Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu par to nebilstot, liek uzdot jautājumu: vai valsts prezidents ir sasaucis Nacionālās drošības padomes (NDP) sēdi un vai mūsu valstij ir rīcības plāns gadījumam, ja pūlis sadomās mainīt virzienu uz Latvijas-Baltkrievijas robežu?

Redzot, kā valdošā koalīcija Latvijā “menedžē” COVID krīzi, ir skaidrs, ka hibrīdkarš uz mūsu valsts robežas radīs pilnīgu haosu.

Atgādināšu, ka valsts prezidents ir bruņoto spēku virspavēlnieks. Ja kāds domā, ka iekšlietu ministres purpināšana par robežsardzi kaut ko stiprina drošībā, tad tas ir naivums augstākā pakāpē

Tāpēc uzreiz precīzi jāpasaka, ka tas ir hibrīdkarš. Otrā fāze. Pirmo jau izbaudījām ar afgāņu “bēgļiem”. Hibrīdkarš ir apdraudējuma forma, ko nevar vienkārši ar robežsardzi atrisināt. Tas prasa kompleksu pieeju. Tāpēc prezidentam ir jāsauc NDP. Amatpersonām ir jārunā un jāpieņem lēmumi šodien.

Levits tā arī nav izaudzis līdz politiķim un joprojām nesaprot, ka karā neviens likumus neraksta. Kad runā ieroči, tad tiesības klusē… Tā ir karā. Hibrīdkarā vai cilvēku pazemošanas karā. Padomājiet par to!

Novērtē šo rakstu:

134
12