Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa un viņa politiskā kompanjona, kādreizējā Maksātnespējas aģentūras vadītāja Alda Gobzema sūdzības ir bijušas tās, kuru dēļ sociālajā tīklā YouTube ir izdzēsts jaunā romāna „Vara” video? Izdevēju rīcībā esošā informācija liek domāt par šīs versijas patiesumu.

Līdz ar jaunā 448 lappuses biezā romāna „Vara” došanos pie lasītājiem bija izveidots un sociālajā tīklā YouTube izvietots arī jaunās grāmatas video. Taču jau pēc nepilnas diennakts tika ne tikai nobloķēts „Varas” video, bet arī izdzēsts izveidotais Indriķa Latvieša profils.

Pieprasot paskaidrojumus, oficiālā atbilde bija lakoniska – ar sūdzībām vērsušās divas publiskas personas, kuras norādījušas, ka šo personu attēli esot atrodami minētajā video un tās uzskatot šos attēlus par godu un cieņu aizskarošiem.

Tikmēr no neoficiāliem avotiem „Varas” izdevēji ir noskaidrojuši, ka šīs divas personas, visticamākais, ir Saeimas deputāts A. Kaimiņš un viņa partijas biedrs A. Gobzems. Viņus, iespējams, satraucis tas, ka jaunā romāna galveno varoņu vidū ir arī kāds Arturs Laimiņš un viņa „draudziņš” Aldis Gobziņš.

Kā zināms, A. Kaimiņš pēdējā laikā ļoti sāpīgi uztver jebkādu kritiku un, piemēram, „nepatīkamu” sociālā tīkla Twitter profilu bloķēšanā ir pārspējis pat tādu šīs nodarbes lielmeistaru kā tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču.

Tiesa, jaunajā romānā darbojas virkne citu interesantu, zīmīgu un ietekmīgu personāžu – viņu vidū Vaira Vīģe-Treiberga, Baiba Bubesa, Nellija Jarve, Raimonds Vājonis, Jānis Mīzītis, Juta Sviķe, Ingus Vērziņš, Sanita Āboliņa, Nils Kušakovs un Edgars Pinkēvičs.

Gan abiem pieminētajiem politiķiem, gan personām, kas savā nepievilcīgajā ikdienā saskata līdzības ar citiem „Varas” personāžiem, izdevēji kopā ar Indriķi Latvieti norāda – nepūlieties velti!

Jaunā romāna „Vara” video joprojām ikvienam interesentam ir apskatāms Indriķa Latvieša Facebook lapā, jau tuvākajā laikā tas atgriezīsies arī YouTube, un sūdzmaņiem atkal nāksies pūlēties, lai to no šī tīkla dabūtu prom.

Taču video ir tikai nenozīmīgs sīkums – romāns „Vara” jau ir nonācis grāmatnīcās un sācis pats savu dzīvi, lai kā tas nepatiktu laimiņiem un gobziņiem, vājoņiem un mīzīšiem, āboliņām un kušakoviem, sviķēm un bubesām.

Jaunā romāna „Vara” oficiālais video apskatāms šeit:

https://www.facebook.com/indrikis.latvietis.7/videos/140208930218195/

Indriķis Latvietis Twitter - @bailes2018

Indriķis Latvietis Facebook - https://www.facebook.com/indrikis.latvietis.7

Novērtē šo rakstu:

86
20