Menu
Pilnā versija
Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Lauris Galiņš · 28.02.2024. · Komentāri (145)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dee

29.02.2024. 18:02

Krievijas - Ukrainas karš ir Kremļa (Putins, Patruševs, Nariškins, Ušakovs) darījums ar White House Administrāciju (Baidens, Salivans, Bērns, Donfrīda) 2021. gada 1.- 3.novembrī, kur noteicošā diena bijusi 1. novembris (tā vēstnieks Salivans intervijā) https://www.newsweek.com/2023/07/21/exclusive-cias-blind-spot-about-ukraine-war-1810355.html , kurā noteikta kara gaita un kara spēles noteikumi 2022. gadā, kā arī iespējams, ka CIP delegācija arī piedalījās Putina Ultimāta sacerēšanā, kas tapa pēc Baidena lūguma, kuru prezentēja 2021. gada 17. decembrī, jo ko gan citu 2 naktis viņi darīja Maskavā? Lai brīdinātu par karu, nav jālido uz Maskavu, tamdēļ ir vēstniecības darbinieki.

Atbildēt

:)

29.02.2024. 16:43

»

Atis Priedītis

Pēdējā VDK pratināšanā 1991.gada rudenī es pateicu divas idejas, kuras pēc daudziem gadiem piepildījās. Viena no šīm idejām bija - gadījumā ja Latvijā pie varas paliks bijušie komunisti un čekisti, Latvija kā valsts ies bojā un latvieši kā tauta izmirs. Abas šīs prognozes pašlaik tiešām piepildās...


Ja jūs apturēsit savas domas, apturēsiet prāta darbību, jūs nokļūsit citā sfērā.
Līdz tam sapņu zemē viss, ko tu domā, saki un dari, ir tikai muļķības.
© Bodhidharma
Man Māra reiz teica,ka Latvija visu izturēs,jo viņai ir Misija.

Atbildēt

Хм

29.02.2024. 16:25

»

Atis Priedītis

Pēdējā VDK pratināšanā 1991.gada rudenī es pateicu divas idejas, kuras pēc daudziem gadiem piepildījās. Viena no šīm idejām bija - gadījumā ja Latvijā pie varas paliks bijušie komunisti un čekisti, Latvija kā valsts ies bojā un latvieši kā tauta izmirs. Abas šīs prognozes pašlaik tiešām piepildās...


Вымирают практически все европейские народы. Если и есть прирост населения, то только за счет мигрантов. В Эстонию переезжают латыши-вот там и рост. Потому что многим латышам надоело, что под нытье "это все коммунисты и чекисты", воруют самые что ни на есть чистокровные и молодые латыши во власти.
Но спорить не буду, очень удобно во всем винить чекистов и коммунистов. А, и еще русских, евреев и соросистов. Про кремлинов и путинистов даже и упоминать не стОит

Atbildēt

Хм

29.02.2024. 16:23

»

Vaitu kropli Priedīti

atbalsti krievu valodu


Героев вас развелось. Если такой герой, надеюсь, из окопа на Украине пишешь?
Ты хоть свой партбилет сжег, или сохранил на всякий случай, "патриот"?

Atbildēt

Atis Priedītis

29.02.2024. 16:14

»

Хм

Ну так как, опубликуете предсказания? Никто не выслеживает, тысячи читают, все красиво


Pēdējā VDK pratināšanā 1991.gada rudenī es pateicu divas idejas, kuras pēc daudziem gadiem piepildījās. Viena no šīm idejām bija - gadījumā ja Latvijā pie varas paliks bijušie komunisti un čekisti, Latvija kā valsts ies bojā un latvieši kā tauta izmirs. Abas šīs prognozes pašlaik tiešām piepildās.

Atbildēt

Atis Priedītis

29.02.2024. 16:01

»

Vājprātīgai Priedītisdidkutē ar KGB un VDK

Krievijas aģentu xм


Izrādās, ka ne tikai čekistiem es nepatīku, bet arī Latvijas patriotiem. Izklausās diezgan smieklīgi.

Atbildēt

Atis Priedītis

29.02.2024. 15:40

»

Хм

Ну так как, опубликуете предсказания? Никто не выслеживает, тысячи читают, все красиво


Rudenī visu publiskošu. Savas iepriekšējās idejas biju spiests slēpt 30 gadus, tagadējās tikai dažus mēnešus. Ne jau manas prognozes kaut ko izmainīs, es tikai pārliecināšos vai arī šoreiz mani paredzējumi piepildīsies.

Atbildēt

Atis Priedītis

29.02.2024. 15:11

»

Хм

Mani neviens neizseko...


Noklusēšana un izsekošana ir divas dažādas lietas un nevajag tās jaukt kopā. Pašlaik manas publikācijas katru dienu sociālajos portālos izlasa vairāki tūkstoši cilvēku. Tas Latvijas mērogiem ir ļoti, ļoti daudz. Un tas, ka par mani neraksta lielie masu mediji pašlaik ir tikai plus manā biogrāfijā. Tas nozīmē, ka es neesmu saistīts ar tiem, kuri pašlaik izlaupa un iznīcina Latviju.

Atbildēt

Хм

29.02.2024. 15:04

»

Atis Priedītis

Mani neviens neizseko un tieši tāpēc es neslēpjot savu vārdu varu par visu tik atklāti rakstīt. Putinam ir savi padomdevēji, kuriem viņš nešaubīgi tic un ir savi nākotnes paredzējumi, kuriem viņš arī nešaubīgi tic


Mani neviens neizseko
Как так? А недавние рассказы, что ставят палки в колеса, мешают мир ознакомить с великим произведением?
А тут раз тебе..не выслеживают..
Ну так если у Путина и так уже есть свои провидцы, которым он верит-опубликуйте свои. На латысшком. Они не прочитают.

Atbildēt

baidens,saka zelam,gruti !

29.02.2024. 14:37

Noskaties sodienas Vladimira Putina vestijumu federalajai sapulcei !

Atbildēt

vice

29.02.2024. 13:51

No laicīgā, kādēļ kaut kas būs, kādēļ "kaut kas" NEBŪS:

...Krievi būtu priecīgi, ja karš tiktu iesaldēts, un svinētu savu uzvaru. Bet tas nekad nenotiks, to intervijā "CBC News" paziņojis Galvenās izlūkošanas pārvaldes vadītājs Kirilo Budanovs.

"Krievi būtu ļoti priecīgi, ja iesaldētu visu tā, kā tas ir tagad," sacīja Budanovs.

Komentējot Krievijas vīziju, Galvenās izlūkošanas pārvaldes vadītājs norādīja, ka ienaidnieks tiecas pēc tā, lai "mēs atzītu teritoriju, kuru viņi ieņēma, par Krievijas teritoriju".

Viņš norādīja, ka tad ienaidnieks "svinēs uzvaru".

"Tas nekad nenotiks," uzsvēra Budanovs.

Nesen Ukrainas vēstnieks Vācijā Aleksejs Makejevs paziņoja, ka jaunie "Minskas līgumi" novedīs pie kārtējās kara iesaldēšanas ar Krieviju, nevis tā beigām.

Atbildēt

Spoguļa princips

29.02.2024. 13:10

https://youtu.be/QPxFbVQOEW0

Atbildēt

vice

29.02.2024. 12:56

Neļaujiet draugam sevi izglābt!

Mēģiniet (ne)salabt vai pielāgoties jau

startā. Vai nemēģiniet salabt, bet

klusējiet un krājiet naidu paslepus! (MT un MR)

(Ne) Mēģiniet pielāgoties~~~~~jau startā,
Es pa laikam ierauju Bonapartu (ā)!!!
Pār muļķuzemi debess klāra, 
Bonapartu ierauj arī Latgolas Māra. :):):):)

Atbildēt

vice

29.02.2024. 12:55

»

vice

Nekāds pamiers (jeb Ukrainas faktiska kapitulācija) līdz rudenim NAV gaidāma...


Dinamodirsēji. idioti “skolnieciņi”!

Muļķuzemē ienākusies trakumsērga! 
Brīdini kaimiņus kariņus + uzmanieties paši aši! :):):) Aši un knaši!!!


Muļķuzemē trakums ienācies plaši! 
Brīdiniet kaimiņus kariņus un uzmanieties! Paši! $£¥

Šalc Pokaiņu birzs!
Šalc- viss balts!
Pokaiņu “skolnieciņi” skraida!

NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NESTRĪDIES ar

idiotiem UN NEEJIET PROM NO

MĀJĀM skaidrā un kājām - atstājot

kādu vienu pret sienu. (MT)

Atbildēt

vice

29.02.2024. 12:51

Nekāds pamiers (jeb Ukrainas faktiska kapitulācija) līdz rudenim NAV gaidāma
(neskatoties uz Baidena administrācijas spiedienu)!

Kas ir sagaidāms?

Teroristu ekonomikas sabrukums (pirmsabrukuma stadijas iestāšanās) jeb finansu līdzekļu izbeigšanās (strauja)! Pēc pusgada iestāsies agonija - kaut kā eksistēt varēs vēl pusgadu (ar militārās agresijas turpināšanu).

Tas neskatoties ar Siliņpratības un Briškenpratības TIEŠU finansiālu atbalstu (asiņaino graudu tranzīts)!

kremļa aģentūrai Latvijā - paniski sarežģīts laiks!!!

Atbildēt

Хм

29.02.2024. 12:46

»

Atis Priedītis

Ja pareģojums tiek publicēts, tad tie, kuriem šis pareģojums nepatīk, dara visu iespējamo lai nekas nepiepildītos. Es gribu lai mani paredzējumi piepildītos


Боже мой, вы уверены, что за вами следит КГБ, который увидит прогноз, перешлет его лично Путину, и все.. То есть пока-то Путин планирует проиграть. Но когда увидит, что в Латвии его раскусили, начнет делать все, чтобы выиграть...
И смех и грех. Вы просто гений изворотливости))

Atbildēt

29.02.2024. 12:35

»

:)

Mēs veidojam formu, kas mostas no bezveidības, sapņa sapnī. Mēs esam daudz vairāk, nekā iedomājamies mītu un maģijas laikā...


Существует парадокс, который не является большой тайной: после зачатия у зародыша человека сначала формируется и начинает работать сердце, а уж потом — мозг. Это всегда вызывало у врачей вопрос: откуда исходит импульс, пробуждающий, а затем регулирующий сердцебиение.
Но, к удивлению представителей медицинских научных кругов, исследователи Института математики сердца обнаружили, что у сердца есть свой собственный мозг — да, с настоящими мозговыми клетками. Он очень маленький, в нем всего около сорока тысяч таких клеток, но это именно мозг, которого сердцу, очевидно, достаточно.
Потрясающее открытие, которое подтверждает теории ученых, вот уже два века говорящих или пишущих о разумности сердца.
Исследователи Института математики сердца сделали и другое, возможно, еще более значительное открытие. Они доказали, что по сравнению с другими органами тела, в том числе с головным мозгом, сердце генерирует самое большое и самое мощное энергетическое поле.
Мельхиседек Друнвало, "Живи в сердце"

Atbildēt

:)

29.02.2024. 12:24

»

Atis Priedītis

Ja pareģojums tiek publicēts, tad tie, kuriem šis pareģojums nepatīk, dara visu iespējamo lai nekas nepiepildītos. Es gribu lai mani paredzējumi piepildītos


Mēs veidojam formu, kas mostas no bezveidības, sapņa sapnī. Mēs esam daudz vairāk, nekā iedomājamies mītu un maģijas laikā.
Dzīve ir kā glezna; tai ir vajadzīgs ģēnija triekiens, lai visu nonestu Gaismā. Dzīves māksla ir aptvert iekšējo jēgu katrā aizejošajā mirklī, līdz mīļotais un mīlētais ir apvienoti. Tad palicis tikai viens jautājums, vai varam atlaist ticību, savu patvērumu zinībā un iet ceļu uz ierašanās burvību?
Mēs top evolūcija. Mēs paceļam plīvurus. Mēs esam vienotības loks dažādības spektrā. Mēs esam mīlējuši un zaudējuši, un cēlāmies kā fēnikss no pelniem. Tagad ir pienācis laiks iepazīt sevi kā tādu, kad mēs atšifrējam atsevišķu sevi, būri, ko izveidojām. Būsim viss, kas esam, atmodinot Vienotības apziņas rītausmu.
Mēs esam rāmums, kluss lauks ārpus domu postījumiem. Mēs vērojam Apziņu, bet viens - ar formu . Mēs esam mīlestība ķermenī, attiecību būtība. Mēs esam mīlas dēka starp elektrisko un magnētisko. Mēs esam vienotības bērni, spēlējot spēli par atšķirību.
Dzīve ir skatuve, un mēs esam aktieri viens otra spēlē. Tagad sākas jauna izrāde, un ir pienācis laiks noklausīties lomai, kas piepilda direktora vīziju. Kāda maģija tur ir, kad lecam nezināmajā? Mēs esam atklājuši, kas mēs esam, un esam kļuvuši par leģendām!
Elija Deivids

Atbildēt

Atis Priedītis

29.02.2024. 11:48

»

Хм

Ну так и опубликуйте сейчас. И когда потом все исполнится, получите статус провидца, почет и уважение...


Ja pareģojums tiek publicēts, tad tie, kuriem šis pareģojums nepatīk, dara visu iespējamo lai nekas nepiepildītos. Es gribu lai mani paredzējumi piepildītos.

Atbildēt

Quo vadis?

29.02.2024. 11:31

»

formula

Domāju ,ka nevis autoritāte veido valsti ,bet tauta. Kāda tauta ,tāda autoritāte. Mēs esam tīšām sašķelti , tāpēc tik viegli iekāpjam uz vēlēšanām "zaķīša autobusos" ( atcerieties


Martina Lutera Kinga "I have a dream" teksts un šī teksta milzīgā ietekme pierāda pretējo.
Tautu veido autoritātes.
Arī sasniegumi zinātnē un pārējās jomās ir pateicoties konkrētiem cilvēkiem.


Atbildēt

Es domāju,realitāte nepastāv bez novērotāja ...:)

29.02.2024. 11:28

»

Quo vadis?

Kā var objektīvi izanalizēt Jūsu zemapziņas izceltos signālus...


Te vēl par šo tēmu...
http://asmodeus.lv/2009/03/23/quantum-enigma-physics-encounters-consciousness-by-bruce-rosenblum-fred-kuttner/

Atbildēt

Хм

29.02.2024. 11:27

»

Anatolijs Bogdanovs

nevajag mums svessas zemes-mums tapat savas par daudz


Но при этом попробуй тебя выковыряй из Латвии. Сидишь вцепившись как клещ, только не очень убедительные оправдания производишь

Atbildēt

Хм

29.02.2024. 11:27

»

Atis Priedītis

Jūs taču labi saprotat ar kādu agresivitāti tiktu uztvertas manas publikācijas par šo tematu pašlaik. Kāpēc lai es to pieļautu. Tāpēc arī publiskoju tikai atziņu, ka man ir savas prognozes par nākotnes notikumiem. Konkrēti uzrakstīšu tiksi tad, kad viss jau būs noticis. Un atkārtoju vēlreiz - izlasiet...


Ну так и опубликуйте сейчас. И когда потом все исполнится, получите статус провидца, почет и уважение.
А потом..ну это даже не смешно, потом утвеждать "почему вы мне не верите, я уже в марте 2024 знал, что так будет"

Atbildēt

formula

29.02.2024. 11:26

»

Quo vadis?

Interesanti, kas būtu tā autoritāte, kurai tauta noticētu, celtos un darītu? Skaidrs, ka ne Hermanis un ne Prezidents...


Domāju ,ka nevis autoritāte veido valsti ,bet tauta. Kāda tauta ,tāda autoritāte. Mēs esam tīšām sašķelti , tāpēc tik viegli iekāpjam uz vēlēšanām "zaķīša autobusos" ( atcerieties)!

Atbildēt

Atis Priedītis

29.02.2024. 11:11

»

Quo vadis?

Kā var objektīvi izanalizēt Jūsu zemapziņas izceltos signālus...


Manuprāt, rudenī viss kļūs skaidri saprotams, atliek tikai nedaudz pagaidīt.

Atbildēt

Viltnieks

29.02.2024. 11:09

Dīvains teksts, baigi gari teikumi.
Kur skatās redaktors?

Atbildēt

Acs

29.02.2024. 11:04

»

Latvija - neizdevusies valsts

Aha, tikai par tādu nieku kā Krievija autors aizmirsa. :) Vai arī šķiet cilvēkam, ka Pu gluži kā mūsu "elite" ... ko no aizokeāna nodiktē, to dara? Nezinu varas pozīciju, bet varai tuvie man zināmie blogeri vienā balsī pauž, ka nekādu miera sarunu vairs nebūs, vai arī noteikumi, kurus pieprasīs krievi...


Pu jau no sākuma rīkojās vienotā Jaunās Pasaules Kārtības komandā un pagaidām pilda sev atvēlēto lomu. Citādi tas karš būtu pa īstam, un nekāds krievu gāzes vads CAUR Ukrainu nedarbotos. Katru dienu tiktu bumboti dzelzceļi un elektrostacijad, un nekādi ieroči Ukrainā netiktu ne saražoti, ne pievesti.

Atbildēt

Quo vadis?

29.02.2024. 11:03

»

Atis Priedītis

Bībeles teksti ir ļoti dziļi iegūluši cilvēku zemapziņā un notikumus pasaulē ietekmē daudz vairāk nekā cilvēki ir gatavi to atzīt. Pretoties zemapziņas signāliem var tikai tos paceļot apziņas līmenī un objektīvi izananalizējot. Ja Putina padomdevēji to būtu izdarījuši nekāds iebrukums Ukrainā nebūtu...


Kā var objektīvi izanalizēt Jūsu zemapziņas izceltos signālus?

Tēzaurs par vārdu "objektīvi"

1.joma: filozofija Tāds, kas eksistē neatkarīgi no cilvēka apziņas un atrodas ārpus tās.

2.Tāds, kura uzskati, rīcība, runa atbilst īstenībai, tāds, kura uzskatos nav subjektīvas attieksmes, aizspriedumu.

Atbildēt

Atis Priedītis

29.02.2024. 10:40

»

Nu

ticība-tas daudziem ir pēdējais salmiņš pie kā turēties


Bībeles teksti ir ļoti dziļi iegūluši cilvēku zemapziņā un notikumus pasaulē ietekmē daudz vairāk nekā cilvēki ir gatavi to atzīt. Pretoties zemapziņas signāliem var tikai tos paceļot apziņas līmenī un objektīvi izananalizējot. Ja Putina padomdevēji to būtu izdarījuši nekāds iebrukums Ukrainā nebūtu noticis.

Atbildēt

va vellos

29.02.2024. 10:02

»

kā norādījuši vadošie valodnieki vadošajos platstraumes medijos

arī soļanka esot rusicisms, kas ieviesies okupācijas un rusifikācijas rezultātā, tāpēc pareizi esot "sāļvira


Kā jūs domājat ar krieviem drīzā nākotnē lietišķi sazināties. Pat igauņi zin, ka tā ir nevis soļanka, bet seļanka - zupa lauku gaumē.

Atbildēt

Anatolijs Bogdanovs

29.02.2024. 10:01

nevajag mums svessas zemes-mums tapat savas par daudz....

Atbildēt

Ļera

29.02.2024. 09:59

Pareizi biedrs: Naša ceļ-pobeda kommunizma i našego russkogo mira vo vsjom mire.

Atbildēt

Хм

29.02.2024. 09:14

»

Pirātu partija

Jasāk ar to ka mana sazvērestības teorija definē, ka līdz vasarai nebūs ne zeļenabobika, bidena...


Ukraina nedrīks noslēgt pamieru, jo tai sākās veiksmes periods pretēji raškai, kurai sākās neveiksmju sērija un tā turpināsies veselu gadu.

хотелось бы поточнее, в чем именно начался период успеха Украины и в чем стали неудачи России. Мир чего-то не знает, пока все в стрессе, что Россия все сильнее наступает.
А, лета осталось подождать, потому что Vasarā raškā defolts. Vēlāk nabadzība, bads, pilsoņu karš. Sēdēs tumsā un bez degvielas?

А почему не случилась ж.. в конце 2023, как было вами обещано?

Atbildēt

Atis Priedītis

29.02.2024. 09:14

»

Хм

Шикарно...


Jūs taču labi saprotat ar kādu agresivitāti tiktu uztvertas manas publikācijas par šo tematu pašlaik. Kāpēc lai es to pieļautu. Tāpēc arī publiskoju tikai atziņu, ka man ir savas prognozes par nākotnes notikumiem. Konkrēti uzrakstīšu tiksi tad, kad viss jau būs noticis. Un atkārtoju vēlreiz - izlasiet ļoti rūpīgi Jāņa Atklāsmes grāmatu un paši visu sapratīsiet.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: