Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

valdis

13.09.2023. 15:46

Francijā ēd vardes un tas palīdz nezaudēt prātu.Neviena atomstacija nav slēgta desmitiem veiksmīgi darbojās.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

11.09.2023. 15:23

»

Ivars

Prātiņ nāc mājās. Kāda vides piesārņošana? CO2 ir dzīvības pamats. Nebūs tā ,nebūs dzīvība...


Kam nav bijis pŗāta, tam nekad tas arī nebūs. CO2 atmosfēra ir uz Marsa. Tāpēc tur dzīvības arī nav. Francijā un ASV 70-80% procenti enerģijas iegūst no ātomstacijām. Ogles ir visnetīrākais no visiem iespējamajiem kurināmajiem. No tām sāka tāpēc atteikties jau 50 gadus atpakaļ.

Atbildēt

Хм

11.09.2023. 10:28

Возможно, сыграли два фактора, или взаимодействие их, или еще некоторых
1. при росте производства энергии через ветер и солнце столкнулись уже с фактической проблемой балансировки и постоянного обеспечения стабильных мощностей. Особенно когда были уже практические случаи-вдруг ветер в Дании длительный срок не "выполнил" ожидаемый план. Вот такая она, природа-если смотреть исторические данные, то в среднем величина +- постоянная каждый год. Но вот в реальности оказывается, что один год дует намного сильнее, а в другой-слабее. А жить-то надо каждый год.
2. "Зеленая" энергия не такая дешевая. Точнее, она дешевая в точке производства. А вот чтобы потом сделать систему, при которой будут учитываться (перехлест с 1 фактором) "тут дует вдруг слабее, а там солнце сильнее"-это очень дорого!
Да, на юге ЕС очень солнечно и жарко! Супер! Только вот не так просто взять и по проводу перекинуть нам эту энергию. Энергетики лучше объяснят про потери в кабелях, подстанции и т.д.
Ну и сразу вопрос-а кто будет "Оплачивать банкет"? Юг ЕС? Так у них хватает энергии, им-то чего. Север ЕС? Так это неподьемная сумма только для Севера.
То есть договориться-то можно. Но это не сегодня и не завтра. А, извините, электричество нужно сейчас.

Да еще пример Польши, которая в итоге не закрыла свои угольные шахты. Да, урон природе, да, штрафы. Но зато более дешевая энергия, более дешевое производство.
И вот 3 фактор, о котором немцы не хотят говорить просто вслух:
3. их продукция теряет позиции за счет более высокой себестоимости. А если экономика не зарабатывает, то и неоткуда "зеленую" энергетику финансировать

Atbildēt

pamazām jau pasaulei jāatjēdzas no komunistu tupuma

11.09.2023. 02:25

JA GRIEB IZDZĪVOT...maskavas garīgi slimajiem sarkanzilajiem. protams, nāvigs naids uz normālajiem, visus grib izkaut..............

Atbildēt

Egīls 1007

10.09.2023. 21:36

Jūs stulbeņi paskatieties cik zemes apludina HES, kura ir tā vislabakā, katrai savs mīnuss.AES atkritumi būs jāglabā 50 000 gadu, pēc 100 gadiem mūs sauks par idiotiem, ka esam izmatojuši tik netīras tehnoloģijas.Bet visi grib lētu elektrību, šodiem biržā vairākas stundas elektrība bioja praktiski par velti, protams bez sadales, un cik saprotu lielu lomu spelē saules paneļi.

Atbildēt

Ivars

10.09.2023. 21:36

»

ASV protektorāts Latvija

Vācijā no oglēm ir tikai brūnogles, kas ir kaut kas pa vidu starp kūdru un akemņoglēm. Brūnogles piesārņo gaisu vairāk kā jebkurš cits kurināmais. Ja Vācija sāks kurināt pa pilnu programmu gāzes vietā ar brūnoglēm, tad smirdēs viss kontinents. Štrunts par glupajiem fričiem, bet nevar ļaut viņiem pieķēzīt...


Prātiņ nāc mājās. Kāda vides piesārņošana? CO2 ir dzīvības pamats. Nebūs tā ,nebūs dzīvība.
Polijā vismaz 90% elektroenerģiju iegūst brūnogļu spēkstacijās. Neesmu dzirdējis ka poļi taisītos tās klapēt ciet un pāriet uz kaut kādiem vēja parkiem vai saules paneļu parkiem.

Atbildēt

Egīls 1007

10.09.2023. 21:30

Raksts ir galīgais mēsls, ne viena vārda par enerģētisko krīzi, ko izraisa atteikšanās no Krievijas gāzes. Vācija tikko pieņēma likumu, ka māju apkuri, tur viss ir ļoti zaļš.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.09.2023. 18:20

»

jaajaa

...gāzes uz pasaules ir kā dubļu...ogļu vēl daudz vairāk...un vāciešiem, kuriem savas gāzes nav, bet ogļu atliku likām, nākas pielāgoties...ja gāze ir par dārgu, tad kurina savas ogles...žēl jau, protams, zaļā kursa, bet salt neviens netaisās, un ražošanu bremzēt arī ne...vienkārši, kā izlietne...


Vācijā no oglēm ir tikai brūnogles, kas ir kaut kas pa vidu starp kūdru un akemņoglēm. Brūnogles piesārņo gaisu vairāk kā jebkurš cits kurināmais. Ja Vācija sāks kurināt pa pilnu programmu gāzes vietā ar brūnoglēm, tad smirdēs viss kontinents. Štrunts par glupajiem fričiem, bet nevar ļaut viņiem pieķēzīt citas valstis.

Atbildēt

fifēlim

10.09.2023. 14:56

»

Fēlis

Ķīselis galvā, kad dzīvojas pa bidlostānas infosfēru. Pasmelies jel citur un gūsi pareizo priekšstatu. Pat bruņojumu jau izlūdzas no pelmeņa


bidlostānas infosfēra ir LDz, no kurienes tevi un tamlīdzīgus zombijus parazītus patrieca.

Atbildēt

jaajaa

10.09.2023. 14:06

»

Patriotiskais gars

nemuldi---friči vislaik murgoja,nekādas ogles!Nav šiem citas izejas,gan jau būs uz ceļiem Krievijas gāzei,gejropa lieliem tempiem no Krievijas ar kuģiem...


...gāzes uz pasaules ir kā dubļu...ogļu vēl daudz vairāk...un vāciešiem, kuriem savas gāzes nav, bet ogļu atliku likām, nākas pielāgoties...ja gāze ir par dārgu, tad kurina savas ogles...žēl jau, protams, zaļā kursa, bet salt neviens netaisās, un ražošanu bremzēt arī ne...vienkārši, kā izlietne...:)

Atbildēt

vv

10.09.2023. 14:04

»

va vellos

Paldies, ka ļāvi pasmieties


Grieta bija projekts, projekta veidotājiem kauns nebija slimu bērnu iesaistīt, vēcāki grietas pērkamas peostitūtes, kapēc tādiem neatņem vecāku tiesības?

Atbildēt

va vellos

10.09.2023. 12:14

Paldies, ka ļāvi pasmieties!
Par atomstacijām tas taču bija joks, vai ne. Tu taču saproti, kāpēc. Tagad to visu slēdza un pēc dažiem gadiem būvēs no jauna. Desmitiem miljardu, ko apgrozīt. Tāpēc jau kucīti vārdā Grieta tik labi baro.

Atbildēt

ABC

10.09.2023. 12:03

Visa zaļā energija nodara dabai vēl lielākus postījumus. Vēja ģenerātori, saules paneļi izdevīgi ir tikai zaļo partijām , to ražotājiem un tirgotājiem. Kāpec neviens nerunā par to , ka saules paneļi tiek ražoti no dabai kāitīgiem materiāliem, un to utilizācija būs ļoti dārgs prieks to īpašniekiem. Uzstādot s. paneļus uz māju jumtiem ,tas ir spridzeklis ar laika taimleru. Zeme zem vēja ģenerātoriem ir mirusi, ar laiku tur būs tuksnesis, tāpat papildus v. ģenerātoriem uzstāda dīzeļdzinējus, kuri, kad nav vēja slēdzas un griež ģenerātoru.

Atbildēt

Patriotiskais gars

10.09.2023. 11:35

»

jaajaa

...tās ir sevi atpelnījušas, praktiski savu laiku nokalpojušas vējdzirnavas...a pieeja oglēm ir papildu "spilvens", ja nu pēkšņi ziemā šķidrā gāze dārga kļūst...visu friči pareizi dara


nemuldi---friči vislaik murgoja,nekādas ogles!Nav šiem citas izejas,gan jau būs uz ceļiem Krievijas gāzei,gejropa lieliem tempiem no Krievijas ar kuģiem
rauj sašķidrināto gāzi.Pat austrāļiem lielas investīcijas Krievijas oglēs un nevēlās ATKRATĪTIES--spirinās.Kas to būtu domājis?ļaki arī "atkonservē".Kaputen zaļajiem pajoliem,grinpisi mutes aizvēruši,tā švedu Gretiņa klusē.Kaut kas zelta miljardā nevelk,BRICS FOREVER.

Atbildēt

jaajaa

10.09.2023. 11:16

...tās ir sevi atpelnījušas, praktiski savu laiku nokalpojušas vējdzirnavas...a pieeja oglēm ir papildu "spilvens", ja nu pēkšņi ziemā šķidrā gāze dārga kļūst...visu friči pareizi dara...:)

Atbildēt

sokrāts

10.09.2023. 10:26

Kolonija patstāvīgus lēmumus pieņemt nespēj, skatās mutē Briselei, un ved valsti pretī iznīcībai!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.09.2023. 09:20

VFR pie varas ir plutokrāti. Viņu ārlietu ministre ir mūsu Viņķeles kopija, tikai vāciski runājoša. Tāapēc nav nekāds brīnums, ka pēdējos mēnešos tur rūpniecības ražošanas kritums ir 11%!!!! VFR vairs nav pasaules ekonomika Nr.5, to jau ir apsteigusi Krievija. Tā turpināt un drīz tā kļūs līdzīga Ukrainai.

Atbildēt

VAU

10.09.2023. 08:50

G20 INDIJĀ----TEICAMS APKOPOJOŠAIS DOKUMENTS!sorosisti grauž nadziņus.

Atbildēt

++

10.09.2023. 08:19

Pat sestdienā pasprucis strakšs!

Atbildēt

hm

10.09.2023. 07:25

AES resursi izstādāti. Vācijai nav savas atomenerģētikas zinātnes. Kas viņiem būvēs? Francūži, kuri somiem 20 gadus mocīja , kamēr šogad kādu bloku palaida ekspluatācijā. Bez tam pašiem pārpārēm problēmu savās AES. Ķīnieši, krievi? ASV Westinghaus bankrotējis.
Holandieši gāzes piegādes pārtrauca. Bīstami! Krievu gāzesvadus ar grandiozām jaudām konkurenti saspridzināja. Atliek ogles.
Vāciju taču kopš 45. gada okupācijas karaspēks nav atstājis. Orbans var gāzesvada spridzinātājiem piedraudēt ar karu. Vācija to nevar atļauties.

Atbildēt

gumi

09.09.2023. 22:57

Sāka jau pagājusajā gadā. Vācij;a jau zaļo valdība, patiesi zaļā ilgtspējā- slēdza visas atomstacijas lai sāktu brūnogles rakt. Taja za;ļa kurša, saprotams. Nav jau pašmāju vientiešu kviecēji. Tā pat jau arī Dānija ved tik ogles iekšā - b visam 10% enerģijas no akmeņoglēm šoziem būs, vēju arī ierobežos ražošanai. Putnoloģijas sasniegums. Īstie zaļie, bizness paliek bizness un panda tik smaida. Labs bizness.

Atbildēt

ačteles pavērsies ātri

09.09.2023. 21:11

ne to vien drīzumā redzēsim, visi jau nav kā letiņi, kas skrien katram "zinātnes" tramvajam pa priekšu

Atbildēt

IM

09.09.2023. 21:08

Manuprāt ekonomika pārāk strauji attīstās ātri sasniedz pietiekamību. Visiem tajā vairs nav ko darīt bet darboties un pelnīt gribas. Ko darīt tiem kas palikuši ārpus ekonomikas? Skaidrs ka taisīt kampaņas ir kaut kāds risinājums. Tā teikt, jūs ražojat izmešus tāpēc mēs taisām zaļo ekonomiku. Pēc tam atkal, jūs nesaražojat enerģiju tāpēc mēs rokam ogles. Ekonomikas vadības nav, ir savstarpēji konkurējošas kampaņas un ekonomika ripo kā pa celmiem.

Atbildēt

Nogurumiņš

09.09.2023. 19:59

Saules mūža zemīte iekš planētas irā ļoti mazs pagalmiņš un ap šo pagalmiņu NEVAR CELT AUGSTU ŽOGU,kā līdz šim.Krievija jau 5 ekonomika virs zemes,ielikusi Vācijai!Vācija vairs nebūs donors!gejropai vajadzēs mainīties,stagnācija spiedīs!

Atbildēt

Jūsmiņš

09.09.2023. 19:38

Citāts: Uz vāciešu fona mēs ar savām mēroga ziņā mazajām dīvainībām elektrības tirdzniecības un sadales tarifu jautājumos nemaz tik dumji neizskatāmies.

Tā nu gan nav taisnība! Izskatāmies vēl dumjāk, vācieši uzreiz saprot, kas viņu Valsts ekonomikai ir svarīgāk - un rīkojas. Bet mūsējie - kā auni iet uz kaušanu! Bezjēgā...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: