Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

3.14

05.09.2021. 14:23

https://disk.yandex.ru/i/C2ossQd51Pfymg

Atbildēt

Jens Z

02.09.2021. 06:16

Ja LV iedzīvotājiem būtu bijusi mēra sajūta, tad Veidemanes ieteikumi nebūtu zemē metami. Tomēr daži no Veidemanes pieņēmumiem ir diezgan neskaidri. Vai gan nav skaidrs, ka ar simboliskām akcijām cilvēki tikai parāda, ka ir statisti un dekorācijas procesu reālo bīdītāju rokās? LV ar turpmāk būs šādas valdības, jo tauta sistemātiski dod priekšroku pederastijai, nevis intelektam, korupcijai, nevis piepūlei, formai, nevis saturam, cietumnieciskai sadzīvei civilizācijas vietā - visa vērtību sistēma brīvlaistajiem dzimtcilvēkiem ir ar kājām gaisā, un nelīdz par aiz matiem pievilktā plātīšabās, ka te esot Eiropa, nevis Krievija. Pirms pret kaut ko protestēt, vajag paskatīties uz sevi no malas. Ja te no debesīm ierastos eņģelis, tad ticiet man - protestētāji un Veidemane pirmie viņu nokangarētu.

Atbildēt

Beta

31.08.2021. 11:37

Veidemane nav mana favorīte, bet šoreiz piekrītu viņai no sirds.
Ir labi, ka atpazīstami cilvēki atklāti pauž viedokli PRET kariņa kliķi!

Tā nolaist valsti vēl vajag spēt!
Atlidotu citplanētietis, ielūkotos Latvijas masu mēdijos un ietu meklēt kritušos uz ielām...

Sbiedriskā ēdināšana, izklaide, sporta klubi un pakalpojumu sniedzēji, jums nekas nav sakāms par situāciju? Jebšu pats pelnīt neviens vairs negrib, bet gatavi sēdēt uz pabalstiem kā ubagi?

latvija, pateicoties kariņam, drīz būs ubagu valsts...

Atbildēt

Jānis

31.08.2021. 09:46

Elita Veidemane malacis, raksts atspoguļo reālo situāciju: varas locekļiem un viņu piederīgiem interese tikai sev, sev, sev bet valsts labklājība, tautas tiesības, veselība, drošība un viss pārējais noniecināts. Ir pienācis laiks dabūt projām lielāko daļu pie varas esošos darboņus ar A.Šlesera un domubiedru reālajiem priekšlikumiem.Lai ir veselība, izturība, pārliecība, ka viss izdosies!!!!!

Atbildēt

alfa

31.08.2021. 09:01

»

Haralds Kalns

Vai valsts labdaru šaikas brataniem nemaz šķērmi nemetas no bezgalīgās tautas mīlestības? Krieviski tas skan izjustāk: JA TJEBJA ĻJUBĻJU,KAK SABAKA PALKU


NRA baļļa Veidemane ar saviem smērējumiem jau dažu labu latvietīti novedusi līdz nespējai runāt un rakstīt latviešu valodā. Tādus "SABAKUS PALKUS" izjutējus nedrīkst publicēt, bet jāieskalo kanalizācijā.

Atbildēt

Es

31.08.2021. 08:34

Kad pienāks laiks atbildēt par sadarīto, tad neviens neskatīsies, vai cilvēks bija tikai līdzskrējējs, vai aktīvi darbojās pret tautu. Tā vēsturiski ir noticis atkal, atkal un atkal.

Atbildēt

Arī kolaborants toreiz...

30.08.2021. 18:08

»

Jūsmiņš

Elita kā vienmēr - neatkārtojama. Var pasmieties, bet viss jau tieši tā notiek! Un notiek ar mums visiem - jautajums ir tikai cik ilgi to pieļausim


Elita visu pareizi pasaka! Bet vai daudzi to spējīgi saprast? Tautai tā negribās domāt, kur nu vel rīkoties... Sak, varbūt tie augšā nemaz tik dumji nav, kā paši izskatās, izklausās? Ko kasīsimies, var tak krievi atnākt, tad "nacionāļi" nepalīdzēs...

Atbildēt

elementāri

30.08.2021. 16:57

Ja 1990.gadā kāds piedalījās interfrontes mītiņā, tad nevienu neinteresēja, kas viņu neapmierina. Tiešī tāpat ir tagad ar tiem, kas piedalās visādu gobzemu, šleseru un citu pamuļķu mītiņos.

Atbildēt

Jūsmiņš

30.08.2021. 15:42

Elita kā vienmēr - neatkārtojama. Var pasmieties, bet viss jau tieši tā notiek! Un notiek ar mums visiem - jautajums ir tikai cik ilgi to pieļausim?

Atbildēt

Es

30.08.2021. 15:40

Mēslus izmēzt ir pienākums, ja grib tīru māju.

Atbildēt

Haralds Kalns

30.08.2021. 15:29

Vai valsts labdaru šaikas brataniem nemaz šķērmi nemetas no bezgalīgās tautas mīlestības? Krieviski tas skan izjustāk: JA TJEBJA ĻJUBĻJU,KAK SABAKA PALKU!!!

Atbildēt

Andris

30.08.2021. 15:03

Paldies Pietiek,izsmējos no sirds! Raksta novērtējumā spiežot "plus", "plus" nereaģēja, bet reaģēja "mīnus" :))) Ja tā ir liela tehniska problēma tad vbūt to vienkārši vajag novākt, jo no daudzajiem iepriekšējiem komentāriem par +/- tēmu ,tas daudzus cilvēkus kaitina, un iespējams nepamatoti liek izdarīt secinājumus par portāla angažētību... Par Veidemanes rakstu. Nu tāda pielīšana gan vieniem, gan otriem-bet ,ja nu tomēr kkas mainās/nemainās...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: