Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kamēr publika skaļi runā par “Latvenergo” padomi un Rīgas brīvostu, tikmēr visiem klusi garām paslīdējusi nez mazāk interesanta lieta. Šā gada 27.februārī pilnvaru termiņš beidzas bēdīgi slavenajam “kredītatkarīgajam prihvatizatoram”, valsts iestādes ar nosaukumu “Possessor” (iepriekš Privatizācijas aģentūra) vadītājam Vladimiram Loginovam.

Šis cilvēks, kuru amatā iecēla bēdīgi slavenās nodokļu reformas māte, zaļzemniece Dana Reizniece-Ozola, ir bijis iejaukts gandrīz visos pēdējo gadu lielākajos skandālos, sākot no peripetijām ap “Citadeles” bankas atdāvināšanu, beidzot ar valstij superneveiksmīgo “Liepājas metalurga” pārdošanu, kas šajos gados valstij radījusi daudzus desmitus, varbūt pat simtus miljonu eiro vērtus zaudējumus.

Šis darbonis paspēja iekulties nepatikšanās arī ar zāļu uzņēmuma “Grindeks” akciju pārdošanu, kad, pārdodot valstij piederošās “Grindeks” akcijas, tās tika pārdotas par sviestmaizi – par 3,85 eiro gabalā, kamēr tirgus cena tobrīd bija gandrīz divas reizes augstāka.

Kā vēl vienu no Loginova „sasniegumiem” var minēt čekas aģenta Gata Kokina (ar iesauku “Valdis”) paturēšanu “Lattelecom” padomē. Atgādināsim, ka “Lattelecom” jeb, kā tagad to sauc, “Tet” jau vairāku gadu garumā nodarbojas ar Latvijas pilsoņu smadzeņu skalošanu, savu piedāvājumu pamatpakās iekļaujot Krievijas propagandas TV kanālus!

Vienīgais reālais sasniegums šo gadu gaitā ir bijusi Privatizācijas aģentūras nosaukuma maiņa un Loginova paša milzīgās algas saņemšana, - tā 2018.gadā sasniedza gandrīz 9000 eiro mēnesī, bet pagājušajā un šajā gadā varētu būt vēl lielāka.

Vai tiešām valdības vadītājs Krišjānis Kariņš ļaus šim tipam par nekā nedarīšanu saņemt milzu atalgojumu un turpināt iekulties dažādās apšaubāmās afērās? Vai šī atkal būs tā reize, kad mīļā miera labad tiks ignorēta jebkuram cilvēkam acīmredzamā nepieciešamība atbrīvoties no parazīta, kurš piesūcies valsts makam?

Novērtē šo rakstu:

128
3