Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tā būs

25.04.2022. 16:06

»

Pirātu partija

Globālistu elite gribēja visus pakļaut ar vīrusa palīdzību, bet tas nagaidīti nomutēja, un slimo tikai sadurtie. Līdz gada beigām par to pasaule aizmirsīs...


Paliks tikai KF un ĶTR, kuras valdīs pār pasauli. ASV sadalīsies, daļa zemju aizies atpakaļ Meksikai.

Atbildēt

Valstsgribis

25.04.2022. 15:47

»

kas gan te vēl nav skaidrs,

Latvijas valdīkļi nezog tikai siltus sūdus un karstu dzelzi, tā vienā lugā teica kapteinis Kihno Jens ko tēloja Kārlis Sebris


Es nezogu, tauta mani ļoti mīl! Un es un mana Kūciņa ir pelnījusi daudz, daudz vairāk atlīdzības par mūsu kolosālo darbu tautas labā! Tass Kihno Jens ir melis-Krievijas aģents!

Atbildēt

Pirātu partija

25.04.2022. 15:09

»

O)O

Ziniet, muldēt bezjēdzīgi kā šī raksta autore var ilgi, pat ļoti ilgi, bet lūk ir fakti...


Globālistu elite gribēja visus pakļaut ar vīrusa palīdzību, bet tas nagaidīti nomutēja, un slimo tikai sadurtie. Līdz gada beigām par to pasaule aizmirsīs.
Jaunajā pasaules uzbūvē nebūs vietas totalitāriem un autokrātiskiem režīmiem. Pirmā kas izjuks, būs raška.
Tālāk būs ASV, Ķīna. ASV diezgan negaidīti aizies Baidens, un tad sāksies.
Totalitārā Ķīna būs nākošā.
Jau ļoti drīz Kazahstāna, tur otrā sērija.
Cilvēkus, (vatņikus) kas dzīvo pagātnē, visiem iespējamiem veidiem ņems prom, neatkarīgi no to dzīvesvietas.
P.S. Latvijā arī kleptokrātiskais režīms nomainīsies. Būs labāk.
Kā čekai iet ar jaunās mājas celšanu? Visās valstīs čeka vienāda!

Atbildēt

Rrr

25.04.2022. 14:25

Si valsts vilcienus 20 gadus nevareja sadomat..

Atbildēt

Zvaigzne

25.04.2022. 13:51

Klau, kāds zina - to koncertzāli mēs būvēsim, lai būtu kur muzicēt?

Atbildēt

Kill elite

25.04.2022. 12:35

»

O)O

Ziniet, muldēt bezjēdzīgi kā šī raksta autore var ilgi, pat ļoti ilgi, bet lūk ir fakti...


Nav enerģētiskās nabadzības.Ir garīgā. Kāds ES dzina atteikties no Krievijas gāzes? Resursu pietiek, naftas pietiek, ogļu pietiek, kovids ir pārvērties par gripu un debīliķa Knariņa "zaļā enerģija" beigusies, bet Tunberga lieto zāles un skolā vairs neiet. Francijas vēlešanas parādīja sadalījumu populistos , jeb tautas pārstāvjos un elitāristos, makronistos, kas uzvarēja. Uzvarēja , izmantojot naudu, ietekmi un administratīvos resursus. Vai uzvarēs ielās, kurās drīz degs mašīnas un plosīsies bada mocīti cilvēki? To mēs redzēsim. Katrā ziņā ir skaidrs, ka elites kontrolē globālisti, tāpēc tās , visticamāk, būtu lietderīgi iznīcināt gan mentāli, gan fiziski. Latvijā būtu nopietni jāapsver iespēja fiziski iznīcināt visu proamerikānisko eliti un ap 80% esošā parlamenta. Tas varētu uzlabot dzīves apstākļus tautai, kas šajā gadījumā nekavējoties izkāptu no nāvējošajām sankcijām

Atbildēt

O)O

25.04.2022. 11:58

Ziniet, muldēt bezjēdzīgi kā šī raksta autore var ilgi, pat ļoti ilgi, bet lūk ir fakti :
1)Globālistu elite ir nolēmusi iznīcināt vidējo klasi
2)Globālsitu elite ir nolēmusi stipri samazināt iedzīvotāju skaitu
3)Viens no svarīgākiem instrumentiem 1. un 2. punkta sasniegšanās būs cilvēku iedzīšana nabadzībā izmantojot ekonomiku kā ieroci, it īpaši ekonomikas svarīgākos aspektus - enerģiju un naudu.
Enerģija tiks mākslīgi un apzināti pataisīta par deficītu un attiecīgi cenas paceltas līdz debesīm un ECB apzināti rada un radīs inflāciju, kas padarīs parastos cilvēkus nabadzīgākus nevis pa gadiem, bet burtiski pa nedēļām, reālā inflācija ir mierīgi 20%+ gadā.
4)Cilvēki, vēsturiski skatoties ir tikai viens risinājums un tas ir vardarbīga revolūcija ar totālu šo "elišu" iznīcināšanu, kaut vai lokāli.
Daudzi domā, ka šie vārdi ir ļoti radikāli, pagaidiet, kad jums būs jāizlemj maksāt par apkuri, ūdeni, elektrību vai pirkt bērniem pārtiku, tad var būt jūs beidzot sapratīsiet, ka psihiski slimā elite neapstāsies kamēr cilvēki paši to neapturēs.
Bruņojieties (protams legāli) un gatavojieties...
Ja jūs paši savs un savu bērnu un mazbērnu intereses neaizstāvēsiet, ja jūs necīnīsieties par jūsu un jūsu pēcnācēju tiesībām dzīvot kā cilvēkiem nevis gulaga iemītniekiem/dzimtcilvēkiem, tad jūsu vietā to neviens cits nedarīs, ATCERIETIES TO LABI KĀRTĪGI!!

Atbildēt

Loč mele

25.04.2022. 11:15

»

Trollis

VAi Ločmele ir gatava atteikties no politizētās Kremļa ietekmes


Publiski atteikšos, bet pie pirmās izdevības atkal kalpošu ruZZkij mir un krievijai. Tāda ir visu okupantu būtība un nekad nebūs citāda.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

25.04.2022. 10:39

"Krievijas karš pret Ukrainu kļuva par sākumu plašai un daudzdimensionālai krīzei visā Eiropā"
Te nu jautājums, kas bija pirmais: vista vai ola? Vai krīze sākās tādēļ, ka sākās karš; jebšu otrādi?
Plāns Latvijas valdībai ir, un ļoti vienkāršs: jūs savilksiet jostas, mēs sev pacelsim algas un tad jau kopīgiem spēkiem to krīzi pārvarēsim.

Atbildēt

Sqq

25.04.2022. 10:38

Dīvaini, šķiet kalvītis gāzes jau cik gadus laiž par mūsu enerģētisko neatkarību.

Atbildēt

ha-ha

25.04.2022. 09:50

Ar asarām acīs klausos publisko personu aicinājumus palīdzēt ari cilvēkiem ar nabadzīgiem fiksētiem ienākumiem,ne tikai situetājiem.Apraudu šo cilvēku infalitati,kura neļauj viņiem saprast,kāds trieciens tiek dots cilvēkiem,kuri pēdējos 30 gadus ir dzīvojuši nabadzībā,zem okupācijas režïma dzīves līmeņa,bez jebkādas ceribas ieraudzīt skandinātas Eiropas minimālo dzīves līmeni.

Atbildēt

Trollis

25.04.2022. 09:32

VAi Ločmele ir gatava atteikties no politizētās Kremļa ietekmes?

Atbildēt

tur nu mūs noveda čanagaļi avenieši

25.04.2022. 09:09

škles svicki kaļviši berziņši...krievu gāze tranzīts šveice daugavas rakšana stabiņi sporta halles un lērums citu debilu ideju...........TIKAI NE GODĪGS DARBS. balinātās čangalietes māca ēst virzu, labu apetīti, tikai virza neaug neuzraktā zemē...

Atbildēt

Derdz

25.04.2022. 06:30

Laikam arī beidzot būsim brīvi ne tikai uz papīra bet kaili visā gara un patiesībā

Atbildēt

Patiesais

25.04.2022. 06:16

Un ločmelei ir plāņs cīņai ar energētisko nabadzību?
Nav, jo nav nedz domātāja nedz darītāja, un ģļēvule arī ir.

Atbildēt

sirmais niknais

24.04.2022. 23:14

Plāna nav un nebūs. Toties ir solidaritāte; tieši ar to rudenī kurinās mājokļus ...

Atbildēt

acīmredzams

24.04.2022. 22:18

Kremļa gaudotāja sākusi gatavoties vēlēšanām.

Atbildēt

.upeklis

24.04.2022. 22:12

Būtu tas plāns,būtu slikts,jo nav no Saskaņas Jāņa un viņu sponsori atšūti.Nu gudrāk vajag kvankšķēt vēlēsanām nākot,kundzīt.

Atbildēt

jautaajums

24.04.2022. 21:32

»

Sarkanais mēris

No jebkāda veida nabadzības, tajā skaitā enerģētiskās nabadzības, var atbrīvoties tikai vienā veidā


Tad kāpēc kariņš,levits,pabriks vēl bradā Latvijas zemi?

Atbildēt

Sarkanais mēris

24.04.2022. 20:46

No jebkāda veida nabadzības, tajā skaitā enerģētiskās nabadzības, var atbrīvoties tikai vienā veidā.
Deokupācija dekolonizācija derusifikācija.

Atbildēt

Ibars Ijabs- Mujabels (no Briseles)

24.04.2022. 20:15

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences!

“Es jums nepateikšu neko jaunu, kas līdz šim nebūtu jau dzirdēts! Teiksim tā, tās lietas ir visai šķidras! Te par ziepēm vien vairs nevar runāt, tā tīri izsakoties!”

Tā steidzīgi sasauktajā preses konferencē 2022. gada 12. maijā tieši no lidmašīnas trapa Rīgas lidostā izteicās eiroparlamentārietis Ibars Ijabs- Mujabels.

“Teikšu īsi pilnīgi svaigas ziņas no Briseles. Ko vajag un kas līdz šim nav darīts gana labi! Tātad ar steigu apbruņot ar ieročiem Ukrainas aizstāvjus! Atteikties no Krievijas gāzes un naftas! Atslēgt Krievijas bankas! Saukt pie atbildības kara noziedzniekus! Šīs ir vissvarīgākās lietas!”

Tālāk, kā no tribīnes, uzklājis sev Ukrainas karogu, viņš neapstājies turpina, klausītājus aiz šausmām bezmaz iedzenot stāvus zemē : “Šausminošās ainas, ko redzam no Krievijas kara noziegumiem Ukrainas pilsētās un, man ciemojoties Latvijā, atliek atkal un atkal jautāt: ko mēs varam darīt, lai stātos pretī agresoram?”

Viņš satraukts klātesošajiem atklāja: “Latvijas cilvēki tam pašaizliedzīgi ziedo naudu. Tā teikt - Ukrainas armijai. Es vēl pietaupu savus eventuālos feniņus laikam, kad citu ziedojumi beigsies. Es ceru, ka tas kaut kad reiz notiksies. Neesmu dzirdējis, ka eiroparlamentārieši sacenstos ar ziedojumu summām. Algas mums, ja rēķina pret biznesa haizivīm, nav tās lielākās, bet ir visai pieticīgas. Nu teiksim tā, tikai no kādiem divdesmit tūkstošiem eiro mēnesī, vai ne, katru mēnesi.

Latvijas valdība gan ziedo, tā ir piegādājusi Ukrainai visus iespējamos ieročus un ekipējumu no valsts budžeta līdzekļiem. Tai naudas ir! Vislielāko ieguldījumu tomēr dod Latvijas diplomāti, kas turpina strādāt ar saviem ES un NATO kolēģiem pie vēl stingrākas atbildes Krievijai uz tās agresiju Ukrainā. Bet saprotiet paši! Diplomātu ieroči ir tikai vārdi un akcenti tajos! Tos var pamanīt un var neklausīties!

Ikkatra viena diena, kurā Eiropa turpina pirkt Krievijas gāzi, nozīmē vienu miljardu eiro, kas kurina Krievijas kara mašīnu. Ja es tagad arī ziedotu vienu mēnešalgu, tas būtu piliens jūrā. Teiksim tā- ļoti nebūtisks ieguldījums.

Atteikšanās no Krievijas gāzes ir principa jautājums. Un, lai tam būtu jēgpilna efekts, tam ir jāpievienojas visai Rietumu pasaulei.

Lai šo apņēmību īstenotu, vēršu jūsu uzmanību, jau tagad, pavasarī, ir steidzami jāgatavojas nākamajai apkures sezonai, darbs pie tā jāuzsāk nekavējoties:

• jāizmaina likumi, jo no tiem siltums nerodas;

• ja nepieciešams, jānosaka īpašs, enerģētiskās krīzes režīms, izdalot “bezmaksas cirvjus” un tautu sūtot mežā;

• radikāli jāatvieglo ceļš vēja parku būvniecībai, ir zinātniski pierādīts, ka vējš, kas darbina elektrības mašīnas, atjaunojas pats un lielā ātrumā, turklāt vējš ir vairākkārt lietojams resurss. Tas ir tāds resurss, kas, pagriežot vienas mašīnas spārnus, uzreiz ķeras jau pie citas;

Piedalīties uzvaras gājienos pret Putina režīmu mēs varam katrs ar savu rīcību no savām mājām.

Pirmām kārtām, ziedojumiem Ukrainai atliks vairāk, ja samazināsim enerģijas patēriņu:

• mazliet zemāka temperatūra iekštelpās, mazliet siltāks apģērbs; mazāk virināt durvis un logus;

• vēl mazāk karstā ūdens un īsāks laiks dušā; atteikties no vannas, pirts un izklaidēm baseinos;

• atteikties no gāzes katliem, pāriet uz elektrību, sauli, siltumsūkņiem, šķeldu, granulām;

• mazāks auto dzinējs, mazāks degvielas patēriņš, vairāk kopābraukšanas un sabiedriskā transporta izmantošanas. Sekot Itālijas pilsētas Boloņas piemēram, kur jau ieviests “gudrās pilsētas jaudas” pilotprojekts sociālo reitingu sistēmā ar sociālās stimulācijas un soda punktiem;”

“Apturēt Krieviju tagad!”, tāds esot
Gija Verhofstata un antiziedotāja Ibara Ijaba-Mujabela, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums Eiropas institūciju līderiem – Eiropadomes Eiropas Komisijas priekšsēdētājai un ES Augstajam pārstāvim ārlietās.

“Tāpēc mēs mudinām jūs nekavējoties sasaukt Eiropadomes ārkārtas sanāksmi ar mērķi:

• noteikt pilnīgu naftas, gāzes un ogļu embargo;

• slēgt visas ostas Krievijas kuģiem un precēm;

• pilnībā atslēgt visas Krievijas bankas no SWIFT sistēmas;

• paplašināt Krievijas oligarhu, amatpersonu un ierēdņu sankciju sarakstu. Paplašinātais sankciju saraksts iedvesmos ziedot un ziedot vēlreiz, tostarp sankcionētajiem, bez iztikas palikušajiem bezdarba apstākļos.

Kā eiropieši, kam patikusi smagā artilērija un vācu haubices, mēs vienmēr sakām “nē genocīdam”!

Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors jau martā ir devies uz Ukrainu. Ja tiesa atradīs pierādījumus par kara noziegumiem, jātiesā būs ne tikai to izpildītāji, bet arī tie, kas deva pavēles un pieņēma lēmumus. Un ne tikai! Jātiesā militārā uzbrukuma Ukrainai tiešie pasūtītāji un plānotāji, kas sakonfliktēja miermīlīgās un gadsimtiem draudzīgās krievu un ukraiņu tautas!

Man ir pietiekami finansiāli uzkrājumi simtos tūkstošos euro un man noteikti ir jābūt atbildīgam un ir jāpiedalās šo noziegumu dokumentēšanā, izmeklēšanā un juridiskajā procesā, kas ļautu tiesāt visus atbildīgos – no kareivja Ivana līdz Kremļa bunkura Putinam un agresijas plānotājiem kopš 2013. gada, kad Vatikāna galva Francisks izsludināja globāla hibrīda kara apstākļus! Tādēļ šī publiski pieejamā ziņa vien jau norāda, ka Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors devies pareizajā virzienā.

Es pat uzņemtos atklāt, ka Gija Verhofstata, mana, Ibara Ijaba-Mujabela, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums ir vērsts Starptautiskās Krimināltiesas galvenajam prokuroram doties uz Vatikāna Pilsētvalsti (Stato della Città del Vaticano) un nopratināt Pāvestu Francisku. Tā mēs daudz atrāk nonāksim pie patiesības un tiem apstākļiem, kuri zināmi pāvestam Franciskam, paziņojot, ka “2013. gadā sācies globālais karš”, kura asiņaino fāzi šobrīd vērojam Ukrainas stepēs un pilsētās.”


https://jauns.lv/raksts/zinas/497101-galvenais-uzvarai-par-putinu


Redakcijas nozīme: Mēs dodam iespēju izteikties visiem Briseles funkcionāriem, ja arī autoru viedoklis nesaskan ar redakcijas uzskatiem.

Atbildēt

kas gan te vēl nav skaidrs,

24.04.2022. 19:45

Latvijas valdīkļi nezog tikai siltus sūdus un karstu dzelzi, tā vienā lugā teica kapteinis Kihno Jens ko tēloja Kārlis Sebris.

Apīnis:, kā zog šīs valdības piesegā, nav zagts nekad.

Atbildēt

Haralds Kalns

24.04.2022. 18:59

Pirmkārt ar likumu jānosaka mažoritārās vēlēšanas, jālikvidē partijas un to kliķe. Vēlēšanas jārīko februārī- martā, jo tad ir cerības līdz gada beigām tikt pie kaut jel kādas valdības!!!

Atbildēt

Vienīgā iespēja

24.04.2022. 18:43

Kirkenšteins jāmeklē un "apbruņotu" ar lūgumrakstu, jāsūta uz Maskavu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: