Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

necilības kakts

17.03.2024. 09:59

»

Tiesu eksperts

Pirmkāt, šis "NU" ir čekistiski viltīgs, apmācīts, ideoloģiski "slims" cilvēks, bet viņa jautājums "ko tagad Abumeristiem darīt?" - it kā pareizs. Un šis slimais cilvēks kā no Kremļa dienasgrāmatas turpina: ES un NATO ir ļaunums, kas sagāzīsies tāpat kā PSRS un Varšavas fakts ...". Sagāzīsies ne agrāk...


Toties šis "Tiesu eksperts" acīmredzot ir slikti apmācīts cilvēks, ja reiz jau pirmais vārds ar kļūdu, un arī tālāk nav necik labāk. Vai tāds spētu nokārtot VALODAS eksāmenu? Diez vai. Tātad - ko darīt? Mēģināt integrēt vai uzreiz uz plašajām ārēm?

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

17.03.2024. 07:31

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

ko te piebilst...

17.03.2024. 07:10

kāpēc autoram nepārcelties uz ziemeļu valsti (EST), ja jau tik ļoti patīk šo politika...?
Pasaule tiešām jūk prātā un politiskā kultūra vairs nepastāv...te vietējais "kakustūmējs" soc tīklos vēlas Krieviju iznīcināt. Kāda kundze no EST ar savām kaujas runām bravūrīgi cenšas sev nokārtot amatu kādā uz agresiju vērstā organizācijā. Aizdīķa "demokrātiju" vispār vada kaut kāds demencēto klubs.

Atbildēt

Tiesu eksperts

17.03.2024. 02:45

Pirmkāt, šis "NU" ir čekistiski viltīgs, apmācīts, ideoloģiski "slims" cilvēks, bet viņa jautājums "ko tagad Abumeristiem darīt?" - it kā pareizs. Un šis slimais cilvēks kā no Kremļa dienasgrāmatas turpina: ES un NATO ir ļaunums, kas sagāzīsies tāpat kā PSRS un Varšavas fakts ...". Sagāzīsies ne agrāk kā tad, kad krievijai jau būs ierādīta tai īstā vieta - sēdēt savā valstī un nlurkstēt pasaules varanā lomu. NATO un ES apskādēsana ir čekistu, Kremļa propogandas paņēmiens: piemin dažas it kā pareizas domas, tad piemet indi un rada efektu, kā graut NATO< ES un visu pasaules kārtību, kur par uzvarētāju un pasaules kārtības nodibinātāju pasludina, iebīda asinskāro agresoru, Kremļa psihopātus. Kremlis izmanto t.s. Rietumu demokrātijas postulātus - necelt naidu, censties nomierināt aptrakušo Kremļa bandu ar citiem paņēmieniem, lai tas pats noasiņo, nosaka sev galu, ko NATO un ES saprot un vilcinās ar lēmumu un agresora apklusināšanu, ko, elementāri, saprot arī jebkurs ierindas domātājs, lasītajs, sētnieks, to saprot Kremļa psihopāti, kā izmantot šo Rietumu "demokrātijas" rēgu, , demokrātiju, kura nekur nepastāv, izmantot tās vājumu savā labā - biedēt Rietumus ar karsto atomkaru, kuri grib uzturēt biznesu, pelnīt, attīstīties, dzīvot mierā, dzīvot, nekarot un izcili naivi cerot, ka šī Kremļa psihopātu bars paši sajuks prātā un nonāks slimnīvcā vai cietumā, cer, ka Kremļa agresors izpumpēsies kara vajadzībām un sāks sabrukt vai tauta to Kremļa "huligānu ar rungu baznīvā" nomierinās pati, padzīs. BET ... tā nebūs. Šis huligāns turpinās slepkavot Ukrainu un taustas, turpinās iebaidīt pasauli, kā pakampt, iebaidīt vēl kadu valsti - Baltiju, Moldovu vai tml. Tikai tad Kremļa banda sabruks, ja uzsāks karu pret NATO valstīm, piespiedīs iesaistīties karā Rietumus, ar pilna apjoma 3.pasaules karu. Savulaik viena pati Francija, Napoleons gandrīz iekaroja Krieviju, tad Vācijas Hitlers. Kremlis savulaik nespēja uzvarēt pat mazo Somiju, tagad neko nespēj pret Ukrainu, kā tikai slepkavot iedzīvotājus, apdedzinājās jau pirmajās dienās un tagad nezina ko iesākt, kā iziet nošī kraha, no bravurības - mi im, Rietumiem, pokažem kak nas uvažatj", ka iziet no no varenības kauna un kara nespējnieku slavas.
Otrs. Otto Ozols, izmantojot kā piemēru Igauniju, pareizi uzsvēra, kā attīstīt valsti - izglītība, veselība un drošība, ar ES un NATO, kā Somijas paraugs, bet ... BET OTTO pasvieda ideju kā lozungu un izšāva vissmagāko raķeti "TUKŠGAITĀ", bez sprādzienbīstama atzinuma, kas nedod nekādu virzību, nav atradis atbalsta punktu, ar ko noturēt zemeslodi, lai tā nenonāktu no orbītas vai kā teica, laikam Koperniks - iedodiet man atbalsta punktu un es pacelšu zemeslodi.

Ne saprātīgajam MERI, ne OTTO te rakstā nav TĀDA ATBALSTA PUNKTA, lai paceltu KRIEVIJijas ZEMI un to ievirzītu, iebīdītu demokrātijas orbītā vai vismaz Rietumiem iebikstītu pakaļa ar īlēnu, kā Boņuks to darīja, kad viņm nozaga suni. Tārad, pagaidām risinājuma nav un nebūs, ja Rirtumi neattapsies, ko iesākt ar aptrakušu suņu baru Kremlī.
Vienīgais pareizais, it kā nereālais variants, ko izteica Francijas prezidents Makrons - ievest NATO karaspeku Ukrainā. Paplašinu teikto - Ukrainu pieņemt ES un NATO un tur ieves NATO karaspēku un pasludināt, ka ja Kremlis turpinās bombardēt Ukrainu un neizvedīs karaspeku, NATO iedarbinās 5. pantu Ukrainas aizstāvībai. Variants reāls un iedarbīgs.

Citu variantu nav, jo Kremlis var neko no Ukrainas vairāk neieņemt, stāvēs uz vietas un slaktēs civiliedzīvotājus ar raķetēm un droniem, graus dzīvojamās mājas Ukrainā gadiem ilgi. Kremlis ir strupceļā un uzturēs jau iegūtas pozīcijas un tracinās pasauli, palaikam Rietumiem draudēs ar atomkaru. Maz ticams, ka Krievija pati uzsāks karu pret Rietumiem, pret NATO, zinot, ka tad krievu bravurībai būs "hana" un drīzāk Sarkanajā laukumā paši krievi pakārs Krievijas ģenerāļus, kā Kremlis to darīja ar Hitlera ģenerāliem Latvijā, Uzvaras laukumā. NATO "nesildīsies", nesmērēsies krievu ģenerāļu asinīs, kā to darīja krievs. Ir piemērs, ka pat Huseinu ASV nesodīja, ļāva pašu valstij rīkoties, arī ASV neokupēja Irāku. NATO neekokupēs arī Krieviju, kā tikai ka apturēs agresiju, ja Krievija uzsāks karu pret NATO (neticu, neuzsāks). Nu ja nekā labāka nav, būs "jāēd" yo pašu, ko pasniedz OTTO Ozols.

Atbildēt

Ivars

17.03.2024. 01:50

Kārtējais pindosu propogandona debīlisma smērējums. Pat nav vērts iedziļināties.

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

17.03.2024. 00:52

Kur palikušas dižā Mahatmas Gandija idejas par nevardarbīgu pretošanos, ko arī pašmāju LTF rupori sludināja un kas ļāva sagraut šķietami nesabrucināmo britnijiešu impēriju kurā "saule nekad nenoriet"? Paslaucītas zem tepiķa un tā vietā sludinātas pavisam citas mantras?

Atbildēt

Nu

17.03.2024. 00:28

Kaut kāds murmulējams. Ko tagad Abumeristiem darīt? Ar ko tie meri vispār viens no otra atšķiras? ES un NATO ir ļaunums, kas sagāzīsies tāpat kā PSRS un Varšavas pakts. Tikai tagad tam notikt palīdzēs Krievija. ES un NATO nav spējīgi sevi aizstāvēt. Ja Krievija bruktu virsū, Eiropai vāks. Tā var izspiest savas tautas, padarīt tās par bomžiem un atbalstīt Ukrainu līdz beigām. Bet, pēc Ukrainas sakāves, vienīgais ierocis, kas tai būs atlicis ir V3, kas nekavējoties izbeidz karadarbību - baltas ar brūnu apenes garā kātā.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

16.03.2024. 22:54

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "No sū#a pīrādziņu neizcepsi." ;)

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

-----------

Mediju ziņa (2013. gads): "Latvija ir maza valsts gan teritorijas, gan iedzīvotāju ziņā, taču skatoties uz to, cik Latvijā ir reģistrētu politisko partiju, rodas pretējs viedoklis. Saskaņā ar uzņēmuma reģistra datiem šajā valstī uz tikai nepilniem diviem miljoniem iedzīvotāju ir reģistrētas 78 (!) politiskās partijas un partiju apvienības. Visas šie politiskie veidojumi jeb politekonomisko interešu grupējumi pārsvarā galvenokārt ir dibināti, lai aizstāvētu noteiktu sabiedrībā pastāvošo grupu intereses – uzņēmējus, zemniekus, skolotājus, dakterus, tā saucamās "spēka struktūras" un tamlīdzīgus "ķēķa juristus", dažāda kupluma ģimenes, dažāda "tŗeknuma" pensionārus, tā dēvētā "šovbiznesa" darboņus, dažādas specifikas "netradicionāli orientētus skap*istus" u.c. šīs valsts sabiedrības tā dēvēto "atšķirīgi orientēto minoritāšu" pārstāvjus." ( apt.cit.vied.aut. – A. Graudiņš, ZZS jeb "hūtsmēslu naftaspāķi" )
-----

"Mēs 'taisām' SAVU "partiju"!..."
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 19.08.2008., Nr.6. )

Starp reklāmām par pamperiem,
Un "diskrētajiem spārniņiem",
Tiek "masmē.dekļos" sludināts:
"Jauns 'politspēks' top dibināts!

Mums - čupām brīvas vakances,
Priekš tiem, kas "valsti" 'kalnā nes':
Nāc barā, 'biedri, nebremzē' ~
Pa visiem 'prodžekts jāforsē'!

Jums 'nespīd' beņķi padomēs,
Un - treknu "algu" izredzēs,
'Pa tukšo na...(fig) slienoties':
Tur "vadoš(ĀK)i" 'biedri' ies...

Jūs 'pašval.d(au)ņu barotnēs',
'Pēc SILES "shēmas" neriktēs' ~
Jau sen tur 'robi aizsisti':
'Smeļ piķi' mūs "dižbiedri"...

Uz "tautas kalpiem" ziepēties',
Jums 'nespīdēs': tur 'biedri' ies,
Ar 'polit(kl)aunu' pieredzi,
Kas (pašreiz) 'malā nostumti'...

Jums "stipendijas" 'nepiķos',
Bet - pašus fiksi 'attārpos':
Bez "biedru naudām" partija,
Nav "ilgtspējīgi" 'velkoša'...

Šmaukt "antiņus" 'nav iekšā' jums?
Tas "gods" būs ekskluzīvi mums!
(Jo - 'shēmojam' tak' "partiju"
Uz SAVU 'privāt-kabatu'...)

Jums, 'biedri', dosim iespēju,
Likt lietā savu "veiktspēju",
Iekš MŪSU 'polit-prodžekta' ~
Lai dzīvo "jaunā" partija!!!..."
...
Smīn "bauri", redzot reklāmu:
"Mēs 'taisām' SAVU "partiju"!
(Šis 'sludeklis' ir apmaksāts)
'Mož', grib par bal(a)stu nākt kāds?..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

yes

16.03.2024. 22:37

»

Pēc sākuma izlasīšanas

Kokaīns citas narkotiskās vielas dzen Latviju postā


otto ozolam vajag atkal pagulet uz zemes parka ,lai parkarsusi galva biski atdziest.

Atbildēt

Хм

16.03.2024. 22:36

В Эстонии реформу образования и перевод школ на эстонский делали 10 лет, неспеша переводя по предмету в год, готовя учителей. В Эстонии неграждане могут голосовать на муниципальных выборах. Что заметно снизило этническое голосование, и ушли две радикальные партии с обеих сторон. А после переноса памятнику Алёше власти на следующий год 8 мая цветы возложили в память о погибших. Так сняв ещё одну часть этнического напряжения.

Так что далеко нам до Эстонии. И самому автору

Atbildēt

Tālavas taurētājs

16.03.2024. 21:47

ASV un rietumu demokrātijām kā uzvarētājiem aukstajā karā, bija pienākums, neapstāties pie PSRS sabrukuma, bet turpināt darbu pie tiesiskuma atjaunošanas, okupācijas seku novēršanas, dekolonizācijas un kolaboracionistu lustrācijas.
Diemžēl notika pilnīgi pretējais, rietumi ļāvās korumpēšanās priekiem un mafijas apvienojās kļūstot vēl spēcīgākas zem kremļa atomieroču vairoga.

Atbildēt

Pēc sākuma izlasīšanas

16.03.2024. 21:11

Kokaīns citas narkotiskās vielas dzen Latviju postā.

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: