Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

suņ hui v čaj

28.05.2020. 17:02

Tikai vāji iglītoti un Latvijai naidīgi cilvēki var neatzīt, ka Latvijas izaugsmes pamatnosacījums ir sadarbība ar Krieviju!

Atbildēt

Joske

28.05.2020. 07:05

Nav nekādas pandēmijas.Pirmkārt.Otrkārt- nekādu iespēju ar šo fašistu un totalitāristu Koalīciju.Jāpagaida, kamer Tramps vinnē otrreiz un viņi tiks novākti.Mēs esam Ķīnas ietekmes sfērā un jauna valsts būs jābūvē uz Vienotības kauliem burtiskā nozīmē.Valsts nākotne nav savietojama ar neoliberāļiem.

Atbildēt

uzlieciet uzpurni

27.05.2020. 21:23

Viņķelei!

Atbildēt

Zeze

27.05.2020. 13:29

Sapnis pat Ķīnu var izrādīties pārāk nereāl,s vismaz tuvākajā laikā. Ne mums Ķīnas speciālistu, kas saprastu, kā ar šo valsti jāsadarbojas, ne arī uz paplātes liekami vilinājumi, ko Ķīnai piedāvāt. Būsim reālisti. Nolaidīsimies vienreiz uz zemes. Es daudzu gadu garumā jau nezin cik reizes atkārtoju, ka mūs var glābt vienīgi un tikai sadarbība ar Krieviju, kas gala rezultātā arī realizēsies. Kad mēs paziņu lokā diskutējam par šiem jautājumiem, viņi mēģina ieturēt oficiāli pareizo pozīciju, bet, kad piedāvāju saderēt un piefiksēt derības, viņi vienmēr noraustās.

Atbildēt

Specifika

26.05.2020. 19:59

Nu, ķīnā ir tāda specifiska specifika, bet es jums netiekšu, kāda tā ir, jo man ir saīsinājums pie vārda, kas norāda, kas es esmu gudrs - tā laikam domā autors ar savu eseju par neko.

Atbildēt

gunča

26.05.2020. 19:39

Nav ko satraukties un celt sapņu pilis - būs kā vienmēr: izzags , izzags, vainīgo nebūs.

Atbildēt

Jā, bet

26.05.2020. 18:50

Bija jau tas sapnis par Ķīnas jauno zīda ceļu, kur preces intensīvi kustēsies abos virzienos. Izčākstēja. Tas ceļš aiziet Latvijia garām. Vai tiešām jāsāk sapņot tas pats no jauna? Bez tam vēl jau tai lielajai sadarbībai un tirdzniecībai ar Ķīnu ceļā stāv Eiropas savienības noteiktie ierobežojumi. Nez vai nu vajadzētu domāt "kam sēsties kamanās", bet gan domāt kā salabot un braukt ar "savam kamanām". Bet laikam jau praktiski visa ražošana ir izpārdota ārzemniekiem un mums vairs savu kamanu vienkārši nav. Tā notiek, ja par galveno valsts izaugsmes faktoru visus šos gadus mūsu lielie ekonomikas speciālisti ir uzskataījuši "ārvalstu investīciju piesaisti", kas tulkojumā nozīmē tuvredzīgu, bezjēdzīgu vietējo ražošanas jaudu un resursu izpārdošanu ārzemniekiem.

Atbildēt

Pilnīgi murgi par Ķīnas, ASV un Krievijas tirgiem

26.05.2020. 18:12

Visi uz uzņēmumu attiecināmie nodokļi ir formāli, jo uzņēmumu var reģistrēt ārzonā. Vienīgais, kas nes peļņu, ir izvairīšanās no nodokļiem, nodokļu optimizācija. Pasaule pārpludināta ar preču un pakalpojumu produkciju. Runas par krīzes beigām rīt un tulīt ir murgi. Krīze turpinās no 2008. gada un turpināsies turpmāk.

Atbildēt

pagaidiet,kamer atvers robezas

26.05.2020. 17:41

vel nebijis cilveku skaits pametis mulku zemi ka veiksmes stasta upuri,tad jums bus ,,biznesa iespejas,,.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: