatīšanai trešajā, galīgajā, lasījumā negatīvi iespaido likumdošanas kvalitāti un līdz ar to – ikvienu Latvijas iedzīvotāju. Valsts prezidenta un ekspertu skatījumā šāda prakse būtu jāizbeidz, veicot atbilstošus grozījumus Saeimas kārtības rullī.” Tas bija teikts vēl pirms pieciem gadiem! Taču, kas notiek tagad? Paņemiet un papētiet šīs Vitenberga, Grasberga, Jakovina, Labuča un Patmalmnieka slēptās intereses. Kādas ir šīs saites ar Haralda Barvika klanu!!

Latvijas meža gaļas kontrabandas “ģaģka Mahno” Haralds Barviks ir iebezdējis savā lapā:
“Šos likuma grozījumus jau virza ilgāku laiku, tie bija “iestrēguši” Tautsaimniecības komisijā, un šogad atkal tika sakustināti. Lai gan jau iepriekš sūtījām iebildumus pret šādu likuma redakciju, acīmredzot mūsu viedoklis netiek ņemts vērā. Paplašinot pilnvaras, principā sanāk tā, ka Valsts meža dienesta darbiniekiem tās būs gandrīz lielākas nekā policistiem! Ņemot vērā līdzšinējo pieredzi, pastāv lielas bažas par to, ka Valsts meža dienesta darbinieki šīs pilnvaras var izmantot ļaunprātīgi. Mēs neiestājamies pret to, ka medības nebūtu jāuzrauga, bet likuma grozījumi ir neskaidri, piemēram, attiecībā uz atpazīšanas zīmēm. Ja Valsts policija ir skaidri atpazīstama, tad VMD darbiniekam maza emblēma ar iestādes logo tumsā uz ceļa būs pilnīgi nesaskatāma. Policijai ir trafarēta automašīna, ko nevar ne ar ko sajaukt. Vai tādas būt arī Valsts meža dienestam? Un nav pieņemama situācija, ka tiek ignorētas īpašumtiesības un netiek stingri reglamentēta inspektoru darbība, tiesības un pienākumi!”

Atbildēt

Rutks

22.11.2023. 21:03

Vēsturi vajag zināt un saukt lietas īstajos vārdos.Kur palika LNNK ,Pilsoņu kongres ,Aizsargi.Gribējāt ,Ulmaņlaikus saņemiet Ulmani ibin.....

Atbildēt

Kad beidzot

22.11.2023. 14:43

tiks sodīti un no VARAM padzīti noziedznieki Vilkaste, Bernards, Šļaukstiņš, Mendziņa ???!!!

Atbildēt

Miķelis

20.11.2023. 18:21

»

Riņķis

Turu zem sava goda sarunāties ar aprobežotiem miķeļiem


Ļoti pareiza rīcība: Daudz labāk ir te aplamāt un apsaukāt visus, gan komentu rakstītājus gan varu, gan politiķus..

Atbildēt

Riņķis

20.11.2023. 18:16

»

Miķelis

Un kā Tavuprāt būtu bijis labāk? Kas tajā ''sacerējumā'' nav kā vajag


Turu zem sava goda sarunāties ar aprobežotiem miķeļiem.

Atbildēt

Miķelis

20.11.2023. 18:12

»

Riņķis

Švaks 5.-6. klases skolnieka sacerējums


Un kā Tavuprāt būtu bijis labāk? Kas tajā ''sacerējumā'' nav kā vajag?

Atbildēt

Riņķis

20.11.2023. 18:10

Švaks 5.-6. klases skolnieka sacerējums.

Atbildēt

uz kurieni rauks osvoboģiķeļi???

20.11.2023. 16:07

»

Miķelis

Es nedomāju, ka Rinkēvičs būs tas cilvēks kas aicinās cilvēkus uz radikālām pārmaiņām LV, bez kurām atpalicība ir garatēta


savā krievijā pa galvu dabūs, zagh un ubagos no kaimiņa, te vēl var novilkt mūsu ādu

Atbildēt

Atis Priedītis

20.11.2023. 15:04

»

Miķelis

Tas viss protams iespējams, bet lai kādu apmuļķotu-tam ir jābūt pamuļķim


Interneta un sociālo portālu laikmetā to tiešām ir izdarīt ļoti grūti, bet šādi mēģinājumi noteikti būs. Scenārijs lai to izdarītu būs vienkāršs. Tiks sameklēts apmēram 40 gadus vecs cilvēks, ar smuku "frizūru", masu mediji pilnībā noslēps visu negatīvā rakstura informāciju par šo cilvēku, aprakstīs viņu un slavinās, un tauta "pavilksies", vismaz tik lielā skaitā lai šī cilvēka partija kļūtu par valdošo Saeimā.

Atbildēt

Miķelis

20.11.2023. 14:40

»

Atis Priedītis

Manuprāt, pie varas esošie šobrīd drudžaini meklē jaunu līderi, ar kuru atkal varētu apmuļķot tautu līdzīgi kā Atmodas laikā. Pagaidām, gan nevienu spilgtu "Īvānu" atrast nav izdevies, bet gan jau viņš uzpeldēs


Tas viss protams iespējams, bet lai kādu apmuļķotu-tam ir jābūt pamuļķim...
Un kāds te patiesībā sakars ar vienu līderi? Saeimā ir 100 deputātu, ne viens Saulvedis.

Atbildēt

Haralds Kalns

20.11.2023. 13:36

Apollo lasu Rinkēviča uzrunas motto: "Vajag turēties kopā un neļaut nežēlīgiem kaimiņiem sevi iebiedēt". Ja kaimiņš Koļa grib atņemt man pankūkas (bļinas), bet es negribu tās atdot, mani par pretošanos Lībiņa-Egnere nošaus??

Atbildēt

Atis Priedītis

20.11.2023. 12:38

»

Miķelis

Es nedomāju, ka Rinkēvičs būs tas cilvēks kas aicinās cilvēkus uz radikālām pārmaiņām LV, bez kurām atpalicība ir garatēta


Manuprāt, pie varas esošie šobrīd drudžaini meklē jaunu līderi, ar kuru atkal varētu apmuļķot tautu līdzīgi kā Atmodas laikā. Pagaidām, gan nevienu spilgtu "Īvānu" atrast nav izdevies, bet gan jau viņš uzpeldēs.

Atbildēt

Miķelis

20.11.2023. 11:13

Es nedomāju, ka Rinkēvičs būs tas cilvēks kas aicinās cilvēkus uz radikālām pārmaiņām LV, bez kurām atpalicība ir garatēta...
Bet, no otras puses, tas ar nav tik slikti: Jo vairāk LV atpaliks, jo ātrāk aizbrauks osvoboditeli, un nebrauks te arābi...

Atbildēt

Atis Priedītis

20.11.2023. 05:38

»

To tik tāds stulbenis kā Priedītis

spēj iedomāties - lasīt idiota atraugas. It kā nevienam nav ko citu darīt


Klusums ir kā bruņas,
Kuras nevar cauršaut.
Kā ceļš pa kuru
Nevar atnākt
Bet var tikai apmaldīties.
Un lukturīšus es izsniedzu tikai tiem,
Kuri nāk ar mīlestību sirdī.
(Andris Marts)

Atbildēt

To tik tāds stulbenis kā Priedītis

19.11.2023. 18:33

»

Atis Priedītis

Un kā vēl lasa


spēj iedomāties - lasīt idiota atraugas. It kā nevienam nav ko citu darīt.

Atbildēt

Priekš

19.11.2023. 17:57

»

tie visi ir

novecojuši murgi


Biorobota.

Atbildēt

Skolnieciņš

19.11.2023. 17:19

»

Drēģeris tevi

izdrēģerēs vienreiz, muļķi


"izdrēgerēs", tas ir kas līdzīgs nointegrēs, vai nodiferencēs?

Atbildēt

vēl jau ar veselo saprātu ir

19.11.2023. 16:19

»

Rudens

Pieķēros vārdiem:" Nevajag ļaut sevi iebiedēt".Veselīgas sabiedrības instinkts ļauj Latvijai pastāvēt, kaut mūsu valsts vadītāji...


bet zombē baismīgi, pilnas augstskolas ar komunistiem. hamas aizstāvis kalifornijas koledžas profesors ar megafonu nosit cilvēku, kurš pret hamasu..........ŠIZOFRĒNIJA. Bidons vai tad garīgi vesels............................

Atbildēt

19.11.2023. 13:56

"Mēs piedzimstam vieni, mēs dzīvojam vieni, mēs mirstam vieni. Tikai caur savu mīlestību un draudzību mēs varam radīt ilūziju uz brīdi, kad neesam vieni. ”
Orsons Velss
“Piesauc savu vietu saulē un dodies uz priekšu gaismā. Instrumenti ir tur; ceļš ir zināms; jums vienkārši ir jāpagriež muguru kultūrai, kas ir gājusi sterilā un mirusi, un jāsāk ar dzīvās pasaules programmu un iztēles atjaunošanu. ”
— Terenss Makenna

Atbildēt

Rudens

19.11.2023. 13:38

Pieķēros vārdiem:" Nevajag ļaut sevi iebiedēt".Veselīgas sabiedrības instinkts ļauj Latvijai pastāvēt, kaut mūsu valsts vadītāji
no sākta gala to vien darījjuši kā biedējuši.Lolot okupantus, jo citādi
KF mūs nesapratīs, šobrīd pieņemt likumu, kas legalizē patoloģiskas
attiecības un ratificēt Stambulas konvenciju, citādi Rietumi mūs nesapratīs. Nu jau pat Valsts valodas likuma izkropļotāja un no starptautisko tiesību viedokļa nepieļaujamas darbības- valsts teritorijas( Abrenes) -atdevēja okupētājvalstij V.Vīķe-Freiberga sākusi klaigāt.

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis)

19.11.2023. 13:08

»

vatņiku ezits atkal lec uz strīpas ... brūnas!;)

https://youtu.be/-Yn3L-6ZJbI


Два дебила - это сила‼ ;))

Turpiniet izēst ateju, muļķuzemes eurlatvānijas deģenerāti - Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis).

Atbildēt

TAISNĪGUMU......................................

19.11.2023. 13:03

ne jau prezidentam ar tautu jālepojas, bet jārūpējas lai par pašu lepojas tauta. Prezidents ir TIKAI viens no tautas........................................jau sakāpis galvā

Atbildēt

12D

19.11.2023. 12:49

https://youtu.be/zxOlKXS3JQA

Atbildēt

Atis Priedītis

19.11.2023. 11:02

»

Puse

Pie varas esošie tavus debilismus nelasa


Tauta manas grāmatas lasa un pie tam pietiekami aktīvi.

Atbildēt

sētnieks

19.11.2023. 10:10

»

Haralds Kalns

VISBAGĀTĀKĀ IR TĀ VALSTS, KAS BARO LABSIRDĪGUS UN LAIMĪGUS CILVĒKUS (Džons Raskims)!!! No Rinkēviča teiktā sapratu, ka Rīgas buņģi nav mīzēji, jo valstī nekas uz priekšu nekust, tāpēc viņš uzšauj ar pātagu, mums tautai, lai pārstājam vaidēt un metamies rambāt melnu muti, par piena zupu vakarā. P.S. ...


i, jo valstī nekas uz priekšu nekust, tāpēc viņš uzšauj ar pātagu, mums tautai, lai pārstājam vaidēt un metamies rambāt melnu muti, par piena zupu vakarā.
__________________________________
Tas labi: Daudz gaļas ēst un dzert vodku nav veselīgi.

Atbildēt

Haralds Kalns

19.11.2023. 09:48

VISBAGĀTĀKĀ IR TĀ VALSTS, KAS BARO LABSIRDĪGUS UN LAIMĪGUS CILVĒKUS (Džons Raskims)!!! No Rinkēviča teiktā sapratu, ka Rīgas buņģi nav mīzēji, jo valstī nekas uz priekšu nekust, tāpēc viņš uzšauj ar pātagu, mums tautai, lai pārstājam vaidēt un metamies rambāt melnu muti, par piena zupu vakarā. P.S. No ideoloģijas vadlīnijām secinu, ka Latvijas izdzīvošanai (atžierbšanai) patreiz svarīgākās ir divu zilu tēviņu kāzas, Stambulas konvencija un, gaisā izšautas naudas, salūts!!! Jā un vēl. Somu higiēnas preču ražotājfirma, rūpēs par zilām tēviņmātītēm, sāks ražot menstruāciju tamponus vīriešiem!.. Ja nu tas spētu glābt un atpestīt cilvēci - lai arī notiek, tikai jāuzzin, kur tos bāzt.

Atbildēt

19.11.2023. 09:44

“Ēna darbojas kā blīvas emocionālas dūņas, kurām nepieciešams izturīgs trauks, lai to noturētu. Gaisma tevī, citādi saukta par tavu augstāko es, vai tava saikne ar avotu, ir trauks, kas paredzēts, lai noturētu šos tevis ēnas aspektus.
Bez trauka, kurā noturēt tumšākos psihes aspektus, ēna skrien mežonīgi, veselo saprātu iznīcinot paranojā un ieskrienot prātu apjukuma stāvoklī.
Tāpēc ēnu darbs ir tikpat svarīgs kā gaismas darbs, abi darbojas kā paralēli viens otram atbalstītāji, nesot viens otram kontrastu, pēc kura abi gadiem alkst. “

ATBRĪVOT NO DARBA " LIELISKO KOMENTĒTĀJU " !
Tu jau esi apskaidrots.
Tu visu zini. Un atmodināts arī. Līdz brīdim, kad nosauc to vārdā. Jebko. Tikko prāts sāk murgot - viss - tu atkal iemiedz. Vārdi, nosaukumi, koncepti, viedokļi, bla bla bla....Uzmanība aizpeld...
Kamēr tu paliec klātesošs un dzīvs šim mirklim, tu apzinies, ko dari.
Tu apzinies, ka spēlē savu lomu - kāda nu kuro brīdi ir aktuāla. Tu dari to lieliski. Nevainojami. Skaisti.
Tā, lai izdaiļotu savu pasauli. Tā, lai prieks.
Tu nedomā - kāpēc un vai tas ir labi, vai slikti, vai vēl kaut kā. Un kas būs tālāk. Un kādi tam iemesli. Un ko domās citi.
Tu zini, ka nav nekādu citu.
Viss kā vilnis parādās, kādu laiku ir un tad pazūd. Un tas viss notiek tavā prātā. Nav jēgas komentēt. Tā ir tikai saruna ar sevi.
Kad tu saproti, ka nav nekādas objektīvās realitātes un vienīgās patiesības, tu vari nodoties šim mirklim visā pilnībā. Ir tā, kā tu to redzi un sajūti. Vai izdomā.
Tu vari izlaist opciju "Domāt. Izdomāt. Saprast! ". Dzīve pati manifestēsies dabiski un bez pretestības. Tu vari atbrīvot no darba " Lielisko Komentētāju!" 🙂
Vienkārši baudi, piedalies, spēlējies kā tev tai brīdī labpatīk ! 🩷

Atbildēt

Atis Priedītis

19.11.2023. 09:31

»

Naivais

Bet nu jau zin: Tu taču uzrakstīji


Lielākā tautas daļa to tiešām zina. Bet pie varas esošie spītīgi, līdz pēdējai iespējai turpinās tiražēt melus.

Atbildēt

Eduards Lunis

19.11.2023. 09:31

---Nu šis jau sāk ,,sist pušu,, to trulo mazattīstīto žīdeli...!?
Jautājums ar sapratu apveltītajiem-VAI BEIDZOT SĀKSIM DISKUTĒT PAR DATUMU UN LAIKU, KAD ATBRIVOSIMIES NO ŠIEM FIZISKAJIEM UN GARĪGAJIEM KROPĻIEM...!?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: