Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvija - neizdevusies valsts?

16.12.2021. 21:03

»

Nu, nu

Urbi, kad Ušaka pašvaldības menti (musarā) pēc viņa tiešas pavēles lauza rokas ārā Brantei, par ko vēlāk dabūja atvainoties tiesas ceļā, bija demokrātijas paraugstunda Rīgas Domē


Nevis Ušaka, bet RPP. Tie paši, kas šobrīd Staķi un Kariņu apkalpo. Arī pēc tiešām pavēlēm.

Atbildēt

KatieDoty

15.12.2021. 18:36

Par darbu tiešsaistē man maksā vairāk nekā 120–130 USD stundā. Es dzirdēju par šo darbu pirms 3 mēnešiem, un pēc pievienošanās tam esmu viegli nopelnījis 15 000 USD bez tiešsaistes darba prasmēm. sīkāk...>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

Nu, nu

15.12.2021. 17:47

Urbi, kad Ušaka pašvaldības menti (musarā) pēc viņa tiešas pavēles lauza rokas ārā Brantei, par ko vēlāk dabūja atvainoties tiesas ceļā, bija demokrātijas paraugstunda Rīgas Domē?

Atbildēt

Citāts

15.12.2021. 17:36

Margeviča no Dienas rakstīja, ka Alda sašņorēšana ir absolūti loģiska A/PAR priekšvēlēšanu kampaņas sastāvdaļa. Trenkājot Gobzemu, var mobilizēt vēlētāju, un nav ne par iepirkumiem, ne Taureņiem, ne kvadrātiem, ne vakcinācijas nespēju jātaisnojas, ne arī kas jāpiedāvā. Arī Rododendram reklāma. Šaubīga teorija, spēlēties ar likumu un tiesībām, konstitūciju, lai izpatiktu vēlētājam. Tas jau ož pavisam nelabi.

Šodien A/PAR uzmanības novēršanai no pilsētas problēmām runā par to, ka kukulis 2,1 miljona eiro apmērā piedāvāts "Par/Progresīvie" frakcijas vadītājam Mārtiņam Kossovičam.

Atbildēt

Policija pirmo Gobzema protestu

15.12.2021. 15:33

»

Šoreiz varu tikai piekrist Urbanovičam - 30 cilvēki sapulcējušies provinces pilsētiņās, turklāt ārā, ne vairāk kā kādā lielveikalā DEPO pirms brīvdienām - tiešām pompozas aizturēšanas kā Kaimiņa lielā, izskatās pēc PR kampaņas rakstā minēto mērķu dēļ


apsargāja. Tad vēl Linda Baltiņa tur lasīja no grāmatas.. uzrunas bija arī krievu valodā. Policija par valsts alodas eievērošanu nesastsdīja nevienu administratīvo protokolu.

Vai tik Gobzema protesti nav policijas operatīvās darbības, lai vadītu un uzradzītu šos “protestus”, mazinot sociālās pretrunas? Jo labāk, lai cilvēki protestē un maksā sodus! Nevis sēž mājās un perina un izperina “brīnumus!

Atbildēt

15.12.2021. 15:22

»

Jautājums nav par tūri

Londonā vien ik mēnesi šobrīd notiek simtiem koncertu. Kāpēc PV koncerts būtu izceļams...


Šoreiz varu tikai piekrist Urbanovičam - 30 cilvēki sapulcējušies provinces pilsētiņās, turklāt ārā, ne vairāk kā kādā lielveikalā DEPO pirms brīvdienām - tiešām pompozas aizturēšanas kā Kaimiņa lielā, izskatās pēc PR kampaņas rakstā minēto mērķu dēļ.

Atbildēt

jautājums

15.12.2021. 15:00

»

Jautājums nav par tūri

Londonā vien ik mēnesi šobrīd notiek simtiem koncertu. Kāpēc PV koncerts būtu izceļams...


ir par vakcinēto saslimšanu. Kāpēc viņiem lai būtu privilēģijas, ja vakcīnas nepasargā no saslimšanas? Pietiek demagoģijas.

Atbildēt

Mjā..

15.12.2021. 14:44

Kad Latvijas Prokuratūra sāks izskatīt kolaboracionista un okupācijas režīma pakalpiņa Urbanoviča darbību noziedzīgā padomju okupācijas režīma atbalstīšanā un tā politikas istenošanā Latvijā?

Atbildēt

Pokstello

15.12.2021. 14:41

»

redzigajs

Urbanovičs jau trešo dienu liek rakstus.Ādamsons tajos pat nava pieminēts.Neiekrītiet


Un neiekrītiet,un neiekrītiet,brauciet lēnam pār tiltu draugi!

Atbildēt

Jautājums nav par tūri

15.12.2021. 14:05

»

pret absurdu

Ar ko Gobzema tūre sliktāka par Prāta vētras tūri? Ak uz PV pasākumiem gāja sertificētie? Nu un tad? Vienalga pēc koncertiem bija saslimušie


Londonā vien ik mēnesi šobrīd notiek simtiem koncertu. Kāpēc PV koncerts būtu izceļams?

Koncertos ielaiž tikai vakcinētos/izslimojušos. Kāpēc jāizceļ koncerts?

Premjerlīgas spēlēs tribīnes ir stāvgrūdām pilnas ar cilvēkiem un tie nelieto sejas maskas. Kāpēc jāmin Prāta vētra?

Ar jums tiešām tik viegli var manipulēt?

Atbildēt

Aldis Gobzems ir latviešu Navaļņijs

15.12.2021. 14:03

Pirmkārt, resnais Urbi, tu esi palicis tāds pats tukšmuldētājs kā ceļotājs Žigis vai resnais Ruks. Kur biji tu, kad cilvēki gāja iestāties par tiesisku valsti un pret policejisku varu? Latgalē tupēji mājās?
Otrkārt, ja viss Aldim Gobzemam piedēvētais - mazskaitlīgi atbalstītāji, mazs mītiņš, 10 klavieres utt. attaisno tādu policijas spēku mobilizēšanu, un ja covid ierobežojumi ir iegansts, tad vara ir ļoti bailīga un vienlaikus apzināti netaisna, jo 18. novembra pasākumos epidemioloģiskā drošība u.c. jautājumi bija tieši tādi paši kā 13. decembrī.

Atbildēt

redzigajs

15.12.2021. 14:00

Urbanovičs jau trešo dienu liek rakstus.Ādamsons tajos pat nava pieminēts.Neiekrītiet.

Atbildēt

Vēlētājs

15.12.2021. 13:43

Ja Kariņš vai Pavļuts rīkotu savas partijas reklāmas kampaņu un aicinātu tautu pulcēties, tad, komentētājuprāt, viņiem arī vajadzētu ļaut to darīt? Tad jūs pirmie kliegtu, ka viņi ir jāsoda. Interesanti, kāpēc gobzemam būtu jābūt izņēmumam?

Atbildēt

Gobzems ir varas un policijas provokators

15.12.2021. 13:32

»

:(

Var beigties ar izvirdumu, bet mūsu nelietīgie varneši tam ir gatavi. Nešaubieties ne mirkli, ka izvirduma gadījumā, nepamirkšķinot ne acu, vara izmantos gan asaru gāzi, gan ūdens lielgabalus, gan stekus. To taču esam redzējuši jau "dižajās Eiropas demokrātijās


Protestu vadībai un kontrolei, neapmierinātāko protestētāju identifikācijai elektroniski caur mob t kontrolējot katra pārvietošanos.

Izsekošanas un novērošanas iemaņas pokicija apguva kontrolējot karantīnas ievērošanu.

A. Ruks ir bij Izsekošanas un novērošanas nodaļas pr-ks.

Ja grib pārmācīt varu ar protestiem, katru izkontrolēt nevar. Hunta slepeni noveda tautu protestu stāvoklī. Katrai darbībai ir iespējama adekvāta pretdarbība.. tostarp pilnīgi slepena .. un huntu apsteidzoša..

Atbildēt

Tas fufels!

15.12.2021. 13:11

»

pret absurdu

Ar ko Gobzema tūre sliktāka par Prāta vētras tūri? Ak uz PV pasākumiem gāja sertificētie? Nu un tad? Vienalga pēc koncertiem bija saslimušie


Man pazīstams pāris bija uz PV koncertu Seperdbusha,abiem bija sertifikāti līdzi ,neviens tos uzrādīt neesot prasījis

Atbildēt

Amanda

15.12.2021. 13:07

Es gan pie tā Gobzema uz mītiņu neietu!Fui!Tads riktīgi vecs jau palicies!

Atbildēt

15.12.2021. 13:01

Jāni!

Labāk paskubini savu elektorātu iet vakcinēties.

Atbildēt

:(

15.12.2021. 12:55

»

Gobzema protesti ir tikai sākums

Pēc lokdauna, cilvēktiesību ierobežojumiem vai pandēmijas bezdarbnieki, noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un bez piekļuves kvalitatīvai medicīnas aprūpei, izsalkušie, kas nespēs samaksāt komunālos rēķinus, būs dramatiski noskaņotie. Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas ar...


Var beigties ar izvirdumu, bet mūsu nelietīgie varneši tam ir gatavi. Nešaubieties ne mirkli, ka izvirduma gadījumā, nepamirkšķinot ne acu, vara izmantos gan asaru gāzi, gan ūdens lielgabalus, gan stekus. To taču esam redzējuši jau "dižajās Eiropas demokrātijās"!

Atbildēt

Gobzema protesti ir tikai sākums

15.12.2021. 12:48

»

Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis...


Pēc lokdauna, cilvēktiesību ierobežojumiem vai pandēmijas bezdarbnieki, noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un bez piekļuves kvalitatīvai medicīnas aprūpei, izsalkušie, kas nespēs samaksāt komunālos rēķinus, būs dramatiski noskaņotie. Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Kā tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Kad nabadzība, liegumu un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pēdējo iespēju.

Atbildēt

15.12.2021. 12:46

Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 2021. gada 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, proti 2021. gada beigās, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Atbildēt

Gobzema darbības ir tikai sākums sociāliem protestiem

15.12.2021. 12:45

Iespējams, ka sociālajos protestos cionistu K. Kariņa MK valdībai nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem un sabiedrība varētu būt vēl vairāk cionistiski sašķelta.

Atbildēt

jā, bet...

15.12.2021. 12:04

»

Skats no malas

Dīvaina domāšana šim ivanam. Cilvēkam var būt savs viedoklis, bet cilvēkam ir iespēja paust šo viedokli veidā, kādā netiek nepārkāpta valstī noteiktā kārtība. Nebrīnīšos, ka Govjzemam ir garīgās veselības problēmas, un lai arī ir pieņemts būs iecietīgiem pret šādiem cilvēkiem, šis tips ir huligāns, ...


Tev pašam smiekli nenāk par to,ko uzrakstīji?
"...cilvēkam ir iespēja paust šo viedokli veidā, kādā netiek nepārkāpta valstī noteiktā kārtība".
Arī tā sauktajos padomju laikos bija tāds ironisks teiciens:"Ak, tad tev valdība nepatīk? Nu tad raksti tai valdībai vēstuli!"
Toreiz par tādu vēstuli, cilvēks nonāca čekā. Tagad tādas vēstules valsts kantora darbinieki vienkārši iesviež papīrkurvī un labākajā gadījumā vēstules autoram uzraksta atbildi, ka viņa "viedoklis ir uzklausīts".

Atbildēt

Neesošā pandēmija

15.12.2021. 11:44

atceļ visu. Tagad var terorizēt visus.Iemeslu var izdomāt.Cerība uz vakcinēto slimošanu, tikai kolektīvas un precīzi virzītas dusmas var ko mainīt. Koloniālā administrācija ir mazskaitlīga, ar 10 radziņiem un vienu AK12 varētu būtiski mainit politisko līdzsvaru valstī

Atbildēt

pret absurdu

15.12.2021. 10:46

»

Gopņikam nevar liegt izpausties, tas ir fakts. Bet kad gopņiks sāk pārkāpt sabiedrisko kārtību, kur ir citu cilvēku intereses, tad ir jāsavāc. Lai tiekas ar saviem vēlētājiem urālos


Ar ko Gobzema tūre sliktāka par Prāta vētras tūri? Ak uz PV pasākumiem gāja sertificētie? Nu un tad? Vienalga pēc koncertiem bija saslimušie.

Atbildēt

De facto:

15.12.2021. 10:05

Ar lielu nožēlu A.Ruks turpina A.Grišina, A.Sozinova gaitu, proti, izpildīt kontrabandistu pasūtījumu tabulu, pasūtītās krimināllietas, lai kā to teiktu visiem, skaidrs, ka Latvijā tie ir tie paši policijas vadītāji ar visām savām iespējām policijas sastāva un skaita ziņā un tehniski nekādas iespējas nevar atklāt pasūtītājiem, Advakatoa Pāvela Rebenoka un Mārtiņa Bunkus slepkavība un kad tauta gatavojas izteikt savu leģitīmas tiesības un protestē pret varas iestādēm, šitie kontrabandistu patroni, reideri, safabricētu krimināllietu organizētāji atņem un aizliedz pilsoņiem tiesības un aiztur bez pēdām, un tam viņiem pietiek prāta un spēka

Atbildēt

Skats no malas

15.12.2021. 10:04

Dīvaina domāšana šim ivanam. Cilvēkam var būt savs viedoklis, bet cilvēkam ir iespēja paust šo viedokli veidā, kādā netiek nepārkāpta valstī noteiktā kārtība. Nebrīnīšos, ka Govjzemam ir garīgās veselības problēmas, un lai arī ir pieņemts būs iecietīgiem pret šādiem cilvēkiem, šis tips ir huligāns, kas grauj sabiedrisko kārtību. Man nav skaidrs, kādēļ politiķiem ir kaut kāda tur neaizskaramība. Jau sen tika diskutēts, ka šis jautājums ir jāpārskata un politiķi nevar būt īpašāki kā parastā tauta.

Atbildēt

15.12.2021. 09:27

Gopņikam nevar liegt izpausties, tas ir fakts. Bet kad gopņiks sāk pārkāpt sabiedrisko kārtību, kur ir citu cilvēku intereses, tad ir jāsavāc. Lai tiekas ar saviem vēlētājiem urālos.

Atbildēt

Dans

15.12.2021. 08:43

Ja tu sasveicinies ar krievu, vai pasaki, nedod Dievs, kaut ko labu par Krieviju vai Baltkrieviju, tevi jau automātiski ieskaita valsts noziedzniekos! Nolādēto amerikāņu izlaistais rusofobijas mēris, tāpat kā citas normāli domājošam cilvēkam kaitīgas infekcijas ir pārņēmis iepuvušās "demokrātiskās Eiropas" valstis. To skaitā, Latvija, kā vienmēr ar pliku dirsu un gadsimta parādiem, bet ar "savu viedokli" ir pirmajās rindās! Ar ko tad Eiropas "demokrātija" atšķiras no krievu vai baltkrievu demokrātijas? Nerunājot jau nemaz par Ameriku, kurā demokrātijas vienīgā formula ir nauda, karš, laupīšana un trīskosība u "demokrātija" ir izčabējusi vēl pagājušajā gadsimtā pavisam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: