Menu
Pilnā versija
Foto

Vai Latvijai ir cerības atgūt Abreni?

Pēteris Apinis · 29.04.2022. · Komentāri (110)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ASV protektorāts Latvija

29.04.2022. 22:36

1. Kārtējie slima suņa murgi. Rietumi grib Krieviju sakaut un sadalīt jauno 17.gadsimta, bet nevienam nekad tas nav izdevies, un nekas neliecina, ka izdosies tuvākā nākotnē. Pašreiz sit un dala Ukrainu un jautājums ir nevis, kas būs ar Krievijas teritorijām, kam kādas tiks, bet kas būs ar Ukrainas teritorijām. Kam kādas tiks un vai Ukrainas valsts vispār kā tāda paliks.
2. Abrenes atdošana bija noziegums pret Latvijas valsti un Vairai ar Kalvīti un Šķēli kādreiz par to būs jāatbild. Ja ne šajā, tad kādā no nākamajām dzīvēm.

Atbildēt

Oki

29.04.2022. 22:34

»

Muļķības

Sarakstītas. Neko neviens neatdos un nesaņems


Skaidrs, ka Aļasku atpārdos . Par tālaika kadastrālo vērtību . Latvijā arī var dabūt kompensāciju par nacionalizētajiem (pilsoņiem atņemtajiem) īpašumiem , piemēram Rīgā par konfiscēto zemi valsts sola godīgi kompensēt santīmu ( veseli 1.7 eirocenti !) par vienu zemes m2 .

Atbildēt

Viss iespējams

29.04.2022. 22:11

»

Muļķības

Sarakstītas. Neko neviens neatdos un nesaņems


"Šī raksta uzdevums ir aicināt latviešus domāt par mums nozagto zemi, atcerēties nostāstus, rakstīt un runāt ..."kļūda, Pēter!.
Abrenes nodevības likumprojektu sagatavoja TB/LNNK valdība un saskaņoja ar Krievijas delegāciju, bet tad šis projekts palika gaisā. Nu, Vaira VīĶE Freibaerga vienojās ar Putinu, ka viņa panāks, ka Abnreni atdos Putinanm, ja viņš par to samaksās viņai ar SPRĀGUŠAĒZEĻA AUSIM". Putins piekrita un Freiberga meklēja "likumīgu"iemeslu dāvanu nodot Putinam un laikam sarunāja ar slaveno Satversmes tiesas priek';snieku Gunāruy Kūtri, ka viņš atzīs par spēkā neesošu 1920. gada Miera līgumu un par Abreni un tad varēs atjaunot, celt gaismā Tēvzemiešu projektu par Abrenes uzdāvināšanu. .Premjers Kalvītis bija sašutis, ka tā nedrīkst darīt, ka te jāierosina izmeklēšana, kādēļ ir tapis tāds likumprojekts, Vaira "slavenā" Putina draudzene uzsita pa smadzenēm Kalvītim, lai nomierinās, jo varot pazaudēt iespējas iegūt kā gandarījumu saņemt "sprāguša Putina ausis". Abreni atdeva, bet ausis tā arī nedabūja.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

29.04.2022. 22:04

Latvijaa vairaak kaa simts ciemu ir izmirushi,bet Apinis laidiis chehu vilcienus uz atguuto Abreni lai tur dziivojoshie krievi vareetu atbraukt uz Riigas tirgu.

Atbildēt

Muļķības

29.04.2022. 21:46

Sarakstītas. Neko neviens neatdos un nesaņems.
Aļasku varbūt atpārdos?

Atbildēt

vietēji vairs vispār šeit nav vērti

29.04.2022. 21:45

»

kļimoviča aita

Varbūt vispirms vajadzētu "atgūt" pārējo Latvijas teritoriju...


Valdība piektdien ārkārtas sēdē apstiprināja Ukrainas kara bēgļu atbalsta pasākumu plānu, kura īstenošanai paredzēts finansējums līdz 116,277 miljoniem eiro.
Vienlaikus valdības ārkārtas sēdē Ministru kabinets arī vienojās, ka dzīvokļa īrei noteiktos 400 eiro Ukrainas civiliedzīvotāji varēs tērēt arī komunālajiem maksājumiem, ne tikai īrei.
(https://www.db.lv/zinas/apstiprina-ukrainas-kara-beglu-atbalsta-planu-ar-finansejumu-lidz-116-miljoniem-eiro-507443)

Atbildēt

puspatiesība

29.04.2022. 21:30

Vai šī teksta autors ir bailīgs, vai ir kas slēpjams no Latvijas sabiedrības. Uzraksta sakarīgu rakstu par Abreni, bet nemin ne vienu vārdu par tām personām, kuras 2007. gadā šo teritoriju uzdāvināja Putinam, pie tam šīs personas šobrīd gozās siltā saulītē un ēd melnos ikrus sudraba karotēm. Droši vien tie ir autora vajadzīgie cilvēki.

Atbildēt

kļimoviča aita

29.04.2022. 21:30

Varbūt vispirms vajadzētu "atgūt" pārējo Latvijas teritoriju?

Drīz Rīgā būs vairāk melno, nekā latviešu.

Saprotiet mani pareizi, es neesmu rasists. Mana dziļākā pārliecība ir, ka katrā tautā, katrā rasē ir sastopami gan labi, gan slikti cilvēki.

Dzīvs piemērs tam ir apaiņu pēterišs - it kā latvietis, bet nu dolbajobs riktīgs! Kādreizējais politiskais līķis tagad mēģina sevi uzsildīt un gūt politiskas dividendes no Abrenes jautājuma apspriešanas!

Bet atgriežoties pie melno jautājuma - viss ļoti ir vienkārši. Nākotnē šeit dzīvosim vai nu mēs, mūsu bērni un mazbērni, vai viņi.

Piemēri ir acīmredzami. Pietiek palūkoties, kas notiek Zviedrijā, Francijā, Vācijā, galu galā - kas notika Kosovā, kad tur sākotnēji ieradās pavisam neliels skaits albāņu...

Un vispār nebūtu slikti vispirms daudzas būtiskas lietas Latvijā sakārtot, lai vismaz palikušie spētu izdzīvot, un tiem būtu kādas cerības uz labāku nākotni, ja jau nav cerību uz aizbraukušo latviešu atgriešanos.

Bet pēterītis te par Abreni smird... nu riktīgs mēsls!

Atbildēt

Pēteris muļķītis

29.04.2022. 21:18

tāda 5.panta nav
Ir tikai teikums sacerējumā
Petka ir 5.kolonna

Atbildēt

Šaubīgais

29.04.2022. 21:04

Ka tik pēc kara Ukrainā mums nav jāatdod krievam Rīga ar Jūrmalu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: