Menu
Pilnā versija
Foto

Uzspiestā mirstības hronika

Viedais Manels · 11.12.2021. · Komentāri (77)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesībā

14.12.2021. 18:59

»

Viedais Manels

Lasu un reāli ņirdzu kā tev perdeklis piededzis. Tu esi patiess mana talanta cienītājs un tiešām uzlaboji omu. :) Tātad ne veltīgi rakstu. Ņemu atpakaļ vārdus par troļļiem, jo spriežot pēc garā un tukšā teksta (neviens troļļu fermas uzturētājs to nekad neapmaksātu) esi tikai apmāts dunduciņš. Un par...


;)

tavas pašsajūtas un privātpieredze, t.sk. saistībā ar sava "perdekļa piedegšanu" un taml. iedzimtām īpatnībām / iedresētiem refleksiem, tieši tāpat kā tava reālā ņirgšana par sevi un taml. tipiska recidīva debiloīda izpildīšanās, ir tava privātā karma un problēma, TIKAI un VIENĪGI - personīgi mani taml. prastas drazas neinteresē, absolūti.

tava "apmāta dunduciņa talanta" cienītājus tu vari pameklēt starp saviem sugas / skapja biedriem kovidkretīniem - kā jau iepriekš ir mēģināts tev iestāstīt (izrādās, vēl joprojām nesekmīgi, jo pat ar n-to piegājienu tev nepiešķiļ), personīgi mani absolūti neinteresē taml. zombijspams u.c. tavas mentāla kroplīša agonijas konvulsijas.

Ir sacīts: "Nevajag daudz vārdu, lai pateiktu patiesību, BET - pat bezgalīgi daudz vārdu var izrādīties par maz, lai pateiktu (iestāstītu) patiesību tiem, kas to nav spējīgi vai pat nevēlas sadzirdēt."

Un, arī: "Nevar pamodināt cilvēku, kurš tikai izliekas, ka guļ."

Turpini vien tādā pašā reģistrā smirdēt, "vienšūnas mānekli", gan jau ka pat tāds kovidkretīns kā tu varētu būt priekš kaut kā vajadzīgs - kā tipisks "noderīgs idiots" un prasti nozombējams / manipulējams biomasas atkritums. ;)

P.S. tevi neviens pie sienas neliks, nemīz pamperos - gan tāpēc, ka tev nav un nekad nebūs sava viedokļa, gan arī tāpēc, ka iesmakušu galertu vienkārši nevar pienaglot pie sienas. ;)))

Atbildēt

Viedais Manels

14.12.2021. 18:18

»

patiesībā

vispār jau nevienam nav jāprasa tev vai kādam citam lapsveidīgo pasugas seskam atļauja "atnākt" uz jebkuru informāciju publiskajā vidē, pat uz tādu draņķi kā tavi murgojumi - kaut vai tāpēc, lai pārliecinātos, ka tā ir tieši tava kārtējā "pretīgā smirdoņa lapsas moderētajā zombijskapī". Un neglaimo ...


Lasu un reāli ņirdzu kā tev perdeklis piededzis. Tu esi patiess mana talanta cienītājs un tiešām uzlaboji omu. :) Tātad ne veltīgi rakstu. Ņemu atpakaļ vārdus par troļļiem, jo spriežot pēc garā un tukšā teksta (neviens troļļu fermas uzturētājs to nekad neapmaksātu) esi tikai apmāts dunduciņš. Un par viedokli pie sienas likt nedrīkst.

Atbildēt

patiesībā

14.12.2021. 12:58

»

Viedais Manels

Vispār jau tu te atnāci zem mana raksta un lien uz "pretīgo smirdoņu" "Lapsas moderētajā zombijskapī". :) Kad man pārstās uzbāzties ar obligātajām potēm, tad arī pārstāšu vērsties pret "truli debilo "kovidiotismu"". Diemžēl tumsoņa, esi pats un Harija Tumana citēšana tevi gudrāku nepadara. Tikai pilnīgs...


vispār jau nevienam nav jāprasa tev vai kādam citam lapsveidīgo pasugas seskam atļauja "atnākt" uz jebkuru informāciju publiskajā vidē, pat uz tādu draņķi kā tavi murgojumi - kaut vai tāpēc, lai pārliecinātos, ka tā ir tieši tava kārtējā "pretīgā smirdoņa lapsas moderētajā zombijskapī". Un neglaimo sev, gluži veltīgi – tavs "raksts" nebūt nav tāds "šedevrs" un tādas uzmanības vērts, kā tu esi sev iestāstījis un centies iestāstīt arī citiem saviem sugasbiedriem, vēl glupākiem par tevi (ja tas vispār ir iespējams, dabiski).

tev, savukārt, ar garīgo veselību ir pavisam kritiski, "vienšūnas mānekli" - izrādās, ka tev ar pirmo piegājienu nepiešķiļ pat tik vienkāršas lietas, ko būtu spējīgs apjēgt pat vidējais statistiskais "tumsoņa" jeb muļķis un plebejs, par ko brīdina H. Tumans (arī, t.sk.):

Papūlies konkrēti argumentēti pierādīt, bezsmadzeņu fiškasbrāķi: kad un kā personīgi es būtu tev "uzbāzies ar obligātajām potēm" - atšķirībā no tevis, vājprātīgi histēriskais kovididiot, kas ar savu kovidšizu nepārtraukti uzbāžas normāliem cilvēkiem, t.sk. konkrētajā gadījumā arī personīgi man? Kad un kā personīgi es būtu tev paziņojis un apliecinājis, ka esmu "pilnīgs neprātis, kas labprātīgi ļauj sev un tuviniekiem injicēt šķīdumu... (u.t.t.)" - atšķirībā no tevis, totāli nozombētais kovidkretīn, kas ar šādu un taml. kovidšizu nepārtraukti uzbāžas personīgi man? tu vispār esi spējīgs kaut vai minimāli kontrolēt savas bezjēgas vēmekļu konvulsijas, fenomenāli trulais tizleni? Vai arī tu proti tikai šķidri pļūtīt savus histēŗiskos kovidmurgus, n-tās reizes atvemjot vienus un tos pašus sava patoloģiskā vājprāta atgremojumus uz tiem, kas elementāri cilvēcīgi nevēlas klusējot pieciest vai pat "atbalstīt" tavu tizleņa izpildīšanos un necilvēcīgi lopisko ķēzīšanos, sevišķi jau attiecībā uz tevis subjektīvi un absolūti neadekvāti izvēlēto "ienaidnieku" tuviniekiem, pat vecākiem un bērniem?!

tev taču tika rekomendēts, skaidri un nepārprotami: Pacenties nebāzties virsū normāliem cilvēkiem ar savu truli debilo "kovidiotismu", t.sk. "potēšanos / nepotēšanos" un taml. spamu - sen jau esi pieriebies visiem, nepārtraukti un nebeidzami atgremojot savus "kovidvēmekļus". Kas no šī tev nebija saprotams, mentāli kroplā biomasas izstrādājuma samazga??

P.S. tavs "raksts" ir tieši tāds pats prasts kovidkretīnisks "fufelis", kā tu pats, bezcerīgi aprobežotais "vienšūnas mānekli" ar glupajā galvā sakāpušo vielmaiņas galaproduktu. Šādus smērējumus ar slimīgu interesi lasa tikai paši to "autori" (kurus, cita starpā, visnotaļ atbilstoši ir raksturojis un par kuriem pasauli ir brīdinājis arī H. Tumans) un daži aktualizētās tēmas pastāvīgie zombij-fani. Savukārt, komentāru zonā "pie šādiem rakstiem atnāk" galvenokārt interesenti pagaudot unisonā ar "autoru" un paķēzīties par klātesošiem / klātNEesošiem iedomātajiem "oponentiem", kas dažkārt atļaujas publiskot pie "pareizā raksta" savus "nepareizos" viedokļus. Tieši par šādu kārtējo savstarpējas apķēzīšanās situāciju ir runa personīgi manā viedoklī (11.12.2021. 13:15), kurš ir visnotaļ objektīvs (!!), konsekventi neitrāls (!!) un NAV adresēts nevienam (!!!). Bet uz kuru tu, tipisku fašistisko kovididiotismu sludinošais "vienšūnu mānekli", noreaģēji (11.12.2021. 15:27) kā totāli nozombēta histēriska bāba, apmelojot un apķēzot cilvēku un pat viņa tuviniekus, par kuru / kuriem tu absolūti neko nezināji, joprojām nezini un pat nevēlies zināt.

Un tagad tu, pašnominēti "viedais" kovidkretīn, izmisīgi centies "saglabāt seju", turpinot savu neapdomīgi aizsākto tipiska nozombēta debiloīda izpildīšanos un gluži veltīgi cerot ar jauniem meliem, atgremotiem kovidmurgiem un taml. mēsliem piesegt vai pat attaisnot iepriekš saķēzīto?! tu pat neesi spējīgs apjēgt, ka tas nav iespējams, jo ar katru savu nākamo kovidkretīna vēmienu tu tikai atkārtoti nodemonstrē un arvien neatgriezeniskāk apliecini savu kovidpsihopāta "orientāciju" / diagnozi, kā arī piederību pie H. Tumena determinētās tumsonīgu muļķu un plebeju sugas. Bet, nu - katram savs, kā ir sacīts. tu, visticamāk, vairs neko neesi spējīgs mainīt vai pat labot tevis paša sev sarūpētajā kovidmurgā: "Katrs PATS ir savas (NE)laimes kalējs", kā zināms.

Atbildēt

Viedais Manels

14.12.2021. 00:30

»

patiesībā

kas arī bija jāpierāda, kā jau iepriekš akcentēts...


Vispār jau tu te atnāci zem mana raksta un lien uz "pretīgo smirdoņu" "Lapsas moderētajā zombijskapī". :) Kad man pārstās uzbāzties ar obligātajām potēm, tad arī pārstāšu vērsties pret "truli debilo "kovidiotismu"". Diemžēl tumsoņa, esi pats un Harija Tumana citēšana tevi gudrāku nepadara. Tikai pilnīgs neprātis varēja labprātīgi ļaut sev un tuviniekiem injicēt šķīdumu, priekš kura pat vakcīnas un vakcinācijas definīciju izmainīja.

Atbildēt

lapsa agonē. pēdējā stadija.

13.12.2021. 15:08

Kas var būt labāks par šo!

Atbildēt

skapistam

13.12.2021. 15:07

»

skapistam

Cik var plebejiski izcili vemt ? Tu ,mazčuriņa ,vai kā tur bija ,kleinpiscans, - sen jau esi pieriebies visiem ! :D


tu pasīvais vai aktīvais , kādas pozas labāk patīk ,cik reizes dienā tevi drāž ?

Atbildēt

skapistam

13.12.2021. 14:46

»

patiesībā

kas arī bija jāpierāda, kā jau iepriekš akcentēts...


Cik var plebejiski izcili vemt ? Tu ,mazčuriņa ,vai kā tur bija ,kleinpiscans, - sen jau esi pieriebies visiem ! :D

Atbildēt

patiesībā

13.12.2021. 14:40

»

Viedais Manels

Par to, ka jums sociopātiem "zemcilvēku" "nožēlojamās dzīves" ir kājas es nešaubos. Prieks vienīgi, ka pats noteikti esi nopotējies un skrien pēc busterīša. Gan jau sencīši un bērni, ja tādi ir, arī uzsēdināti uz adatas. Lai dzīvotu "apskaužamu dzīvi" esi labprātīgi to krietni saīsinājis sev un saviem...


kas arī bija jāpierāda, kā jau iepriekš akcentēts. ;)

Turpini vien vārīties savā sulā "tā teikt mierīgi baudot vecumdienas", "viedais sociopātu zemcilvēk", kurš, elementāri prognozējami, nekad nepalaiž garām iespēju necilvēkiem tipiski raksturīgi apķēzīt arī izvēlētā "oponenta" tuviniekus, "sencīšus un bērnus".

tu esi tik pat pretīgs, kā tava pretīgā smirdoņa, tāpēc gluži likumsakarīga ir tava smirdēšana šajā pietiek-lapsas moderētajā zombijskapī. Nu ja, dabiski - ir sacīts: "Tāds tādu atrod."

P.S. Šis - par tevi u.c. taml. tavas sugas mūdžiem, visnotaļ atbilstoši proponēts:

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

/ apt.cit.vied.aut. - vēsturnieks un sociologs Harijs Tumans, 2021. /

P.P.S. Pacenties nebāzties virsū normāliem cilvēkiem ar savu truli debilo "kovidiotismu", t.sk. "potēšanos / nepotēšanos" un taml. spamu - sen jau esi pieriebies visiem, nepārtraukti un nebeidzami atgremojot savus "kovidvēmekļus".

Atbildēt

Regīna

13.12.2021. 13:23

»

Ruta

ja jau citās vastīs vakcinētie neslimo un nemirst, tad varētu būt, ka mūsu baleliņi,kā parasti, iepirkuši kreisās potes, kas taisītas tepat stacijas tualetē


Fermeri,lasi-valdība, rīkoja konkursu par izdevīgāko,lasi- lētāko,iepirkumu un,volā,uzvarēja stacijas tualete!

Atbildēt

Cilvēktiesības

13.12.2021. 10:32

Daudzi cilvēki sēdēs cietumā https://www.brighteon.com/ad09bdc9-0d8f-4147-b897-d52e5fc358e2

Atbildēt

Viedais Manels

13.12.2021. 02:39

»

Precizējums par segregēto

Sapotētais par nepotētu vairs nevar kļūt, lai kā arī viņš to gribētu


Medicīniski tev ir 100% taisnība. Injekcija ir neatgriezeniska. Taču kovidtirānu acīs nopotētais, beidzoties sertifikāta termiņam, atkal būs nepotētais. ;)

Atbildēt

Viedais Manels

13.12.2021. 02:01

»

patiesībā

tu izpildījies tieši tā / tieši ar to, kas no tevis bija loģiski prognozējami sagaidāms - kārtējo reizi apliecināji, ka tu varbūt esi "manels", bet nekādā gadījumā neesi "vieds". Tas, kas tev ir sakāpis starpausu tilpumā, pie tam tik agrā rīta stundā, nebūt nav "viedums" - ja tu nezini pareizo atbildi...


Par to, ka jums sociopātiem "zemcilvēku" "nožēlojamās dzīves" ir kājas es nešaubos. Prieks vienīgi, ka pats noteikti esi nopotējies un skrien pēc busterīša. Gan jau sencīši un bērni, ja tādi ir, arī uzsēdināti uz adatas. Lai dzīvotu "apskaužamu dzīvi" esi labprātīgi to krietni saīsinājis sev un saviem tuvajiem.
Saistībā ar "nikna izmisuma un lopiski trula naida paudumu". Tad tas pataupīts laikam, kad viss ļaunums vairs nebūs noslēpjams un no tautas atriebes izmukt kļūs grūti. Protams, vari sākt klāstīt savus uzskatus spaidu nopotēto vai pazemoto nepotēto klātbūtnē un viss notiks stipri ātrāk.
PS: līdz brīdim, kamēr ļaudis negrasījās nomušīt ar potēšanu ar savu dzīvi biju ļoti apmierināts. Tā teikt mierīgi baudīju vecumdienas.

Atbildēt

Nevis potējies bet vakcinējies

12.12.2021. 21:31

»

Mani pārsteidz fakts,

ka LL ir potējies


pret trakumsērgu. Sen jau. Ar regulārām balstvakcīnām.

Atbildēt

Precizējums par segregēto

12.12.2021. 19:37

»

fakts

Segregācija nevar būt pēc pazīmēm, ko cilvēks var mainīt, piemēram, nomazgājoties, paslēpjot krānu biksēs vai vakcinējoties


Sapotētais par nepotētu vairs nevar kļūt, lai kā arī viņš to gribētu .

Atbildēt

12.12.2021. 16:47

Latviešu speciālists ABC

Te par kovida ārstēšanu
https://youtu.be/W-kAvXOpEcs

Te par vakcīnām
https://youtu.be/YKNL4y3fNWw

Atbildēt

pareizais jautājums

12.12.2021. 15:44

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

nav šaubu , ka esi pasīvais skappists ,

12.12.2021. 15:30

»

skapist,

nav šaubu , ka esi pastulbs primāts , kurš atgremo ....:D


kas pastulbi atgremo savu skapja partneru viedo primātu atvemto ....:D

Atbildēt

Ruta

12.12.2021. 15:13

ja jau citās vastīs vakcinētie neslimo un nemirst, tad varētu būt, ka mūsu baleliņi,kā parasti, iepirkuši kreisās potes, kas taisītas tepat stacijas tualetē.

Atbildēt

patiesībā

12.12.2021. 14:39

»

tas

"patiesībā" vienkārši neieredz vietni Pietiek, kur cilvēki var paust katrs savu patiesību. Kā Latvijā valdošo likumu aizstāvis (vai pārstāvis) viņš acīmredzami pieder pie "biezā" gala, par ko liecina viņa sarkasms pret "lumpeņiem


tas, ko tu samurgoji, atbilst patiesībai tik pat maz, cik no tevis vēl ir palicis pāri kā no izbijušā Cilvēka. Protams, ja tu vispār tāds esi bijis, par ko ir pietiekams pamats šaubām.

Atbildēt

patiesībā

12.12.2021. 14:36

»

Viedais Manels

Komentētāj ar niku "patiesībā", tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu. Ceru adresēju savu izmisuma un naida paudumu...


tu izpildījies tieši tā / tieši ar to, kas no tevis bija loģiski prognozējami sagaidāms - kārtējo reizi apliecināji, ka tu varbūt esi "manels", bet nekādā gadījumā neesi "vieds". Tas, kas tev ir sakāpis starpausu tilpumā, pie tam tik agrā rīta stundā, nebūt nav "viedums" - ja tu nezini pareizo atbildi, pajautā tiem, kas zina... ;)

Kas arī bija jāpierāda, kā saka.

P.S. Cerams, ka tu savu nikna izmisuma un lopiski trula naida paudumu par savu nožēlojamo dzīvi, ar kuru esi nācis dienas gaismā kā anonīms kangars, esi samurgojis vismaz pats sev saprotami. Lai gan, diemžēl - nekas par to neliecina, vēl joprojām.

Atbildēt

supervakcīna

12.12.2021. 14:02

Antivakcera vaimanas, viņam visas nāves ir vakcīnas rezultāts un ir tapusi ģeniāla doma - aizliedzam covid vakcīnu un neviens vairāk nemirs! Zvērīgs ieguldījums Latvijas iedzīvotāju dzīves ilguma pagarināšanai. Bet!!! Ja nāves turpināsies, tad antivakcerus dedzināsim sārtā pēc viduslaiku pparwuga.

Atbildēt

Rūdis

12.12.2021. 12:55

»

tikai problēma

To "saaukstēšanos" konstatē 5-10% dzīvo, bet nomirušajiem 50


Dienā vidēji nomirs 65 cilvēki, par ko pēršanās?

Atbildēt

tas

12.12.2021. 12:15

»

Viedais Manels

Komentētāj ar niku "patiesībā", tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu. Ceru adresēju savu izmisuma un naida paudumu...


"patiesībā" vienkārši neieredz vietni Pietiek, kur cilvēki var paust katrs savu patiesību. Kā Latvijā valdošo likumu aizstāvis (vai pārstāvis) viņš acīmredzami pieder pie "biezā" gala, par ko liecina viņa sarkasms pret "lumpeņiem".

Atbildēt

1991. gada notikumus organizēja CIP un Mossad

12.12.2021. 10:20

»

Koalīcija ir līķis

Vēl daži soļi aiz sarkanajām līnijām un ielās mētāsies jenotu ķermeņi.Ir laiks izrēķināties ar huntas biedriem


psrs okupantus- migrantus neizveda, jo to atstāšana Latvijā cionistiem ir izdevīga savas politikas realizēšanai, šķeļot un pārvaldot.

Saeimas koalīcija un opozīcija ir dabisks cionistu poltikas rezultāts. Ja valsts vara nebūtu cionistu rokās, Saskaņs vēlēšanu rezultātā nekad nedabūtu 20 un vairāk procentu un neiekļūtu Saeimā ar krievu mordām.

Nebūtu koalīcijas un nebūtu tāda veida opozīcijas ar skatu uz Kremli.

Tiktu ievērots Saeimas Kārtības rullis.

psrs okupantu mentalitāte ir cita un pretrunas paliek nenovēršamas.

Cionistu politika nav ievērot katras nācijas intereses, bet tā ir sajaukt tautas, radīt haosu, sankcijas un karus. Lieliski gūstot labumu.

Globālā hibrīdkara apstākļos starp trim imprērijām ASV, ĶTR, KF, karš ar iebrukumu no KF Ukrainā nebija plānots, “cionistu gramafons” no Kremļa karaspēku pie Ukrainas savilka tāpēc, lai militāri nogurdinātu Krieviju un nogurdinātu KF armiju.

Karamākslas stratēģija un taktika atklāj, ka milzīgas armijas turēšana kaujas gatavībā un neziņā, to nogurdina un padara kaujas nespējīgu, bet valsts kasi finansiāli iztukšo.

Cionistu politika KF un ES ir vienāda ar cilvēkkapitāla sakropļošanu vakcinējot un piešķirot dzīvnieu QR kodu, un tas laikā ES un KF notiek sinhroni.

Arī Baltiju cionisti iebiedē ar KF iebrukumu, lai pūls baidītos un pakļautos stiprākajam - huntai, kas valda Latvijā.

Atbildēt

Hitlera un viņas draudzenes galvaskausi glabājas Kremļa arhīvos

12.12.2021. 10:00

»

beidzās ar to

Hitlers nošāvās, bet mēs katrs dabūjām bonusā pa vienam krievam


Sabrūkot psrs, nāca gaismā, ka tie ir viltojumi.

Atbildēt

Viedais Manels

12.12.2021. 06:30

»

patiesībā

teikšu tā - padomā labi, kam tu šo izmisuma un naida paudumu adresēji un kāpēc


Komentētāj ar niku "patiesībā", tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu. Ceru adresēju savu izmisuma un naida paudumu saprotami.

Atbildēt

patiesībā

12.12.2021. 00:58

»

jurjāns

Teikšu tā.Man beidzot viss ir līdz kaklam.Punkts.Viss iet gaismas ātrumā uz kovidfašismu...


teikšu tā - padomā labi, kam tu šo izmisuma un naida paudumu adresēji un kāpēc.

Atbildēt

Viedais Manels

12.12.2021. 00:26

»

fakts

Segregācija nevar būt pēc pazīmēm, ko cilvēks var mainīt, piemēram, nomazgājoties, paslēpjot krānu biksēs vai vakcinējoties


Meli. Reliģisko piederību cilvēks var mainīt, taču, to atsakoties var mainīt, tiek diskriminēts. Arī Latvijā. Tāpat pastāv sociālā segregācija. Segregācija ir vēl pēc daudzām pazīmēm. Atteikšanās sačakarēt veselību tiešām ir jauns pamats segregācijai, taču to neatceļ.

Atbildēt

jā, bet...

11.12.2021. 22:47

Tas ir tikai sākums. Šo der noklausīties: https://www.youtube.com/watch?v VvurS1pj8IQ

Atbildēt

jurjāns

11.12.2021. 22:31

»

patiesībā

tu noteikti neesi pietiekami "vieds", lai spētu apjēgt, ka tevis tiražētajai lumpendemagoģijai NAV nekāda sakara ar viedokli, kuru proponē tevis uzrunāts cilvēks, par kuru, savukārt, tu absolūti NEKO nezini, tomēr atļaujies gvelzt savus kārtējos debilos apgalvojumus? Iespējams, ka tu esi Manels, bet...


Teikšu tā.Man beidzot viss ir līdz kaklam.Punkts.Viss iet gaismas ātrumā uz kovidfašismu.
Godzems ir nelietis,Šlesers ie nelietis,bet lai nāk viņi,lai desmit reizes nāk krievi,vai pats velns.
Mani pirmo reizi mūžā ir pārņēmis izmisums un naids.Dziļš,uz mūžu pret kovidneliešiem.Esiet nolādēti,algotņi un tautas bendes!

Atbildēt

patiesībā

11.12.2021. 20:08

»

Viedais Manels

Tu noteikti esi potējies, jo citādi zinātu, ka nepotētie paliek bez darba (arī es), netiek veikalā, nedrīkst pirkt drēbes, iet pie friziera utt. Ja tā ir plēšanās, tad kas ir segregācija? Turklāt manā rakstiņā nav ne vārda par potētajiem, lai gan vara viņus vislaik rīda pret nepotētajiem...


tu noteikti neesi pietiekami "vieds", lai spētu apjēgt, ka tevis tiražētajai lumpendemagoģijai NAV nekāda sakara ar viedokli, kuru proponē tevis uzrunāts cilvēks, par kuru, savukārt, tu absolūti NEKO nezini, tomēr atļaujies gvelzt savus kārtējos debilos apgalvojumus? Iespējams, ka tu esi Manels, bet par tavu "viedumu" nekas neliecina - drīzāk jau pretēji.

Atbildēt

Rūdis

11.12.2021. 19:00

Saaukstēšanās sezonā kad puse no dzīvajiem ir saaukstējušies, tiešām ir liels brīnums ka arī puse no nomirušajiem izrādās saaukstējušies.

Atbildēt

neticu Danilanam

11.12.2021. 18:41

neticu nevienam Danilana vardam.
Staro citu , Danilans sajutis " zelta āderi" (honorari - publicējas ilgstosi un regulari visos iespējamos zurnālos, nepateikdams nekā jauna, maļ un maļ vienu un to pašu

Atbildēt

kauns ZZS

11.12.2021. 18:29

»

Koalīcija ir līķis

Vēl daži soļi aiz sarkanajām līnijām un ielās mētāsies jenotu ķermeņi.Ir laiks izrēķināties ar huntas biedriem


Uz priekšu,kreiso,kreiso,muldoņa!Vari arī labo,tā pat pakaļu neizkustināsi.Lai naudiņa nepzūd.

Atbildēt

Koalīcija ir līķis

11.12.2021. 17:57

Vēl daži soļi aiz sarkanajām līnijām un ielās mētāsies jenotu ķermeņi.Ir laiks izrēķināties ar huntas biedriem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: