Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

17.03.2024. 20:26

»

Nu

tad jau stipri līdzīgi kā kirzovijsapogiem: Vodka, babi, BMW


Labi ka tev līdzīgajiem pietiek ar LGBT propagandu, puisīšiem un velosipēdu. Un Rinkkēviča paziņoto politisko kursu. Nav jocīga sajūta, kad tu mēģini izspiest kaku, bet tev viņu kāds iespiež atpakaļ?

Atbildēt

Nu

17.03.2024. 19:27

»

hi hi

kas vajadzīgs pastalniekam-----zombi censoņu vārsmas.Tādiem tev


tad jau stipri līdzīgi kā kirzovijsapogiem: Vodka, babi, BMW....

Atbildēt

bet

17.03.2024. 19:26

»

lauķis

JA jebkuram Normālam Cilvēkam...cik tad ir to normālo cilvēku


un kā Tu lauķi domā-cik tad to normālo ir?

Atbildēt

patiesībā

17.03.2024. 18:10

»

lauķis

JA jebkuram Normālam Cilvēkam...cik tad ir to normālo cilvēku


labs jautājums, kā saka...

Bet - vismaz labi, ka šāds jautājums pagaidām vēl ir aktuāls. Un, pats galvenais, ka ir ļaudis, kuriem tas ir svarīgi un kuri to var pajautāt. ;)

Gundars Āboliņš - Mēs degradējamies neaptveramā tempā.

https://xtv.lv/rigatv24/video/L3N83bArp0n-gundars_abolins_mes_degradejamies_neaptverama_tempa

Un - DOMĀJAM līdzi‼

Atbildēt

Goldmans

17.03.2024. 18:06

»

lauķis

JA jebkuram Normālam Cilvēkam...cik tad ir to normālo cilvēku


Tikai trīs, es lauķis un vēlviens žīds.

Atbildēt

te ir labi piemēri

17.03.2024. 17:18

»

tā nu viš i, valsts citādi "nedos naudu kultūrai"!

"kultūras cilvēki" pelna dienišķo maizīti bārstot rusofobiskus lozungus


Cik kg kultūras satur šādi augsta intelekta apgaroti viepļi kā Helēna Demakova Māra Zālīte!

Atbildēt

patiesībā

17.03.2024. 16:59

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

Tie, kuriem ir smadzenes, šo zina un saprot: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamo "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto." ;)

Atbildēt

Medicīna

17.03.2024. 16:48

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


bezspēcīga

Atbildēt

Moskoļu nozombētā orda

17.03.2024. 16:32

»

Nu

Bet protams. Kas nedzied ar mums, tas ir pret mums! Kas to teica, papagilīt? Nu lūk, Dievzemītē visi, kas nedzied oficiālās propagandas stabules pavadījumā, ir kremlini, okupanti, osvoboditeļi un viss kas, pat ja disidentam neviena krieva rados vispār nav, un visi senči tepat vien mituši no Tālivalža...


Pilnīgi pareizi, okupantiem nav tautības, tā ir vienkārši krievu mentalitāte - zagt, slepkavot, melot. Krievs nozīmē piederību pie ordas, bet citu tautu pārkrievošana ir ordas palielināšana.

Atbildēt

lauķis

17.03.2024. 16:26

»

Ietiepīgajam Lauķim

Nu kāpēc Tev savs viedoklis


Ideāla pelējuma pasaule.

Atbildēt

paardomas

17.03.2024. 16:24

»

jaajaa

...itas labs - "Tevi nesagaida kristālskaidri, supergodīgi, perfekti ideāli cilvēki. (tādus var meklēt diktatoru propagandas melu stāstos


Ideālu cilveku nav un nevar būt bet jābūt līdzsvaram visās sfērās,pagaidām sliktais ņem virsroku.

Atbildēt

Ietiepīgajam Lauķim

17.03.2024. 16:23

»

lauķis

Man ir cits viedoklis,vai tāpēc esmu okupants vai kremlins?Vai nevar būt vienkārši cilvēka viedoklis


Nu kāpēc Tev savs viedoklis?

Labāk nāc un pavizinies ar koplietošanas skrejriteni!

Tev nekas nepieder, Tu neesi Cilvēks, un Tu esi laimīgs!!!

Atbildēt

jaajaa

17.03.2024. 16:18

...itas labs - "Tevi nesagaida kristālskaidri, supergodīgi, perfekti ideāli cilvēki. (tādus var meklēt diktatoru propagandas melu stāstos)." ...:)

Atbildēt

Ottto

17.03.2024. 16:18

»

GHK

Atbalstu Ozolu un gribu pievienoties viņa grupai-meridemokrātiem..Kur lai tādu grupu meklē


Meklējiet mani vislatviskākās bankas - Cita Dēle - norēķinu kontu turētāju rindās! Caur to tad arī notiks Jūsu kontaktēšanās ar MeriHrupu, visus savus eirošekeļus sūtiet uz turieni!

Atbildēt

Nu

17.03.2024. 16:05

»

redz Nu

Un jums tur kremlī visi kas jums nepiekrīt ir gansi, fašisti, naciki, benderovci


Bet protams. Kas nedzied ar mums, tas ir pret mums! Kas to teica, papagilīt? Nu lūk, Dievzemītē visi, kas nedzied oficiālās propagandas stabules pavadījumā, ir kremlini, okupanti, osvoboditeļi un viss kas, pat ja disidentam neviena krieva rados vispār nav, un visi senči tepat vien mituši no Tālivalža laikiem. Smieklīgi un traģiski vienlaicīgi.

Atbildēt

GHK

17.03.2024. 16:00

Atbalstu Ozolu un gribu pievienoties viņa grupai-meridemokrātiem..Kur lai tādu grupu meklē?

Atbildēt

Gustavs

17.03.2024. 15:58

»

redz Nu

Un jums tur kremlī visi kas jums nepiekrīt ir gansi, fašisti, naciki, benderovci


Es te LV esmu saticis ļoti maz cilvēku no osvoboditeliem, kas spēj domāt...Tādu te ir labi ja 1 no 10 000....

Atbildēt

Nu

17.03.2024. 15:52

»

Nu

tas ir tavs vidoklis-osvoboditela viedoklis. Vai Tu pats nejūti, ka ar to tev labāk braukt tur kur tevi sapratīs


Jums tur zoodārzā tiešām kāds tos terminus augām dienām runā priekšā, vai ielaiduši voljerā jau apmācītu papagaili, kas tālāk jūs visus apgaismo? Ja nu kādam ir atšķirīgs viedoklis no oficiālā, tad tas ir tautas ienaidnieks, čekas aģents un osvoboditeļs, vai ne? Nē, papagailīt, tā tas nav, un lielākā daļa latviešu skatās uz Orbānu un domā, kāpēc mums nav šādu politiķu.

Atbildēt

Nu

17.03.2024. 15:45

»

Nu

Kādu pārpratumu? Lūgums precizēt


Nu "valstiskumu", kuram Latvijā nav vairs vispār nekādu formālu pazīmju, kas tādam nepieciešams (pazīmes var izlasīt mācību grāmatās). Pat pie ulmaņa tādas bija. Ir teritorija, kura dzīvo no ES finansējuma, apmaiņā pret kuru rej uz kaimiņiem un represē tās iedzīvotājus. Ražošanas nav, lauksaimniecības zeme pieder skandināviem, kas tad tas ir, ja ne pārpratums?

Atbildēt

redz Nu

17.03.2024. 15:42

»

Nu

Kāda varā, tāda kultūra. Un otrādi. Tad kāda jēga no abām? Varbūt vajag kļūt par leišiem un igauņiem, un aizmirst šo pārpratumu? Bet nevar jau. Igauņi jau ir izpētījuši, ka ja no Igaunijas atsūta uz Latviju blondu striptīzdejotāju, abu valstu vidējais intelekta līmenis paaugstinās...


Biedri Nu: teiksim kā ir-bez meliem: Kamēr Jūs un jūsu osvoboditeli nesapratīs, cik daudz ļaunuma viņu atbalstītā politika nodarījusi visām Krievijas imperijas okupētām tautām, tikmēr runāt par kaut kādu aizmiršanu ir muļķīgi un bez pamata...

Atbildēt

Mūsu ielā būs svētki!

17.03.2024. 15:40

»

no Jelgavas

Otto-visa mūsu iela pievienosies. Dod kontaktus, lai nav tukša muldēšana netā


Vai jūsu ielā arī būs svētki?

Atbildēt

Otto

17.03.2024. 15:39

»

Otto Ozol

Esmu gatavs pievienoties MeriDeokrātiem. Kā ar to grupu var sazināties


Tā grupa eksistē manā galvā. Jums jāsazinās ar manu galvu.

Atbildēt

Otto

17.03.2024. 15:36

»

jautājums

Otto: Jums ir domubiedru kopa? Kā ar to kopu sazināties? Dodiet kontaktus


1) Lūgšu nejaukt man galvu.
2) Man ir nevis domubiedri, bet MeriBiedri.
3) MeriBiedri apvienojas nevis Grupās, bet gan Hrupās.
4) Mazās MeriHrupas vada desjatņiki, lielās - sotņiki, nu bet pāri visam esmu Es!
5) Kontaktus nevienam nedodam, pašiem maz.
6) Vai sapratāt???
7) Kur un kad jūs esat dzimis? (Когда И где вы родились??!?)

Atbildēt

Nu

17.03.2024. 15:36

»

Nu

patiesībā pēc tik ilgiem okupācijas gadiem būtu brīnums, ja būtu daudz kultūras cilvēku, kas nevēlētos sadarboties ar varu..Kā savulaik sadarbojās ar okupācijas varu


Kāda varā, tāda kultūra. Un otrādi. Tad kāda jēga no abām? Varbūt vajag kļūt par leišiem un igauņiem, un aizmirst šo pārpratumu? Bet nevar jau. Igauņi jau ir izpētījuši, ka ja no Igaunijas atsūta uz Latviju blondu striptīzdejotāju, abu valstu vidējais intelekta līmenis paaugstinās.

Atbildēt

Nu

17.03.2024. 15:33

»

tā nu viš i, valsts citādi "nedos naudu kultūrai"!

"kultūras cilvēki" pelna dienišķo maizīti bārstot rusofobiskus lozungus


patiesībā pēc tik ilgiem okupācijas gadiem būtu brīnums, ja būtu daudz kultūras cilvēku, kas nevēlētos sadarboties ar varu..Kā savulaik sadarbojās ar okupācijas varu....

Atbildēt

Nu

17.03.2024. 15:30

»

redz Nu

Visu protams ka nevajag novelt, bet ļoti daudz ko vajag gan novelt


It sevišķi to gandrīz 1M aizmukušo, pēc Dievzemītes pievienošanās ES. Redz, nebūtu okupācijas, no šīs laimes zemes neviens nemuktu, jo nebūtu atvērtas robežas un darba tirgus. Uz kuru gan muka jau pirms ES, vismaz Īriju. Un viņi nekad vairs nebrauks atpakaļ.

Atbildēt

Gustavs

17.03.2024. 15:26

»

Lai svētīti tie garā nabagie...

Apskaužami, cik viegli gan ir būt naivam un virspusējam


Tāda ir vēlētāju lielāka daļa..un tas būtu vēl nekas, bet kā lai tādiem saka patiesību par politiku? Lūk-tas ir jautājums.
Te Čerčils liekas pareizi teica: Tautai nav jāzina kā taisa desas un politiku.....Lūk kā....

Atbildēt

Nu

17.03.2024. 15:24

»

redz Nu

Nebūtu bijis tās okupācijas-nebūtu ar to lozungu, un nebūtu jādod tā nauda


Varbūt nevajag visu novelt uz okupāciju? PSRS arī vēl 80tajos gados sūdzējās, ka daudzas problēmas ir 2.pasaules kara sekas. Lozungi bija (Ulmanim), bija tieši tāda pati "kultūras glābšana", un ar ko tas 1940.gadā beidzās, ir labi zināms. Ulmanis teica "es palieku savā vietā, jūs palieciet savās". Rinkēvičs teiks "Es mukšu, jūs visi arī mūkat! Tie kuri paliks savās vietās, lai vaino paši sevi!". Bet lietas būtība jau nemainās.

Atbildēt

jā bet

17.03.2024. 15:20

»

tāpec ka

visam pamatā ir tikai kāposti un putra, bez tiem te neviens nečivinātu


Tas, mīļais biedri, galvenokārt atkarīgs no katra attīstības līmeņa...Tā nu tas ir.....

Atbildēt

Nu

17.03.2024. 15:18

»

Akadēmiķis

Ja nav politikas, nav kam pievienoties. Bet pievienoties idiotiem ir personas pašnāvība


Ja kāds domā, ka viņš kā visgudris un Saulvedis aizies un visiem pateiks, kas un kā jādara, tad patiess labāk tādam sēdēt vienam mājās un te rakstīt komentus.

Atbildēt

tikai bez panikas!!! Sekosim Otto ieteikumam!

17.03.2024. 15:02

Sagaidīsim agresoru ar balti brūnām apenēm garā kātā!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Nu

17.03.2024. 14:42

Skaisti, 3 vienādi komentāri par neko pēc kārtas, no tās pašas IP adreses! Bet Māra Zālīte, toties, ļoti baidījās, ka viņu represēs un aizliegs! Tā tagad rakstīts! Māra Zālīte, ar viņas radu rakstiem un jumtu! Baidījās! :)))

Atbildēt

Pieticības gēns

17.03.2024. 14:39

»

patriots Ottto

Skrienam izpirkt, un visas pakojam un sūtam trūkumcietējam Zeļam - misteram dai, dai, dai


Ierindas krievam jau daudz nevajag: pufaiku, ķirzovikus, vasarā galošas jau skan lepni- laķenes.

Atbildēt

abc

17.03.2024. 14:36

»

fhffgh

Eu, vai kāds nepateiks angļu apzīmējumu terminam "slapjie sapņi


Tev tak neviens neliedz: guli aizkrāsnē un sapņo savus slapjos sapņus po russki.

Atbildēt

fhffgh

17.03.2024. 14:34

Eu, vai kāds nepateiks angļu apzīmējumu terminam "slapjie sapņi"?

Atbildēt

patriots Ottto

17.03.2024. 14:25

»

izcilības pārskats

Vadošie mediji vēsta ka no jūlija, lietoti apģērbi jeb humpalas Latvijā kļūšot dārgāki. Pasteidzieties


Skrienam izpirkt, un visas pakojam un sūtam trūkumcietējam Zeļam - misteram dai, dai, dai!

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: