Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaža

18.03.2024. 10:53

Latvijas mediķi ir jāapbruņo ar cilvēcību un spēju komunicēt ar cilvēkiem,kuri ir satraukti par savu veselību un dzīvību.Latvijā netrūkst mediķu,kuri ar savu cinismu,misijas pārvērtēšanu,nekompentenci provocē slimniekus un bieži vien pakļauj dzīvības briesmām pat sevi.Var jau ātrajai palīdzībai izsniegt stekus,gāzes baloniņus,elektrošokus,trako kreklus,piestiprināt apsardzi tā vieta ,lai apmācītu elementāru cilvēcību un spēju saprasties ar satrauktiem par sevi cilvēkiem,kas ir normāli.

Atbildēt

patiesībā

17.03.2024. 16:54

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

Tie, kuriem ir smadzenes, šo zina un saprot: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamo "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto." ;)

Atbildēt

Pirmais kakājiens

17.03.2024. 16:53

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


tīrā palagā

Atbildēt

atbilde

17.03.2024. 15:46

»

jautājums

Kā pats iesaki likvidēt okupācijas sekas


ko viņs tev var ieteikt? Viņs var tikai te tukši muldēt...

Atbildēt

60+

17.03.2024. 12:48

Medicīnas galvenais uzdevums ir noslaktēt līdz 65 gadiem, elite vēl skatās, kā pensiju pacelt līdz 70, jo re - ir daži kas izdzīvo, vajag tādu sistēmu (ES lēģeris), lai darbaspēju izmantotu līdz pēdējai dienai un tad valsts un medicīnas kontrolētais cilvēks ir tā nomocīts un noārstēts, ka nomirs un atbrīvos valsti no sociālās programmasun bankas no pensiju izmaksām.
VM nepietiek tikai uzlaist gaisā, to vietu, kur tā atrodas - jāsalej ar sērskābi, lai zeme izdeg melna, kur tā atradusies.

Atbildēt

Mikropisāns no Dikļu dirkas

17.03.2024. 11:55

»

VAU

Labāk i pateikt nevar parastiem vārdiem,poēzijai


Paldies! Drīz būs jaunas maniaka kakas un labas atlaidītes.

Atbildēt

?!

17.03.2024. 11:33

»

var

ir, ir apmeklējis. Bet vai Tu un citi osvoboditeli ir apmeklējuši Okupācijas muzeju un KGB ēku


pajols,kā tas blusainais pastala par "pirti",stress
un tremors.....

Atbildēt

Beņa Ciperovič

17.03.2024. 11:23

»

VAU

Labāk i pateikt nevar parastiem vārdiem,poēzijai


Zemļak,tev vēl Volgas vīnķels ir ko ieliet rīklē?

Atbildēt

jautājums

17.03.2024. 10:49

»

Tiesiskums

vai edijs un karins ir apmeklējuši kādu LATVJU veco


Kā pats iesaki likvidēt okupācijas sekas?

Atbildēt

var

17.03.2024. 10:46

»

Tiesiskums

vai edijs un karins ir apmeklējuši kādu LATVJU veco


ir, ir apmeklējis. Bet vai Tu un citi osvoboditeli ir apmeklējuši Okupācijas muzeju un KGB ēku?

Atbildēt

Tiesiskums

17.03.2024. 10:44

vai edijs un karins ir apmeklējuši kādu LATVJU veco
ĻAUŽU nabagpansionātu,kāda tur izdzīvošanas kārtība
un medicīniskā apkalpošana.Paši priekšāsēdētāji var
arī tur nonākti!

Atbildēt

VAU

17.03.2024. 10:37

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Labāk i pateikt nevar parastiem vārdiem,poēzijai
spēks!Cepuri nost,kā vienmēr kulaks acē,nezālīšu
knābji ap zem.

Atbildēt

Haralds Kalns

17.03.2024. 10:07

Ne austrumu gudrais Abu Meri, ne Siliņa, pat likumdevējs - kā aizmiguši neredz un nepamana, ka kaut kāds pašnosaukts noziedzīgi organizēts grupējums uzurpējis profesionālās ētikas un likuma piemērošanu! P.S. No autora gan vēlētos personu, kuri visu to jandalē, uzvārdus!

Atbildēt

Doma

17.03.2024. 09:58

»

Pirātu partija

Latvijā jāmaina NewVemjotības izveidotais režīms. Tikai mainot režīmu var atcelt sertifikāciju un atestācijas visās nozarēs. Cīnīties ar vējdzirnavām, kā Don Kihots, ir bezcerīgi un muļķīgi...


Latvijā jāmaina NewVemjotības izveidotais režīms..
_____________________________________-

Uz kādu režīmu tad piedāvā mainīt?

Atbildēt

Muļķības

17.03.2024. 09:57

Ne tikai runās: Arī algās priekšniekiem un medicīnas tālākā prihvatizācijā.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

17.03.2024. 07:28

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Pirātu partija

17.03.2024. 00:25

Latvijā jāmaina NewVemjotības izveidotais režīms. Tikai mainot režīmu var atcelt sertifikāciju un atestācijas visās nozarēs. Cīnīties ar vējdzirnavām, kā Don Kihots, ir bezcerīgi un muļķīgi.
Lai nomainītu režīmu, vismaz sākumā, jāaiziet uz ES parlamenta vēlešanām, jāpaņem koalīcijas siles partiju sarakstus un jāuzraksta uz tiem visu ko domājat. Pēc sabojāto biļeteņu skaita redzēsim cik starp mums ir savādāk domājošo, agresīvi noskaņoto patriotu.
Latvija neiet savu attīstības ceļu, bet režīma uzbūvi pārņem no birokratiskās Vācijas, kura drīz pati saņems mācību.
Sertifikācijai jābūt kā autovadītāja apliecības saņemšanu, vienreiz nokārtojot braukšanas eksāmenu, tev nav jāpierāda ka māki braukt. Kaut gan pie siles esošie domā savādāk, visādi kavē valsts asinsriti ar mistiskiem ātrumu ierobežojumiem, kuriem nav nekāda sakara ar drošību. Mērķis, nokāst no Jums naudu un aizsūtīt uz pāratestāciju, papildināt kasi birokrātu uzturēšanai.
Rīgu nākotnē gaida slikts liktenis ar debīlo sodu un ierobežošanas kārtību Rīga panāks ka nebūs LV galvaspilsēta, tā pat kā raškā, Maskava.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

17.03.2024. 00:18


"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuridiza to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

-----------

Mediju ziņa: Kopš 2009.gada beigām, kad šajā valstī beidzot tika ieviesta kriminālatbildība ārstiem par pacientu "pateicību" pieņemšanu, esot “ierosināta tikai viena krimināllieta - pret Jelgavas pilsētas slimnīcas ārstu Vladimiru Kravecu tur aizdomās par 50 latu kukuļa prasīšanu par pacientes ārstēšanu”. Savukārt. “Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas atbildīgās amatpersonas un speciālisti” esot “pauduši uzskatu, ka būtu jāizstrādā skaidri definēta kārtība, kādā pacients savu “pateicību” oficiāli var ar slimnīcas starpniecību nodot ārstniecības personām”, un ”šīs valsts veselības aizsardzības nozares vadības attiecīgie atbildīgie speciālisti pie tā arī tagad strādājot”...
------
Mediju ziņa: Tiek uzskatīts, ka šīs valsts veselības aizsardzības sistēmā īstenojot un ieviešot praksē politekonomisko interešu grupējuma "tautas partija" (TP jeb "kurmjutēta taukmūļi") "rīcības cilvēku" ilgstoši kontrolētās, sekojoši J. Bārzdiņa (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”) un I. Circenes (JL / "V-"jenotība"), G. Belēviča (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”), A. Čakšas (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”) un pašreiz I. Viņķeles ( eks-"V-jenotība", A/PAR! jeb "atsaldētie ska.p.isti" ) “politiski atbildīgi” vadītās "veselības ministrijas" (VM) funkcionāru iecerēto un aizsākto ģimenes ārstu finansējuma modeļa maiņu, kas paredz, ka ģimenes ārstiem tiks maksāts nevis par pacientu skaitu viņu "praksēs", bet gan par apmeklējumu skaitu mēnesī, cietīšot šo mediķu pakalpojumu kvalitāte – "ārsti šajā valstī būs ieinteresēti, lai viņu pacienti būtu pēc iespējas slimāki", esot publiski apgalvojuši "latvijas ģimenes ārstu asociācijas" vadības "locekļi" un "atbildīgie" funkcionāri...
-----

“Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!...”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 13.01.2008., Nr.6. )

Tiek šajā "valstī" 'taustāms' "paldies" gaidīts:
Gan lūdzoši (pat - iztapīgi) smaidīts,
Gan - PIEPRASĪTS, kā obligāta "takse" ~
Ja diedelniekiem ‘skaitās’ "privātprakse":

"Ne 'ļečīs' "dakteris", bet varēs 'šlangot',
Ja "klients" neprotas šim 'ķepā fangot':
Jums 'atkarājas' viss no maksātspējas ~
Bez krietna žūkšņa slimot 'nerentējas'!

Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!
Ja kādam kaite paliks "neatrasta" ~
Pats vainīgs ("lumpe.nis"), ka medicīnai,
Šo Likten’s "uzgrūdis", kā tanku mīnai..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: