Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils l

24.08.2018. 18:51

:))(bell)(pray)(sun)(grill)Sociologi-Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) otrdien, 21.augustā, no 13.Saeimas deputātu kandidātu sarakstiem izsvītroja Latvijas Krievu savienības līderi Tatjanu Ždanoku, jo secināts, ka viņa darbojusies Latvijas JudoKomunistiskajā partijā pēc 1991. gada 13. janvāra.
Arī VCkomisijai ir parādījies Veselais Saprāts ! Un biežāk ir jāpārlasa ""Cionas gudro protokoli"" :))
p.s.Mitologs H.Biezais apskata ""Jēdziena Dievs"" Vispārējo Būtību-Latviešu Dievs iekļaujas kopējā indoeiropiešu sistēmā, kam NAV ! nekādu sakaru ar mākslīgi izveidoto-biorobotu jūdu izplatīto -vīrusa veidā-judokristietību - un Viņu pašu izdomāto un safantazēto""dievu ""- kā adepta Ješua/Jēzus/ tēvu Jāzepu, kas nav nekāds Patēvs .un nekāds dievs !.., bet Ješua īstais tēvs-katrs jau savu Tēvu var nosaukt...par Dievu,gan ar'" MAZO""...burtu.
Vēsturnieki atgādina, ka Jēdziens ar nosaukumu Dievs -Nav ! piederīgs Judokristīgajai grāmatai, ko nosaukuši par Bībeli-jo Dievs ir ĀRISKI-Indoeiropiskā izcelsmes un tā KĻŪDAINI-,jeb visdrīzāk nelietīgi ir ierakstīts Biorobotu-jūdu "'dievu"" vietā,lai MALDINĀTU ĀRISKĀS KOLONIZĒTĀS TAUTAS!, ko paveica Vācu okupantu mācītājs Gliks- 1. Pirmo reizi Bībeli pārtulkojot no Vācu valodas / kas savukārt ir bijusi pārtulkota no t.s. senebreju valodas/ uz Latviešu valodu.p.s. Atgādinājums,-ka VALODAS TIEŠI NETULKOJAS-TIKAI LĪDZĪBĀS !,kas ir BEZJĒDZIGI !
Ģeogrāfijas un ekonomikas zinātņu doktors V.ŠTEINS 2018.g.jūnija žurnālā ""Zintnieks "" zinātniski izklāsta, ka Ješua māte Marija pēc jūdu pieņemtās sociālās sistēmas savā dzīves laikā ir ieguvusi- Nosaukumu jeb ""ČINU""JAUNAVA"" - pēc kalpošanas savā jūdu Jūdejas sistēmā, Pēc tam kāds...izdomājis nosaukt vēl viņu par"" Svēto MARIJU""kas lietas būtību nemaina.Protams tiek precīzi zinātniski izklāstīts, ka pats Ješua /Jēzus/ NAV NEKAD BIJIS PIESISTS PIE KRUSTA, bet tikai PIESIETS uz dažām stundām, tad ATSIETS,-3-trīs dienās atlabis un devies uz Idiju Arī vēlāk apprecējies ,bijušas 2-divas sievasun divi bērni . Pats Ješua 73 gadu vecumā ir apglabāts Indijā, Kašmiras kapos.Judokristietība kā 2000 gadīgais"" Cilvēku nozombētības Projekts"", faktiski ir beidzies ar to pašu "mākslīgi safantazēto "" 2000 "-šo gadu". Āriešiem var atjaunot gadu skaitli 12018. g.pēc "'Sidrabenes"" vadītaja KārļaTomariņa klasifikācijas. .Jūdu Farizeju safabricētā Noziedzīgā-Pretcilvēcīgā sistēma Goju pakļaušanai un zombēšanai Judokristietība maģiski jau BEIDZĀS ! ar to, kad mūsu planēta Zeme iegāja Jaunajā ""Udensvīra Zīmē""-un, kā Viņi paši saka-Viņiem ""ĀMEN,jeb krieviski KIRDIK"" (bell)Kā redzamu piemēru var minēt pašreizējo Judokristietības tūkstošgadīgās melnās Maģijas Katoļu novirziena Masveida Pedofīlijas Orģiju nodošanu Atklātībā un nopuņķojošā šefa Franča viltus gaudošanu kā Viņš to darīja nesen Dienvidamērikā, kad esot gaudojis kopā ar judkatoļu priesteru-pedofīlu izvarotajiem puisīšiem ;(Tiek atkal ziņots, ka sevišķi intensīvi mazo puisīšu Rituālās Melnās Maģijas izvarošanas no judkatoļu priesteriem ir notikušas ĪRIJĀ .
Tā kā Latvijas Valsts, oficiāli ar LIKUMU -IR DALĪTA NO VISĀM RELIĢISKĀM -tātad NO pretlatviskām-SISTĒMĀM !, N0 LR Nodokļu Naudas Kases NAV ! paredzēts izlietot 8 000 000-astoņi miljoni eiro ,lai Francis apraudātu te Latvijā1990.gada vasarā.3-trīs judokatoļu priesteru IZVAROTO ! vienu mazgadīgo latviešu puisīti. Un šis "" Judokristīgo Orģiju nežēlīgais pretcilvēcīgais Akts"" notika 15 metrus no LR Saeimas ēkas -otrpus ielas-Judokristīgajā katoļu Templī-t.s. Romas ! Jēkaba bazņicā...(pray)Vēl jau ir Laiks šo ŠOVU atcelt !(bell)(pray)Jo VISĀM TAUTĀM VIENLAICĪGI IR 1- VIENS IIENAIDNIEKS JUDOKTISTIETĪBAS PRETCILVĒCĪGAIS MEGAPROJEKTS ! Iespējams, ka Judokatoļu šefs Francis PAZIŅOS OFICIĀLI, ka PASAULES MĒROGĀ JUDOKRISTIETĪBA IR IZDZĪVOJUSI un BEIGUSI savu NĀVES PĻAUJU UN BEIDZ EKSISTĒT ! VISĀ KOSMISKAJĀ SISTĒMĀ un MŪZĪGI MŪŽOS un VISĀS DIMENSIJĀS !(bell) LAI IR !
Līdz ar to tiks NOJAUKTAS VISAS JUDOKRISTĪGĀ KULTA CELTNES-t.s.TEMPĻI ,kas bija un ir uzbūvētas mūsu ĀRIEŠU kā arī vispasaules mērogā citu Nejūdu tautu ENERĢĒTISKAJĀS SVĒTVIETVIETĀS-tās IZNĪCINOT! NEBŪS VIETAS ARĪ KUR REGULĀRI UN MASVEIDĀ IZVAROT""GOJU-nežīdu."puisīšus(bell)

Atbildēt

andris a

11.08.2018. 16:54

(flag:lv)SOCIOLOGI-Atkai izskan JAUT;AJUMS..., ka eso vajadzīgi 200 000 Darba vietu trisinājums ir -VIENKĀRŠS-REĀLS un TŪLĪTĒJS>400 000 Kolonistu-Okupantu Likumīgi-pēc Ženēvas Konvencijas dodas atpakaļ uz savām Tēvzemēm un valstīm, kas Viņus pieņems-no tā ATBRI'VOJAS100 000-150 000 DARBA VIETAS-kurās atgriezās mūsu izsūtītie tautieši-pamatā, latvieši un pārņem VISU ""NOLAUPĪTO INFRASTRUKTŪRU""-arī> Viņu 40 000 BRUŅOTU APSARDZES VIENĪBU . Pretošanās gadījumā iesaistās Nacionālās Aizsardzi'bas vienības un NATO 5. Pants Starptautiskās vienības. Finansiāli Krievijas Okupētājvara Latviešu Valsts Kasē atmaksā >700 000 000/ mIljardus eiro/ par Genocīdu pret latviešu tautu. 'Bojā gājušos aiztransportē uz Viņu radinieku izcelsmes valstu vietām. LAI IR !(bell)

Atbildēt

to Potapovs

04.08.2018. 11:44

»

Potapovs

Ja tas notiks, tad tādi inkini nedēļu nevarēs gulēt. Tadus inkinus vada tikai naids pret krieviem. Tādiem inkiniem, ja Tramps dara slikti krieviem, tad Tramps ir labs...


Staļiniskie plānprātiņi jau bija sasapņojušies, ka Ķīna apvienosies ar Krieviju un tad parādīs visai pasaulei. Neceriet, civilizācijas pabiras, Ķīna, kopā ar ASV un Japānu drīz taisnīgi sadalīs un humanizēs visu Sibīriju. Tramps visu dara pareizi, lai slimā, tumsonīgā, agresīvā un sātana apsēstā krievu pasaulīte pēc iespējas ātrāk pārtrauktu kādu apdraudēt. Miljoniem cilvēku uz planētas varēs atviegloti uzelpot, kad uz asiņainām Maskavas drupām tiks svinēta Uzvaras diena.

Atbildēt

Potapovs

04.08.2018. 10:15

»

Izbrīnītais

Nu kā nav kauna tik atklāti ... :) Bet, ja pēc būtības, tad ASV un Krievija salīgs mieru un visu sarunās, bet aprobežotiem nacionālistiem būs liels abloms


Ja tas notiks, tad tādi inkini nedēļu nevarēs gulēt. Tadus inkinus vada tikai naids pret krieviem. Tādiem inkiniem, ja Tramps dara slikti krieviem, tad Tramps ir labs.
Reāli, visu ko dara Tramps, tas viss tikai demontē ASV varenību pasaulē. Daudzi miljoni cilvēku no tā kādu laiku varēs uzelpot mierīgi, viņus nenogalinās

Atbildēt

Lato Lapsa tieši no pašas pietirst-komas sūdubedres kļička tip mikrocefālais plānprātiņš

03.08.2018. 18:07

»

Indulis Duka tieši no pašiem Dikļiem

Es nesāku pirmais! Židmasoni mani tracina


Ko es šai lietā varu paskaidrot
Tas, kas zog nikus un atkàrto tekstu ir tas idiots Lato Lapsa - MUĻĶU zemes lspapisānijas smirdīgākā cauruma pietirst-komas galvenais mulkis. Debilais Lupata Lapspisanczs, idiiota atkritums, kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu identitāti – Lato Lapsa.

Taka tieši uz aci nepazīzdu pac to pīz hm..du karakulikasi debiloīdu Manikaku Srrrancijszcu, man gaišā atmiņā stāv, stāv krievvalodas skolotāja. Tiktāl no maniem vārdiem sarakstīc pareizi un nepareizi, nepareizi un pareizi. Bļe tabļetku un maloļetku. Ej tirst! Moins!

Teksts no manis sacītā pierakstits nepareizi un pareizi, pareizi un nepareizi un tā visu laiku.

Padomju laikā mani nežēlīgi cenzēja, svieda atpakalļ visus manus darbus un tā arī slavens nekļuvu. Taka laiki mainijās, es spēlēju šahu, ko man iemācīja krievvalodas skolotāja, nevis radinieki, ko nožēloju, es mēgināju savus dzejoļus pielocīt pēs krievvalodas skolotājas ideoloģijas. Ar komu žuļus taisno, viņa mēdza teikt, bet noticēju tikai tam par vēlu, kad debiloīds Manikaks Srrrancijs, krietnais cionists- komunists- žīdmasons, suka, to atkārtoja un tas akal kļuva man zināms.

Anālais muļķu zemes lapspissānijas idiota Lupatas Lapspisanczsa teksctzs. Es idiiota atkritums, kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu identitāti – Lato Lapsa, uz pasauli raugos ar savu pidarskapī izļurkāto pakaļas aci. Man ir trīs acis. Trīsacains pasīvais smerdelis Lupata Lapspisanczs. Neintresē pilnīgi! Lato Lapsas anālie teksti. Manikaka Srrancija Lapspisanczsa anālie teksti.

Atbildēt

Lato Lapsa no pietirst-komas sūdubedres kļička tip mikrocefālais plānprātiņš

03.08.2018. 18:04

»

Indulis Duka no Dikļiem

Ir sacīc, nekas šai pasaulē nav jauns.. nekā šai pasaulē nav jauna - kas cita acī skabargu rauga ( trampa vai putina), tis savā tirsas acī Debess Klāru redz


Es, idiiota atkritums kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu identitāti – Lato Lapsa, vienmēr visus kašķus un visas citas savas debiloīda cūcības sāku pirmais, kā jau uz visu galvu slims šizofrēniķis un "cionistu-žīdmasonu" ideoloģijas proaktīvs lobētājs! Žīdmasoni mani nopirka kā netīru humpalu un regulāri piesponsorē, tāpēc es par samērīgu atlīdzību tracinu normālus cilvēkus!

Židmasoni akal no VDK cionistisko pulveri novičoku iekomentējuši. Is piepis. Bļe tabļetku i maloļetku! Kis cita ocī boļķi veļ no paša tirsas acs radz nokam debess Klāru pašu.

Atbildēt

to eksis

03.08.2018. 15:07

»

eksis

Šis ir populistiski. Krietnu daļu no uzskaitītajiem pasākumiem nevar ieviest ASV prezidents viens pats, vajag Kongresus, Senātus, Valsts Departamentus un ko tik vēl ne. Tas nozīmē, ka darbs pie šiem pasākumiem ir sācies daudz agrāk pirms Tramps saprata kurā pasaules daļā atrodas Krievija. Tiesa, Tramps...


Ir milzīga nozīme, kas sēž Baltā namā. Ņēģera valdīšanas laikā nevarēja ieviest sankcijas pret krieviem, nemaz nerunājot par letāliem aizsardzības ieročiem Ukrainai. Priekš ASV ir labi, ka tiks likvidētas privilēģijas ES un Ķīnas precēm. ES atliks mazāk tērēt, lai finansētu Hamas, barotu Āfriku un vilktu iekšā melnādaiņu ordas.

Atbildēt

!

03.08.2018. 14:34

inkin,jus vismaz tas brilles nonemiet no sava tuksa paura publiskajas fotografijas nost,citadak izskataties ka pamulka sieviete.

Atbildēt

Šis kretīns Inkins

03.08.2018. 13:29

kaut ko sagrābsta Interneta plašumos un kaut ko no tā atvemj savā stilā. Izmanto regulāri savu bērna attēlu, rupji pārkāpjot berna tiesības uz personas datu aizsardzību. Nelietis!

Atbildēt

eksis

03.08.2018. 11:11

Šis ir populistiski. Krietnu daļu no uzskaitītajiem pasākumiem nevar ieviest ASV prezidents viens pats, vajag Kongresus, Senātus, Valsts Departamentus un ko tik vēl ne. Tas nozīmē, ka darbs pie šiem pasākumiem ir sācies daudz agrāk pirms Tramps saprata kurā pasaules daļā atrodas Krievija. Tiesa, Tramps, Kongresa draudzīga spēriena pa pakaļu uzmundrināts, parakstīja sankcijas un beidzot sāka piedāvāt Ukrainai bruņojumu. Vienīgais ir tirdzniecības kari, kur Tramps pašlaik iet uz savu roku. Bet tie ir pasākumi, kur patiesos rezultātus varēs redzēt tikai pēc vairākiem gadiem, tādēļ pašlaik vairāk izskatās pēc realitātes šova nevis ilgtermiņa politikas.

Atbildēt

viesis

03.08.2018. 11:00

Attiecībā uz Bušu- maza neprecizitāte. Nevis Bušs naivi noticēja izlūkdienestiem, bet gan ar savas administrācijas palīdzību uzlaboja izlūkdienestu informāciju pēc savām vēlmēm...….. starp citu, tā nav nemaz tik maza neprecizitāte...…..

Atbildēt

Andrs

03.08.2018. 10:26

»

Kur redzat objektivitāti?

Plaģiāts


Ja visi''progresīvie spēki'' rej tik draudzīgi uz Trampu nozīmē,ka kāds ļoti rūpējās,lai visi domā.ka Tramps ir ''sliktais''.Tātad kādam viņš ļoti nepatīk...
Par bezdarbību neviens neaiztiek.

Atbildēt

Andrs

03.08.2018. 08:19

Paldies par objektīvo rakstu.Diemžēl,daudzi uztver tikai to ,ko viņiem pasniedz mēdiji!

Atbildēt

Tikai

02.08.2018. 22:52

Mulsina autora teikums "Nedaudz subjektīvi ielūkošos notikumos ap Donaldu Trampu." Jo kaut kā ļoti šis raksts sakrīt ar Leon Weinstein pārdomām, ko viņš publicējis savā videoblogā youtube.

Atbildēt

hm

02.08.2018. 21:17

Tādi, kā Tu ( ja Tu nemelo) šais laikos sarakstos ap 30 000 un Tu esi tikai viens, tikai viens no 30 000!
30 t. pareizini vismaz ar 3. Katram taču bija ģimene. Tad pieskaiti komunistiskās partijas ierindniekus + nomenklatūru un vēlreiz pareizini ar 3 (ģimene!)
Tā ka katrs otrais latvietis kādreiz (un droši vien arī tagad) bija pārliecināts režīma atbalstītājs un bieši vien arī tuk-tuks.
Šodien viņš(a) veiksmīgi pārmetis kažoku otrādi un ... cenšas visiem iespējamajiem līdzekļiem aizmirst pagājušos laikus, iegūt naudiņu, mantiņu ... cerībā kādreiz cienīgi atstāt šo pasaulīti. Vai ta latvietis garajā mūžā uz zemes to nepelnījis? Par ko cepiens?

Atbildēt

Indulis Duka tieši no pašiem Dikļiem

02.08.2018. 20:05

»

to ČEKAS stukač

Vai tev, izdzimteni, vēl nav apnicis ar saviem izkārnījumiem piesārņot portālu


Es nesāku pirmais! Židmasoni mani tracina!

Atbildēt

Indulis Duka no Dikļiem

02.08.2018. 18:50

»

reptilis

Ļoti labs raksts


Ir sacīc, nekas šai pasaulē nav jauns.. nekā šai pasaulē nav jauna - kas cita acī skabargu rauga ( trampa vai putina), tis savā tirsas acī Debess Klāru redz! :((((

Atbildēt

reptilis

02.08.2018. 17:09

Redz,kā troļļi saskrēja:))),tātad labs raksts!

Atbildēt

to kļimoviča aita

02.08.2018. 16:51

»

kļimoviča aita

Par kukažiņu un zilo muguru pareizi sacīts


Kas kuram "krietnie amerikāņi"? Kādam, varbūt, nēģeri, pederasti, parazīti, nelegālie imigranti, noziedznieki un trakas nedabūjušas bābas.

Atbildēt

to agents

02.08.2018. 16:48

»

agents

Autoram daleji ir taisniba . Bet sankcijas pret kremla agresoriem organizeja ASV Kongress


Kad Baltā namā sēdēja Pirmais ASV Pederastu prezidents, Obama, ASV Kongress neko neorganizēja.

Atbildēt

hm

02.08.2018. 16:46

Jau pati nostāja - Izdevīgi ASV un neizdevīgi Krievijai atgādina bērnudārzu. Līdzīgi arī sniegtie fakti, kuri ir gauži virspusēji, lozungu līmenī un nav nopietni ņemami.
Kur tādas ziņas autors salasījies? Laikam jau tās, ko Tramps sauc par fake news un ar kurām tiek pārpludināta visa pasaule. Paradoksālākais, ka arī Latvijā šis ziņas tiražē gadiem ilgi + tagad piedevām NATO ideoloģiskajā rāmī. Bet LATVIJĀ FEIKŅŪŽU NAV, NEKAD NAV BIJIS UN NEBŪS!

Atbildēt

to jautaajums

02.08.2018. 16:46

»

to jautaajums

Vai lasītājs zina, ka viņu vecākiem atnesa stārķis un zeme stāv uz trim vaļiem


Vai lasītājs zina, ka STĀRĶIS MAN UZBRUKA NO AIZMUGURES, bet VALIS SAVUKĀRT APŠĻĀCA AR FONTĀNU ?!?!

Atbildēt

kļimoviča aita

02.08.2018. 16:43

»

Uldis

Histērija, kādu pēc Trampa kunga ievēlēšanas sarīkoja latviešu ienaidnieki: Freiberga un Streips, pārliecināja par krietno amerikāņu pareizo izvēli


Par kukažiņu un zilo muguru pareizi sacīts.

Nu bet Krietnie Amerikāņi gan nesaņēma gluži to, ko gaidīja!

Atbildēt

agents

02.08.2018. 16:41

Autoram daleji ir taisniba . Bet sankcijas pret kremla agresoriem organizeja ASV Kongress.

Atbildēt

kļimoviča aita

02.08.2018. 16:38

»

reptilis

Ļoti labs raksts


Perfect skin-deep analysis!

}}}

Atbildēt

Sisis

02.08.2018. 16:26

Mani interesē Latvijas, nevis kaut kādi tur Krievijas vai ASV prezidenti! Man vienalga! Gribu lasīt par to, cik "izdevīgs" Latvijai ir pašreizējais muļķītis!

Atbildēt

to jautaajums

02.08.2018. 16:15

»

jautaajums

Vai lasītājs zina ka ASV un Krievijai viens saimnieks?Tikai lomas atšķirīgas


Vai lasītājs zina, ka viņu vecākiem atnesa stārķis un zeme stāv uz trim vaļiem?

Atbildēt

jautaajums

02.08.2018. 16:12

Vai lasītājs zina ka ASV un Krievijai viens saimnieks?Tikai lomas atšķirīgas.

Atbildēt

pat nesapņo, staļinistu pakaļa!

02.08.2018. 16:01

»

Izbrīnītais

Nu kā nav kauna tik atklāti ... :) Bet, ja pēc būtības, tad ASV un Krievija salīgs mieru un visu sarunās, bet aprobežotiem nacionālistiem būs liels abloms


Trampa kungs iedzīs pēdējo naglu krievu pasaules zārkā, jeb vēlākais tas notiks viņa meitas, 47. ASV prezidentes, Ivankas, laikā.

Atbildēt

Gejis

02.08.2018. 15:46

Sim kungam nevar ticet- pielidejs no riebigajiem latviesiem.Fakti ir nav pareizi.

Atbildēt

Izbrīnītais

02.08.2018. 15:41

Nu kā nav kauna tik atklāti ... :) Bet, ja pēc būtības, tad ASV un Krievija salīgs mieru un visu sarunās, bet aprobežotiem nacionālistiem būs liels abloms.

Atbildēt

Diemžēl,

02.08.2018. 15:33

»

Nav jēgas lasīt Inkinu!

Tramps, Merkele, Putins, Meroni un citi ir cionisti un melo vienā laidā


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Uldis

02.08.2018. 15:30

»

!

Laikam autors pats komentē


Histērija, kādu pēc Trampa kunga ievēlēšanas sarīkoja latviešu ienaidnieki: Freiberga un Streips, pārliecināja par krietno amerikāņu pareizo izvēli

Atbildēt

Nav jēgas lasīt Inkinu!

02.08.2018. 15:29

Tramps, Merkele, Putins, Meroni un citi ir cionisti un melo vienā laidā.

Atbildēt

jaajaa

02.08.2018. 15:18

...pamatā piekrītu, nekāds "krievu draugs" viņš nav...viena kļūda...ievedmuitas Ķīnas(un arī pārējo valstu)produkcijai ir vienkārši nodoklis, kas uzlikts ASV patērētājam, lai palielinātu budžeta ienākumus...vienkārši Tramps māk to pareizi pasniegt...:)

Atbildēt

!

02.08.2018. 15:13

»

reptilis

Ļoti labs raksts


Laikam autors pats komentē!

Atbildēt

reptilis

02.08.2018. 14:41

Ļoti labs raksts!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: