Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pļutkinens hehe

02.04.2024. 19:55

»

Esiet tik laipns

un palūdziet ,lai veterinārs jums iešpricē


tu nespēj saturēt savas čuras

tev jāārstējas pie urologa

un pie psihiatra-venerologa-veterināra

pilnīgs čurūdens pļutkinens

Atbildēt

Aktuāls citāts:

02.04.2024. 19:05

"Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

viss ir vienkārši

02.04.2024. 18:41

»

mikropisāna russian govno

pļutkas pļutkas pļutkas


Kas arī bija jāpierāda - savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

patiesībā

02.04.2024. 18:34

»

Хм

Спорить не буду. Просто слышал от нашего штатного бухгалтера, что-то та нервничала, что мол есть и для нее какие-то риски


viss ir vienkārši - varētu Jūsu (komercstruktūras / institūcijas) štata grāmatvedim rekomendēt nopietni pievērsties aktuālās normatīvās reglamentācijas apguvei (skat.iepr., 2. punktā) - galvenokārt PAŠA grāmatveža interesēs, tostarp "pašaizsardzībai" no "ķēķa tiesībsargājošajā" SISTĒMĀ "feikas krim.lietas" falsificējošajiem un taml. shēmojošajiem "LIKUMĪGI ATBILDĪGAJIEM" parazītiem.

Protams - izņemot iepriekš aprakstīto situāciju: ja Jūsu grāmatvedis ir piekritis uzņemties papildus likumīgās atbildības deleģējumu (juridiski adekvāti noformēta!) pilnvarojuma kārtībā - tādā gadījumā jau "pozicionējoties" kā uzņēmuma vadības (administrācijas) pilnvarota likumīgi atbildīgā amatpersona.

P.S. Riski pastāv vienmēr, sevišķi jau - šajā pašreizējā muļķuzemes eurolatvānijas "valstī".

Veiksmi Jums! ;)

Atbildēt

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©

02.04.2024. 18:03

Huļi Madara vāģim sēdeklis netīrs, bet labi smaržo?

Atbildēt

Vai

02.04.2024. 15:38

Skabajeva?

Atbildēt

Хм

02.04.2024. 12:23

»

russkoje govno

russkoje govno


Привет, копрофил и спец по дерьму) с утра уже на службе?))))

Atbildēt

Хм

02.04.2024. 09:11

»

patiesībā

"pa punktiem", tātad...


Спорить не буду. Просто слышал от нашего штатного бухгалтера, что-то та нервничала, что мол есть и для нее какие-то риски.

Atbildēt

Cmuki sarullējiet

02.04.2024. 08:08

»

patiesībā

"pa punktiem", tātad...


un ievietojiet,lūdzu,to visu sev pakaļā!

Atbildēt

ŠAUSMAS un DRAUSMAS

02.04.2024. 07:41

Latvijas politika ir briesmīgs smakojošs zaņķis, kur tiek maksātas aplokšņu algas, kur korumpanti izzog valsti, kur slēdz skolas jo vinam deģenerātam esot vajadzīga nauda lai vizinātos ar privāto lidmašīnu…. utt…. KAS TE NOTIEK ? VAI PAR ŠĀDU VALSTI MĒS SAPŅOJĀM STĀVOT UZ BARIKĀDĒM ?

Atbildēt

mikropisāna russian govno

02.04.2024. 07:01

»

patiesībā

"pa punktiem", tātad...


pļutkas pļutkas pļutkas

govno Dirka

Atbildēt

Sexa centrs jel gava

02.04.2024. 05:38

Jelgavas Čičolīnas

Atbildēt

patiesībā

01.04.2024. 23:21

»

Хм

не могу утверждать на все 100%, но вроде бухгалтер обязан сообщать "куда надо", если видит подозрительные сделки. То есть провести сделку, а потом сказать "а что я, я только выполняла приказ руководства" - не прокатит...


"pa punktiem", tātad:

1. Par "likumīgajiem" stukačiem ir padarīti TIKAI un VIENĪGI tā dēvētie "ārpakalpojuma" grāmatveži, kā pašnodarbinātie jeb uzņēmēji (SDV). Kur pretī - uz grāmatvežiem kā DTA subjektiem, darba ņēmējiem jeb "štata darbiniekiem", šāds "likumīgo" ziņotāju pienākums NEATTIECAS. Un, līdz ar to, grāmatvedis NAV likumīgi atbildīgs par savu profesionālo darbību sava darba devēja uzņēmumā vai citā struktūrā. Protams - ja vien grāmatvedis, DTA subjekts, nav piekritis uzņemties papildus likumīgās atbildības deleģējumu (juridiski adekvāti noformēta!) pilnvarojuma kārtībā - tādā gadījumā jau kā uzņēmuma vadības (administrācijas) pilnvarota likumīgi atbildīgā amatpersona.

2. Atbilstoši spēkā esošajai saistītajai normatīvajai reglamentācijai (pirmkārt un galvenokārt - "Grāmatvedības likums", kā arī ar GL saistītie LR MK noteikumi, tāpat arī "Profesiju klasifikators" u.c. normatīvie akti) - grāmatvedis neveic darījumus patstāvīgi, kā arī patstāvīgi nepieņem NEKĀDUS lēmumus saistībā ar savu profesionālo darbību, par ko LR ir paredzēta likumīgā atbildība saistībā ar uzņēmējdarbību, jebkādā izpratnē / izpausmē / aspektā. Līdz ar to - grāmatvedim nekas un nevienam NAV jāpaskaidro un NAV jātaisnojas, jo grāmatvedis patiešām TIKAI un VIENĪGI izpilda sava darba devēja (uzņēmēja, SDV) rīkojumus un pavēles - tieši tā to skaidri un nepārprotami nosaka Likums.

3. Savukārt - attiecībā tieši uz "ārpakalpojumu" grāmatveža likumīgo atbildību - papildus jau minētajam "likumīgā stukača" jeb ziņotāja pienākumam / likumīgajai atbildībai - "ārpakalpojumu" grāmatvedis, kā SDV, ir likumīgi atbildīgs TIKAI un VIENĪGI par SAVU (kā uzņēmēja jeb SDV) grāmatvedību - NEVIS par savu klientu un sadarbības partneru grāmatvedību.

Tas nu tā - īsumā jeb "konceptuāli" par galveno. ;)

Atbildēt

Хм

01.04.2024. 21:52

»

patiesībā

visai interesanta tēma, sevišķi saistībā ar "atbildību, ko atbilstoši likumdošanai grāmatvedis uzņemas". Žēl, patiešām, ka šeit (kā ir izrādījies) nav neviena normāla cilvēka, kurš būtu pienācīgi kvalificēts, lai šo tēmu varētu gana kompetenti izdiskutēt un "salikt pa plauktiņiem" VISU, kas ir saistīts...


не могу утверждать на все 100%, но вроде бухгалтер обязан сообщать "куда надо", если видит подозрительные сделки. То есть провести сделку, а потом сказать "а что я, я только выполняла приказ руководства" - не прокатит.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

01.04.2024. 21:38

»

Pļutkinens no Dikļiem

hehe


Žēl, patiešām, ka šeit (kā ir izrādījies, kārtējo reizi) nav neviena normāla cilvēka, kurš būtu gana ieinteresēts un arī pienācīgi kvalificēts, lai šo tēmu varētu pietiekami konstruktīvi (un, vēlams, resoektējami kompetenti, jebkurā izpratnē / izpausmē / aspektā) izdiskutēt un "salikt pa plauktiņiem" VISU, kas ir saistīts ar grāmatveža likumīgo atbildību, tostarp izrietošu no grāmatveža profesionālās kvalifikācijas, DTA vai "ārpakalpojuma" ŠDV statusa un taml.

Atbildēt

patiesībā

01.04.2024. 20:44

visai interesanta tēma, sevišķi saistībā ar "atbildību, ko atbilstoši likumdošanai grāmatvedis uzņemas". Žēl, patiešām, ka šeit (kā ir izrādījies) nav neviena normāla cilvēka, kurš būtu pienācīgi kvalificēts, lai šo tēmu varētu gana kompetenti izdiskutēt un "salikt pa plauktiņiem" VISU, kas ir saistīts ar grāmatveža likumīgo atbildību, tostarp izrietošu no profesionālās kvalifikācijas, DTA statusa un taml.

Atbildēt

tu, deģenerāt analfabēt

01.04.2024. 20:35

»

Tu mikropisān

nessi normāls


nekad neesi bijis

un nekad nebūsi normāls

tā tevi vērtē visis

un ne tikai šeit

aiai aiai aiai

aita vice

aiai

Atbildēt

bvc

01.04.2024. 20:35

es vispar nestradaju ja nesanemu skaidra un katras darba dienas beigas , nu i nafik

Atbildēt

tu, deģenerāt analfabēt

01.04.2024. 20:32

»

Neskaties

spogulī,nojūgsies


jau sen esi nojūdzies no skatīšanās spogulī.

Atbildēt

Хм

01.04.2024. 20:11

»

Troļļu gans

Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu...


Лиоты интересанты юс ракстат. Вай варету палугт аттистит шоу тему изверста вейда? Яу иеприекш патейцос, виенмер юсу Хм.

Atbildēt

Neskaties

01.04.2024. 19:53

»

tu esi aptaurēts

Kāpēc


spogulī,nojūgsies!

Atbildēt

tu esi aptaurēts

01.04.2024. 19:45

»

Kāpēc

tu esi aptaurēts


Kāpēc???🤔

Atbildēt

patiesībā

01.04.2024. 19:44

»

hehe

Klāt arī pļutkinens. Navarēja saturēt


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)

Un arī: "Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.vied.aut. - Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Savukārt, kā zināms "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

01.04.2024. 19:31

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

hehe

01.04.2024. 19:28

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Klāt arī pļutkinens. Navarēja saturēt.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

01.04.2024. 19:23

»

Zatlera reformu partija

Inetrvijā Latvijas Neatkarīgajā televīzijā Valsts prezidenta amata kandidāts, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas valdes priekšsēdētājs, ārsts Valdis Zatlers atzinās, ka savā ārsta praksē pieņēmis naudu aploksnē kā papildus samaksu par paveikto darbu


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais..." ;)

Un, arī: "Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā skalojas."

Savukārt, kā zināms: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

-----------

Mediju ziņa (2011. gads): "Šobrīd, ja mēs esam uzspieduši ar varu ienākumu samazināšanu ģimenēm, mums pašiem ir jānāk ar iniciatīvu un jāpasaka - mēs maksāsim nodokļus un uz to aicināt vienam otru, arī publiskajā telpā", esot publiski paziņojis pašreizējais valsts prezidents V. Zatlers. "Mums ir jāsaprot un jāatzīst: mēs atņēmām naudu tiem, kam ir vismazāk, tātad - tiem, kam naudas ir vairāk, šobrīd jāsaka: arī mēs piedalāmies, mēs darīsim konkrētas lietas, lai arī savu ieguldījumu dotu" esot paudis Zatlers...
-----
Mediju ziņa (2009. gads): Izvērtējot pašreizējā šīs valsts prezidenta V. Zatlera savulaik sniegtos pakalpojumus viņa sievas L. Zatleres individuālajā uzņēmumā "Ortopēdijas privātprakse", "Koprupcijas novēršanas un apkarošanas birojā" (KNAB) esot ticis "konstatēts, ka Zatlers sniedza pakalpojumus kā ārsts, bet samaksu par viņa sniegtajiem pakalpojumiem saņēma viņa sieva kā individuālais komersants". Savukārt, "atbilstoši Valsts ieņēmumu dienesta (VID) skaidrojumam - šāda Zatlera ārsta prakse (ieskaitot Zatlera publiski atzīto “pateicību” ņemšanu no “klientiem”) nav bijusi nelegāla vai citādi pretlikumīga", informē KNAB...
-----

"Var 'uzmest "valsti" SILES balsti'!..."
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 10.02.2009., Nr.6. )

Var M.U.Ļ.Ķ.U Zemes 'SILES balsti',
Cik vēlas "uzmest" šito "valsti" ~
Priekš šiem tiks 'piemeklēti' "panti",
Kas 'turēs "goda vīru" kanti'...
...
Pirms Voldiņš Pilī 'ļečīt' sāka,
Šim 'vērpās' "prakse" savādāka:
Pie "laulenes", kam firma bija,
Kā "strādnieks" maizi '(p)iepelnīja'.

No rītiem, saķemmējies glīti,
'Bāž' Voldiņš ķešā skalpelīti,
Tad - baltā 'plurstiķi' un micē,
Pa sievas (!) privātfirmu 'zicē'.

Kad "klients" iemaldās, kam kāja,
Vai 'asaka' šķiet bišķi vāja ~
Šos Voldiņš 'ļečī', "ilgtspējīgi",
Līdz - 'ļečītie' kļūst "pateicīgi":

'Grūž' "aploksnītes" ķešā 'dokam',
Lai 'atpestījot' šos no mokām,
Ko arī - Voldiņš labprāt dara,
Līdz beidzas darba diena gara.

Tad - "bargā kundze" strikti prasa,
Lai 'piķi galdā liek', ko 'kasa',
Kā "PATEICĪBAS" Voldiņš ķešā,
Jo - "praktizē" tak' firmā "svešā"!

No tā, kas 'iepelnīts' pa dienu,
Var Voldiņš "aploksnīti" (vienu!),
Sev (p)ieturēt - kā "ķešas 'piķi'",
Bet sievas(!) "firmai" - 'lielie stiķi'...
...
Tā "dakter's" 'halturējis' tika,
Līdz - "muļķuzemes politika",
Bez šā vairs "iztikt nevarēja":
Iekš ZOO-dārza 'sašņorēja'.

Tur pauda 'biedri', balsī skarbā,
Ka - Voldiņš 'nozīmēts' tiek darbā,
Uz Pili - "ilgtspējīgi" 'šlangot',
Ne - firmā "pateicības" 'mangot'.

Un - kamēr skaitās ZOO-'prezis' ~
Pa Pili 'pu(r)kšķināt' (kā ezis),
Un 'pie... (siltināt)' "goda" beņķi,
Var Voldiņš, 'necopējot kreņķi':

Šim "tiesībsargi" mieru likšot,
Bet - ja nu kādreiz 'pacelts' tikšot,
Par "pateicībām" 'troksnis' "valstī" ~
Šo 'atmazgāšot' varas balsti!
...
Sēž Voldiņš Pilī, 'vēsā mierā',
Un ieņirdz, 'kozdams slazda sierā':
"Kad termiņš "prezidēt" 'nāks' cauri ~
Stieps ATKAL "pateicības" 'bauri'?..."

-----------

oriģinālversijas -- "O.M.© blogā":
[ CENZĒTS ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

tu

01.04.2024. 19:19

»

Uzņemas

Tikai cūklopiņu fīrers ,fermas draiskulis,Antūncs,atbildību politisko


vari atbildēt uz elementāri vienkāršajiem jautājumiem, kas uzdoti komentārā iepr. (01.04.2024., 15:46)?

Vai arī, visticamāk - tu esi tipisks stulbs trollis, jo esi spējīgs tikai pa šķidro pļūtīt, kā jau fermas cūklopiņš.

Atbildēt

Troļļu gans

01.04.2024. 19:13

»

smirdošais mikropisān

pļutkas vien pļutkas vien


Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties. Nav jau Rīgas "Dinamo".

Troļļiem sīku naudiņu maksā par to, ka viņi uzbrūk un apkaro pasūtītos publikāciju tēmu vai komentāru viedokļu autorus.

Pašiem viņiem dziļi vienaldzīgs gan pats autors, gan viņa raksti un viedokļu saturs komentāros.

Jo troļļi ir totāli nozombēti deģenerāti un tāpēc pilnīgi neko no tā nesaprot, tikai atstrādā savu sīknaudu.

Atbildēt

Uzņemas

01.04.2024. 18:16

Tikai cūklopiņu fīrers ,fermas draiskulis,Antūncs,atbildību politisko.

Atbildēt

patiesībā

01.04.2024. 17:58

»

murgaini

jautājumi


visnotaļ normāli jautājumi priekš atbilstoši kvalificētiem Normāliem Cilvēkiem - NEVIS priekš tevis un taml. totāli stulbiem deģenerātiem murgoņiem no cūku fermas.

P.S. tu esi spējīgs atbildēt uz šiem patiešām elementāri vienkāršajiem jautājumiem? Ja tomēr esi spējīgs, tad atbildi un nepakauno ar savu stulbumu savu dzimto cūku fermu, BET ja tomēr neesi (visticamāk), tad nerukšķi murgaini un nesmirdi fonā.

Atbildēt

Zatlera reformu partija

01.04.2024. 17:48

Inetrvijā Latvijas Neatkarīgajā televīzijā Valsts prezidenta amata kandidāts, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas valdes priekšsēdētājs, ārsts Valdis Zatlers atzinās, ka savā ārsta praksē pieņēmis naudu aploksnē kā papildus samaksu par paveikto darbu.

Atbildēt

Aploksne

01.04.2024. 15:49

Ja jau Vienotības ofisā maksātas algas aploksnēs, tad visur citur arī var. Labāk algu saņemt aploksnē. kā nesaņemt neko, jeb saņemt ievērojami mazāk.

Atbildēt

interesanti

01.04.2024. 15:46

"...atbildībai, ko atbilstoši likumdošanai grāmatvedis uzņemas."
________________________

1. KONKRĒTI par kādu "atbildību, ko atbilstoši likumdošanai grāmatvedis uzņemas" ir runa?

2. KONKRĒTI kurš likums (vai cits normatīvais akts) nosaka šādu "atbildību, ko atbilstoši likumdošanai grāmatvedis uzņemas"?

3. KONKRĒTI kādā (kurā) likumā / pantā / definīcijā ir formulēta šāda "atbildība, ko atbilstoši likumdošanai grāmatvedis uzņemas"?

Jau iepriekš - pateicība par KONKRĒTĀM, juridiski / pēc būtības adekvātām un korekti pamatotām atbildēm!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: