Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Egons

13.08.2019. 14:23

Kur Bordāns tādu dāmu - Šuplinsku atradis? Tā ar negodīgām metodēm, visnekritnākiem paņēmieniem pēc speciāli izstrādātā scenārija ar ieredņu starpniecību vēlās pierādīt it kā mnistres taisnību. Rektors par jebkuru cenu ir jāpadzen. Savu patiesību nepieciešams taču pierādīt pārējiem Valdības locŗkļiem. Pilnīgi esmu pārliecināts, ka viņa to pati neizdomāja. Skaidri saskatāms Boerdāna, Strīķes yun Juraša tiešs rokraksts. Šo var uzskatīt par tipisku JKP reformu politikas generālo līniju.

Atbildēt

....

13.08.2019. 07:22

»

Persiks

Redz, kā ir. Izrādās, ka Šuplinska nogāzīs ne tikai Jauno konservatīvo partiju, bet arī Krišjāni Kariņu


Par ko satraukums?Tie partijnieki varētu visi viens otru nogāzt,un uz visiem laikiem.

Atbildēt

Persiks

13.08.2019. 02:33

Redz, kā ir. Izrādās, ka Šuplinska nogāzīs ne tikai Jauno konservatīvo partiju, bet arī Krišjāni Kariņu.

Atbildēt

Linda

12.08.2019. 22:08

Cik var! Vai nav apnicis apsaukaties . Ka neka Lu nevis cuku ferma! Kauns un negods, ka musu Latvijaa paar visu valda nauda, mantkariba. Vienalga kadiem lidzekliem, ka tik pie teiksanas. Kur paliek inteligence, praats,izciliba? Tie laikam sobrid nav primari. Galvenais but amata vienalga kadiem lidzekliem!

Atbildēt

x

12.08.2019. 22:03

Gribētu dažiem aizrādīt,ka jautājums nav tikai par LU ,bet gan par visām Latvijas augstskolām,vismaz ar valsts un ES līdzfinansējumu
https://www.delfi.lv/news/national/politics/koalicija-izvairiga-lu-rektora-jautajuma.d?id 51360355
Izlasiet un jūs sapratīsit,ka plānots ir likvidēt augstskolu autonomiju kopumā!
Ministru Prezidents K.Kariņš
"Šī sistēma ir uzlabojama, tāpēc valdības plānā ir sistēmu uzlabot. Ja viena procedūra [LU rektora vēlēšanās] nav pareizi ievērota, tas nav pats galvenais. Galvenais ir saprast, kā uzlabot augstskolu sistēmu kopumā - sākot ar pārvaldes modeli, lai rektoru ieceltu padome, nevis studenti un profesori, tāpat jādomā par finansējuma piesaisti, starptautiskām publikācijām, ārzemju mācībspēku piesaisti utt. Iecere ir panākt, ka augstskolas administrācija tiktu atslogota tā, lai tās var kārtot saimnieciskos darbus, bet mācībspēks var darīt savu darbu," sacīja Kariņš.
Tāpēc arī mēģinajums iztēlot ka LU vēlēšanas ir neleģitīmas ne tikai konkrēti , bet arī vispār.Un ne tikai LU , bet arī citu augstskolu. Tākā LU studentu padomei jāinformē citu augstskolu SP par situāciju un jāmēģina veidot koalīcija .Jo lieliem kungiem nav vēlēšanās rēķināties ar studentu viedokli.Tas nekas ,ka viņi maksā, vai maksā viņu radinieki caur nodokļiem.

Atbildēt

Kad veiks iestādes tīrīšanu.

12.08.2019. 18:01

Kāmēr parazītus nepadzīs nekas nemainīsies. LU sevi ir pierādījusi kā korumpētu un kukuļņēmēju iestādi. Brokai jauns amats uzreiz tapa un silta vieta pie siles. LU saražojis daudz dīkdieņu un cik no tiem ir sapirkto doktora grādu ieguvēju. Par lielu naudu var nopirkt visu arī dabas aizsardzībā diplomus lai tiktu.

Atbildēt

Endijs

12.08.2019. 17:24

Būtu vēl saprotams, ja šī jaunā slota slaucītu patiešām tīri, taču izrādās, ka viena “elite” tiek vienkārši mainīta ar citu – tādu pašu savējo. Notiek vienkārši “kapitāla pārdale” izmantojot visus resursus

Atbildēt

he

12.08.2019. 17:22

Studenti - utu vanagi.

Atbildēt

Smildze

12.08.2019. 17:22

Jā, par augstskolu pārvaldības modeli ir jādomā, bet visa šī jezga ar rektora Muižnieka apstiprināšanu parāda vienu: nekādā gadījumā nedrīkst dot lemšanu par rektora apstiprināšanu politiķiem. Un kādreizējais lēmums par augstskolu autonomiju ir bijis pareizs. Ja dos varu politiķiem, tad tiks ielikts lielākais no kretīniem.

Atbildēt

ragainis

12.08.2019. 17:09

ministre izmanto visus resursus, lai iegūtu varu par LU 50miljonu vērtajiem īpašumiem, savādāk nevar izskaidrot šo lielo ažiotāžu, tik tiešām LU reiderisms IZM paspārnē.

Atbildēt

Jaunais līderis

12.08.2019. 16:43

»

Nah

irsā lienošo studentu biedrība


kā ar JKP pakaļu, nelien tajā?

Atbildēt

Nah

12.08.2019. 16:37

irsā lienošo studentu biedrība.

Atbildēt

Jānis Skagalis

12.08.2019. 16:26

»

nožēlojami

studenti LU. cīnās par rektoru no čekas maisiem, kurš nezina, kas ir "vienkāršs balsu vairākums


Atvainojiet ,bet pastāv arī "relatīvais balsu vairākums".Lielbritānijā tas tiek izmantots,variet painteresēties.

Atbildēt

Arturs Priedītis (īstais)

12.08.2019. 16:03

Es gan stāvēšu plecu pie pleca ar prof. Muižnieku! Pasaules klases zinātnieks, veiksmīgs līderis.

Gaudeamus igitur. Juvenes dum sumus. Post jucundam juventutem. Post molestam senectutem. Nos habebit humus. Ubi sunt qui ante nos. In mundo fuere?

Atbildēt

nožēlojami

12.08.2019. 15:46

studenti LU. cīnās par rektoru no čekas maisiem, kurš nezina, kas ir "vienkāršs balsu vairākums".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: