Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņam

28.01.2023. 18:58

»

Skolnieciņš

💩🙏💩🇷🇺☦️ASV protektorāts Latvija 18.01.2023. 23:04...


Krievija ir komunistiska valsts. Par fašismu, tev āmur, vel ilgi jāmācās!

Atbildēt

nemuļķojies

24.01.2023. 17:37

»

Skolnieciņš

...


līdz 140 miljoniem-tas ir kopā ar kolonizētām tautām..Krievu nav tik daudz, un viņu skaits iet mazumā.

Atbildēt

Skolnieciņš

23.01.2023. 19:47

🇷🇺💩🇷🇺💩💩☦️💩💩🇷🇺💩🇷🇺💩
Situācija ar krieviem ir baisa. Kara noziedznieku Vladimiru Putinu atbalsta vairāk nekā 80% visas krievu tautas, kura Krievijā vien ir savairojusies līdz 140 miljoniem, un ārpus Krievijas dzīvojošo krievu migrantu, piemēram Latvijā, Igaunijā un Vācijā, krieviem patīk Putins. Tad visas vainas novelšana tikai uz Putinu un viņa propogandistiem, ir melīga un realitātei neatbilstoša.Putins iemieso krievu tautas vairākuma vērtību sistēmu, mentalitāti un sapņus, tāpēc var droši apgalvot, ka Putins ir absolūts krievu tautas simbols.Un tad, kad Putina vairs nebūs, krievu tautas vairākums izvēlēsies jaunu putinveidīgu asiņainu vadoni.Ivans Bargais,Ļeņins,Staļins un Putins ir tikai daži krievu vadoņu piemēri, kuri ir iemiesojuši krievu tautas vēlmes un sapņus.Un krievu propogandisti visos laikos ir teikuši tikai to, ko asinskārā krievu tauta ir vēlējusies dzirdēt. Tādi ir krievi.
Bez cieņas, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

nu

20.01.2023. 15:27

»

es

jau saprotu, ka ilgojies pēc musu sarkanajiem tankiem, kolhozi, zavodi un GULAG....Tad tik taisna ceļā uz rodinu: Tur Putins tikko paziņoja par lielo privātīpašumu nacionalizāciju


tad jau tam Protektoram drīz jāvāca čemodan un jābrauc uz rodinu stroitj kommunizm, kolhozi, zavodi i GULAG..

Atbildēt

formula

20.01.2023. 14:11

Vēsturi vienmēr uztaisa tie ,kas tikuši pie varas. Jo ilgā ir tāda vara, jo vairāk vēsture sāk smirdēt.

Atbildēt

politika vēsturē

19.01.2023. 12:13

Ja vēsturi atšķaida ar aktuālo politiku, tad sanāk visadi brīnumi. Nezinot reālos vēstures faktus, cilvēciņiem var iestāstīt visu ko.
Pat par neseno vēsturi reizēm nav skaidrības, ja visādi politikāņi sāk pietaisīt vēsturi.
Nesenā intervijā 1:1 ar Ražuku atklājās, ka visu laiku tv slavināto vadoņu Godmaņa un Gorbunova loma Atmodā un barikādēs nebija tik viennozīmīga... Mums varēja draudēt Baltkrievijas liktenis, būtu kā ķīlis starp Lietuvu un Igauniju.

Atbildēt

bolsevik

19.01.2023. 12:00

Da zdrastvujet tov. Stalin-naš putevoditel, i tov. Putin-naš rulevoi. Da zdrastvujet pobeda kommunizma vo vsjom mire i sojuz demokratičeskix mirovix respublik so stolicei v Moskve.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.01.2023. 11:59

»

tikai

to ASV iebrukumu salidzinot ar Krievijas iebrukumiem tāds sīkums vien ir


Par visiem iebrukumie jāmāca, lai neatkārtotos 1940.gads, un jāpastāsta, kā Latvijā uzradās ASV tanki. Un kā pirms tam Saeima pieņēma likumus, ka ASV karavīri par Latvijā pastrādātiem noziegumiem netiks tiesāti, un to, ka parasti valstis savus pilsoņus citām valstīm neizdod, bet Latvija savus ASV izdod. Arī par to vajag pastāstīt, ka parasti valsts prezidents vai kanclers, vai valsts skeretārs (ministru prezidents) nevar būt citas valsts pisonis, bet Latvijā ASV pilsonis būt var.

Atbildēt

boļševiks skolnieciņs

19.01.2023. 11:27

»

fašists skolnieciņš

Slava Ukrainai Krievijas sastāvā


Slava Krievijai Ukrainas sastava!

Atbildēt

fašists skolnieciņš

19.01.2023. 10:28

»

Skolnieciņš

💩🙏💩🇷🇺☦️ASV protektorāts Latvija 18.01.2023. 23:04...


Slava Ukrainai Krievijas sastāvā!
https://www.youtube.com/watch?v VvzTa0J0uDs

Atbildēt

Skolnieciņš

19.01.2023. 09:17

»

ASV protektorāts Latvija

Vajag, vajag, bet ja mācīs par visiem ASV iebrukumiem un par visām ASV agresijām pret citām valstīm, tad nebūs laika citiem priekšmetiem


💩🙏💩🇷🇺☦️ASV protektorāts Latvija 18.01.2023. 23:04☦️🇷🇺💩🙏💩
Фашисты это руzzкие в Роzzие. Россия это страна русских фашистов. Крым чей? Крым это Украина! А русский солдат оккупант!!!
Krievi ir fašisti! Un Krievija ir fašistiska valsts! Kas tev nav saprotams?
Bez cieņas, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

>>

19.01.2023. 08:19

»

> juris

Galvenais, neaizmirsti sev un citiem atgādināt uz to patiesību, kas par asv uc civilizētajiem rietumdemokrātiem būtu jāzina jaunajai paaudzei


Man tūlīt būs gatava šķidrā izeja citās cenzūras bloķētās vietās. Jau esmu nomīzis savas vecās bidlas pastalas.

Atbildēt

>utt.

19.01.2023. 08:18

»

utt.

tu tikai neaizmirsti šo savu lumpenpropagandas zombējuma precizējuma vēstures stāstu papildināt ar varonīgās āmurikas neskaitāmajiem "varoņdarbiem" visā plašajā pasaulē visos laikos, sevišķi pēdējos pāris gadsimtos. ieskaitot tevis piesaukto sīriju, afganistānu, vjetnamu, utt., utjpr., pa pilnu perimetru...


tu, netīrā homo liberastu skapī pālī taisītais deģenerāt un smirdošais sūdabrāli, iemācies pieklājību, izdezinficē sākumam muti un nomazgājies. Vēlams ar koncentrētu hlora šķīdumu. Nav dārgs un tev būs labi. Bet labāk viņu izdzer, ātrāk nosprāgsi un LV būs tīrāks gaiss.

Atbildēt

> juris

19.01.2023. 00:13

»

juris

Galvenais, kas būtu jāzina jaunajai paaudzei ir tas, kā padomju okupācijas režīma pakalpiņi, komunisti un čekisti, taisīja "neatkarīgo valsti


Galvenais, neaizmirsti sev un citiem atgādināt uz to patiesību, kas par asv uc civilizētajiem rietumdemokrātiem būtu jāzina jaunajai paaudzei.

Atbildēt

utt.

19.01.2023. 00:08

»

Precizējums

Nu ja, un vēl vajadzētu šo vēstures stāstu papildināt ar varonīgās krievijas "varoņdarbiem": Sīrijas civilās infrastrtuktūras iznīcināšanu, karošanu Afganistānā, cilvēku slepkavošanu 2.PK laikā ieņemtajās teritorijās, utt


tu tikai neaizmirsti šo savu lumpenpropagandas zombējuma precizējuma vēstures stāstu papildināt ar varonīgās āmurikas neskaitāmajiem "varoņdarbiem" visā plašajā pasaulē visos laikos, sevišķi pēdējos pāris gadsimtos. ieskaitot tevis piesaukto sīriju, afganistānu, vjetnamu, utt., utjpr., pa pilnu perimetru un dzīvās rindas kārtībā. sākot ar jeņķu pašmāju indiāņu bezprecedenta aplaupīšanu un masveida izslaktēšanu un beidzot ar svaigāko "varoņdarbu" - ukrainas un visas eiropas paņemšanu priekšā sevišķi perversā formā un visās atverēs. salīdzinājumā ar līdzšinējiem pašpasludinātajiem civilizētās rietumdemokrātijas līderiem un visas pasaules valdniekiem, krievija var pastāvēt pie ratiem, nervozi uzpīpēt un gaidīt, kad šai varbūt atļaus pienest ūdeni nu jau agonējošajiem rietumdeRmokrātiem, ar "varoņlīderi" āmuriku priekšā un pakaļā.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.01.2023. 23:04

»

Precizējums

Nu ja, un vēl vajadzētu šo vēstures stāstu papildināt ar varonīgās krievijas "varoņdarbiem": Sīrijas civilās infrastrtuktūras iznīcināšanu, karošanu Afganistānā, cilvēku slepkavošanu 2.PK laikā ieņemtajās teritorijās, utt


Vajag, vajag, bet ja mācīs par visiem ASV iebrukumiem un par visām ASV agresijām pret citām valstīm, tad nebūs laika citiem priekšmetiem.

Atbildēt

juris

18.01.2023. 22:39

Galvenais, kas būtu jāzina jaunajai paaudzei ir tas, kā padomju okupācijas režīma pakalpiņi, komunisti un čekisti, taisīja "neatkarīgo valsti".

Atbildēt

derdz

18.01.2023. 20:02

Vai raksta autors vēlas mācīt cilvēkiem vēsturi, cilvēkus, kuru radīja dievs, tikai kāpēc tika atšķirīgi pēc it kā tautības, savādi, bet par kuru laiku vēsturi mācisi it sevišķi Latviju vai tautu latviešiem, sākot ar 1905.g., vai 1400 g.., jeb 800.g., jeb pirms 50000 t.g., interesanti, kā radās visas tautas, kuras ir uz šodienu, ja daļa no tām agrāk nebija vai saucās citādi, rakstīja citādi, utt, ..varbūt ļaunums ir tas, kas šķir cilvēkus no cilvēkiem, tautas tautas, varu varu, utt, .. tikai mums šķiet ka jau tāda realitāte, tad tā ir norma, utml., bet vai patiešām ...!!!

Atbildēt

Precizējums

18.01.2023. 19:02

»

ASV protektorāts Latvija

Ar civlēķiem, kas nezina vēsturi, ir viegli manipulēt. Tāds laikam ir vēstures nemācīšanas mēŗkis- padarīt nākamās Latvijas iedzīvotāju paaudzes par manipulējamiem muļķiem. Lai viņi, piemēram, nezinātu kā ASV bomnbardēja Drēzdeni, Hirosimu un Nagasaki, kā bombardēja Lībiju un Serbiju, kā iebruka Irākā...


Nu ja, un vēl vajadzētu šo vēstures stāstu papildināt ar varonīgās krievijas "varoņdarbiem": Sīrijas civilās infrastrtuktūras iznīcināšanu, karošanu Afganistānā, cilvēku slepkavošanu 2.PK laikā ieņemtajās teritorijās, utt.

Atbildēt

Scholar

18.01.2023. 19:02

»

paardomas

Līdzšinējā vēsture ir 100% melīga,tā ir līdzīga kāpostgalvai kur vienam melu slānim ir pāri citi melu slāņi


Taa jau ir. Manis peec Napoleons var fantoms, pasaku teels, vilkatis vai kacenkaaposta paveids. Bet pingviins, bljin, IR putns!

Atbildēt

Gaigaļu Jānis

18.01.2023. 17:55

Ķīnas imperatoru dinastijas, nākot pie varas, centās iznīcināt iepriekšējās dinastijas vēsturiskos faktus...
Slavinot sevi un sevis radītās vērtības...
Pārrakstot vēsturi....
Sev par labu...

Vai vēstures nezināšana mūsu jaunatnei nāks par labu? Neticu.
NEKAD.
NEVIENA.
NĀCIJA.
NAV.
IZDZĪVOJUSI.
BEZ.
SAKNĒM _
SAVAS VĒSTURES....

Atbildēt

Хм

18.01.2023. 16:49

Tas, protams, nenozīmē tikai vienas, pareizās pieejas dominēšanu kā PSRS laikā.
Если сложить всё остальное в тексте автора, то как раз это самое и обозначает. Включая и слова Левита о трактовке фактов

Atbildēt

Хм

18.01.2023. 16:21

То есть по сути и автор и Левит предлагают делать то же самое, что и во времена СССР, когда история была просто еще одним фактором правильной идеологической обработки: когда факты подаются не по объективной оценке "плюсы/минусы", а с точки зрения соответствия нынешним потребностям властей.

Atbildēt

traķenes sanitārs

18.01.2023. 16:04

»

nu>HT

vienkārši ''izcils'' HT lietu skaidrojums. Mans ierosinājums: Iecelt HT par ANO ģenerāli


mūsu traķenē visi ģenerāļi ir 6.palātā , turpat kur napoleoni un citi lielummānijas slimnieki..

Atbildēt

Latvija- mana tēvu zeme

18.01.2023. 14:40

»

ASV protektorāts Latvija

Ulmanis bija nevis prezidents, bet diktators, kurš nāca pie varas valsts apvērsuma rezultātā. Tad jau arī Hitlers un Staļins bija prezidenti. Nekādu Zelta ulmaņalaiku nebija. Tas ir mīts. Ulmanis bija tas, kas noslēdza neuzbrukšanas līgumu ar PSRS un ielaida Latvijā PSRS karaspēku. Tālākie notikumi ...


Būtu skolā labāk mācījies vēsturi, tad zinātu, ka autoritārisms bija tipiska parādība Eiropā starpkaru periodā.Totalitārisms bija tikai Itālijā, Vācijā un PSRS. Kas attiecas uz zelta ulmaņlaikiem , tad tas vairāk bija saistīts ar ekonomisko uzplaukumu.

Atbildēt

Jā jā

18.01.2023. 14:28

»

ASV protektorāts Latvija

Ar civlēķiem, kas nezina vēsturi, ir viegli manipulēt. Tāds laikam ir vēstures nemācīšanas mēŗkis- padarīt nākamās Latvijas iedzīvotāju paaudzes par manipulējamiem muļķiem. Lai viņi, piemēram, nezinātu kā ASV bomnbardēja Drēzdeni, Hirosimu un Nagasaki, kā bombardēja Lībiju un Serbiju, kā iebruka Irākā...


Velti ceri! Lai kādu vēsturi Latvijā arī nemācītu, Krievijas pārrakstītā vēsture tā nebūtu. Un ja būtu palasījis arī citus informācijas avotus, tad zinātu, kāpēc bombiļi Serbiju. Tāpēc, ka serbi piekopa genocīdu pret musulmaņiem un sapņoja par Lielserbijas izveidi. Nu gluži kā tagad krievi izrīkojas Ukrainā.

Atbildēt

Jūsmiņš

18.01.2023. 13:58

»

ASV protektorāts Latvija

Ulmanis bija nevis prezidents, bet diktators, kurš nāca pie varas valsts apvērsuma rezultātā. Tad jau arī Hitlers un Staļins bija prezidenti. Nekādu Zelta ulmaņalaiku nebija. Tas ir mīts. Ulmanis bija tas, kas noslēdza neuzbrukšanas līgumu ar PSRS un ielaida Latvijā PSRS karaspēku. Tālākie notikumi ...


Nu jau gan aizrāvies demagoģijā!
K.Ulmanis, pirmkārt, bija saimnieks, kurš valsti izveda no atpalicības! Vai šodien mums tāds ir? Neredzu...
Ulmaņlaiki tiešām bija zelta laiki, tad Latvijai tika uzkrātas tonnām zelta, un latam bija vērtība. Tagad - no zelta vairs ne smakas, parādi - miljardos! Tā arī esam savu "labklājību" uz parāda uzcēluši. Raudāsim tad, kad nāksies šo parādu atdot - visticamāk zaudēt Valsti, ja jau neesam to izdarījuši...

Atbildēt

HT

18.01.2023. 13:50

»

nu>HT

vienkārši ''izcils'' HT lietu skaidrojums. Mans ierosinājums: Iecelt HT par ANO ģenerāli


Man pohuj par amaties, analizēju un izlūkoju pueejamo informāciju sava biznesa risku korelācijai.

Atbildēt

HT

18.01.2023. 13:48

»

ASV protektorāts Latvija

ES vadība un Van der Lajena ir muļķi. ES nav izdevīga ne ASV, ne Ķīnai, ne Krievijai. ES ekonomika, piemēram, 2021. gadā stagnēja, kad ASV, Ķīnas un Krievijas visai strauji auga. Eiropa ir maza. Divi pasaules kari izcēlās, kad rietumu valstis cīnījās par resursiem un tā saucamo "dzīves telpu". Tagad...


Urzula un Urzulas tēvs apsūdzēti kriminālprocā, kurā koruptīvi tikai piegādātas vakcīnas pret Covid-19 miljardos euro.Arī Latvijai.

Fon Lajena ir pasaules globālo korporāciju un politisko psrnacionālo struktūru dalībniece koncepcijā par planētas iedzīvotāju skaita samazināšanu. Idiotiski ir analizēt, ko viņa saprot vai nesaprot.

Atbildēt

HT

18.01.2023. 13:44

»

lauķis

“visi cilvēki ir dzīvnieki",kā teica Levits,vismaz 90% noteikti


Ja, ta uprāt, dzīvnieki ir tikai 90 procentu, kas ir desmit? Aitas un kāmji? Vai kā? Citplanētieši?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.01.2023. 13:10

»

Skolnieciņš

💩🇷🇺💩🇷🇺💩 Роzzия говно! Развалился СССР, осталься лишь СС...


Tādi idioti kā tu jau pazudināja Latviju 1940.gadā, kad klausīja Ulmaņa pavēlēm ielaist PSRS karaspēku. Ja būtu strādājusi Saeima, tad Saeima PSRS karaspēka bāzēm Latvijā piekritusi nebūtu un nebūtu tam sekojošās Latvijas okupācijas. Dievs sargi Latviju no tādiem idiotiem kā tu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.01.2023. 13:06

»

bet, biedri boļševik

tev atkal sanāk Kremļa propoganda. Un tā tev te katru dienu viss ko raksti


Tu zini, trolli, bet es Kremlī nekad mūžā neesmu bijis. Viss, ko rakstu, tas viss pat zirgam ir skaidrs, tikai trolļiem to jūsu troļļu fermā nemāca.

Atbildēt

Skolnieciņš

18.01.2023. 12:11

»

ASV protektorāts Latvija

Ulmanis bija nevis prezidents, bet diktators, kurš nāca pie varas valsts apvērsuma rezultātā. Tad jau arī Hitlers un Staļins bija prezidenti. Nekādu Zelta ulmaņalaiku nebija. Tas ir mīts. Ulmanis bija tas, kas noslēdza neuzbrukšanas līgumu ar PSRS un ielaida Latvijā PSRS karaspēku. Tālākie notikumi ...


💩🇷🇺💩🇷🇺💩 Роzzия говно! Развалился СССР, осталься лишь СС! ☦️💩🇷🇺☦️💩🇷🇺
Uh, kā krievu parāva uz krievu totalitārisma aizstāvību! Uh, kā krievu parāva!
Bez cieņas, Skolnieciņš
🇷🇺💩☦️🇷🇺💩☦️🇷🇺💩☦️👹🇷🇺💩☦️🇷🇺💩☦️🇷🇺💩☦️

Atbildēt

lauķis

18.01.2023. 11:07

»

HT

Un kā ar aitām un kāpjiem


“visi cilvēki ir dzīvnieki",kā teica Levits,vismaz 90% noteikti.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.01.2023. 10:58

»

HT

Ņujorkas cionstu grupējums “B’ nai B’ rith” ar milzīgu bibliotēku un biroju, risinot pasaules finanšu un ekonomikas problēmas, izraisīja 1.PK, valsts apvērsumu cariskā Kruevijā 1917. gadā, 2.PK, uzvarēja SSSR “aukstajā karā”, kas beidzās 1993. gadā ar “šoka terapiju”, un izraisa šodienas hibrīda karu...


ES vadība un Van der Lajena ir muļķi. ES nav izdevīga ne ASV, ne Ķīnai, ne Krievijai. ES ekonomika, piemēram, 2021. gadā stagnēja, kad ASV, Ķīnas un Krievijas visai strauji auga. Eiropa ir maza. Divi pasaules kari izcēlās, kad rietumu valstis cīnījās par resursiem un tā saucamo "dzīves telpu". Tagad ES pati atsakās no lētiem energoresursiem. Rezutātā ES ekonomika kļūs vēl konkurēt nespējīgāka. Kam tas ir izdevīgi? ASV un Krievijai. Van der Lajena nesaprot elemetāras lietas un putina ārā Eiropu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: