Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore un galvenās lomas tēlotāja bija veselības ministre Ilze Viņķele. Bet šajā izrādē notika kāda interesanta mizanscēna.

Ārstu biedrības prezidente Ilze Aizsilniece aicināja parunāt par to, ka nav reāli izrakstīt e-receptes tikai ar starptautiskajiem zāļu nosaukumiem no 1. aprīļa – tā, kā to pieprasa MK noteikumi. E-recepte tāpat kā e-veselība nav tam gatava. Recepti tikai ar starptautiskajiem zāļu nosaukumiem nevar izrakstīt tādēļ, ka nevar izdarīt.

Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēdē Ārstu biedrības prezidente Ilze Aizsilniece izvilka savu glauno planšettelefonu un aicināja ministri kopīgi mēģināt izrakstīt kādu medikamentu.

Un tad veselības ministre Ilze Viņķele skaidrā tekstā aizsūtīja Ārstu biedrības prezidenti Ilzi Aizsilnieci dixxst. Un Aizsilniece nokaunējusies klusi aizgāja uz savu vietu, bet pēc tam – arī prom no sanāksmes. Kāds nekaunīgs sanāksmes dalībnieks komentēja, ka aizgāja dixxst.

Nekad līdz šim nav redzēts, ka ministre var tā piesmiet Ārstu biedrību. Un tad kāds no sanāksmes dalībniekiem atcerējās, ka Ārstu biedrības prezidente pirms mēneša bez Ārstu biedrības lēmuma esot izteikusi neuzticību ministrei, bet tik klusu, ka neviens neesot to pamanījis.

Biedrības prezidente esot nosūtījusi vēstuli medijiem, bet to neviens neesot pārpublicējis, neviens neesot uzlasījis, izņemot ministri. Un tagad ministre biedrības prezidenti publiski sitot kā suni ar vicu.

Novērtē šo rakstu:

121
6