Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Grēta

03.04.2024. 10:47

»

Beta

Cilvēkiem būtu jāmēģina citiem skaidrot notiekošo. Kaut esmu skeptiska šai ziņā, liela daļa cilvēku zaudējuši spēju analītiski domāt...


Cilvēkiem skaidrot notiekošo? Diez vai tas iespējams. Ja vairumam Dievs sapratni nav devis-tad skaidro cik gribi-neko neieskaidrosi...it sevišķi, ja tas ir pretēji viņu ticībai vai viņu naudas makam....Vairumu neinteresē patiesība bet naudas maks..Tiem uz patiesību dzīli nospļauties.

Atbildēt

Beta

03.04.2024. 10:44

»

A.L.P.

Paldies ka esi ,Kirštein !Tas ir ļoti labi ,ka parādi "zaļo " īsto ,pretīgo ,būtību !Cilvēkiem ir jācīnās ar tādiem pretekļiem ,kas grib piespiest mūs ēst tarakānus un iznīcināt govis . Veiksmi un spēku šajā cīņā ,Kirštein


Cilvēkiem būtu jāmēģina citiem skaidrot notiekošo. Kaut esmu skeptiska šai ziņā, liela daļa cilvēku zaudējuši spēju analītiski domāt.

Kā ikdienā vēderā štopē pusfabrikātus, tā galvā virsrakstus.
Kurš kontrolē informācijas plūsmu, tas kontrolē cilvēku prātus.

Uzdodiet sev jautājumu, kas Latvijā kontrolē mediju tirgu?
Kādu infrmāciju "ēdam"?

Atbildēt

cionists-draugs

03.04.2024. 10:42

»

Es vai? Vai ar mani, kungs, runājat?

Es turos pie principa - domā, kā domā tavs ienaidnieks, un apsteidz viņu. Esi gudrāks par žīdiem...


Redziet draugs: Jums bija jāzina politiska ābece, ka politiķi darbojas ne dēļ algas-bet dēļ idejas...Jums ir kādas idejas?

Atbildēt

Es vai? Vai ar mani, kungs, runājat?

03.04.2024. 10:33

»

cionists-draugs

redz cik Tu gudrs par žīdiem un cionistiem...Un ko pats iesaki darīt


Es turos pie principa - domā, kā domā tavs ienaidnieks, un apsteidz viņu. Esi gudrāks par žīdiem!

Vai man, kungs, jautājat?

Vai Jums ir pietiekami daudz naudas Jūsu rīcībā, lai Jūs varētu algot mani kā padomnieku? Un vai Jums ir tik daudz naudas, lai spētu ieņemt žīdu partijas NA vietu, ietekmējot specdienestus, kam cieša saikne ar visām partijām Latvijā?

Ko atbildēsit, kungs?

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu!

03.04.2024. 10:27

»

A.L.P.

Paldies ka esi ,Kirštein !Tas ir ļoti labi ,ka parādi "zaļo " īsto ,pretīgo ,būtību !Cilvēkiem ir jācīnās ar tādiem pretekļiem ,kas grib piespiest mūs ēst tarakānus un iznīcināt govis . Veiksmi un spēku šajā cīņā ,Kirštein


Ne velti žīda R. Zīles un krieveļa R. Dzintara žīdu partija padzina A. Kiršteinu no savas levitu partijas, jo ar žīdiem no NA var visādas “zaļo rebes” taisīt.

Bet A. Kiršteins turas pie patiesības un faktiem.

Atbildēt

cionists-draugs

03.04.2024. 10:26

»

Nu nu!

Žīdu rebes! Žīdu NA...


redz cik Tu gudrs par žīdiem un cionistiem...Un ko pats iesaki darīt??

Atbildēt

GGH>A.L.P.

03.04.2024. 10:23

»

A.L.P.

Paldies ka esi ,Kirštein !Tas ir ļoti labi ,ka parādi "zaļo " īsto ,pretīgo ,būtību !Cilvēkiem ir jācīnās ar tādiem pretekļiem ,kas grib piespiest mūs ēst tarakānus un iznīcināt govis . Veiksmi un spēku šajā cīņā ,Kirštein


Un kāds gan sakars Kiršteina rakstam ar cilvēkiem un viņu rīcību Te tādu rakstu papilnam...tikai nekas no tā nemainās. Un kas vainas tarakāniem? Un kapēc runā visu cilvēku vārdā? Man, piemēram, tarakāni garšo...Kaut kā laikam jāmācās pareizāk izteikties publiskās vietās...

Atbildēt

A.L.P.

03.04.2024. 10:17

Paldies ka esi ,Kirštein !Tas ir ļoti labi ,ka parādi "zaļo " īsto ,pretīgo ,būtību !Cilvēkiem ir jācīnās ar tādiem pretekļiem ,kas grib piespiest mūs ēst tarakānus un iznīcināt govis . Veiksmi un spēku šajā cīņā ,Kirštein !

Atbildēt

Nu nu!

03.04.2024. 10:14

»

Dzintars

Labdien.Godāt mani Dzintars Akinfovs...


Žīdu rebes! Žīdu NA!

NA ievilka žīdu E. Levitu VP amatā, kur tas aktīvi lobēja žīdiem “kompensācijas”. NA cionstu E. Levitu ievilka VP amatā uz “latviešu valodas stiprināšanas” ragutiņām.

Žīdu NA ar žīdu Robertu Zīli priekšgalā sevi demonstrēja pareizi - lai neizsauktu uguni uz sevi - nebalsoja “par kompensācijām žīdiem” - jo vajadzīgās balsis Saeimā bija jau nopirktas un saskaitītas.

Pēc NA balsīm nebija vajadzības. Tāpēc NA nebalsoja, balsojot būtu politiska pašnāvība. Žīdu rebes, draugi!

Žīdu NA partijai vienmēr būs 5 procenti! Jo latvieši ir lētticīgie! Primitīvi lētticīgi!

Atbildēt

03.04.2024. 10:05

»

Beta

Galvenais ir Starptautiskā norēķinu banka Šveicē un usd problēmas - pārprodukcija


Starptautisko norēķinu banka izslēdz Krievijas centrālo banku
Starptautisko norēķinu banka (BIS) ceturtdien paziņoja, ka izslēdz Krievijas centrālo banku saistībā ar Maskavas īstenoto iebrukumu Ukrainā.
LETA--AFP,10.03.2022

Tomēr sankcijas pret Krievijas centrālo banku ir tikai formālas. Jo Krievijas centrālā banka NĪ Krievijā novērtē USD. Bankas kreditē USD. Lai ieviestu sankcijas pilnā mērā pret Krieviju, Starptautiskā norēķinu banka un FRS nerada apstākļus tīši un ar nodomu, nosakot aizliegumu Krievijas centrālai bankai NĪ vērtēt USD.

Aizkulišu naudas meistaru jaunajā finanšu norēķinu sistēmā paredzēta vieta arī Krievijai ar digitālo rubli.

Iespējams, ka FRS tiek plānots izlaists digitālo USD, kas Krievijai nebūs pieejams, vienlaikus sagraujot visas Krievijas banku un finanšu sistēmu.

Tas pats attiecas uz euro Krievijas finanšu sistēmā.

Pasaules jaunā norēķinu sistēma plānota ar digitālo naudu. ECB to jau ievieš, Krievijā ir ieviests digitālais RUR.

Bla bla bla par karu un politiku ir tukšs bla bla.

FRS “sadrukātajam” usd daudzumam nav seguma…

Atbildēt

nonsenss

03.04.2024. 09:55

»

Dzintars

Labdien.Godāt mani Dzintars Akinfovs...


beidziet iekopēt palagus, kas aizsedz normālu diskusiju

Atbildēt

Dzintars

03.04.2024. 09:51

Labdien.Godāt mani Dzintars Akinfovs.
Nedaudz informācijas tiem , kas nesaprot par ko Aleksandrs Kiršteins runā un domā, zemāk Saiemas atbilde par Mārtiņs Bondars;


Saeimā ir saņemts Jūsu 2022. gada 11. aprīļa iesniegums, kurā lūdzat sniegt atbildes uz vairākiem jautājumiem par 13. Saeimas deputātu Mārtiņu Bondaru. Saeimas sekretāra biedres uzdevumā atbildi uz Jūsu iesniegumu sniedz Saeimas Juridiskais birojs. Atsaucoties uz Jūsu lūgumu, atbildes tiek sniegtas, tās numurējot uzdoto jautājumu secībā.
1. Attiecībā uz Jūsu iesniegumā uzdoto pirmo jautājumu, skaidrojam, ka Mārtiņš Bondars ir 13. Saeimas deputāts un viņš Saeimā ir ievēlēts Latgales vēlēšanu apgabalā no partiju apvienības “Attīstībai/Par” saraksta.
2. Mārtiņš Bondars šobrīd ir ievēlēts un strādā Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā, pie tam viņš ir ievēlēts par šīs komisijas priekšsēdētāju. Mārtiņš Bondars šobrīd ir ievēlēts un strādā arī Pieprasījumu komisijā, un viņš ir šīs komisijas priekšsēdētāja biedrs. Tāpat Mārtiņš Bondars strādā Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Finanšu sektora uzraudzības apakškomisijā un Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijā.
3. Attiecībā uz jautājumu par to, vai Latvijas Republikas Saeima ir tikusi informēta, ka Mārtiņš Bondars tiek apsūdzēts Latvijas Krājbankas novešanā līdz bankrotam, skaidrojam ka Juridiskā biroja rīcībā nav ziņu par šādas informācijas saņemšanu Saeimā.
4. Darām zināmu, ka lēmumu ar Mārtiņa Bondara ievēlēšanu Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā ir pieņēmusi Saeima 2018. gada 20. novembrī. Savukārt atbilstoši Saeimas Kārtības rullim (152. pants), lēmumu par Mārtiņa Bondara ievēlēšanu par Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāju 2018. gada 20. novembrī pieņēma Saeimas budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā ievēlētie deputāti. Lēmumu par Mārtiņa Bondara ievēlēšanu Saeimas Pieprasījumu komisijā Saeima pieņēma 2019. gada 31. janvārī.
5. Kā jau tas skaidrots atbildē uz ceturto jautājumu, lēmumu par deputāta ievēlēšanu Saeimas komisijā pieņem Saeima ar balsu vairākumu. Tādējādi deputāti, balsojot par šo lēmumu, vērtē arī attiecīgās kandidatūras piemērotību šim darbam.
6. Attiecībā uz Jūsu iesniegumā uzdoto sesto jautājumu skaidrojam, ka saskaņā ar Rīgas Apgabaltiesas 2011. gada 23. decembra lēmumu, AS “Latvijas Krājbanka” ir pasludināta par maksātnespējīgu un par tās administratoru apstiprināta “KPMG Baltics” AS. Saskaņā ar Kredītiestāžu likuma 161. panta pirmo daļu pēc kredītiestādes pasludināšanas par maksātnespējīgu administratoram ir visi likumos un kredītiestādes statūtos paredzētie pārvaldes institūciju un to vadītāju pienākumi, tiesības un pilnvaras. Jautājumi, kas saistīti ar konkrētas kredītiestādes maksātnespējas procesa ietvaros veicamajām darbībā, tostarp to skaidrošana ir ārpus Saeimas kompetences.Cieņā

Juridiskā biroja vadītājas vietniece Anita Kozlovska


Šis dokuments ir parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un satur laika zīmogu.
Lūdzu , Jums, kā Mārtiņs Bondars(atzīts par vainīgu Krājbankas izputināšanā)atstrādā, un pats galvenais , ka Saeima(vadošā partija ''vienotība'' atļauj),UN VIENĪGIE , KAS PRET IR NACIONĀLĀ APVIENĪBA.

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir saņēmusi Jūsu iesniegumu par informācijas pieprasījumu.
Atbildot uz Jūsu jautājumu, informējam, ka Latvijas Republikas Satversme paredz, ka likumdošanas tiesības pieder Saeimai, kā arī tautai Satversmē paredzētā kārtībā un apmēros. Likumprojektus var iesniegt Saeimai Valsts Prezidents, ministru kabinets, Saeimas komisijas, ne mazāk kā pieci deputāti, kā arī Satversmē paredzētos gadījumos un kārtībā viena desmitā daļa vēlētāju.
Saeimas deputātu vairākums ir atbalstījis likumprojektu “Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likums” (Nr.1159/Lp13) otrajā lasījumā un Saeimas kārtības ruļļa noteiktajā kārtībā likumprojekta izskatīšana tiek turpināta.
Informējam, ka Saeimas deputātu debates par likumprojektu tiek fiksētas Saeimas sēdes stenogrammā. Saeimas sēžu stenogrammas, sēžu audioieraksti ir pieejami Saeimas mājaslapā (https://www.saeima.lv/lv/transcripts/category/21). Jūs interesējošo likumprojektu - “Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likums” (Nr.1159/Lp13) - Saeimas deputāti skatīja Saeimas sēdēs 2021. gada 30. septembrī un 2022. gada 6. janvārī.
Informējam arī, ka likumprojektu datu bāzē pie likumprojekta “Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likums” (Nr.1159/Lp13) kartiņas ir pieejamas vēstules, priekšlikumi, atzinumi, kurus Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir saņēmusi izskatot likumprojektu (https://titania.saeima.lv/LIVS13/SaeimaLIVS13.nsf/webAll?SearchView&Query ([NumberTxt] 1159)&SearchMax 0&SearchOrder 4)
Pielikumā nosūtām Jums informāciju par deputātu balsošanas rezultātiem, kuri ir pieejami Saeimas mājaslapā:
Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likuma (1159/Lp13) nodošana komisijām; 1.lasījums; 2.lasījums.


Komisijas priekšsēdētājs (paraksts*) M.Bondars
Apskatieties , kas parakstījis.Nevis Nacionālā Apvienība ļāva šai afērai notiks , bet to darīja ''vienotība'', ''zaļie zemnieki''', pārējos nau vērts pieminēt , jo viņu vieta mēslainē.Jo Dzintars Akinfovs nau pret , ka tiek atgriezti īpašumi likumīgajiem mantiniekiem,BET KĀDS SAKARS PSRS žīdiem ar īpašumiem Latvijas Republikā.Šādi ''radījumi''mīt Saeimā, un vienīgie , kas izteica skaļi pretenzijas , par to , ka''zagli'' ieliek komisijā bija NACIONĀLĀ APVIENĪBA, SEVIŠĶI Aleksandrs Kiršteins.

Atbildēt

Beta

03.04.2024. 09:47

»

Jaa paklausījos fragmentāri

Nestrīdos. Tas ir viņa viedoklus. Bet, ja nerunā par galveno, tas ir tukšs viedoklis...


Galvenais ir Starptautiskā norēķinu banka Šveicē un usd problēmas - pārprodukcija.
...............
Neko nesapratu. Varat sīkāk?

Atbildēt

Хм

03.04.2024. 09:45

Жаль, не обсудили вопрос, с какой целью Кирштейн в Китай со Шлесерсом поехал

Atbildēt

Beta

03.04.2024. 09:44

»

tātad

Miera formula pasaulei - Tramps ASV prezidents


Jā, tāds ir 21.gadsimta paradokss.

Kaut, visticamāk, demokrāti atkal noviltos vēlēšanas.

Laikam no pērnās kūlas var tikt vaļā tikai to nodedzinot...

Atbildēt

cionisms nav atbilde - tā ir vēlmju domāšana domāt nespējīgajiem

03.04.2024. 09:43

»

Jaa paklausījos fragmentāri

Nestrīdos. Tas ir viņa viedoklus. Bet, ja nerunā par galveno, tas ir tukšs viedoklis...


Cionisms nav nekāds arguments, lai necenstos mazināt elektroenerģijas izmaksas patērētājiem Latvijā. Nekompetence un korupcija ir problēmas, nevis cionisms vai 'krievi nāk'!

Atbildēt

Хм

03.04.2024. 09:42

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Neliels precizējums - ne "v partii" a "v partijah


в смысле что с TB LNNK в NA перешел? Ну там скорее организационные процессы были. А хотя да, погуглил, там еще и Tautas partija и ZZS посередине были и уже в 2011 в NA вступил.

Atbildēt

tātad

03.04.2024. 09:41

»

Beta

Varētu pacepties par Kiršteina izvirzīto tēmu, bet neredzu jēgu...


Miera formula pasaulei - Tramps ASV prezidents!!!

Atbildēt

Pohuj pensionār!

03.04.2024. 09:30

»

Atis Priedītis

Es esmu tas mākonis, kurš rada strautiņus...


Demences infantīlisms, nevis komentārs un dzejolis.

Atbildēt

lauķis

03.04.2024. 09:29

»

Beta

Lauķīt, es neesmu nevienā partijā. Ar sakostiem zobiem pēdējā desmitgadē eju uz vēlēšanām


nav nekāds lauķītis

viņš ir latviešu- krievu jauktenis bez dzimtenes

himēra

arī sen domāju

ka lauķītis putniņš

Atbildēt

Jaa paklausījos fragmentāri

03.04.2024. 09:26

»

Beta

Noklausies Ilarionovu. Kaut kādā brīdī viņš izsaka savu viedokli par to, ko saki, kāpēc Amerika nedod Ukrainai pietiekami ieroču un nedara neko citu, lai piežmiegtu putlerstānu...


Nestrīdos. Tas ir viņa viedoklus. Bet, ja nerunā par galveno, tas ir tukšs viedoklis.

Galvenais ir Starptautiskā norēķinu banka Šveicē un usd problēmas - pārprodukcija.

Finanšu instrumentu problēmas žīdu usd problēmas.

Divi žīdu FRS pasaules kari un šis karš.

Ilarionivs ne tikai analizē, bet vienlaikus izlūko, salīdzinot informācijas avotus, nonāk līdz saviem secinājumiem.

Ja cionisti gribētu sagraut Krieviju, to izdarītu nocenojot un krievijas centrālai bankai atņemot tiesības NĪ un citas vērtības vērtēt usd.

Bet cionistiem vajag krieviju pēc sava plāna. Jaunā Hazārija bez krievijas nevar.

Cionisti ar kremļa propagandu un rīcību dzen krievus nāvē, cionisti no asv ar zeļenska propagandu ukraiņus dzen nāvē. Cionistiem gribas atkal lielu karu. Vācijā legalizē marihuānu. Čikāga jau ir krimināla.

Bet! Bez cionistiem ir arī citiem savi plāni. Eiropas valstis pret tiem saceļas. Tomēr Rīgas pilī sēž cionists E. Levits “ar rinkeviča rīkojumu”. Kāpēc?

Atbildēt

Atis Priedītis

03.04.2024. 09:21

Es esmu tas mākonis, kurš rada strautiņus

Man tikko uzrakstījās dzejolis, kuru es nolēmu komentēt arī prozas valodā. Dzejolis ir par to, ka pat tad ja cilvēkam kaut kas ilgstoši neizdodas, nav jāmet "plinte krūmos", bet ik pa brīdim savi centieni ir jāatjauno. Un es tiešām ticu, ka agri vai vēlu manas domas, tiks saprastas un pieņemtas. Es patiesībā esmu ļoti pacietīgs un protu gaidīt ļoti, ļoti ilgi.

Ja mākonim neapnīk

Arī lietus lāšu pilieni
Var veidot strautiņu,
Ja pilienu ir ļoti daudz,
Mākonim neapnīk
Visu laiku būt vienā vietā
Un censties mums
Kaut ko pasacīt.

Atbildēt

JZ

03.04.2024. 09:06

»

Beta

Piekrītu, ka, ja ir uzstādījums atrisināt kādu problēmu, jāsāk ar problēmas apzināšanu...


sāku saprast 'vēlmju domātāju' problēmu - Latvijā likumi ir tikai uz papīra un organizētās noziedzības izdarības praksē tie netraucē. šada šiofrēnija nav tik izteikta citās ES valstīs, kur likumi tomēr tiek ievēroti. saprotu cilvēkus, kas pieņem, ka tādā nelikumības citadelē kā LV ar likumu neko nepanāksim, bet nepiekrītu - ir visas iespējas sākt risināt enerģētikas problēmas ar krimināltiesiskām metodēm

Atbildēt

Beta

03.04.2024. 09:00

»

lauķis

Beta arī ir no biedru partijnieku sugas,pēc definīcijas parazīts ar parazītisku domāšanu un rīcību


Lauķīt, es neesmu nevienā partijā. Ar sakostiem zobiem pēdējā desmitgadē eju uz vēlēšanām.
Pēc pandēmijas vairs nebalsoju par NA. Nobalsoju par Apvienoto sarakstu.

Atbildēt

Beta

03.04.2024. 08:57

»

JZ

JZ aplūko nevis problēmas vienā murskulī, kā pieņemts LV mitoloģiskajā domāšanā, bet sāk no viena stūra sķetināt vienu konkrētu problēmu - enerģētikas izmaksas patērētājam. Nav brīnums, ka parazītisku šķēlistu bars uzreiz metas virsū, kliegdamui, ka nevar būt risinājums tas, kas draud atņemt peļņu viņu...


Piekrītu, ka, ja ir uzstādījums atrisināt kādu problēmu, jāsāk ar problēmas apzināšanu.
Nākamais solis ir apzināt risinājumus, tos izanalizēt un piedāvāt realizācijas ceļus.

Lūk, par realizācijas iespējām reti kurš runā. Vien par jābūtībām.
To saucu par vēlmju domāšanu.

Atbildēt

Shēma

03.04.2024. 08:56

»

JZ

JZ aplūko nevis problēmas vienā murskulī, kā pieņemts LV mitoloģiskajā domāšanā, bet sāk no viena stūra sķetināt vienu konkrētu problēmu - enerģētikas izmaksas patērētājam. Nav brīnums, ka parazītisku šķēlistu bars uzreiz metas virsū, kliegdamui, ka nevar būt risinājums tas, kas draud atņemt peļņu viņu...


Jā, un varētu sākt ar elementāro, kā īsti veidojas tā trakā cena elektrībai NORDPOOL biržā Latvijai, ja mums lielākā daļa enerģijas tiek saražota HES kaskādē?
Diemžēl, neviens no tiem ministriju un enerģētiķu murkšķiem tā arī nav spējīgi neko jēdzīgu atbildēt. Kāpēc Baltija ir izdalīta kā atsevišķs reģions biržā un elektrība konstanti maksā vairāk kā Dānijā vai Vācijā?
Vajadzētu visu atšķetināt pavisam vienkāršā valodā un ar cipariņiem, lai saprastu, kur beigās paliek mūsu samaksātā nauda.

Atbildēt

JZ

03.04.2024. 08:47

»

Beta

P.S Absolūti piekrītu "JZ" pieminētam risinājumam


JZ aplūko nevis problēmas vienā murskulī, kā pieņemts LV mitoloģiskajā domāšanā, bet sāk no viena stūra sķetināt vienu konkrētu problēmu - enerģētikas izmaksas patērētājam. Nav brīnums, ka parazītisku šķēlistu bars uzreiz metas virsū, kliegdamui, ka nevar būt risinājums tas, kas draud atņemt peļņu viņu maizestēviem.

Atbildēt

izcilības plaģiāts

03.04.2024. 08:34

»

Kolaboracionistu izveidotā jaunvalsts

Zinošiem un ar lielu pieredzi būtu jābūt visiem deputātiem, tad arī būs jēdzīgs prezidents. Jaunie deputāteļi pat nezin kas organizēja Atmodu un kādu lomu nospēlēja interfronte, lai uz tās fona komunisti saglabātu varu


Arī atteikšanos no Abrenes tagad ir pieņemts skaidrot kā milzīgu Latvijas stratēģisku panākumu, kas ļāvis nodrošināt stabilitāti, mieru un drošību Austrumeiropā. Ja tā, tad kāpēc citi negrib sekot mūsu piemēram?

Atbildēt

Хм

03.04.2024. 08:34

Только одно смущает: до этого, все эти годы, Кирштейн был в партии, которая практически всегда была в коалиции, то есть несет ответственность за все принятые до этого решения.
И вдруг такое прозрение.

Atbildēt

Beta

03.04.2024. 08:28

»

Haralds Kalns

Rakstā minētās foreļu upītes ir ir laba lieta, bet vi latvietis, ar vietējo varas dunduku atļauju, drīkst neēst naģes kā francūži un sulīgi nopirsties, bet ne tā kā Šolcs - noziedzīgi slepus paklusām! Katrai tautai ir tiesības dzīvot savā zemē un rīkoties savas mentālās dzīvesziņas izpratnē!!! Tāpēc...


P.S Absolūti piekrītu "JZ" pieminētam risinājumam!
..............
To sauc par vēlmju domāšanu. Mums ir jā... tralalā..... :)

Tas, ko JZ min, ir viņa vēlmes, gribēšana, ne risinājums.

JZ nav par risinājumiem, bet par pačīkstēšanu un vēlmu domāšanu...

Atbildēt

Haralds Kalns

03.04.2024. 08:13

Rakstā minētās foreļu upītes ir ir laba lieta, bet vi latvietis, ar vietējo varas dunduku atļauju, drīkst neēst naģes kā francūži un sulīgi nopirsties, bet ne tā kā Šolcs - noziedzīgi slepus paklusām! Katrai tautai ir tiesības dzīvot savā zemē un rīkoties savas mentālās dzīvesziņas izpratnē!!! Tāpēc - ellē to geJevropu! Turpat arī Siliņas līdz šim neieraudzīto, kāda uzkrauto kaklakungu Nord Pool uzbāzību! Klimaksa kabineta melnajam Kasparam arī neizdosies, kā Lībiņai-Egnerei, piešaut priekšā plaukstu gribot novērst vardarbību! Augstākā saprāta nolikto, Visuma cikliskās programmas nosprausto gaitu, izmainīt nav cilvēka varā! P.S Absolūti piekrītu "JZ" pieminētam risinājumam!

Atbildēt

lauķis

03.04.2024. 08:10

»

Beta

Īsti nevaru saprast, kas ir galvenā doma: kaitnieciska enerģētiskā politika, ekonomikas konkurētspēja, valstu suverenitātes nesamērīga ierobežošana...


Bravo!!! Ne tikai cilvēces debilizēšana bat arī baltās rases iznīcināšana.Vara ir globāla bet aitas to nespēj saprast,jo aitas.

Atbildēt

Beta

03.04.2024. 07:56

»

JZ

Īsti nevaru saprast, kas ir galvenā doma: kaitnieciska enerģētiskā politika, ekonomikas konkurētspēja, valstu suverenitātes nesamērīga ierobežošana? Rakstā ir no visa pa druskai, bet atbildes vai risinājuma nav ne uz ko no minētā. Tā kā savulaik mans darbs bijis saistīts ar enerģētiku un man ir ties...


Īsti nevaru saprast, kas ir galvenā doma: kaitnieciska enerģētiskā politika, ekonomikas konkurētspēja, valstu suverenitātes nesamērīga ierobežošana?
...............
Viss kopā. Plus cilvēces debilizēšanās.... kad galvenais ir kaķīši soc. tīklos...
Pa to laiku pie ruļļiem tikušie "rullē" ... un ne tikai Latvijā.

Atbildēt

vv

03.04.2024. 07:48

"Pēdējā zārka nagla ir trīsdesmit gadus degradētā izglītības sistēma."
Te jau ir atbilde, mums 30 gadus, citur tas ir vairāk.
Kiršteins gudrs vecis, kā nokļuva naciķos, tur tak jaunie audzēkņi izstaro briesmīgu trulumu, lai gan Zīle arī ir ar spēcīgu saprātu, bet šie 2 ir arī viss kas tur ir.

Atbildēt

JZ

03.04.2024. 07:43

Īsti nevaru saprast, kas ir galvenā doma: kaitnieciska enerģētiskā politika, ekonomikas konkurētspēja, valstu suverenitātes nesamērīga ierobežošana? Rakstā ir no visa pa druskai, bet atbildes vai risinājuma nav ne uz ko no minētā. Tā kā savulaik mans darbs bijis saistīts ar enerģētiku un man ir ties zin. maģ. grāds (LLM) ar specializāciju enerģētikas jautājunos, sniegšu dažus ieteikumus. Eiropas līgums nosaka, ka katra dalībvalsts pati atbild par enerģijas avotu izvēli. Ar to pretrunā ir speciālās direktīvas par klimatu un atjaunojamo enerģiju, kam savu piekrišanu diemžēl deviši arī pērkamie un nekompetentie LV 'pārstāvji'. Tātad teorētiski viens no risinājumiem varētu būt atomenerģija, bet personīgi uzskatu, ka nodot atomenerģiju debīlo un noziedzīgo LV vadoņu pārziņā būtu noziegums jau pats par sevi. Kāda būtu alternatīva? Izbeigt subsidēt vēja un biogāzes afēristus. Ja vēja enerģijas cena attīstītajās valstīs bieži ir negatīva, tad šķēlisma un skandināvu apetītei Latvijā arī jāpieliek punkts, un ja nepieciešams pretoties agresīviem lobijiem, jāizmanto krimināltiesību dotās iespējas. Vispār Kiršteins, ar ko man bija gods strādat kopa 1997.gadā, agrāk pareizi teicis, ka elektrība HES jaudas apjomā nav jālaiž caur biržu. Vel ir jābeidz celtniecības afēras ar naudas atmazgāšanu it ka 'siltinot' mājas, kam beidzas paredzētais ekspluatācija sderīguma termiņš. Īsā komentara visu pat nav iespejams izklāstīt, var tikai pievienoties secinājumam, ka LV maksimālā apjomā pārņem no Eiropas visu stulbāko, pat neobligāto, lai kaitētu latviešiem.

Atbildēt

paardomas

03.04.2024. 07:35

»

Beta

Noklausies Ilarionovu. Kaut kādā brīdī viņš izsaka savu viedokli par to, ko saki, kāpēc Amerika nedod Ukrainai pietiekami ieroču un nedara neko citu, lai piežmiegtu putlerstānu...


Notiekošais Ukrainā liecina ka lūžņu rezerves izbeigušas un nav ar ko karot.Tagad notiek strīds starp jūdu klaniem kam jāpadodas,Ukrainai vai Krievijai.

Atbildēt

Beta

03.04.2024. 07:30

»

Kustini ne tikai smadzenes!

Ja ne, tās kustinās ilarionovi ar savu smalko propagandu...


Noklausies Ilarionovu. Kaut kādā brīdī viņš izsaka savu viedokli par to, ko saki, kāpēc Amerika nedod Ukrainai pietiekami ieroču un nedara neko citu, lai piežmiegtu putlerstānu...

Kad viņš šos apsvērumu ierakstīja savos soctīklos, Illarionovu atlaida "liberālais" Katona institūts...

Ilarionovs nav propagandists, viņš ir pats par sevi, par taisnību...
Reti, bet gadās arī tādi cilvēki...

Atbildēt

wow

03.04.2024. 07:21

ES institūcijas varēs zaļināt Kremļa okupētās Eiropas teritorijas!

Atbildēt

Kustini ne tikai smadzenes!

03.04.2024. 07:18

»

Beta

Varētu pacepties par Kiršteina izvirzīto tēmu, bet neredzu jēgu...


Ja ne, tās kustinās ilarionovi ar savu smalko propagandu.

Nauda valda pasauli.

ASV FRS žīdu pasaulei uzspiestā nauda usd, kurā notiek starptautiskie norēķini un citu valūtu kotācija.

Krieviju uzreiz var sagraut vienā stundā! Kāpēc to nedara?

Kā sagraut? Nocenojot visu Krieviju, liedzot NĪ un citas vērtības vērtēt usd izteiksmē.

Žīdu nacistiem, cionistiem, to nevajag, viņiem vajag krievijas zemju bagātības bez liekajiem cilvēkveidīgajiem izstrādājumiem krievijā un pasaules norēķinu jauno sistēmu, kadēļ ir kari un sankcijas, veidot uz kādu rēķina. Šoreiz krievijas un ukrainas. Plāno iesaistīt citas valstis.

Atbildēt

Beta

03.04.2024. 06:48

Varētu pacepties par Kiršteina izvirzīto tēmu, bet neredzu jēgu.

Latvija neeksistē vakuumā, mēs esam cieši saistīti ar notiekošo Eiropā, bet Eiropā iet KARŠ! Karš, kāds nav noticis gandrīz 80 gadus!

Šis karš maina spēles noteikumus, ko globālisti izmanto savā labā.

Ir četras varas, četri institūti, pateicoties kuriem, cilvēce nenoslauka pati sevi no zemes virsas, neapkauj vai neizlaupa.
Tā ir
1/ likumdevēja vara,
2/ izpildvara,
3/ tiesu vara, un kā tagad redzam,
4/ mediju vara (smadzeņdrāži :) )

Likumdevēja un izpildvara jau pa lielam ir viņu nagos. Mediji arī, gandrīz pilnīgi. Palikusi tiesu vara, ko ASV savā mītnes valstī pilnā sparā bradā kājām... Mēs, kā mazie pakaļdarītāji, sekojam un sekosim...

Jāsaprot, ka vissvarīgākais patreiz notiek un notiks ASV. Ja demokrātiem atkal izdosies NOVILTOT vēlēšanas, būs pasaules karš. Krievija, Irāna, Ziemeļkoreja un bariņš citu, noslaucīs mūs stulbos rietumniekus, izmantojot mūsu pašu muļķību.

Tāpēc nav variantu, kā vien lūgt Dievu, lai tas atgriež prātu cilvēkiem, lai Tramps var mūs atbīdīt no bezdibeņa malas. Neviens cits to nespēs.

Iepostēju vēlreiz garu, bet ārkārtīgi interesantu Ilarionova "lekciju".
Ļoti der paklausīties un pakustināt smadzenes.

https://youtu.be/AxnJSntYeVc

Atbildēt

bvc

03.04.2024. 05:56

2004 es balsoju pret iestasanos es, un jau seit portalaa n tos gadus saku dirsaa , bet vadosie komentarus nelasa , tagad saku buus vispar trubaa , nedod dievs paliks tik elektroniska nauda , tapec kars veel var ko izglabt

Atbildēt

Kolaboracionistu izveidotā jaunvalsts

02.04.2024. 23:41

»

kaut kas labs

Kiršteins malacis! Zinošs, un Latvijas patriots! Lūk tādam vajadzētu būt Latvijas prezidentam


Zinošiem un ar lielu pieredzi būtu jābūt visiem deputātiem, tad arī būs jēdzīgs prezidents. Jaunie deputāteļi pat nezin kas organizēja Atmodu un kādu lomu nospēlēja interfronte, lai uz tās fona komunisti saglabātu varu.

Atbildēt

Vieplis.

02.04.2024. 22:14

Skatījos youtube to Kiršteina runu, brīžiem demogoģiju muldēja, raksta autors atkārto, Latvijā jaudas nepietiek, raksta autors piesauc lēto gāzi, šodien tā ir lēta, viena auksta ziema un situācija var strauji mainīties.

Atbildēt

Vieplis.

02.04.2024. 22:09

Neviens idiots vasaras laikā nekurina TEC, tikkai arkārtas gadījumā, vasarā arī HES jauda ir ļoti maza, trūkst ūdens, bet elektrības patēriņš karstā laikā var būt ļoti liels, augs cilvēku labklājība, augs arī gaisa kondicienieru skaits.Ta kā citas izejas nav, kā tikkai paneļi un vējš, dienā ņemam no saules paneļiem un HES pataupam ūdeni uz nakti.Visdargākā elektrība pēdējos gados bija augustā, biržā mēneša vidēja cena bija ap 50 centiem, tā vairs nebūs, jo ir saules paneļi ļoti daudz uzstadītu.

Atbildēt

Rudens

02.04.2024. 21:45

Sātanisms!

Atbildēt

nu jā

02.04.2024. 21:22

Lai sāk aktīvu vēlēšanu kampaņu! Vulvu zaļajam kursam ! Klimaksa ministriju likvidēt!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: