Menu
Pilnā versija
Foto

Vadoņa gaidīšanas svētki

Fanija Golda · 20.02.2019. · Komentāri (93)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tak jau Levits labākais !

15.03.2019. 23:18

»

RRR

Levits pilnīgi noteikti ir un būs labāks par visai vulgāro, amerikanizēto Ilvesu. Patiesībā abi ir nesalīdzināmi...


Pat no neta tika izņemta dokumenta kopija par Levita senča "nopelniem" 1940. gadā, kad Grantiņš savā portālā ielika linku uz to !
Pēc principa:
vakar bija - šodien vairs nav !
Komunistu cūkas atvase šodien ir "tautas tēvs" ! :)))

Atbildēt

Vesture

15.03.2019. 19:51

»

Endzelīns

No šī izcili "gudrā" kandidāta pārsvarā ārā nāk no pirksta izzīsti salikteņi, kas neliecina par spožu intelektu, bet tiek pasniegti kā izcili juridiskie termini un apmierina vidējo nedomājošo pilsoni, piemēram, "jēgpilni", "valststiesiski". Tādā garā varētu izstrādāt terminoloģiju arī procesiem, kuros...


par Abreni - Levits tad jau bija prom. Privatizācijas likumu uzrakstīja Grūtups...Jebkurš, kurš studējis tiesību un politikas zinātnes pamatus, lieliski zina, ka Levits visu saka pareizi. Būtībā savās intervijās viņš bieži vienkāršā un saprotamā veidā stāsta pamata lietas par valsti, demokrātiju, tiesiskumu utt., kas būtu jāzina katram pilsonim jau beidzot skolu vismaz pamatbāzes līmenī. Bet tā kā daudzi to nezina, vai ir aizmirsuši, ir labi, ka viņš to atgādina un izskaidro. Un tādu Latvijas patriotu kā viņš es zinu tikai dažus cilvēkus. Viennozīmīgi esmu par Levitu! Nost ar kremliniem un vietējiem oligarhiem, kas cenšas to nepieļaut!

Atbildēt

Blondīne

14.03.2019. 23:24

Baiba Rubesa ???? ejiet dēt ar savu Rubesu. Alkatīga, stulba bāba.

Atbildēt

Abcd

14.03.2019. 08:26

Pareizi, to tik Latvijai vēl vajag - par valstsvīru tingeltangelu! Bet nu velti troļļi un citi "sponsoru" atkarīgie cenšas, par tingeltangeli petīciju parakstījuši vien 150 cilvēku. Prieks, ka tautai pietiek veselā saprāta!

Atbildēt

Jānis Vakars

08.03.2019. 10:38

Nekādā gadījumā Levitu ! Personigi es gribētu redz ēt kā Latvijas prezidenti profeesori I.Kreitusi

Atbildēt

antons mikoss

03.03.2019. 19:12

Kremļa kurmis E. Levits ir arī Pārdaugavas Falla krusttēvs!

Kremļa kurmis parakstīja 30. 04. 1994. parafēto līgumu, kas paredz Pārdaugavas Falla saglabāšanu.

"Ārlietu ministrija: "Uzvaras piemineklis" nav reģistrēts kā kultūrvēsturisks piemineklis, bet tas ir jāsaglabā saskaņā ar Vienošanos, kas noslēgta ar Krieviju 1994. gadā -09. May (2018)

Ārlietu ministrija informē, ka Latvija un Krievija 1994. gada 30. aprīlī noslēdza vairākus starpvalstu līgumus un vienošanās, tostarp Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanos par Latvijas Republikas teritorijā dzīvojošo Krievijas Federācijas militāro pensionāru un viņu ģimenes locekļu sociālo aizsardzību (turpmāk – Vienošanās). Mērķis bija pēc iespējas ātrāk un ar iespējami mazākām negatīvām sekām izvest no Latvijas Republikas teritorijas Krievijas armiju. Tie bija sarežģītu un politiski smagu sarunu rezultātā panākti Latvijas un Krievijas starpvalstu dokumenti, kuru tapšanā, ka arī armijas izvešanas procesā aktīvi iesaistījās EDSO, kas saskaņā ar Vienošanos bija Latvijas un Krievijas starpnieks Latvijā palikušo militāro pensionāru problēmu risināšanā.

Minētās Vienošanās VI sadaļā 13. pantā “Memoriālo būvju un masu apbedījumu vietu uzturēšana” ir teikts: “Saskaņā ar starptautisko praksi Latvijas puse nodrošina memoriālo būvju un karavīru masu apbedījuma vietu sakopšanu, labiekārtošanu un saglabāšanu Latvijas Republikas teritorijā, kā arī neliek šķēršļus mirušo militāro pensionāru un viņu ģimenes locekļu apglabāšanai un apbedīšanas rituālu veikšanai.

Tādā pašā veidā Krievijas puse nodrošina memoriālo būvju un latviešu, līvu un Latvijas pilsoņu, kuri gājuši bojā karu un represiju rezultātā Krievijas Federācijas teritorijā, apbedījuma vietu sakopšanu”.

Lai arī ne Vienošanās tekstā, ne pielikumā nav saraksta, kuras tieši memoriālās būves par tādām tiek uzskatītas, saskaņā ar 1969. gada Vīnes konvencijas par starptautisko līgumu tiesībām 31. un 32. pantu līgumslēdzējas puses, lai izprastu Vienošanās teksta jēgu, tiesīgas izmantot jebkuras savstarpējas vienošanās un dokumentus, kurām abas puses piekrīt.

Latvija un Krievija jau no Vienošanās sagatavošanas laika savstarpēji ir atzinušas, ka būve Pārdaugavā, kura tiek dēvēta par „Uzvaras pieminekli”, ir uzskatāma par tādu, kas uzturama saskaņā ar Vienošanās 13. pantu.""
NA jāiet kopā ar Kremļa kurmi apkopt Falla apkārtni!

Atbildēt

fgfff

03.03.2019. 14:23

Tikai par Edgaru Kramiņu!

Atbildēt

ha

03.03.2019. 14:21

Tikai ne Levitu!Un neviens te viņu negaida tādā lomā izņemot roka roku mazgā!!!

Atbildēt

Ksenija

26.02.2019. 19:01

Zēni, lūdzu, lieciet like zem jaunām foto - http://datsi.tk (mans niks ksyublondy)

Atbildēt

leopards

25.02.2019. 15:25

Būtu labi ja izvirzītu E.Kramiņu,gribētu redzēt diologu starp diviem bulduzeriem,kurš no viņiem abiem ir spēcīgāks.

Atbildēt

patiesībā

25.02.2019. 15:25

Ir sacīts: "Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta." ;)

Atbildēt

kas tie tādi

25.02.2019. 15:12

kam tik ļoti nepatīk Levits?Levits,starp citu 2015 gadā iebilda Pret īpašumu dāļāšanu ebrejiem.Par bija Vējonis,Dolgopolovs,Bondars un citi/neteikšu kas/

Atbildēt

!

25.02.2019. 01:59

Zinot Levita "netsveramo ieguldījumu" (Prihvatizācijas likuma tēvs, Abrenes atdāvinātājs, ļauns Satversmes sačakarētājs, latvisko tajā aizstājot ar neskaidru nacionālo), un dzirdot sajūsmas saucienus par viņa tiesneša gaitām ES tiesā, rodas jautājums: Kaut viens ir redzējis atskaites par viņa darbu ES tiesā, spriedumu tekstus? Cik ir nācies dzirdēt, viņa pienākums tur ir norakt cilvēktiesību lietas, kas ienāk no Latvijas...

Atbildēt

Vrantiņu neizdod uz Latviju tiesāšanai?

25.02.2019. 00:03

»

Teds

Nu gan samurgoji un sabāzi visu vienā čupā, bet drīzāk izskaties pēc apzināta provokātora, kas jebkādiem līdzekļiem cenšas nomelnot L.Grantiņu un viņa nostāju pret jebkuras formas un piederības Latvijas ienaidniekiem


Kāpēc? Tāpēc, ka dubultpilsonība un Vācijas krimināllikums aizstāv, jo L. Grantiņš nelamā vāciešus. Un viņam ir spravka, ka psihiski slims. Tev zināšanai. Slikti uzvedīsies, viņaprāt, teiks, ka asi čekists un solīs pakārt.

Atbildēt

Teds

24.02.2019. 15:14

»

Kad L. Grantiņu LRTT ar salauztu roku

Drošības policija, šodien VDD, L. Grantiņu, pensionāru, prāta apdalītu personu, spīdzināja Centrālcietumā ar ultraskaņu, "tiesībsargs" Jansons atzina, ka nekas netiek pārkāpts. Tieši šis tiesībsargs Jansons sargā 4. maija noziedznieku čekistu- komunistu- cionistu tiesību sistēmu. Viņu regulāri aicina...


Nu gan samurgoji un sabāzi visu vienā čupā, bet drīzāk izskaties pēc apzināta provokātora, kas jebkādiem līdzekļiem cenšas nomelnot L.Grantiņu un viņa nostāju pret jebkuras formas un piederības Latvijas ienaidniekiem.

Atbildēt

Kad L. Grantiņu LRTT ar salauztu roku

24.02.2019. 10:12

»

ikars

kandidäti, kas sevi parädijusi darbos valsts merogä-tie var but ari juris jansons-tiesibsargs vai elita krumina- valsts kontroles vaditäja. levits cirkule un darbojas Eiropä, vina saistiba ar Latviju ir attälinäta no Luxembourg


Drošības policija, šodien VDD, L. Grantiņu, pensionāru, prāta apdalītu personu, spīdzināja Centrālcietumā ar ultraskaņu, "tiesībsargs" Jansons atzina, ka nekas netiek pārkāpts. Tieši šis tiesībsargs Jansons sargā 4. maija noziedznieku čekistu- komunistu- cionistu tiesību sistēmu. Viņu regulāri aicina uz dalēji valsts subsidēto TV 24 Preses klubu (smieklu un izsmieklu klubiņu), kur apgremot un sakošļāt problēmas un izspļaut tās, zombējot skatītāju. Vienīgais, kurš no uzaicinātiem to nedara, ir Edgars Kramiņš, vokālais pedagogs. To var apskatīt you tube, ierakstot Edgars Kramiņš.

Vai Jūs redzat, ka "tiesībsargs" Jansons vai kāds Saeimas deputāts apmeklē Kadiša badošanās vietu Rīgas centrā? Pat cionistu pārvaldītie mediji klusē par to.

Atbildēt

ikars

23.02.2019. 11:25

kandidäti, kas sevi parädijusi darbos valsts merogä-tie var but ari juris jansons-tiesibsargs vai elita krumina- valsts kontroles vaditäja. levits cirkule un darbojas Eiropä, vina saistiba ar Latviju ir attälinäta no Luxembourg.

Atbildēt

Hau !

22.02.2019. 21:39

Es gaidu Ulmani k.nevis kaut kādu skroderi.

Atbildēt

angļu valoda!

22.02.2019. 19:30

»

Dr.xy

Vai esat parliecinats,ka iznemot krievu valodu perfekti parvaldat vel kadu valodu


Diemžēl, taisnība par Levita pašvako angļu valodu. Feisbukā variet sameklēt un paklausīties, ka mazs vārdu krājums un smieklīga izruna.

Atbildēt

Saņemot ASV pilsonību

22.02.2019. 19:29

»

nesapratu

Ko Kariņš ir zvērējis ASV?Viņš tur piedzima


tiek zvērēts aizstāvēt ASV intereses.

Atbildēt

Dr.xy

22.02.2019. 17:27

»

bc

Biju ĻOTI pārsteigts , kad dzirdēju Levita angļu valodu......Vējoņa līmenis


Vai esat parliecinats,ka iznemot krievu valodu perfekti parvaldat vel kadu valodu ?

Atbildēt

no laukiem

22.02.2019. 16:59

Pašreiz redzamākais politiķis kas varētu būt prezidents ir Linkaitis.

Atbildēt

bc

22.02.2019. 13:33

Biju ĻOTI pārsteigts , kad dzirdēju Levita angļu valodu......Vējoņa līmenis

Atbildēt

Utopija

22.02.2019. 12:50

»

:(

Valdību vada latvietis un Latvijas pilsonis, kura senčus uz ASV aizdzina Krievijas veiktais genocīds pret Latvijas tautu un sekojošie okupācijas gadi. Prieks, ka daudzi latvieši spēja no tā izbēgt, un tagad var dot savu pienesumu Latvijas valstij; atšķirībā no okupantu pēctečiem un viņu līdzskrējējiem...


ir K. Kariņu uzskatīt par latvieti ar latvisku idioloģisko koncepciju. K Kariņš ir ASV pilsonis, zvērējis ASV. K. Kariņš ir tīrs kapitālisma produkts ar vienu vienīgu vērtības mēru - USD daudzumu. K. Kariņš, gribot negribot, pārstāv pār acionālo korporokrāju intereses, jo viņam savā MP darbā jāvadās no slepeno aizdevumu valstij līgumiem.

Atbildēt

Teds

22.02.2019. 12:31

»

:(

Valdību vada latvietis un Latvijas pilsonis, kura senčus uz ASV aizdzina Krievijas veiktais genocīds pret Latvijas tautu un sekojošie okupācijas gadi. Prieks, ka daudzi latvieši spēja no tā izbēgt, un tagad var dot savu pienesumu Latvijas valstij; atšķirībā no okupantu pēctečiem un viņu līdzskrējējiem...


Kā redzams, tad daudzi no aizbēgušajiem uz ASV bija pelnījuši Staļina represijas uz sibīriju, bet tālaika čekistu tumsonības dēļ, lai iegūtu vajadzīgo skaitu izsūtāmo, tika savākti nevainīgi cilvēki.
Pēc neatkarības atjaunošanas mēs labi redzējām viņu saskaņoto rīcību trockistu interesēs.

Atbildēt

bratka

22.02.2019. 12:04

Mums ir ļoti labs prezidenta kanditāts E.Kramiņš,JKp lūdzu izvirzīt šo kanditātu.Šim cilvēkam ir atbilstoša izgļītība un parasme pārstāvēt Latvijas intreses-pasaulē.

Atbildēt

pirms 25gadiem

22.02.2019. 11:24

»

pielīdēji

Vecā komuniste un kompartijas apdziedātāja Māra Zālīte kļuva par VVF un Zatlera slavinātāju un tagad metusies uz viena sevi slavinoša ēbreja lielīšanu! Kas līda bez ziepēm agrāk, tas to darīs visu mūžu. Kauns


Zālīte: "Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences..."; "...bauda sabiedrībā dziļu cieņu... ilgstoši devis ievērojamu pienesumu Latvijas valsts attīstībai!".
Šādi un līdzīgi citāti bija arī tad, kad Zālīte avīzē "Cīņa" slavināja Vosu un kompartijas vadošo lomu. Palasiet bibliotēkā vecās avīzes. Un tas "pienesums" ir tiešām ievērojams, ja atceramies Kluba 21 un Latvijas ceļa dibināšanu, un sēdēšanu par vicepremjeru Birkava valdībā, un prihvatizācijas likumu virzīšanu.

Atbildēt

:(

22.02.2019. 11:12

»

ha-ha

Valdību vada bijušais amerikānis, valsti grasās vadīt žīdiņš. Bauri kā bija kalpi, tā arī paliks


Valdību vada latvietis un Latvijas pilsonis, kura senčus uz ASV aizdzina Krievijas veiktais genocīds pret Latvijas tautu un sekojošie okupācijas gadi. Prieks, ka daudzi latvieši spēja no tā izbēgt, un tagad var dot savu pienesumu Latvijas valstij; atšķirībā no okupantu pēctečiem un viņu līdzskrējējiem, kas rada tikai postu un bremzē Latvijas valsts attīstītību!

Atbildēt

"

21.02.2019. 22:02

No Pietiek izklāsta par VVF ievēlēšanas aizkulisēm šobrīd rodas loģisks secinājums un arī jautājums - TB LNNK/NA ir cionistu, nelatviešu partija, kas bija/ir gatava prezidenta krēslā iebīdīt latviešu tautas interesēm viskaitīgāko personu (kā tai rakstā pausts, VVF sāka gramstīties gar Valsts Valodas likumu jau Institūta direktora amatā būdama - vēl pirms kandidēšana prezidenta amatam), turklāt tagad - pat personu, kas nāk no politiskā spēka, ko paši TB LNNK un sociāldemokrāti tai rakstā paustajās atmiņās atainojuši kā drausmīgāko korupcijas, noziedzības, visatļautības un iespējams, politisko slepkavību perēkli 4.maija režīma laikā - no "Latvijas ceļa".

Atbildēt

Bibliogrāfs

21.02.2019. 21:32

Pārlasiet Cionas gudro protokolus... Tad varbūt kādam,kurš regulāri balso par nacionālo partiju, taps skaidrs par pašmāju negudriem

Atbildēt

pielīdēji

21.02.2019. 17:41

Vecā komuniste un kompartijas apdziedātāja Māra Zālīte kļuva par VVF un Zatlera slavinātāju un tagad metusies uz viena sevi slavinoša ēbreja lielīšanu! Kas līda bez ziepēm agrāk, tas to darīs visu mūžu. Kauns!

Atbildēt

Indulis ar ģimeni piekrīt

21.02.2019. 13:09

Edgaru Kramiņu par Latvijas prezidentu.

Atbildēt

Edgars Kramiņš!

21.02.2019. 12:51

»

josifs

Pietiek Latvijā savējo,mums ir gatavs prezidents,tas ir Kramiņš


Edgaru Kramiņu par VP!

Atbildēt

josifs

21.02.2019. 12:22

Pietiek Latvijā savējo,mums ir gatavs prezidents,tas ir Kramiņš.

Atbildēt

Niknais

21.02.2019. 11:09

»

lauķis

Pēc pirmā pasaules kara klīda anekdote:,,Mēs bijām trīs latviešu stēlnieki , es,Joske un vēl viens žīds no Pārdaugavas


komandieris kliedz, ērgļi, uzbrukumā, visi ar urrā saucieniem aizskrien
Tad komandieris ierauga, ka trīs gabali mierīgi sēž ierakumos, "kakogo h..ja jūs te darat? - bet mēs neesam ērgļi, mēs esam lauvas

Atbildēt

Niknais

21.02.2019. 11:06

Juri Jansonu es labprāt redzētu par Prezidentu

Atbildēt

oui

21.02.2019. 09:49

»

kļimoviča aita

Kur Tu redzi latviešus? Parādi mums arī


pareizi, tie tiek norakti jau ceļā uz....

Atbildēt

Silver

21.02.2019. 09:26

..pastulbs raksts, par kaut ko un par neko !!!

Atbildēt

Grantiņš un Bordāns

21.02.2019. 08:16

»

L. Grantiņš

nevar būt VP, jo viņam bija iespējas, dzīvojot Vācijā, ar LRTT konstruktīvi izveidot īstu latviešu partiju. Bet pat centienus šai virzienā nejuta. Pat nomelnoja daudzus cionistu garā, ka godīgajam jātaisnojas. Viņa prāts ir aprobežots ar naidu. Naids nav labākais padomdevējs...


Grantiņš lūdzās Bordānu uz sadarbību. Pat tik aprobežota persona kā Bordāns negribēja sadarboties. Bordāns atvērtu muti klausās žīdeļa E. Levita politiskajās cionista spekulācijās.

Hihihi ... Valstsgriba! Kādam idiotam jābūt, lai ticētu Egila Levita murgiem.

K. Markss savas dzīves nogalē atzina, ka nevajadzēja rakstīt Kapitālu, bet darbu Valsts. Šodien pasaules vadošie politiskie analītiķi atzīst, ka šodien K. Markss sacītu, ka bijis jāraksta Pārnacionālā korporokrātija. Tieši šie masoni, Romas klubisti, žīdu cionistu klani jau tad noteica pasaules politiku, kas redzams šodien ar ASV Federālām rezervēm, SVF/PB, ECB utt.

Latvija ir slepeno parādsaistību noteikumu gūstā, aizņēmusies gada budžeta apjomā no SVF/PB, bez savas naudas, bez savas bankas utt. LB ir ECB filiāle. Valsts griba būtu un ir atdot parādu, pirmkārt. Utt. Par to žīds Egils Levits savā darbā Valstsgriba nemin ne vārda.

Nevar pastāvēt valsts bez savas suverēnās monetārās politikas. Ja tāda ir, tikai tad varētu runāt par valsts gribu.

Atbildēt

lauķis

21.02.2019. 08:13

»

Sigulis

Būtu viens liels pluss - Krievijai, attiecībā par nacistiem un antisemītiem, un Izraēlai būtu mutes ciet, bet manuprāt ir viens mīnuss - divi klaida Latvieši valsts priekšgalā


Pēc pirmā pasaules kara klīda anekdote:,,Mēs bijām trīs latviešu stēlnieki , es,Joske un vēl viens žīds no Pārdaugavas''

Atbildēt

Tev arī jumts aizbraucis?

21.02.2019. 07:51

»

L.Grantiņš LRTT

Un, kurš ir tas godīgais, kuru L. Grantiņš ir nomelnojis ? Kurš "godīgais" vēlas taisnoties ? Vai stradiņi, ziemeļi, cālīši, godmaņi, vvf.... ? Grandiozie tiesu procesi mums visiem vēl stāv priekšā ! Interneta TROĻĻI DP visi tiek dokumentēti un viņiem arī būs jāatbild tautats priekšā par sadarbību ar...


Tik vien trūka, lai tev atklātu. Suns zin labi, ko ēdis, tas L. Grantiņš. Bez iemesla apvainot sadarbībā ar VDK, bez atļaujas atklājot LRTT personas datus, kam sekoja Drošuma policijas vajāšana mēneša garumā, noteikti, ka turpinās t.sarunu noklausīšanās....

Tas idiots tur Vācijā par vēlu saprata, lai gan viņu lūdza nepublicēt LRTT personas datus, ka par visiem, kuri pauž neapmierinātību ar cionistu varu, Drošuma policija, tagad VDD, ievāc informāciju.

L.G. nav politiķis, bet lieluma mānijas pārņemta persona, kura tiražē muļķības - it kā tieši viņš pag. g. s. 90. gados atnesis Latvijai Atmodu, ko nozaguši komunisti un čekisti. Cik neaptēstam jābūt, lai to tiražētu un tam ticētu!

Tagad daudzi, redzu, saēdušies LRTT sviestu. Pasaule ir pārmaiņu priekšā, bet ne jau trako vadībā uz nekurieni un bez konstruktivitātes. Daudzi mēģinājuši caur LRTT kaut ko konstruktīvi, palikuši dažas ku-kū personas - kāds māmuļnieks utt. Totāla atpalicība. Ar cionismu jākaro citiem - anarhistiskiem paņēmieniem... kas nedod ienaidniekam iespēju identificēt pretinieku...

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

21.02.2019. 07:26

»

L. Grantiņš

nevar būt VP, jo viņam bija iespējas, dzīvojot Vācijā, ar LRTT konstruktīvi izveidot īstu latviešu partiju. Bet pat centienus šai virzienā nejuta. Pat nomelnoja daudzus cionistu garā, ka godīgajam jātaisnojas. Viņa prāts ir aprobežots ar naidu. Naids nav labākais padomdevējs...


Un, kurš ir tas godīgais, kuru L. Grantiņš ir nomelnojis ? Kurš "godīgais" vēlas taisnoties ? Vai stradiņi, ziemeļi, cālīši, godmaņi, vvf.... ? Grandiozie tiesu procesi mums visiem vēl stāv priekšā ! Interneta TROĻĻI DP visi tiek dokumentēti un viņiem arī būs jāatbild tautats priekšā par sadarbību ar KGB pagrīdi !

Atbildēt

L. Grantiņš

21.02.2019. 02:27

»

Endzelīns

Tas E.L., izrādās, latviešiem tagad grib ieborēt vēl vienu kroplīgu salikteni - "valstsgriba". Tad varbūt drīz juridiski ieviesīs arī dzīvotgribu vai elpotgribu? Divvārdu dirsējs, kurā muļķi klausās pavērtām mutēm. Patiesībā viņš ir slīpēts, glumjš Nasingspešels Nr.2 - no viņa šabloniskajām, vienveidīgajām...


nevar būt VP, jo viņam bija iespējas, dzīvojot Vācijā, ar LRTT konstruktīvi izveidot īstu latviešu partiju. Bet pat centienus šai virzienā nejuta. Pat nomelnoja daudzus cionistu garā, ka godīgajam jātaisnojas. Viņa prāts ir aprobežots ar naidu. Naids nav labākais padomdevējs.

Edgars Kramiņš, vokālais pedagogs, varētu būt izcils Valsts prezidents.

Atbildēt

Endzelīns

21.02.2019. 02:01

Un tagad iedomājamies galveno, par ko neviens nerunā - kā izskatīsies Dziesmusvētku noslēguma koncerts vai līdzīgi latviešu tautai svarīgi pasākumi, ja uz skatuves uzrunu teiks žīds! Vai tas nebūtu pretīgi un nožēlojami?

Atbildēt

Endzelīns

21.02.2019. 01:37

»

janis

Priedītim,par nožēlu,ir ļoti daudz taisnības


Tas E.L., izrādās, latviešiem tagad grib ieborēt vēl vienu kroplīgu salikteni - "valstsgriba". Tad varbūt drīz juridiski ieviesīs arī dzīvotgribu vai elpotgribu? Divvārdu dirsējs, kurā muļķi klausās pavērtām mutēm. Patiesībā viņš ir slīpēts, glumjš Nasingspešels Nr.2 - no viņa šabloniskajām, vienveidīgajām frāzēm nav jūtams absolūti nekāds intelekts! Kam ir jānotiek, lai tādu kretīnu liktu par prezidentu? Tas varbūt būtu normāli 20.gadsimta sākumā, kad vairums cilvēku dzīvoja kā mucā, bet ne tagad! Mums vajag par prezidentu erudītu latvieti ar godīgu acu skatienu un skaidru valodu, un šobrīd tiešām sāk izskatīties, ka tāds varētu būt L.Grantiņš.

Atbildēt

janis

21.02.2019. 00:32

Priedītim,par nožēlu,ir ļoti daudz taisnības.
Bet Levitam,es nesaprotu kā tam cilvēkam nav kauna vispār,un,kauna arī par to ko sadarījis 90-to sākumā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: