Menu
Pilnā versija
Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Maruta, pensionāre (69 gadi) no Ziepniekkalna · 08.09.2020. · Komentāri (41)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar meitu apceļoju Latgali, pabiju arī Daugavpilī un arī iepirkos Rimi, apēdu arī rosoliņu un cāļa stilbiņu.

Izlasīju, ka Rimi ražošanas cehā Daugavpilī darbiniekam atklāta šī sērga un nav jau izslēgts, ka uzliesmojuma gadījumi ir savstarpēji kaut kā saistīti (jeb institūcijas vārdiem sakot - visi jaunatklātie saslimušie ir iepriekš saslimušu cilvēku kontaktpersonas).

Ko man tagad darīt? Veikt testu? Pašizolēties? Nedarīt neko? Kur un kam lai to vaicāju? Ko vispār dara veikali – visi Rimi, Maximas, Depo, Kurši, Aibes, Lidli, Elvi, lai mēs varētu droši iepirkties? Paldies par distancēšanos un piegādēm, tas ir labi! Bet vai varu jūsu veikalos justies tiešām droši?

Un vai cienījamam SPKC ir plāns, kā viņi stāsta plašāk par COVID19 sabiedrisko vietu darbiniekiem? Vai veikaliem ir tiesības informāciju slēpt tikmēr, kamēr vīrusa āža kāja spraucas ārā pa vīlēm un iedzīvotāji to uzzina no baumām, vai arī tomēr mums ir tiesības uzzināt to oficiāli un operatīvi?

Es esmu joprojām dzīvespriecīga un darbīga pensionāre un tomēr esmu riska grupā! Rīkojos atbildīgi un ceru arī uz tādu pašu atbildību no Rimi puses!

Novērtē šo rakstu:

26
10