Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētavota

25.04.2021. 06:17

Laiks rit uz priekšu. Kopš 2020. gada 13. marta, kad Covid-19 sērga pārsteidza mūs nesagatavotus, mūsu dzīves mainījās līdz nepazīšanai. Pandēmijas ierobežojumi būtiski mainīja mūsu ikdienas dzīvi un paradumus. Šie ierobežojumi ir skāruši gan vecus, gan jaunus, gan bagātos, gan nabagos. Pašreiz ļaunais Covid-19 vīruss ir nolicis uz ceļiem visu pasauli. Krīze ir ne tikai Latvijas Republikā, bet gan visā pasaulē. Šajā sarežģītajā laikā Vakcinācijas birojs rūpējas par saprātīgu vakcinācijas loģistiku un vakcinācijas plānu izpildi. Paldies, Vakcinācijas biroja vadītājai Evai Juhņēvičai par viņas cēlo darbu! Bez Vakcinācijas biroja pūliņiem vakcinācijas process Latvijā noritētu krietni gausāk. Būsim pateicīgi Vakcinācijas birojam par kalpošanu latviešu tautai. Saglabāsim savās sirdīs gaismu. Ticēsim labajam, ticēsim sentēvu Dieviem. Ticēsim Latvju Dieviem! Latvju Dievi vienmēr ir aizstāvējuši latviešu tautu. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs.
Stipru veselību un sirdsmieru mums visiem vēlot, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Skolnieciņš #svētavots #LatvjuDievuSvētība #saticība #draudzība #sapratne #pagāni #rituāli #buršanās #maģija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte

Atbildēt

Tā varētu būt

24.04.2021. 14:48

»

Taisnība

Iespējams, viss ir otrādi! Zinot lielo kompāniju talantu atlases procedūras ar intelektuālajiem, valodas un sociālās komunikācijas testiem, tas paliek aizvien sarežģītāk, jo šodien pat pēdējais kretīns un idiots dodas uz šādām atlasēm, sevi iedomājoties par "superstāru". Lai jau sākotnēji atlasīto šos...


Diemžēl varētu būt arī tā, ka tieši šiem ļautiņiem personāla atlases kompānijas daudzos gadījumos dos priekšroku; sevišķi, piesakoties darbā valsts iestādēs - jo ir darba devēji, kuri vēlas savu darbinieku statusā redzēt pakļāvīgus-viegli manipulējamus, ar savu galvu nedomājošus un jautājumus neuzdodošus "pelēkās tautas masas" pārstāvjus. Lecīgie un patstāvīgie domājošie un analizējošie-pretī runājošie daudziem nepatīk. Viņus gan parasti pacieš un pietur privātās kompānijās, jo visu atsver šo nepakļāvīgo darboņu profesionālās zināšanas savā darbības jomā.

Atbildēt

fakts

24.04.2021. 10:53

Jurčas intelekta līmenis jau neļauj saprast, ka dažādu amatpersonu teiktais nav uz vienu datumu, turklāt nekur nav teikts, tie bija paši, paši jaunākie dati uz paziņošanas brīdi.

Atbildēt

haha

24.04.2021. 08:57

»

Ķieģelis

Kāpēc neļauj rakstam pielikt novērtējumu


Baidās, ka saplusos par daudz :) Bet ja nopietni tad te bieži pie daudziem rakstiem nevar salikt zīmes. Pie paša Lapsas raksta gan var.:)

Atbildēt

haha

24.04.2021. 08:54

»

paklau, utainā

Tu savas utis vari arī nespiest, tikai nelien pie normāliem cilvēkiem


Savas utis, izskatās, esi jau nospiedis, tāpēc Tev liekas, ka arī citiem ir tādas.

Atbildēt

Oki

24.04.2021. 08:03

Drīz varēs pieteikties vakcīnām , no kurām atteksies UK :
https://www.thesun.co.uk/news/14748862/vaccine-astrazeneca-jab-clot-risk/

Atbildēt

Lapsi,

24.04.2021. 07:55

kāpēc + nestrādā ,koē?

Atbildēt

Beta

24.04.2021. 07:48

Un, jā. Lapsa katram gadījumam, šo rakstiņu nobāzt tā padziļāk...

Atbildēt

Taisnība

24.04.2021. 07:48

Iespējams, viss ir otrādi! Zinot lielo kompāniju talantu atlases procedūras ar intelektuālajiem, valodas un sociālās komunikācijas testiem, tas paliek aizvien sarežģītāk, jo šodien pat pēdējais kretīns un idiots dodas uz šādām atlasēm, sevi iedomājoties par "superstāru". Lai jau sākotnēji atlasīto šos nekam, nederīgos 70%, kuri spējīgi tikai reaģēt un pakļauties, tie tiek iezīmēti ar "zaļo pasi", kuru ieraugot, atlases kompānijai uzreiz iestājas "STOP". Jo ir skaidrs, ka šiem cilvēkiem sava viedokļa nav, viņi viegli pakļaujas reklāmai, ir alkatīgi, jo baidās no soda naudas un ienākumu zaudēšanas, neprot atrast un izlasīt atbilstošas tēmas rakstus svešvalodā un tos patstāvīgi analizēt. Tāpēc, manā izpratnē, "zaļais sertifikāts' ir sava veida "Kaina zīme" ar kuru iezīmē bioloģiskos atkritumus norakstīšanai.

Atbildēt

Beta

24.04.2021. 07:46

»

Fēlis

Kāpēc plusiņš nespiežas? Kovididioti uzlikuši ķepu? Jau sen vairs neskatos propagandas kovidziņas, jo citu jau ne ko vairs nerāda. Man ir aizdomas, ka komerckanālos to fufeli apmaksā varu sagrābušie, jo reklāmu tik sūdīgās ziņās neviens neliks. No mūsu naudas. Viņiem ir ļoti iepaticies ne tikai taisīt...


Kamēr cilvēki nesacelsies, viss turpināsies... Neceriet, ka ejot pavadā un iepotējot sev nezināmu kokteili, viss atgriezīsies vecajās sliedēs. Tieši otrādi, tie, kas potējas nevis aiz pārliecības, bet tīra konformisma, tikai piedod pārliecību valdošajiem, ka “tās utis vajag spiest” ...

Valdošie patreiz ir tādā starā, kā nekad - melo, ko grib, neviens nepārbauda; tērē kā grib, neviens neiebilst; nav attīstības vīzijas, nevienu neinteresē; maksā sev, cik ienāk prātā, neviens nekontrolē...
Kāpēc, lai pārtrauktu šo brīnišķīgo situāciju??? NEPARKO! Aitas jācērp, kamēr ir kaut šķipsniņa vilnas...

Atbildēt

Juranta

23.04.2021. 21:18

Visi piesaukto ir veicinājusi un nodrošinājusi ši rakstītāja,būdama zināmās knabināšanas iestādes darbone.

Atbildēt

ES

23.04.2021. 21:07

Izvakcinējos. Otrā dienā satūka mandeles. Otrdien iešu pie ārsta - kas noticis?

Atbildēt

hh

23.04.2021. 20:56

Pluss neliekas!

Atbildēt

Fēlis

23.04.2021. 19:13

Kāpēc plusiņš nespiežas? Kovididioti uzlikuši ķepu? Jau sen vairs neskatos propagandas kovidziņas, jo citu jau ne ko vairs nerāda. Man ir aizdomas, ka komerckanālos to fufeli apmaksā varu sagrābušie, jo reklāmu tik sūdīgās ziņās neviens neliks. No mūsu naudas. Viņiem ir ļoti iepaticies ne tikai taisīt gešefti, bet arī diktēt. Sūdu dakšas nebaidāties dabūt ribās, liberastu kundziņi? Latgaļi jau gatavi, gan jau ka drīz arī čiuļi nometīs to mūžīgo kungu bijāšanu.

Atbildēt

hm

23.04.2021. 19:01

»

voila

komunisms ir foršs, tikai stipri vien terminēta parādība, jo kad viss ir izrīts, tad pielaiž uguni


Pensijas, sociālās izmaksas, pabalsti, dekrēta atvaļinājumi, arodbiedrības ... un daudz kas cits savulaik radās tieši pateicoties komunismam, kas nostājās kapitālisma pretpolā. Komunisms ir humānisma ideoloģija, kas tomēr nespēja tā pārveidot cilvēku, lai viņu atbrīvotu no dedzināšanas iekārēm. Bet kas tad to spēj?

Atbildēt

voila

23.04.2021. 18:49

»

hm

Valsts parāds, arī helikpteru naudiņa, ES subsīdijas... arī tavi nodoklīši


komunisms ir foršs, tikai stipri vien terminēta parādība, jo kad viss ir izrīts, tad pielaiž uguni

Atbildēt

hm

23.04.2021. 18:29

»

voila

kā tu domā, kas tā valsts ir, kas maksā? Tie ir mūsu visu sūri grūti saskrapstītie nodoklīši - valsts budžets


Valsts parāds, arī helikpteru naudiņa, ES subsīdijas... arī tavi nodoklīši.
Bet komunisms vienā ziņā ir laba lieta.

Atbildēt

voila

23.04.2021. 18:23

»

hm

Vispār jau Astra Zenesa vakcīnas efektivitāte ir tikai 66% pret parastajiem vīrusa paveidiem...


kā tu domā, kas tā valsts ir, kas maksā? Tie ir mūsu visu sūri grūti saskrapstītie nodoklīši - valsts budžets!

Atbildēt

hm

23.04.2021. 18:15

Vispār jau Astra Zenesa vakcīnas efektivitāte ir tikai 66% pret parastajiem vīrusa paveidiem.
Tātad no 3 potētajiem - viens saslims, bet divi nesaslims. Šķiet, imunitātes darbības ilgums vakcīnai ir 6 mēneši. Bet pēc tam?
Baltkrievi no krieviem iegādājās Sputņika V licenci un ražo uz vietas. Sputņika efektivitāte precizēta pēc 3 miljonu apsekotajiem vakcinētajiem un uzrāda 97,5 %.
Lētākā vakcīna ir Astra Zeneca, bet kā dārgākās
jāmin Moderna un Pfizer, kur vakcinēšanās varētu maksāt vairāk kā 100 eiro. Pagaidām pie mums šai ziņā komunisms - maksā valsts. Bet kad valsts vairs neapmaksās, kādas būs jaunās attiecības?

Atbildēt

Ķieģelis

23.04.2021. 17:53

Kāpēc neļauj rakstam pielikt novērtējumu "+"?

Atbildēt

Zorge

23.04.2021. 17:49

Pirmos jāizvaksinē tos, kas bezjēdzīgi plenderē apkārt, eu parlamentam piederīgos daiļmuldētāju tūkstošus. Visu lielāko korupciju vadītājus un menēdžerus, veikālu ekspedītorus un galma nomenklatūru.

Atbildēt

Lasītājs

23.04.2021. 17:13

Vispār ir muļķīgi noliegt, ka vakcinācija neapturēs pandēmijas izplatīšanos, tas neiet kopā ar Pasaules pieredzi. Bet, mums slēpj statistiku par smagi saslimušajiem, mirušājiem no mums pieejamām vakcīnām. Kaut katram, no mums ir zināms kāds paziņa, kuram pēc vakcinācijas ir nopietnas veselības problēmas. Tas pat neattiecas uz tiem, kam nedēļu ir augsta temperatūra(drudzis), bet nopietnāk.

Atbildēt

funkcionārs

23.04.2021. 16:57

Fuck-cionēšanās mūsu glābiņš!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: