Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.

Vecrīgā runā, ka aizkulisēs jau tiek piemeklēti potenciālie kandidāti, kurus kā burvju māksliniekam izvilkt no cepures, kad pirmie mēģinājumi tikt pie jauna valsts vadītāja būs izgāzušies.

Kuluāros klīst baumas, ka tiek apsvērts galdā likt Eiropas parlamenta deputāta Roberta Zīles, aizsardzības ministres Ināras Mūrnieces un pašreizējā prezidenta Egila Levita apordeņotā uzņēmēja Māra Simanoviča kandidatūras.

Vai šie trīs ir labāki par esošajiem kandidātiem? Piemēram, ko Roberts Zīle zina par Latviju, 16 gadus dzīvodams un strādādams Briselē? Un kā Ināra Mūrniece spēs vadīt visu valsti, ja nespēj tikt galā ar vienu ministriju? Šaubīgos Māra Simanoviča darījumus ar nodokļiem, izmantojot atlaides ziedojumiem, kas it kā tika vākti Ukrainai, pašlaik izvērtē VID: vai tiešām Latvija ir pelnījusi prezidentu krāpnieku?

Novērtē šo rakstu:

120
26