Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

malijietis

17.02.2019. 12:17

Šie kungi jau nenoliedz savu politisko atbildību!!!!!
Tādā stilā solot.....apņemoties saeimā IEKĻUVA GANDRĪZ VISI DEPUTĀTI....UN TE NAV NEKAS SAKĀMS

Atbildēt

šaubu nav sist un laupīt

14.02.2019. 18:16

TIKAI NE MĀCĪTIES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TIKAI NE GODĪGU DARBU, ATDIRNĒT DARBA LAIKU.........
jācer, ka parādnieks lasa un domā, kam viņš dod pabalstus

Atbildēt

Cionas fīreram

13.02.2019. 21:48

»

nav jāpilda

kamēr skoltāju 2X par daudz un apkurina telpas nejēdzīgos kubikmetros !!!!!!!!!!!!!!!!!!! skolotāji??????? savus darba 'rezultātus' apskatiet kauns kauns kauns


Valsts nav fabrika, kur visu rēķina pēc izdevīguma. Tādus kā tevi vajadzētu triekt līdz garu izlaid.

Atbildēt

Uldis

13.02.2019. 20:51

JV nav jāatbild ne par vecās ne par jaunās Vienotības solījumiem, ne par ko nav jāatbild. Tās kroplām atvasēm: JKP un Par, arī nav.

Atbildēt

Muļķītis

13.02.2019. 15:17

»

Žulis

Vai tiešām pa šo vairāk kā ceturtdaļgadsimtu ilgo laiku kāds vēl nav sapratis, kā partijas "pilda" savus solījumus?! Gan jau ir arī tādi. Taču daudz tādu stulbeņu nevarētu būt. Viss lielais vēlētāju vairums gāja un balsoja par partijām, labi zinot, ka viņus apkrāps. Tātad, tikt apkrāptiem ir vēlētāju...


Par esošajām partijām gāja balsot ar skaidru saprašanu par ko viņi balso, visi tie, kas labprātīgi saņem naudu aplokšņu algās, visi tie, kas var no savas uzņēmējdarbības nemaksāt visus nodokļus, kas var savus personiskos izdevumus pārnest uz savu uzņēmuma izdevumiem, kas ,strādājot valsts amatā, par to var saņemt ne mazus kukuļus, kas var dirnēt ministrijās un ražot nepārtrauktus plānus, kā kaut ko uzlabot,zinot, ka nevienam tie nav vajadzīgi, bet par tādu darbu labi maksā.utt.un utt. daļa piedalījās vēlēšanās, lai ar savu balsi nepieļautu kremļa partijas nonākšanu pie varas, kāds lai sodītu čempionus un atstātu viņus Ārpus reālās politikas. bet bija arī daudz tādu, kas ticēja, ka lielie jaunpienācēji-solītāji pildīs savus solījumus. Tos ir visvairāk žēl, jo zudēt ticību un justies piekrāptam jau tik ātri pēc vēlēšanām protams ir vissāpīgāk. es personiski balsoju, lai pie varas nenonāktu trīs partiju kartelis. Diemžēl, tas izdevās tikai daļēji. Tas nozīmē, ka mēs vēl četrus gadus politiski stagnēsi: nebūs ne vēlēšanu sistēmas izmaiņas, ne referendumā nepieciešmo balsu skaita samazināšana, ne ienākumu nevienlīdzības mazināšana, ne budžeta izlietojuma caurskatāmība. Viss būs pa vecam.Bet es nelamātu vēlētājus, jo nekāda cerīga izvēle nebija, bija tikai dažas partijas, kuras varēja izmantot tikai protesta balsojumam. Tas ir par maz, lai valstī ko nopietnu mainītu.

Atbildēt

nav jāpilda

13.02.2019. 14:06

kamēr skoltāju 2X par daudz un apkurina telpas nejēdzīgos kubikmetros !!!!!!!!!!!!!!!!!!! skolotāji??????? savus darba 'rezultātus' apskatiet kauns kauns kauns !!!!!!!!!!!!!!!!
nu nedrīksrt dalīt diplomus!!!!!!!!!!!!!!!! te jums nav ne raša, ne lotgola BET LATVIJA

Atbildēt

Jauni orvelismi

13.02.2019. 09:38

Kā tagad kļuvis modīgi bļerkstēt dažādiem miskastes politikāņiem, īpaši no Vienotības, solījumu pildīšana (nevis pati solīšana!) esot populisms.

Atbildēt

Mumins

13.02.2019. 08:43

Ja latviešiem būtu atmiņa, garāka nekā zivs 3 minūtes, nekādi bordāni, strīķes un pārējie Saeimā netiktu. Visa politika LV balstās uz cilvēku atmiņas īsumu, ar ko arī apsveicu! Taisnību sakot, tas pats attiecas arī uz raksta autoriem.

Atbildēt

Žults, ne raksts

12.02.2019. 22:25

»

Q

Muļķi ,kas balso par pederastu partiju, tagad saņemiet pēc pilnas programmas


Ko tev vēl vajag - Kārlis Šadurskis izstrādāja reformu, ko NA nespēja izdarīt 30 gadus esot pie varas - par krievu bērnu segregācijas likvidēšanua ualgas pedagoģiem paredzēja, bet ZZS "čempioni"sataisīja tā, ka visu novirzīja uz "naudas āderes čempionātu", lai tagad šie "jaunie NE - spēki "ķīvējas un stīvējas", kādi "nemākuļi, vai ne? Un tu krauj vainu uz tiem, kuriem nav vainas. Par tādu komentāru un naiad ruinu, kurai normāls cilvēks nevar noticēt, tev Putins kapeiku sauju neiemetīs kabatā.Paliksi tukšā. To atdos Dzintaram par darbu 25 gadi sektā.

Atbildēt

Virsaitis

12.02.2019. 19:04

Rāts laukums šoreiz būs par mazu, lai tiesātu neliešus, jāizsludina konkursu uz vismaz 6km2 rapša plantāciju kur sapulcināt visus iesaistītos un nolasīt spriedumu politmafijas klaniem.

Atbildēt

Q

12.02.2019. 18:46

Muļķi ,kas balso par pederastu partiju, tagad saņemiet pēc pilnas programmas!

Atbildēt

Žulis

12.02.2019. 16:36

Vai tiešām pa šo vairāk kā ceturtdaļgadsimtu ilgo laiku kāds vēl nav sapratis, kā partijas "pilda" savus solījumus?! Gan jau ir arī tādi. Taču daudz tādu stulbeņu nevarētu būt. Viss lielais vēlētāju vairums gāja un balsoja par partijām, labi zinot, ka viņus apkrāps. Tātad, tikt apkrāptiem ir vēlētāju demokrātiski izteiktā griba. Un šo gribu ievēlētie deputāti konsekventi pilda. Ko gan jūs citu gaidījāt?
Un vēl ir jāņem vērā, ka nav tāds jaunās un vecās "Vienotības". Latvijā mums vispār nav politisko partiju ar savu ideoloģiju. Ir tikai dažādi grupējumi, kas nosaukuši sevi par partijām un maskējoties zem politiskiem lozungiem Latviju izmanto kā savas barošanās sili.

Atbildēt

jautaajums

12.02.2019. 14:18

Vai ir bijis kaut viens politmafijas klans kas ir pildījis savus solījumus?Diemžēl ne par vārdiem ne par darbiem biedri partijnieki atbildību nenes.Aiziešana no siles nav atbildība.Partijnieku sistēma ir kolektīva bezatbildība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: