Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

15.11.2020. 14:12

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Ja nav iespējams mainīt jebko, kas nešķiet gana ideāls, bet no kā nav iespējams izvairīties – atliek vienīgi izmantot iespēju manīt attieksmi pret to.”

Un, arī: “Nav jēgas “ķert kreņķi” par divām lietām – par to, ko var labot (tāpēc, ka VAR to mainīt), un par to, ko nevar labot (tāpēc, ka nav jēgas “cepties” par to, ko NEVAR ietekmēt).” ;)
-------

Mediju ziņa (2020. gads): _Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidenta vēlēšanās visas balsis vēl nav saskaitītas, līdz ar to uzvarētājs vēl nav zināms. Liela daļa balsu, kas vēl jāsaskaita, nodotas pa pastu. Šādu balsošanas veidu pašreizējais Baltā nama saimnieks Donalds Tramps jau sen apšaubījis un tagad sola apstrīdēt balsu skaitīšanu Augstākajā tiesā. Nu jau vairākas dienas pēc Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidenta vēlēšanām joprojām nav zināms to uzvarētājs, tomēr ASV un dažu citu pasaules valstu, tostarp arī arī šīs valsts (Latvijas) atsevišķu attiecīgi "orientētu" masmediju tendenciozu interpretāciju tiražējums liecina, ka, "iespējams, par nākamo ASV virspavēlnieku varētu kļūt demokrāts Džo Baidens". Savukārt, pašreizējais ASV valsts vadītājs republikānis Donalds Tramps uzstāj, ka vēlēšanas bijušas negodīgas, tāpēc viņš savu taisnību mēģinās panākt tiesā. Tikmēr ASV daudzviet jau sākušies abu kandidātu atbalstītāju protesti, kas vairākos gadījumos noslēgušies ar pārāk "enerģisku" protestētāju aizturēšanām..._
-------
Mediju ziņa (2016. gads): Saskaņā ar jaunākajiem “Amerikas savienoto valstu” (ASV) prezidenta vēlēšanu provizoriskajiem rezultātiem, otrdien 2016. gada 8. novembrī notikušajās ASV prezidenta vēlēšanās republikāņu kandidāts Donalds Tramps ir izvirzījies vadībā ar 289 elektoru balsīm, viņam seko demokrātu kandidāte Hilarija Klintone ar 218 balsīm. Lai kļūtu par ASV prezidentu un tā dēvētā “Baltā nama” saimnieku uz turpmākajiem 4 gadiem, kandidātam ir nepieciešams vismaz 270 kolēģijas pārstāvju atbalsts. Pasaules mediji, kas iepriekš demonstrēja visnotaļ skeptisku un nereti arī klaji ņirdzīgu attieksmi pret republikāņu partijas izvirzīti ASV prezidenta amata kandidātu Donaldu Trampu, jau steidzas ziņot par Trampu, kā jauno ASV prezidentu. Savā uzvaras runā Tramps solīja būt prezidents visiem amerikāņiem, kā arī informēja, ka saņēmis zvanu no Klintones: viņa savu konkurentu apsveikusi ar uzvaru…
——-
Mediju ziņa (2008. gads): Saskaņā ar jaunākajiem ASV prezidenta vēlēšanu rezultātiem, Demokrātu partijas kandidāts Baraks Obama ir izcīnījis 297 vēlētāju kolēģijas balsis, kas ir pietiekami, lai kļūtu par valsts prezidentu. Savukārt Republikāņu partijas kandidāts Džons Makkeins ir ieguvis vien 145 kolēģijas balsis un pat visu to štatu atbalsts, kuros rezultāti vēl nav zināmi, nedotu viņam nepieciešamo skaitu. Lai kļūtu par ASV prezidentu un Baltā Nama saimnieku uz turpmākajiem 4 gadiem, kandidātam nepieciešams vismaz 270 kolēģijas pārstāvju atbalsts…
——-

“’Šķidra villa’ – tukša brēka!”
( iz “Ontūna M.© arChīva” )

Kaut kur Zemes otrā galā,
Lielā Dīķa viņā malā,
SVEŠĀ “valstī” streso ‘jeņķi’?
Letiņš par to ‘neķer kreņķi’.

Kaut kur tālu – SVEŠAS spēles:
Tur, kur “prezi(dentu)” vēlēs,
SVEŠI pretendenti cīnās?
Letiņš par to neizbrīnās.

(2008. gads)
Kaut kur “štatos”, zemē SVEŠĀ,
“de(Ŗ)mokrātiem” – ’vinne ķešā’,
“repu(bļin)kāņiem” – ’gar… (nāsi)’?
Letiņš smīn par tādu ‘špāsi’:

Kaut kur SVEŠIE priekā bļaustās,
Citi – ’skrobes’ krampjos raustās:
“baltā namā”… (‘NEbalts’) sēdēs?
Letiņš dēļ tam nesadēdēs.

(2016. gads)
Kaut kur “štatos”, zemē SVEŠĀ,
“de(Ŗ)mokrātiem” – ‘…(šmuce) vešā’,
“repu(bļin)kāņiem” – ‘šows rullē’?
Letiņš smīn – šim stress ‘pa nullēm’.

Kaut kur SVEŠIE priekā bļaustās,
Citi – ’skrobes’ krampjos raustās:
“baltā namā” – ‘TRUMPIS galdā’?
Letiņš dēļ tam – ‘smieklu valda’.

(2020. gads)
Kaut kur “štatos”, zemē SVEŠĀ,
Viens – bāž 'feikas' "balsis" ķešā,
Otram – 'fanklubs' siro ielās?
Letiņš iesmīn - štrunts (‘pa lielam’).

Kaut kur SVEŠIE priekā bļaustās,
Citi – ’skrobes’ krampjos raustās:
“baltā namā” – "muļķu spēles"?
Letiņš dēļ tam – ‘nekož mēlē’:

"Pasaulē ir valstis daudzas.
Dažas – (nereti) 'brauc auzās',
Citas – pakaļ mērkaķojas ~
Letiņš MUĻĶOS 'nečupojas'.

Ja kāds riskē “valstī” ŠAJĀ,
‘Līst bez ziepēm’ SVEŠĀ …(‘hajā’) ~
Lai tak’ ‘izpildās’, cik spēka:
“’Šķidra villa’ – tukša brēka”!…”

-----------

‘ANNO’ ~ 11.2008. / 11.2016. / 11.2020. / …

oriģinālversijas "O.M.© blogā":
[ CENZĒTS ]
u.c.

M.U.Ļ.Ķ.U zeme, SILES “valsts” parodija “euro.latv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

Atbildēt

lauķis

15.11.2020. 14:08

Man ir pilnīgi vienalga uz kurulelli lika Rinkevičs,jo abi kandidāti ir tikai lelles.Bet izteikt protestu pret vēlēšanu rezultātu viltošanu gan vajadzēja,ka arī ieviest sankcijas pret ASV.Baltkrievija šajā gadījumā pilnīgi nobāl.
Pēc manas saprasanas uzvarēs ,,saulvedis,, Tramps,bet tam sekos totāls posts.

Atbildēt

FKK

15.11.2020. 13:23

Īpaši jau neviens to plašāk nepamanīs. Bet, protams, ārlietu ministra padomnieks normālā valstī šādā situācijā vienkārši paklusētu, lai ko domātu. Bet runa, protams, ir par valstīm, kur padomniekus amatos liek profesionālo īpašību dēļ.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: