Menu
Pilnā versija
Foto

Vai Latvijai ir cerības atgūt Abreni?

Pēteris Apinis · 29.04.2022. · Komentāri (110)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ivars

30.04.2022. 16:56

»

"solidarizējas" ar Latviju

Indonēzija no ceturtdienas aizliegusi palmu eļļas eksportu, baidoties, ka šī produkta trūkums un augošās cenas var izraisīt spriedzi sabiedrībā...


Jūs idiotiskie demagogi, kad beigsiet gvelzt tās muļķības. Kāds sakars krieviem un ukraiņiem ar to ka Indonēzija vairs neeksportēs palmu eļļu?
Cik var dirst. Sāciet vienreiz draudzēties ar smadzenēm.

Atbildēt

to ?

30.04.2022. 16:48

»

?

Idiot!Krievam nav tādas "zvizdas"! Zvizda ir zvaigzne ukraiņu valodā! Tā ka tu te jauc Ukrainu ar Krieviju. Un paskaidro: kāda atšķirība ukrainim no krieva


Kāpēc tu savā debilā krieva manierē centies izlikties vēl gudrāks par manu suni? Ieguglēsi, atradīsi. Man patīk "zvizda", tāpēc, ka labi skan un pilnīgāk raksturo izdevumu.

Atbildēt

?

30.04.2022. 16:36

»

to ?

Youtube ir Marks Solonins, bet krievu sadistu, marodieru un pederastu «Красная звизда» vienkārši internetā


Idiot!Krievam nav tādas "zvizdas"! Zvizda ir zvaigzne ukraiņu valodā! Tā ka tu te jauc Ukrainu ar Krieviju. Un paskaidro: kāda atšķirība ukrainim no krieva?

Atbildēt

to ?

30.04.2022. 16:30

»

?

Kādas "zvizdas" tu pediņ Youtubē redzi, tur viss, kas nāk no KF ir izdzēsts! Kokaīnu arī šņauc? Ar spermas ostīšanu tev par īsu


Youtube ir Marks Solonins, bet krievu sadistu, marodieru un pederastu «Красная звизда» vienkārši internetā.

Atbildēt

ekonomika

30.04.2022. 16:26

»

"solidarizējas" ar Latviju

Indonēzija no ceturtdienas aizliegusi palmu eļļas eksportu, baidoties, ka šī produkta trūkums un augošās cenas var izraisīt spriedzi sabiedrībā...


Tas, ka Indonēzija vispirms atteicās mainīt eļļu pret krievu Migiem, bet pēc tam vispār pārdod, nozīmē vien to, ka krieviem tehniskos palmu taukus, ziepju izejvielu, barībā aizstās ar solidolu.

Atbildēt

?

30.04.2022. 16:26

»

youtube

Ar kādiem verķiem jūs, pederastu nācijas pārstāvjus dupsē, kad nevariet mierīgi tusēt savos pederastu saitos, piemēram «Красная звизда», bet jālien pie mums, cilvēkiem...


Kādas "zvizdas" tu pediņ Youtubē redzi, tur viss, kas nāk no KF ir izdzēsts! Kokaīnu arī šņauc? Ar spermas ostīšanu tev par īsu?

Atbildēt

youtube

30.04.2022. 16:18

»

?

Nu Tev i vēstures zināšanas! Tu ir absolūts idiots vēsturē! Bet raksti! Ko ta ar tādu verķi Tevi dupsē, ka nevari paciest un jāraksta? Vai tā Tev vieglāk


Ar kādiem verķiem jūs, pederastu nācijas pārstāvjus dupsē, kad nevariet mierīgi tusēt savos pederastu saitos, piemēram «Красная звизда», bet jālien pie mums, cilvēkiem?
1941 Совершенно Секретно: разгром армий Сталина - что случилось на самом деле - М. Солонин

Atbildēt

Asais

30.04.2022. 16:12

Ne krieviem tehnikas, ne zināšanu, kā zemi apstrādāt, viss stāv nolaists līdz kliņķim, kāpēc viņiem tā Abrene, tikai, kā slogs, bet čaklajiem Latvijas zemniekiem ir visas iespējas to zemi apsaimniekot. Un ne tikai to, viss tā saucamais pleskavas apgabals pēc atbrīvošanas ir jāpievieno Latvijai.Jo krieviem jau nav ne mazākās sajēgas par saimniekošanu, tāpēc nav taisnīgi, ka tādi nemākuļi tur liekas teritorijas, ko nemāk apgūt.

Atbildēt

"solidarizējas" ar Latviju

30.04.2022. 16:04

»

Jukums

Loģiski ka ekonomiskās sekas būs jūtamas praktiski visā pasaulē. Vēl au nav zināms, kas notiks ar pārtiku - Ukraina ir liels graudu un eļļas eksportētājs. Bet, te nu ir tas gadījums, kad pasaule solidarizēsies šo problēmu risināšanai. Ko varēs paņemt no karā zaudējušās Krievijas, to paņems. Kas notiks...


Indonēzija no ceturtdienas aizliegusi palmu eļļas eksportu, baidoties, ka šī produkta trūkums un augošās cenas var izraisīt spriedzi sabiedrībā.

Indonēzijā, kas ir pasaulē lielākā palmu eļļas ražotāja, cilvēkiem vairākās pilsētās nākas stundām gaidīt rindā pie izplatīšanas centriem, lai iegādātos palmu eļļu par subsidētām cenām.

Bažījoties par sociālās spriedzes, Indonēzijas varasiestādes cenšas nodrošināt palmu eļļas piegādes, un trešdien negaidīti nolēma, ka embargo attieksies uz visām eļļām, ne tikai pārtikā izmantojamajām.

Indonēzijas prezidents Džoko Vidodo paziņojis, ka valsts 270 miljonu iedzīvotāju apgādāšana ar palmu eļļu ir valdības lielākā prioritāte.

"Kā pasaulē lielākajam palmu eļļas ražotājam ir ironiski, ka mums ir grūtības iegūt cepamo eļļu," atzina prezidents.

Indonēzija saražotā palmu eļļa sastāda aptuveni 60% no visas pasaules kopprodukcijas, un vienu trešdaļu patērē tās vietējais tirgus. Pārējais tiek eksportēts uz Indiju, Ķīnu, Eiropas Savienību (ES), Pakistānu un citām valstīm.

Mēnešiem ilgušo palmu eļļas deficītu ir pastiprinājis sliktais regulējums un ražotāji, kas nelabprāt pārdod produktu pašmāju tirgos, jo augstās starptautiskās cenas ir padarījušas eksportu ienesīgāku.

Džakarta plāno atsākt eksportu, kad cepamās eļļas cena vietējos tirgos būs nokritusies līdz 14 000 rūpiju (92 centiem) par litru. Pēdējo nedēļu laikā eļļas cena pieaugusi par 70%, sasniedzot 26 000 rūpiju (1,70 eiro) litrā.

Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā, augu eļļas, līdzīgi kā daudzas citas pirmās nepieciešamības pārtikas preces, piedzīvojušas strauju cenu kāpumu, norādījusi ANO Pārtikas un lauksaimniecības organizācija.

Indonēzijas lēmums aizliegt palmu eļļas eksportu rada risku vēl vairāk destabilizēt globālo augu eļļu tirgu.
(https://www.db.lv/zinas/kara-triskarsa-ietekme-uz-metalapstradi-latvija-507136)

Atbildēt

?

30.04.2022. 16:03

»

nu nu

Viennozīmīgi, krievija tiks taisnīgi sadalīta ārējās pārvaldes zonās: ES, Ukrainas, Gruzijas, Turcijas, Ķīnas, Japānas un ASV starpā un derusificēta, bet tur dzīvojošām civilizētām tautām tiks piešķirtas pašnoteikšanās tiesības...


Nu Tev i vēstures zināšanas! Tu ir absolūts idiots vēsturē! Bet raksti! Ko ta ar tādu verķi Tevi dupsē, ka nevari paciest un jāraksta? Vai tā Tev vieglāk?

Atbildēt

nu nu

30.04.2022. 15:54

»

ASV protektorāts Latvija

1. Kārtējie slima suņa murgi. Rietumi grib Krieviju sakaut un sadalīt jauno 17.gadsimta, bet nevienam nekad tas nav izdevies, un nekas neliecina, ka izdosies tuvākā nākotnē. Pašreiz sit un dala Ukrainu un jautājums ir nevis, kas būs ar Krievijas teritorijām, kam kādas tiks, bet kas būs ar Ukrainas teritorijām...


Viennozīmīgi, krievija tiks taisnīgi sadalīta ārējās pārvaldes zonās: ES, Ukrainas, Gruzijas, Turcijas, Ķīnas, Japānas un ASV starpā un derusificēta, bet tur dzīvojošām civilizētām tautām tiks piešķirtas pašnoteikšanās tiesības.
Hitlera ģēnijs vienā jaukā 1941. gada 22. jūnijā sagrāba vai iznīcināja pusi no pasaules lielākā bruņojuma, ko Staļins bija savilcis pie Rietumu robežas un 3 miljoni no gļēvās krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas pāris nedēļās padevās vācu gūstā. Ja Vācijai nebūtu bijis vajadzības visus jūras spēkus un 70% aviācijas izmantot pret ASV un Lielbritāniju, 1941. būtu krieviem bijis pēdējais.
Par WWII un karu Ukrainā vislabāk zinās pastāstīt Marks Solonins
solonin youtube
Tas, ka tagad visi grib sagraut un sadalīt krieviju, tas gan tiesa.

Atbildēt

Asais

30.04.2022. 15:48

Zeme jau Abrenes pusē laba un auglīga, turklāt vēl 80 gadus atpūtusies, būs mūsu zemniekiem gards kumoss, jo Latvijā tiešām ir liels zemes deficīts. Tikai jāpārdod gan būtu par naudu, jo ja par sertifikātiem, kas itkā taisnīgāk, jo kompensāciju sertifikātos, šīs zemes īpašnieku mantinieki no Latvijas valsts ir saņēmuši, daži arī reālu kompensāciju ar līdzvērtīgu zemi, taču kas sertifikātus par lēto izpirka, mēs zinām un daudz to netika atprečoti.

Atbildēt

krievu kroplim

30.04.2022. 15:20

»

Šaubīgais

Ka tik pēc kara Ukrainā mums nav jāatdod krievam Rīga ar Jūrmalu


Pēc šī kara jūs, nolādētos civilizācijas atkritumus, deklasēs, tev pat velosipēds nedrīkstēs būt īpašumā un tavas dzīvības cena, nepārsniegs kazas cenu. Ja tevi kāds bez pamata, tikai prieka pēc, nositīs, par to varēs piepriest naudas sodu.

Atbildēt

vārdu spēle

30.04.2022. 15:16

»

Latvija - neizdevusies valsts

1. Nedaliet lāča ādu, kurš vēl skraida pa mežu...


Diez vai Abrene ko prasīs,ja jau 80 gadus nav prasījusi.Krievija tajā nevienu rubli nav ieguldījusi.Pitalovciem tāpat ir labi.Ne Krievija iegulda,ne Latvija ieguldīs.

Atbildēt

Jukums

30.04.2022. 14:56

»

Balagan

Jukumam par Latvijas Zemes un Tautas perspektīvām vaidzētu filizofēt un uztraukties. Diemžēl Jukums ir debīls


Jā, protams, visizcilāko "gudrību" un "inteliģenci" jau ir parādījuši tie krievu okupanti kuri raka ierakumus pie Černobiļas:D

Atbildēt

Jukums

30.04.2022. 14:52

»

ha-ha

Betona čupu Uzvaras parkā vajadzētu pārsaukt par kolaboracionisma slavas stabu un tad tur, kādā pieņemamā datumā,ziedus nolikt un šņabi publiski iedzert varētu visa aizliegtās komunistu partijas biedru armija ar 5.kolonu un goda viesiem VVF vadībā.Skats būtu grandiozs.Nojaukt Latvijas tautas gļēvuma...


Par to, ka okupantu pieminekli nojauks, lielu šaubu jau vairs nav. Jautājums ir par to, ko tālāk darīs ar šo morāli degradēto teritoriju, kas tajā vietā atradīsies. Tā negatīvā šīs vietas vēsture jau tik un tā vilksies līdzi.

Atbildēt

Jukums

30.04.2022. 14:44

Loģiski ka ekonomiskās sekas būs jūtamas praktiski visā pasaulē. Vēl au nav zināms, kas notiks ar pārtiku - Ukraina ir liels graudu un eļļas eksportētājs. Bet, te nu ir tas gadījums, kad pasaule solidarizēsies šo problēmu risināšanai. Ko varēs paņemt no karā zaudējušās Krievijas, to paņems. Kas notiks ar Krieviju un tās cilvēkiem, tas gan ir milzīgs jautājums. Tas būs vēl viens ļoti nopietns arguments, lai dažādi Krievijas reģioni mēģinātu atdalīties, lai izvairītos no atbildības un sekām. Kuriem reģioniem būs šādas iespējas. Tāpēc arī rakstu, ka Karēlija pati sagribēs atpakaļ pie Somijas, Abrene atpakaļ pie Latvijas, Sibīrijā tautas dibinās savas valstis. Protams, milzīgs jautājums ir, ko darīt ar Abrenē u.c. dzīvojošajiem nozombētajiem krieviem.
Bet tas būs pēc kara kuru Ukraina uzvar.
Vēl jau liels jautājums ir par to, vai Krievija pielietos atomieročus. Uzskatu, ka putins tādu pavēli dos, izskatās, ka šībrīža Krievijas vadība klusībā tādu lēmumu jau ir pieņēmusi.
Vēl ir jautājums par tiem krieviem, kuri ieceļojuši ES un citās rietumu zemēs, au ieguvuši tur pilsonību un tur mēģina atbalstīt putinu. Acīmredzot, šis jautājums ir jārisina ES līmenī - lai varētu šo pilsonību atņemt un putina atbalstītājus nosūtīt atpakaļ uz matušku. Baltijas valstis kopīgi varētu šo jautājumu ierosināt ES parlamentā.

Atbildēt

Vijolīšu Vaira

30.04.2022. 14:39

nu ko lai te jums, idioti, saka...
Abrani es atdevu Krievijai. Par to Vladimira dēls apsolīja man ANO Ğenerālsekretāra krēslu, bet piedirsa...
Bušs ar apsolīja. Par to Latvijas rīkļurāvēji biš Irākā paslepkavoja. 500 tūkstoši Irākas bērnu nogalināju... Akal piedirsa.
Tagad smirdu. Un smirdēšu.

Atbildēt

jaajaa

30.04.2022. 13:45

...raksta visādas glupības te...kam to Abreni tagad vairs vajag ?...kas atdots, tas atdots, aizmirstiet...Tobago atpakaļ atgūt autors negrib?...:)

Atbildēt

Pārmaiņas būs vēl eprognozējākas

30.04.2022. 13:05

»

Jukums

Krievijas nākotne, pēc prognozējamā zaudējuma karā un nodarītā posta atlīdzināšanu Ukrainai, izskatās tik drūma, ka ir ticami, ka Abrene pati sagribēs atpakaļ pie Latvijas. Drīzāk jau jautājums ir par to, vai Latvijai ir tik daudz līdzekļu, lai normalizētu tur sociālo situāciju, kaut cik attīstītu infrastruktūru...


Maijā bija plānots usd kedītu defolts. Tagad pārcelts uz gada beigām, jo tādu pretestību o Ukrainas nevens negaidīja.

Zeļenskus ir notikumu ķīlnieks kara nobeigumam …

Atbildēt

Jukums

30.04.2022. 12:01

Krievijas nākotne, pēc prognozējamā zaudējuma karā un nodarītā posta atlīdzināšanu Ukrainai, izskatās tik drūma, ka ir ticami, ka Abrene pati sagribēs atpakaļ pie Latvijas. Drīzāk jau jautājums ir par to, vai Latvijai ir tik daudz līdzekļu, lai normalizētu tur sociālo situāciju, kaut cik attīstītu infrastruktūru.
Domāju, ka atdalīties no Krievijas vēlēsies daudzi reģioni, kuriem vien būs kādas iespējas un kādi vēsturiski vai etniski argumenti to darīt. Krievija tiešām paliks ne vairāk, kā trešā daļa no pašreizējās teritorijas. Karēlija lūgsies atpakaļ pie Somijas, Sibīrijā būs jaunas valstis, Kēningsberga var nonākt pie Vācijas, Polijas vai Lietuvas.
Mēs esam tiešām milzīgu pārmaiņu priekšvakarā.

Atbildēt

Vaņkai

30.04.2022. 11:26

»

Balagan

izdzimteņiem, latviešu dauņiem nau ne mazākās iespējas izdzīvot. pēc e0 gadiem no šīm samazgām pāri būs palicis piedirsts Dainu skapis


2018. gadā tavā mīļajā Pitalovā saplīsa pēdējais no četriem Abrenes ūdensvada sūkņiem, tika piešķirti pārdesmit miljoni budžeta, līdzko sākās ziema atklājas ka visa sūkņu stacija ir nodota metāllūžņos un no budžeta ne miņas.
Kopš tā laika ir ieviesta maksa par ūdens smelšanu no akas un dārza laistīšana aizliegta.
Tevi tur jau gaida, ddropšības pēc gan paķer spaini līdz kurā būs jādirš un uz ielas jāizlej.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

30.04.2022. 11:20

Par Abreni sākt runāt, kad LV iedzīvotāji būs patriekuši šo prettautisko varu, un radījuši cerības uz šī teritoriālā veidojuma ilgtspēju.

Atbildēt

O)O

30.04.2022. 10:36

Izlasot pirmo teikumu man gribas uzdot jautājumu raksta autoram - vai tu pats saproti cik tu esi bezgalīgi stulbs? Laikam jau nē...

Atbildēt

gf

30.04.2022. 10:32

Priekš kam Latvija Abreni? Latvija Rīgā jau vairāk kā divus gadus nespēj nelielu Brasas tiltu saremontēt. Kurš tad būs tas saimnieks, kas Abrenē spēs kaut vai ceļus uzturēs? :)

Atbildēt

Тютчев

30.04.2022. 10:26

знал я парня клинтон бил
он гормоника лубил,
он играл гормоника
дла лэвински моника.
а красивий моника
какал на гормоника
и сказала билу он
дай, ка дуну в саксафон

Atbildēt

Balagan

30.04.2022. 10:20

izdzimteņiem, latviešu dauņiem nau ne mazākās iespējas izdzīvot. pēc e0 gadiem no šīm samazgām pāri būs palicis piedirsts Dainu skapis...
И всё...
Kāda Abrene, ēzeli?!...
Этот город называется Питалово!
xexexexe...
VwxyZ

Atbildēt

manipulācija

30.04.2022. 10:07

»

ha-ha

Betona čupu Uzvaras parkā vajadzētu pārsaukt par kolaboracionisma slavas stabu un tad tur, kādā pieņemamā datumā,ziedus nolikt un šņabi publiski iedzert varētu visa aizliegtās komunistu partijas biedru armija ar 5.kolonu un goda viesiem VVF vadībā.Skats būtu grandiozs.Nojaukt Latvijas tautas gļēvuma...


Ja nebūtu šī pieminekļa, varas vīriem tas būtu jāizdomā, jo tas ir veids, kā Latvijas iedzīvotāju uzmanību novērst no valsts politiskajām un ekonomiskajām lietām. Jo valsts slīd no kalna uz akaci. Pieminekļi nepieņem lēmumus, tos pieņem esošā vara. Daudzus no tiem, kuri pie šī pieminekļa pulcējās, noslaucīja covid 19 un tā izraisītās slimības, un medicīnas nepieejamība. Un tie ir desmitiem tūkstošu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

30.04.2022. 10:06

1. Nedaliet lāča ādu, kurš vēl skraida pa mežu.
2. Latvija Abrenes atgūšanai nav gatava. Pašu Latgales lauki kā izmiruši rēgi, kur nu vēl kaut kādas teritorijas ņemt klāt. Esošajai infrastruktūrai jau naudas nepietiek (paskatieties, pat uz Brīvības ielas iepretī Ministru Kabineta ēkai ir bedres, kur nu vēl paņemt teritoriju, kura arī prasīs ieguldījumus).

Atbildēt

Apinīt, Apīnīt, nespēlējies ar apinīt' !

30.04.2022. 09:31

Kēnigsbega tika atdota Lietuvai un Polijai kopvaldījumā, kuras abas tika izvarotas vēl gandrīž 50 gadus pēc tam, lai šrēdera vadībā pēc tieši 50 gadiem nevis atdotu vācijai, bet gan uzpirktu šo mēslu ar visu komandu siltās vietiņās krievijas gāzes uzņēmumos. Tāpat tālaika diplomāti un pat Vera Karlovna dabūja savu kāpostzupas šķivīti no siles.

Atbildēt

★ ★ ★

30.04.2022. 09:12

Peteris Apinis ir Profesionālais provokātors (Pulkvedis).

Atbildēt

Problema

30.04.2022. 08:52

Latvija problema nav krievi, bet tas ka valsti vada cilveks kuram nav nekadas etniskas piederibas ar Latviju, cits Vadonis ir asv pilsonis, cits atkal caur dibenu visu dara, cits visu laiku krievu tankus gaida, u.t.t. Pa lielam valdiba nav gandriz neviena kas ar vesu galvu domatu ka celt Latviju gan ekonomiski, gan militari un politiski.

Atbildēt

KKKKKK

30.04.2022. 08:51

»

Vai Polijai ir cerības atgūt Viļņu


Nu patiesībā Polijai Viļņa nekad tā īsti nav "piederējusi" ;) Ja neskaita juku laikus īsi pēc oktobra apvērsuma krievijā. Te gan godīgi jāatdzīst, ka Lietuvai arī nevar būt pretenziju uz Kijevu, kuru tā nodeva Polijas karalistei 1569. gadā, kura savukārt, to pārdeva krievijas impērijai 1667. gadā :)

Atbildēt

ha-ha

30.04.2022. 08:38

Betona čupu Uzvaras parkā vajadzētu pārsaukt par kolaboracionisma slavas stabu un tad tur, kādā pieņemamā datumā,ziedus nolikt un šņabi publiski iedzert varētu visa aizliegtās komunistu partijas biedru armija ar 5.kolonu un goda viesiem VVF vadībā.Skats būtu grandiozs.Nojaukt Latvijas tautas gļēvuma slavas monumentu vēl nav laiks!

Atbildēt

Tā jau sevi pozicionē kā lielvalsts

30.04.2022. 07:57

»

Vai Polijai ir cerības atgūt Viļņu


Tas ir tikai laika jautājums. Polijai ir lielas ambīcijas.

Atbildēt

Jura krusta ordeņa cienīgs darījums

30.04.2022. 07:55

»

Zizis

Ja Latvijas un Igaunijas valdības būtu kaut mazliet izlēmīgākas, tad ne tikai Abreni, bet arī Pleskavu un Novgorodu mūsu armijas šobrīd jau varēja būt atbrīvojušas no krievu nacistiskajiem okupantiem, ja tur mūsu armija ieietu, krievi pašreizējā situācijā neko labāku, par žēlu smilkstēšanu pretī likt...


Nebrīnīšos par šādu soli, no sākuma Latvijas valdības amatpersonas brīvprātīgi atdeva Abrenes apriņķi Krievijai, kura pat mūsējiem nedraudēja. Un tad paši jau ar spēku un upuriem, neskaitot miljardus armijas bruņojumā, mēģināsim atgūt to, ko paši atdevām bez ieguldījumiem. Protams pasaule mūs atbalstīs.

Atbildēt

30.04.2022. 07:45

Vai Polijai ir cerības atgūt Viļņu?

Atbildēt

Zizis

30.04.2022. 07:28

Ja Latvijas un Igaunijas valdības būtu kaut mazliet izlēmīgākas, tad ne tikai Abreni, bet arī Pleskavu un Novgorodu mūsu armijas šobrīd jau varēja būt atbrīvojušas no krievu nacistiskajiem okupantiem, ja tur mūsu armija ieietu, krievi pašreizējā situācijā neko labāku, par žēlu smilkstēšanu pretī likt nav spējīgi.

Atbildēt

Aizvien debilāk tev sanāk

30.04.2022. 07:11

»

lauķis

Planēta ir cilvēku kopējas mājas


lauķi!

Atbildēt

Stacija tiešām izcils latviešu kultūras piemineklis

30.04.2022. 07:09

Paldies Apinim par rakstu.

Bet cerības, ka Latvijas zemē atgūsies latviešu tauta, ir mazticamas, jo žīdu naudas kultūra dara savu.

Putins uzvarēs kopā ar globālistiem, iznīcinās Krievijas armiju un tautu. Bijušās SSSR teritoriju sadale vairs nav būtiska nevienam, izņemot šīdus, kuri ar kara iznīkumu joprojām cer uz savu valsti Krimā un sešos dienvidu Ukrainas apgabalos.

Tā tas var beigties, jo žīdu izlaistā nauda usd joprojām ir noteucoša starptautiskos, arī kara izdevumu, norēķinos.

Atbildēt

Balagan

30.04.2022. 06:12

https://youtu.be/f4gH3_cmRvo
VwxyZ

Atbildēt

lauķis

30.04.2022. 05:04

Planēta ir cilvēku kopējas mājas.
Cilvēka zeme ir tur kur stāv Cilvēka kāja.
Cilvēks ir apzinīga būtne ar godu,cieņu,sirdsapziņu,apziņu un dvēseli.Aicinu domāt Cilvēciskās kategorijās,no aitām atkal tapt par Cilvēkiem.

Atbildēt

Varda briviba

29.04.2022. 23:40

Tatad. Ja mes gribam sadalit gabalos Krieviju tas ir pareizi? Ja Krievijai tas nepatik un ta spirinas pretim tas ir slikti?

Atbildēt

Хм

29.04.2022. 22:58

Зададим вопрос иначе- сколько латышей з Риги поедут повышать национальный состав?)

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: