Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lasitājs.

01.05.2022. 06:57

Divaina versija ka pipētāji tikai slimo ar vēzi.
Kapec neviens neceņšas sastādīt sarakstu ar partikas produktiem un to piedevām kas izraisa visu šo jau sen.

Atbildēt

Sūdainam plpelim

24.04.2022. 01:35

»

Uudens piipes

Biokiimiski to nikotiina gribuli var apspiest


Un suņu sēne garlaicības nomākšanai

Atbildēt

Uudens piipes

23.04.2022. 15:36

Biokiimiski to nikotiina gribuli var apspiest.
Asinszaale kaa antidepresants, citronliaana kaa energijas avots utt.

Atbildēt

Es

23.04.2022. 07:48

kā mēdzu teikt, sliktākais, ko savā dzīvē esmu izdarījusi, ir smēķēšana. Diemžēl šis netikums man piemīt 40 gadus. Galīgi neesmu priecīga no tā, ka esmu atkarīga no šīs iegribas. Ne veselības, ne naudas ziņā. Bet tā nu ir noticis, un pīpošu laikam gan līdz brīdim, ka vilkšu pēējo elpas vilcienu savā mūžā. Visiem jaunajiem, kuri niekojas, allaž saku - nedariet to un pat nemēģiniet. Bet nobeigumā komisks stāstiņš. Gadus 5 atpakaļ nolemjam ar ģimenes dr, ka vajadzētu veikt "tehnisko apkopi," kurā, protams man, kā pīpmanei rentgens obligāts. Nu tad dodos veikt rentgena apskati. Dr (vai tā ir medmāsa, nezinu), pirms apskates man pajautā, kādas man sūdzības. Saku kā ir - nekādas, bet esmu kārtīga pīpmane. Nu tiek pajautāts, cik ilgi pīpoju. Ātri piemetu galvā, un saku, ka 25 gadus. Un cik? atbildu, ka paciņa dienā aiziet. Nu jā, ulgi un daudz tiek pīpots. Uztaisa man rentgenu, un vaicā, vai atbildi gaidīšu uz vietas, vai uzzināšu pie ģimenes dr? Tā kā izrādās, ka atbildes gaiīšana aizņem vien pāris desmitus minūšu, saku, ka gaidīšu tagad. Sēžu koridorā, internetā ko palasu, un dzirdu, kā netālu esošā kabinetā, kuram durvis pusvirus, notiek sekojoša saruna: vīrieša balss vaicā: "ko viņa teica, cik ilgi pīpē?" Sieviete atbild: teica, ka 25 gadus. Un šai brīdī saprotu, ka 1) runa ir par mani, 2) es nejauši samelojos, jo pīpoju 35 gadus. Un te daktera verdikts: "tad pasakiet, ka viņa ir brīnums!" Pēčāk ģimenes dr smējās, ka tas zilais zīmodziņs (neatminu gan konkrēti to tekstu), bet fakts, ka plaušas ir absolūtā 100% normā, ir redzams tika rentgenoloģiskos izmeklējumos zīdaiņiem un ļoti maziem bērniem, jo pat absolūts nesmēķētājs manā vecumā jau ir ar plaušu bojājumiem. Tikai. Mans brīnums nenozīmē, ka kādam jāstūķē mutē pirmais nāves kociņš. Lai es būtu nu šis brīnums, bet šāda unikalitāte ir izņēmums, kurš allaž apstiprina patiesību. Nepīpējiet gan un nemaz nesāciet!

Atbildēt

wow

23.04.2022. 02:09

PR rakstelis.

Atbildēt

Fēlis

22.04.2022. 19:04

»

Gāgans

Robeža it kā ciet bet nezkāpēc kontrabass neizsīkst


Katru dienu kursēju uz darbu Rēzeknē un vienkārši hujeju, cik daudz ir krievu fūres. It kā taču aizliedza fašistiem te kravas vadāt. DP iet fašistu pavadā un nauda nesmird?

Atbildēt

Gāgans

22.04.2022. 18:45

Robeža it kā ciet bet nezkāpēc kontrabass neizsīkst

Atbildēt

KKKKKK

22.04.2022. 14:07

Principā vajag aizliegt visu, kas kaitīgs, piekrītu autoram! Bērnus vajag audzināt internātos - tikai pareizas lietas, izņēmums tikai gadījumos, ja vecāki saņēmuši speciālu licencētu apmācību bērnu turēšanai mājās. Visiem noteikt obligātu rītarosmi, kuru jāfilmē un pēc jebkura aktīva pilsoņa pieprasījuma jāspēj uzrādīt par pēdējiem 6m, pretējā gadījumā sods! Uzlikt par pienākumu visām sievietēm nodrošināt savam vīrietim seksu vismaz 2x nedēļā, bet ne vairāk kā 7x, visu apstiprināt ar peiņemšanas aktu, video, ja nespēj pierādīt - sods! Vārdu sakot - dzīve būs skaista! Pilsoņiem, kuri nopelna klimata bonusus un veselības punktus zināmā apmērā, tiek atļautas dzīvot speciālā komūnā - atbrīvotajās cūku fermās(gaļas ēšana ir aizliegta ar likumu) - mērenā elektroniski regulētā(ar saules enerģiju) klimatā un sabalansētu un veselīgu kaloriju padevi automatizētā sitēmā! Laime.

Atbildēt

belomorkanal

22.04.2022. 09:14

kuri vēlas, tie pīpē, kuriem nepatīk, tie ne.pirmie necenšas pārliecināt otros un otrādi. lai viss iet savu gaitu, jo bieži kāds nesmēķētājs un atturībnieks noliek karoti ātrāk, nekā tas otrs, kurš svilinājis visu mūžu

Atbildēt

Vecais

22.04.2022. 08:36

Jāsāk ar jaunatni, skolām.
Padomju laikā meitenes skolā nesmēķēja, pat zēni bija retums. Tika uzskatīts, ka sports nav savienojams ar smēķēšanu, ka smēķēšana ļoti kaitē veselībai. Un jaunieši tam ticēja. Bija pat gadījumi, ka par smēķēšanu no skolas izslēdza un aizsūtīja uz citu skolu.
Tiesa, jau pēc skolas beigšanas, vēlmē pierādīt sevi pieaugušu jaunieši uzsāka smēķēšanu, ko lielā mērā veicināja smieklīgi lētās un visur pieejamās cigaretes. Jāatzīst gan, ka sieviešu vidū smēķēšana tolaik bija reta parādība.
Ar šo komentāru vēlējos ieteikt vienu - paraudzīties uz PSRS laikiem - kā bērnus atturēt no smēķēšanas. Varēja taču!

Atbildēt

85

22.04.2022. 06:53

»

...

Fantastiskas zināšanas par smēķēšanas vēsturi un dzelžaina loģika.Savienot tīšu veselības graušanu ar kultūru vajag mācēt.Tad jau arī zagt var kulturāli,kā to darīja Vairas tante


Parazītmehānismam zūdot nebūtībā, tajā sasaistīto kaitniekelementu, pamatdzīvotājiem virspretlikumīgi zombētā, "kultūra" ir zaudējusi savu nozīmi un jēgu.

Atbildēt

P.

22.04.2022. 06:17

Nu, ja reiz lasītājai nepietika drosmes parakstīties... ko gan var gribēt?

Atbildēt

Fēlis

22.04.2022. 05:19

»

A.L.P.

Grūti atrast stulbākus komentārus par šiem ! Vai tiešām smēķētāji ir tādi idioti ,ka pilnībā attaisno pašu smēķēšanu ? Ja tu esi bezmugurkaula mīkstmiesis ,tad tā ari pasaki un ar tevi,stulbeni, neviens nerunās par kaut kādu atmešanu. Bet valdībai būtu jāievieš VISDRASTISKĀKIE noteikumi attiecībā uz...


Pirms kāda brītiņa laikam bļaustījies ka vajag ķert cilvēkus uz ielām un tik piespiedu kārtā spricēt, spricēt. Jūs esat nožēlojami. Krievijā tādi bļauj "za putina", bet kad vēji sāks pūst pretējā virzienā, bļaus "putin vrag naroda". Liekas ka esat paši gudrākie un aktīvākie, bet īstenībā pastulbs vadāms pūlis.

Atbildēt

85

21.04.2022. 21:27

»

A.L.P.

Grūti atrast stulbākus komentārus par šiem ! Vai tiešām smēķētāji ir tādi idioti ,ka pilnībā attaisno pašu smēķēšanu ? Ja tu esi bezmugurkaula mīkstmiesis ,tad tā ari pasaki un ar tevi,stulbeni, neviens nerunās par kaut kādu atmešanu. Bet valdībai būtu jāievieš VISDRASTISKĀKIE noteikumi attiecībā uz...


Smēķētāji ir nebūtībā zūdošā parazītmehānisma kā virspretlikumīgās "valsts" virspretlikumīgi balstītās kaitniekuzņēmējdarbības un slimā sociuma nozombēti, tāpēc nesaprot ko taisno. Bet tie kas apzināti ļaunpiedāvā citiem paši - iet ellē, tur viņiem īstā vieta, prom no pasaules un veselības.

Atbildēt

85

21.04.2022. 21:17

Dēmonkrātijas parazītmehānismam zūdot nebūtībā, tajā saistītajai kaitniekuzņēmējdarbībai strauji zūd apgrozījums, tāpēc dezinfportālos parādās pa kādai stulbreklāmai "atgādinot" par parazītu virspretlikumīgi zombētām atkarībām ar nikotīnu un kaut kādām karstā gaisa nikotīna "mazākas" kaitniecības idiotismiem.
Pamatdzīvotāji cilvēki, atcerieties elpošanu, un turpiniet dzīvot laimīgi.

Atbildēt

ha ha

21.04.2022. 20:38

Autors nevis cīnās pret smēķēšanu, bet lobē citu veidu nikotīna narkotikas nogādāšanai organismā.

Atbildēt

čto kuriš salaga?

21.04.2022. 19:45

Volos ļubimoi ženščini!!!
Bļizko k žope rvjoš, salaga!

Atbildēt

Žulis

21.04.2022. 19:07

Izskatās, ka te troļļi izklaidējas, manā vārdā rakstot komentārus un tad šos pašu rakstītos komentārus apspriežot. Tas priekš manis nav nekas jauns. Katrs izklaidējas atbilstoši manam garīgās attīstības līmenim.

Atbildēt

Papirausis

21.04.2022. 18:48

»

IM

Nu bet, kāpēc gan Tu tik nervozs? Komentāri tavai patiesībai uz varžacīm kāpj? Uzsmēķē draudziņ un viss labi būs


Pēdēja laika paštaisno un nervozo skaits ir stipri palielinājies.Ja viņi vienkārši apsēstos ,uzsmēķētu,vai par piemēru iedzertu un kārtīgi uzkostu,tad viss būtu daudzmaz kārtība,bet ne,viņi bāžas visam pudelēm par korķi un visur lien ar savu gudrību.Tas jau ir sliktāk …bet tādi laiki

Atbildēt

A.L.P.

21.04.2022. 18:05

Grūti atrast stulbākus komentārus par šiem ! Vai tiešām smēķētāji ir tādi idioti ,ka pilnībā attaisno pašu smēķēšanu ? Ja tu esi bezmugurkaula mīkstmiesis ,tad tā ari pasaki un ar tevi,stulbeni, neviens nerunās par kaut kādu atmešanu. Bet valdībai būtu jāievieš VISDRASTISKĀKIE noteikumi attiecībā uz smēķēšanu tieši BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM !!!Pārējie smēķētāji krietni ātrāk par vidējo normu nosprāgs gan no vēža ,gan no kuņģa čūlas ,gan desmitiem citu slimību !Pasargāsim vismaz jauniešus no šīs kroplības !

Atbildēt

nu ir noskaidrots

21.04.2022. 18:03

Viena būsteršprice pret C19 ir kaitīgāka veselībai kā 2 paciņas cigarešu dienā 10 gadu garumā!

Atbildēt

IM

21.04.2022. 17:47

Cilvēki ir riebīgi. Visriebīgākie ir tie kas grib būt baltāki par baltu un tīrāki par tīru. Tabaku smēķē jau kopš sen seniem laikiem. Protams ka smēķēšana no vienas puses ir kaitīga (no tās puses no kuras to pēta). Bet no otras puses tā ir pasaules kultūras vēsture, indiāņi pīpēja miera pīpes, Kubas cigāri, mūsdienu straujajā laikā smēķēšana noņem ne mazāk kaitīgo stresu ( vai kāds ir pētījis smēķēšanas plusus). Tagad kādiem super tīrajiem un super baltajiem galvās rosās domas ka tam visam vajadzētu pārvilkt pāri treknu strīpu, uz visiem laikiem? Man būtu žēl, tas būtu zaudējums cilvēcei. Ja jau Dievs ir devis cilvēcei ko tādu kā tabaku tad lai cilvēks ar protas to kulturāli lietot un nenonievā. It sevišķi tas būtu zaudējums ja tabaku aizstātu ar marihuānu, tabletēm, līmi un visādiem citādiem surogātiem.

Atbildēt

Vis šokolādē

21.04.2022. 17:45

Nepiekrītu. Pasaule ir nereāli pārdzīvota, zeme jau tagad nespēj visus paēdināt, vēl pāris miljardu divkāju zeme neizturēs. Tāpēc vis, kas samazina cilvēka mūža garumu ir jāuzņem kā zemes svētību. Par cigaretes, tabakas kaitīgumu var diskutēt, bet domāju, ka to teiksim nevar salīdzināt, ar izmešiem no auto, ko katrs no mums ieelpo tikko iziet ārā uz ielas. Bet nav dzirdēts, ka kādu tas daudz satrauktu. Tomēr pēc kaitīguma, tos pat nevar salīdzināt. Iesaku pamēģināt. Iedarbiniet motoru, izpūtējam pievienojiet šļūteni, un pa atvērta loga šķirbu to ievadiet salonā, variet atslābināties, ieslēgt relaksējošu mūziku, varbūt uzpīpēt kādu(pēdējo) cigareti.

Atbildēt

Papirausis

21.04.2022. 17:28

Kamēr kovid frontē īsa atelpa jāsūta veselības ministrs uz Malaiziju pieredzes apmaiņā.Lai brauc tur un izpēta visu kas un kā…

Atbildēt

Jonis

21.04.2022. 17:19

»

Domātājs

No smēķētājiem tikai 10% slimoja ar C19. Tā ka vajadzētu smēķus atbrīvot no nodokļiem, lai jebkuram būtu "pieejami". Protams, ja šitādi aizliedzēji nenodarbojas ar cilvēces iznīcināšanu


Nu gan stulbību izspļāvi. Tas ir tāpat kā pateikt, ka ar Covid būtu saslimuši tikai 10% no tiem, kas nelieto prezervatīvus. It kā kāds tādus datus apkopotu un publiskotu

Atbildēt

Domātājs

21.04.2022. 16:18

No smēķētājiem tikai 10% slimoja ar C19. Tā ka vajadzētu smēķus atbrīvot no nodokļiem, lai jebkuram būtu "pieejami". Protams, ja šitādi aizliedzēji nenodarbojas ar cilvēces iznīcināšanu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: