Menu
Pilnā versija
Foto

Uzskatām, ka Ogres novada deputāti nevar lemt pret sabiedrības viedokli

Ogres iedzīvotāju sapulces rezolūcija · 27.05.2022. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mitau

28.05.2022. 17:43

»

kode

Šitie "juku laikos" dabūja tur zemi un mežā sāka būvēties, tagad vaimanā...


Piekriitu, mums Jelgavas apkaartnee liidziigi. Sabuuveejas appluustoshaa teritorijaa un tad bljauj, idioti. Apsist tos kropljus....

Atbildēt

Guntis

28.05.2022. 01:42

Katrai izsniegtajai atļaujai ir savi vārdi un uzvārdi! Kad šos konkrētos atļauju izsniedzējus, parakstu licējus uz šiem nelikumīgajiem lēmumiem, atļaujām liks cietumā? Kad??????

Atbildēt

Jānis

28.05.2022. 01:38

Korupcija uzvarēs, Vides dienests - tukša skaņa, Vides ministrija tāpat, par pašvaldības amatpersonām vispār nerunāsim. Drūma valsts! Bandīti visu izdabūn cauri!Un ne tikai te, tas ir teju visur, kur karjerus ierīko pat nacionālajos parkos.

Atbildēt

Gribas atgādināt

27.05.2022. 20:29

2007 un 2008 gadā vienreiz jau Ogrē notika protesti.
Vietējie, ogrēnieši un ikšķilnieki, iebilda pret dabai un cilvēku veselībai kaitīgas ražotnes izveidošanu teritorijā starp Ogri un Ikšķili, kuru vēlējās realizēt firma Saint-Gobain. Pretēji veselajam saprātam tur bija iesaistīts pat pats Godmanis.
Toreiz tika savākti tūkstošiem vietējo paraksti PRET šo projektu - un tas projekts izčibēja.
Arī tagad nekādas runas nelīdzes, jāvāc paraksti, aktīvistiem jāiet pie Vides aizsardzības iestādēm, jāaicina TV žurnālisti, ja tādi atradīsies, kuri nebaidās represiju. Tikai tā un vēl aktīvāk rīkojoties var cerēt, ka kaut ko panāksiet.
Citādi tāda paunāšanās vien sanāks un karjers darbosies par spīti daudziem cilvēkiem radītajām neērtībām. Mūsu valdoniem vietējo intereses parasti ir pie vienas vietas... ka tikai otkati nāk, tad viss kārtībā.

Atbildēt

Killemall

27.05.2022. 18:38

Nezinu neko par iipashumumiem vai ko taadu, bet Ogres pashvaldiibas policija... Es nezinu, kaa pareizi buutu jaasauc staigaajoshs un braukajoshs suuds ;_) Ceru uz valodnieku paliidziibu,jo Ogree man nemaaceeja paskaidrot

Atbildēt

Reinis

27.05.2022. 14:34

»

kode

Šitie "juku laikos" dabūja tur zemi un mežā sāka būvēties, tagad vaimanā...


Es īpašumu iegādājos pirms 20 gadiem un mans zemes pleķītis, kas atrodas 300 m no potenciālā karjera par apbūves teritoriju tika pārzonēts no lauksaimniecības zemes. Meža tur nav. Toties vieta, kur grasās rakt, pēc toreizējā teritorijas plānojuma bija jaukta meža un lauksaimniecības zeme, kas vienubrīd ar Ikšķiles novada lēmumu pēkšņi pārtapa par rūpniecības teritoriju. Tā, ka nevajag runāt par "paši zināja, paši vainīgi". Tā karjera lieta pat, ja ir likumīga, tad negodīga un amorāla pret mani un man līdzīgajiem, kam interesē vide ne tikai savā sētā, bet arī plašākā apkārtējā teritorijā.

Atbildēt

kode

27.05.2022. 14:17

Šitie "juku laikos" dabūja tur zemi un mežā sāka būvēties, tagad vaimanā.
Kad toreiz redzēju tos projektus, varēka tik pabrīnīties
Tāpat kā tie, kuri Ogres upes applūstošajās teritorijās 90-tajos izsita apbūves gabalus, bet tagad vaimanā pa visu pasauli
Visi vainīgi, tik ne paši
PS: neesmu no Ogres pašvaldības 😊

Atbildēt

lauķis

27.05.2022. 11:35

Neviens poli/tiķis vai partijnieks neko nedrīkst lemt jo tie ir deģenerāti un kriminālnoziedznieki kas nelikumīgi uzurpējuši var un nepilda vēlētāju gribu.

Atbildēt

Vienīgi blats var palīdzet

27.05.2022. 09:59

nabaga cilvekiem var palīdzet tikai blats augstakas instancēs, ja blata nav, likumi nedarbojas.

Atbildēt

neko nepanāksiet

27.05.2022. 09:54

diemžēl neko nepanaksiet ja lieta aizies līdz iesai pasvaldība uzrakstīs , ka sabiedrības inereses, valsts intereses ir augstakas par grupiņu cilvēku interesēm.
Likumi nelīdzēs.
tieši ka ar coid, kad piespiedu karta atbrīvo no darba ja negrib potēt nezinamu šprici par kuras sekām, ja tadas iestajas var tagad prasīt no valsts kompensāciju

Atbildēt

????????????????

27.05.2022. 09:24

tie auni ko tik sarežgītu sapratīs????????????????????tas nav zagt...........

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: