Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

17.03.2024. 13:47

»

Jukums

Atcerēsimies komisāru van der Stūlu, ar saviem pārmetumiem par krievu valodas neatbalstīšanu, neaizmirsīsim to pašu Nilu Muižnieku, ar viņa dīvaino izpratni par cilvēktiesībām, neaizmirsīsim arī bēdīgi slaveno nacistu mednieku Zurofu, kurš, savā dīvainajā nostājā aizgāja pat tik tālu, ka ļaunā priekā...


Neviens neapdraud valodu un kultūru. Vēsturi gan tagad māca pēc Lāčplēša (eposu gan sarakstījis kolaborants un mūziklu vairāki). Kādā veidā, apkarojot krievus, gan tiek saglabāta valoda un kultūra? Tikai vienā veidā - nebārstīsi rusofobiskus lozungus, valsts nedos naudu kultūrai. Nu tad "kultūras cilvēki" mēģina viens otru pārspēt.

Atbildēt

Jukums

17.03.2024. 13:27

»

Tālavas taurētājs

ASV un rietumu demokrātijām kā uzvarētājiem aukstajā karā, bija pienākums, neapstāties pie PSRS sabrukuma, bet turpināt darbu pie tiesiskuma atjaunošanas, okupācijas seku novēršanas, dekolonizācijas un kolaboracionistu lustrācijas...


Atcerēsimies komisāru van der Stūlu, ar saviem pārmetumiem par krievu valodas neatbalstīšanu, neaizmirsīsim to pašu Nilu Muižnieku, ar viņa dīvaino izpratni par cilvēktiesībām, neaizmirsīsim arī bēdīgi slaveno nacistu mednieku Zurofu, kurš, savā dīvainajā nostājā aizgāja pat tik tālu, ka ļaunā priekā sāka berzēt rokas, ieraugot Kalēju ielas nosaukumu Vecrīgā un kliedzot, ka tā nosaukta Konrāda Kalēja vārdā. Atcerēsimies Jurkāna mūžīgo piebildi - pasaule mūs nesapratīs.
Diemžēl, mums joprojām nākas pārvarēt tāda zema līmeņa personu izpratnes trūkumu, kuri mums ir pārmetuši okupantu tiesību neievērošanu. Labākais, ko varam darīt, ir nepakļauties viņu spiedienam, aizstāvēt savu valodu, savu kultūru, savu vēsturi. Un aizstāvēt vienam otru. Cits neviens to nedarīs.

Atbildēt

Akadēmiķis

17.03.2024. 12:53

Ja nav politikas, nav kam pievienoties. Bet pievienoties idiotiem ir personas pašnāvība.

Atbildēt

Nu

17.03.2024. 12:50

Turklāt, ja saimnieks ir paņēmis toiterjeru rokās un saimniekam gadās paklupt, un toiterjers izkrīt no rokām, tad parasti nositas vai paliek par kropli.

Atbildēt

Nu

17.03.2024. 12:48

Kāda jēga no šīs toiterjera kvankšķēšanas? Tā nekādā veidā neietekmē ne ES, ne ASV rīcību. Toiterjers jūtas drosmīgs, kad saimnieks tam stāv aiz muguras, bet ierauj asti kājstarpē un mūk, kad saimnieks ir pa gabalu. Latvieši vispār elementāru pašlepnumu zaudējuši. Toiterjera rejas neviens nekad nav nopietni ņēmis, un nobiedēt toiterjers var vienīgi pats sevi.

Atbildēt

viss ozo raksts ir slima suņa murgi no paša uzcelta suņa būdas

17.03.2024. 12:44

Jo ozo uz demokrātijas problēmu neraugās no Romas kluba un Švābes Dafosas foruma koncepcijām, ko ievieš dzīvē Eiropas komisija ar regulām un direktīvām arī mums.

Minētas koncepcijās ir “demokrātijas mazināšana” cilvēkkapitālam bez cilvēktiesībām jaunajā digitālās naudas, socreitingu un zaļās bībeles pēdas ieviešanā.

Paraugstunda bija kovidafēra. Cilvēkkapitāla izdeldēšana jau ieplānota ar vēl lielāku demokrātijas mazināšanu - valstīm “jaunas pandēmijas paniskās bailēs” šodien piedāvājot ar PVO un globālām korporācijām slēgt līgumus par veselības aprūpi pūlim.

Tos, kas pretosies vakcinācijai, izslēgs no ekonomikas, represēs un krimināli vajās, administratīvi sodīs.

Visus aicinās protestēt. Pūlim pa priekšu ar plakātu ies ozo. Tas viss!

Atbildēt

KinDzaDza

17.03.2024. 12:36

Kārtība ir tikai uz Pļuka. Zemiešiem apokalipse ir Bībeles projektā un tā norit pilnās burās. Raksta autors tik aizmirsa nosaukt pidarus, kas mūsmājās pārņēmuši varu. Uz galu ejam ģeometriskajā progresijā.

Atbildēt

Sviests ir gan!

17.03.2024. 12:32

»

sviesta nav

tur ir iztulkoti fragmenti no jau sen globālistu publicētās pasaules atiestatīšanas programmas...


Tas, ko minat, neattiecas uz ozo rakstu, jo papildināt un precizējat ar “inkluzīvā kapitālisma demokrātijas faktiem”.

Bet šie murgi ir no ozo :

“Tīru ūdeni, gaisu, zemi, savstarpējo cilvēcisko saskarsmi un mīlestību pret mazākajiem brāļiem - dzīvniekiem. Veselības aizsardzību, iespējami labāko veselīgas dzīves ilgtspēju un izcilu izglītību, universitātes, zinātni. Tie ir skaisti, bet sasniedzami mērķi, to ir apliecinājušas valstis, kur demokrātijas principi darbojas. Kur pilsoņi tos saprot, ciena un sargā. Stingri, principiāli un neatlaidīgi. Demokātija ir sūrs, rūpīgs ikdienas darbs. Bet tas ir tā vērts, jo sargā katra, ikviena pavardu, māju, jumtu, tuviniekus, pašcieņu. Burtiski.”

Ozo sviests un murgi, jo ekosistēma cilvēku vairāšanās ceļā tiek sagrauta un demokrātija to nevar novērst.

Tādas tīrās demokrātijas nav. Tas ir mīts. Muļķošana un vadības stila process.

Atbildēt

sviesta nav

17.03.2024. 12:21

»

Jautājums

Kur tur sviests? Lūgums paskaidrot


tur ir iztulkoti fragmenti no jau sen globālistu publicētās pasaules atiestatīšanas programmas.
"Tīru ūdeni, gaisu, zemi, savstarpējo cilvēcisko saskarsmi un mīlestību pret mazākajiem brāļiem - dzīvniekiem."
Tikai noklusēja šīs skaistās vīzijas turpinājumu - tas viss paredzēts tikai 500 000 000 Zemes iedzīvotājiem ar vienu globālu pasaules valdību - pārējiem jāpazūd.
Lūk, te arī iemesls visādām "pandēmijām" un sarunātiem "kariem"...

Atbildēt

Cita starpā

17.03.2024. 12:03

»

tikko ukrainas hakeru uzlausta servera slepena informācija

Uzieta nejauši, nonākot Kremļa “smadzeņu centrā...


Krievijas impērija - sssr lendlīzes parādu ASV maksāt par palīdzību sssr beidza 2006. gadā decembrī. Arī Lielbritānija ap to laiku. Parāda inflācija bija pueaugusi 24 reizes - summa usd skaitliskā izteiksmē.

Atbildēt

tikko ukrainas hakeru uzlausta servera slepena informācija

17.03.2024. 11:50

»

Tiesu eksperts

Pirmkāt, šis "NU" ir čekistiski viltīgs, apmācīts, ideoloģiski "slims" cilvēks, bet viņa jautājums "ko tagad Abumeristiem darīt?" - it kā pareizs. Un šis slimais cilvēks kā no Kremļa dienasgrāmatas turpina: ES un NATO ir ļaunums, kas sagāzīsies tāpat kā PSRS un Varšavas fakts ...". Sagāzīsies ne agrāk...


Uzieta nejauši, nonākot Kremļa “smadzeņu centrā”

Divas slepenas vēstules no Krievijas domes spīkera tā saucamajam Putinam. Abas 2023. g. decembrī.

Pirmajā domes spīkeris aicina putinu ieviest likdošNu, kas izbeidz Krievijas rietumizāciju - ar likumiem krievu dzīvi padarīt neciešamu, izveidojot konkurējošu jaunu sabiedrību.

Otra vēstule raksturo ekonomiku specoperācijas laikā. To raksturo kā tik smagu kā pēc 2.PK, kad pastāvēja šaubas par Krievijas valsts vai impērijas nākotni. Spīkeris putinu aicina uz likumdošanu, kas veicina karu Ukrainā, jo “pretējā gadījumā, ja specoperācijā krievija zaudē, sekas var būt daudz smagākas - vai vispār pastāvēs Krievijas valsts”.

Atbildēt

Es?

17.03.2024. 11:27

»

Jautājums

Labs padoms-zelta vērts> Un kam sekosi Tu pats


Vietējie mediji ir naftalīns no vakardienas.
Kāda tam jēga sociāli vai politiski, ja atklāšu, kādām platformām sekoju?

Pat tam nav nozīmes nekādas, ja aprobežojas ar analīzi un secinājumiem, nespējot novērtēt informācijas patiesumu.

Lai nonāktu pie secinājumiem, kas ir tuvu patiesībai, ir jānodarbojas ar izlūkošanu, kas nav primitīva analīze, bet ir māksla, kuras talants dots retajam. Lētticīgie tic ikvienai infai, ja to pasniedz ticami. Savukārt “izlūkošanas talanta apsēstie” domā ar savām “murkaula smadzenēm” - intuīciju, kas “neļaus samelot sev.”

Atbildēt

Хм

17.03.2024. 11:25

»

Apgaismībai

Par etnisku konfliktu sauc tādu konfliktu, kas notiek starp dažādām tautām. Latvijā nav etniska konflikta, bet konflikts ir par neizbeigto okupāciju, neveikto dekolonizāciju un nelustrētajiem kolaboracionistiem, kuri 30+ gados ir izzaguši, izpārdevuši un iedzinuši ārprāta parādos Latviju un tās likumīgos...


Ну так организуйте партию и идите на выборы с этими предложениями. В чем проблема? Только не начинайте: всё куплено, нас не пропустят и т. д. Хотя бы попробуйте

Atbildēt

no Jelgavas

17.03.2024. 11:22

Otto-visa mūsu iela pievienosies. Dod kontaktus, lai nav tukša muldēšana netā!

Atbildēt

jā, bet

17.03.2024. 11:20

»

tā nav gan

Jo tās nav Krievijas tiesības, ja šobrīd Krievijas huntu veido liberālistu oligarhāts. Nopludinātā koncepcija pilnīgi sakrīt ar udmurta Nikolaja Patruševa redzējumu - dziļu naidu pret krievu tautu...


Paldies par viedokli: Man būs cits viedoklis un tas ir: ka nevienam nav tiesību jaukties citas valsts iekšējās lietās. Pretējā gadījumā tas noved pie kariem.

Atbildēt

tā nav gan

17.03.2024. 11:19

»

jā, bet

Tās ir Krievijas tiesības. Vai tad tā nav


Jo tās nav Krievijas tiesības, ja šobrīd Krievijas huntu veido liberālistu oligarhāts. Nopludinātā koncepcija pilnīgi sakrīt ar udmurta Nikolaja Patruševa redzējumu - dziļu naidu pret krievu tautu.

Patruševs un Kremlis sadarbojas ar Vatikānu, Maltas ordeni, kas savukārt sadarbojas ar globālām korporācijām inkluzīvā kapitālisma koncepcijā. Kremļa miljardi guļ Vatikāna bankā.

Tāpēc krievu tautas pārveidošana ciešanu ceļā mērķēta uz globālo totalitārismu globālo korporāciju interesēs, tautu samazinot un atņemot tai pašnoteikšanās tiesības.

Globālo korporāciju mērķis ir auglīgās Ukrainas zemes un Shell interese Melnās jūras gāzes un naftas resursi.

Atbildēt

Huntas mediji un demences Ozols zin

17.03.2024. 11:10

»

Jautājums

Tad jau iznāk,ja ticēt Tev: Jāseko visādām muļķībām, ko vara pasniedz


ka jāseko huntas medijiem. Un jāatkārto to sniegtajs saturs savās galvās katru dienu. Tas rada paļāvību. Hunta to zin.

Dari kā Ozols un sapņo par demokrātiju - visas cilvēces gaišo nākotni.

Atbildēt

Sviests

17.03.2024. 10:56

»

Jautājums

Kur tur sviests? Lūgums paskaidrot


Tāpēc 21. gs ir nepieciešama jauna, laikmetam atbilstoša politiskā platforma - stingri balstīta demokrātijas, Apgaismības laikmeta ideālos un principos.

Tā Ozols.

Ozols neseko globālām pārmaiņām, kas virzītas uz demokrātijas mazināšanu. Kas ir Ozola murgi, atvainojiet, pret Vatikāna un Švābes, Pasaules valdības samita un Pasaules bankas koncepcijām, kas faktiski ietekmīgi mazina demokrātiju un cilvēktiesības?

Šus te Ozols man atgādina E. Levitu, kas kā ietekmes aģents iefiltrējās Pilsoņu komiteju kustībā, lai to likvidētu.

Atbildēt

tikko nopludināta un serverī uzlauztā informācija no kremļa uz Kremļa smadzeņu centra institūciju

17.03.2024. 10:51

»

jā, bet

Kas tev daļas ko kāds var vai nevar iesist? Te runa nav par naudu (kapitālu) bet par bumbas mešanu. Kapēc jaukt putru kopā ar kāpostiem atkal


ukraiņu hakeri

Krievijas parlamenta Domes spīkeris 2023. g. decembrī slepenā vēstulē Putinam aicina uz jaunu likumdošanu pret Krievijas rietumizāciju. Galamērķis ir tādas grūtības radīt Krievijas tautai, lai tā “caur sāpēm un ciešanām izietu jaunā, progresīvā veidolā”.

Atbildēt

Otto sviests

17.03.2024. 10:46

Tumsība. Gara tumsība un aprobežotība. Meri koncepcija derēja deviņdesmitajos. Šodien ir 2024. gads.

Atbildēt

jā, bet

17.03.2024. 10:45

»

!!

dotajā situācijā Krievija ir ļoti būtiska, ja uz to var iesist labu kapitālu vispārējā kontekstā Rietumu puslodē......tikai gan pašreizējā situācijā


Kas tev daļas ko kāds var vai nevar iesist? Te runa nav par naudu (kapitālu) bet par bumbas mešanu. Kapēc jaukt putru kopā ar kāpostiem atkal?

Atbildēt

Mikropisāns no Dikļu dirkas

17.03.2024. 10:43

»

Mikropisāns no Dikļu dirkas

Kas no “dzejas maniaka” ar īpašu piegādi. Nocenotas. Svaigām ir atlaide


Svaigas un atdzesētas kakas ar piegādi. Var vienoties par izvešanu. Bez PVN.

Atbildēt

!!

17.03.2024. 10:42

»

jā, bet

tur nav atšķirības-tas tiesa, bet ja ar sviedīs-tad ne tev, ne man to neprasīs..Ko tad tā satraucies


dotajā situācijā Krievija ir ļoti būtiska, ja uz to var iesist labu kapitālu vispārējā kontekstā Rietumu puslodē......tikai gan pašreizējā situācijā

Atbildēt

Mikropisāns no Dikļu dirkas

17.03.2024. 10:42

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Kas no “dzejas maniaka” ar īpašu piegādi. Nocenotas. Svaigām ir atlaide.

Atbildēt

Otto Ozol

17.03.2024. 10:38

Esmu gatavs pievienoties MeriDeokrātiem. Kā ar to grupu var sazināties?

Atbildēt

Egīls 1007

17.03.2024. 10:37

Piekrītu, mūsu Kariņš, kā Ārlietu ministrs arī izskatās pēc gluma mīkstā, varēja taču diplomātu valodā pateikt, ka Tramps un Džonsons ir kretīni.

Atbildēt

jā, bet

17.03.2024. 10:36

»

nomaini plati

atkal salāti un zupa. Nu, kāda tev šķirba, kurš tev uzsviedīs uz galvas to atombumbu, pagalam būsi tā vai tā


tur nav atšķirības-tas tiesa, bet ja ar sviedīs-tad ne tev, ne man to neprasīs..Ko tad tā satraucies?

Atbildēt

nomaini plati

17.03.2024. 10:35

»

ja, bet

Krievijas agresija kā bija tā paliek. Ko nu


atkal salāti un zupa. Nu, kāda tev šķirba, kurš tev uzsviedīs uz galvas to atombumbu, pagalam būsi tā vai tā

Atbildēt

HJK

17.03.2024. 10:31

»

Mārtiņš Haims Barkovskis

Kārtējais Jaunupa politprojekts (sk.Leiškalna radiniekus). Četri latvijieši, piecas partijas


Kas vainas piecām partijām? Nevaru saprast Jūsu domu..Lūgums paskaidrot!

Atbildēt

Mārtiņš Haims Barkovskis

17.03.2024. 10:29

Kārtējais Jaunupa politprojekts (sk.Leiškalna radiniekus). Četri latvijieši, piecas partijas.

Atbildēt

jautājums

17.03.2024. 10:28

Otto: Jums ir domubiedru kopa? Kā ar to kopu sazināties? Dodiet kontaktus...

Atbildēt

Nu

17.03.2024. 10:25

»

Pierādījumi liecina

Labā valodā uzrakstīti slima suņa murgi


Jā-tiesa,es tāds esmu. Redz, kā mani atšifrēji...

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

17.03.2024. 10:25

»

atgādinājums

Te nav valodas eksāmens, ne ar pareizrakstības stundas. Nejauc kopā putru ar kāpostiem


Pēc raksturīgām valodas kļūdām var viegli atpazīt krievijiešu troļļus. Cilvēki, esiet modri. Ziņojiet!

Atbildēt

Pirātu partija

17.03.2024. 10:18

Otto, tas nav ārprats. Pasaulē notiek politiski ekonomiskā transformācija. Mainās pasaules uzbūve.
Mainās iekārtas, tā pat kā fedeodālismu nomainīja kapitālisms, tā kapitalismu nomainīs jaunā pasaules uzbūve. Kā iekārtu nosauks, nezinu.
Diemžēl iekārtu maiņa bez dabas kataklizmām vai kariem dažās valstīs nav iespējama. Dzīvojam kapitālisma pēdējā stadijā.
Pirmā valsts uzbūvēta uz jauniem principiem būs Ukraina, bet tikai 2027.gadā.
ES izjuks, NATO transformēsies.
Arī Igauņiem jāmainās, uzbūvejuši nepareizu režīmu, tāpēc būs maza pašaudīšanās uz robežas ar vatņikiem.
Globālisti negrib nodot savas pozīcijas, drīz izlaidīs jaunu kovidu, vīrusu X.
Kā tas būs mēģināšu pastāstīt vēlāk.
Tomēr globālisti zaudēs. Sāksies transformācijas, ANO mainīs, PVO, EZA un citas globālistu organizācijas tiks likvidētas.
Caur transformāciju izies visas valstis. Drīz pārmaiņas Polijā, redzēsiet pa TV.

Atbildēt

non

17.03.2024. 10:16

vieni vienīgi challenges. Tāda ir dzīve un mūsu visu pastāvēšana. Kopš neatminamiem laikiem cilvēki runājuši par pasaules galu. Un turpina to darīt. Kiplinga šakalēns piedzima augustā un septembrī uznācas plūdi. "Tādi plūdi nav mūžam redzēti" vaidēja dzīvnieciņš. Atliek tikai izdarīt izvēli, pievienoties kopkorim vai kā citādi vadīt savas dienas. Lai visiem veicas

Atbildēt

GH

17.03.2024. 10:03

»

ko te piebilst...

kāpēc autoram nepārcelties uz ziemeļu valsti (EST), ja jau tik ļoti patīk šo politika...


Krieviju iznīcināt? Tad vietā jautājums: Kas Tev daļas gar agresīvu kaimiņu? Vai tad pats to atbalsti?

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: