Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs notikušas šmuces ar to 220 miljonu iepirkumu. 

Protams, stingri un ilgi savā amata krēslā sēdošais valsts sekretārs Jānis Garisons (attēlā) neko nav ne zinājis, ne redzējis. Koroče - rebjata ja ņe v kurse. 

Tomēr es te savā ne visai gudrajā galvā domāju. Ministērijai tak ir savs nolikums, kura 19. un 20. punktos kāds neģēlis ierakstījis:  Ministrijas darbības tiesiskumu nodrošina valsts sekretārs, kurš ir atbildīgs par pārvaldes lēmumu pārbaudes sistēmas izveidošanu un darbību. Valsts sekretāram ir tiesības atcelt ministrijas pārvaldes amatpersonu lēmumus un iekšējos normatīvos aktus.  

Jā izskatās, lai to izprastu, te būs jālūdz kāda augsti kompetentā jurista padoms. Iespējams, ka bijušā Pabrika biroja augstais speciālists tiesību jomā, kurš piedalījās nesmukajā iepirkumā, būtu īstais zibenszellis šajā štellē. 

Lai tur kā, tika solīta arī barga dienesta izmeklēšana un atstādināšanas no amatiem. Mīļie plebeji, viss notiks pēc ierastā scenārija.  Mēneša laikā notiks citi brīnumi, un šī notikuma aktualitāte tā lēnām un klusītēm pačabēs. Kādu zemākstāvošo disciplināri sodīs, bet lielos kungus tas kā vienmēr neskars.  

Novērtē šo rakstu:

276
4