Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pārskrēju valsts budžeta projektam. Tur ir ieslēpti tādi wow. 1. Faktisks samazinājums - audžuģimenēm, asistentiem, kuri apkalpo cilvēkus ar invaliditāti, bērnu ēdināšanai. 2. Spēkā esošu likumu neizpilde - mediķi, skolotāji, OIK nav atcelts. 3. Palielinājums - partijām (lasi - pēc būtības Parādniekam ar Raivi Dzintaru, Viņķelei, Kaimiņam, Bordānam ar Jurašu) plus 5 miljoni, ko Budžeta komisija triecientempā pieņēma, komandējumiem un Valsts prezidenta apkalpojošam personālam klāt apaļa summa kopā sešām nullēm, Finanšu ministrijā “mazajām” algām klāt apaļa summa. Tas ļoti īsumā.

Kā politiķis ar pilnu atbildību jums saku. Gribat labi dzīvot, pārstājiet subsidēt šo režīmu mūsu valstī. Aizveriet bankas kontus un atveriet kaut vai kaimiņvalstīs. Tā dara uzņēmēji un to dara ne jau tāpēc, ka būtu stulbi, bet gan, jo ir uzņēmīgi un izglītoti, jo vienkārši vēlas dzīvot bez čakarēšanas normālu dzīvi.

Simtreiz apdomājiet, vai labāk nekļūt par nodokļu rezidentu kaimiņvalstīs. Pensija Jums tāpat šeit nespīd, bērniem bērnudārza rindas mazākas nekļūs, bērnu pabalsti kaut vai Igaunijā ir stipri lielāki. Medicīna tāpat ir par maksu.

Un padomājiet, ko tieši jūs tādu no valsts saņemat, vai jums pietiek ar to, ka saņemat Viņķeli, Parādnieku, polittūrismu un solījumu nepildīšanu no bezkompromisa blēžiem, kuri melojot pat vairs nesarkst un neapmulst.

Esiet gudri, pārstājiet ļaut sevi “dr...t”, atvainojos, un pārstājiet klausīties šī režīma melos. Esiet gudri, pārceliet savas finanses prom! Uz laiku, kamēr šeit būs esošais režīms.

Un atcerieties - vairums to, kuri ir pametuši Latviju jeb, pareizāk sakot, pametuši šo režīmu, ir bijuši ieguvēji.

P.S. Pēc gada nākamajā budžetā (2021.gadā) tiks celti nodokļi, to jau vairs neslēpj, jo “visam” režīmam nepietiek.

Novērtē šo rakstu:

165
18