Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ārsts

29.12.2021. 18:33

Te prasās pēc autora galvas apmaiņas ar kāpostgalvu, kas būtu operāciju starpposms īstenas galvas piešūšanai.

Atbildēt

pareģis

28.12.2021. 17:43

Ja Tev nav prāta, tad izdzīvošanas jautājums atkrīt. Izsaku Taviem tuviniekiem līdzjūtību.

Atbildēt

Stirna

24.12.2021. 12:05

»

Ķīna nav tajā kliķē

Ķīnieši sapotēja savus 1,2 no 1,4 miljardus iedzīvotājus ar parasto novājinātā vīrusa vakcīnu, ko ražo Sinovac u Sinopharm. Rietumu ģenētiskās mRNS vakcīnas Ķīnā joprojām ir aizliegtas


Vislabākais ka omikronam nav nekādu īpašo simptomu, kas attaisnotu mRNA vakcīnu izraisītās komplikācijas un nāves, jā , arī Latvijā.

Atbildēt

Ķīna nav tajā kliķē

24.12.2021. 11:52

Ķīnieši sapotēja savus 1,2 no 1,4 miljardus iedzīvotājus ar parasto novājinātā vīrusa vakcīnu, ko ražo Sinovac u Sinopharm. Rietumu ģenētiskās mRNS vakcīnas Ķīnā joprojām ir aizliegtas.
https://edition.cnn.com/2021/12/13/china/china-western-mrna-vaccine-mic-intl-hnk/index.html

Atbildēt

Grieta

23.12.2021. 21:40

»

Aģents 007

Satriecoši skaitļi no Dānijas: 56% ir divreiz vakcinēti — 79% inficēti ar Omicron ir visneaizsargātākā grupa no Omicron. 25% no vakcinētajiem ar revakcināciju atklās 10% Omicron infekciju, bet nevakcinētajiem - 8,5%. Vakcinācija nedarbojas pret jauno Omicron vīrusu. Turklāt Omicron izplatās ātrāk starp...


*Neviena valsts nevar ar balstvakcināciju izkļūt no pandēmijas," sacīja PVO ģenerālsekretārs Tedross Adhanoms Gebreiesuss."Vispārējas balstvakcinācijas programmas, iespējams, pagarinās Covid-19 pandēmiju, nevis to izbeigs, novirzot [vakcīnu] piegādi uz valstīm, kurām jau ir augsta līmeņa vakcinācijas aptvere, dodot vīrusam vairāk iespēju izplatīties un mutēt." Paskataties uz šo neandertālieša ģīmi Vai tiešām neredzat kas notiek. Nabadzīgajās valstīs nav nekādu pandēmiju, nemaz nerunājot par epidēmijām. Tāpēc jāveltī visi spēki , lai tieši tur sāktu asveida vakcināciju, tā stimulējot vīrusa izplatību. Jo pat uzceļot jaunas ražotnes nevar saražot tik daudz vakcīnu lai pietiktu bagātajām un nabadzīgajām valstīm vienlaikus . Kad sāks no vakcinācijas apmirt nabadzīgās valstis, tad atgriezīsies atpakaļ uz bagātajām. Tad būs pilnīga pasaules vakcināciju aptvere un varēs regulēt visu pēc saviem ieskatiem. Pieredze jau ir.

Atbildēt

Izklausās pēc sazvērestības teorijas

23.12.2021. 20:39

»

Aģents 007

Satriecoši skaitļi no Dānijas: 56% ir divreiz vakcinēti — 79% inficēti ar Omicron ir visneaizsargātākā grupa no Omicron. 25% no vakcinētajiem ar revakcināciju atklās 10% Omicron infekciju, bet nevakcinētajiem - 8,5%. Vakcinācija nedarbojas pret jauno Omicron vīrusu. Turklāt Omicron izplatās ātrāk starp...


Globāli savakcinēti 60-70 vidēji. Un tad ellē rattā palaiž omikronu kaut kur Dienvidāfriā unstrauji citis veidos izplata pasaulē paralēli. Un atkal vajag BALSTvakciāciju. 😀🤙

Atbildēt

Aģents 007

23.12.2021. 20:34

Satriecoši skaitļi no Dānijas: 56% ir divreiz vakcinēti — 79% inficēti ar Omicron ir visneaizsargātākā grupa no Omicron. 25% no vakcinētajiem ar revakcināciju atklās 10% Omicron infekciju, bet nevakcinētajiem - 8,5%. Vakcinācija nedarbojas pret jauno Omicron vīrusu. Turklāt Omicron izplatās ātrāk starp vakcinētiem cilvēkiem nekā starp nevakcinētiem cilvēkiem. Vakcīnas ir vēl sliktākas, nekā - tās nespēj novērst vīrusa izplatīšanos, un tieši vakcinētie ir visneaizsargātākā grupa, kas vīrusu jau ir izplatījusi visās valstīs un vieni no pirmajiem mirt no vīrusa.

Atbildēt

Padomju inženieris(gaišais spēks)

23.12.2021. 15:16

»

Eduards Lunis

...Un tāpēc -teiksim -VIENĀ BALSĪ


Vai Pugo arī būs?

Atbildēt

Eduards Lunis

23.12.2021. 11:22

...Un tāpēc -teiksim -VIENĀ BALSĪ
NAV CILVĒKCIENĪGI DZĪVOT TĀDĀ VALSTĪ,
UN NOST AR TĀDIEM, KAS VISU TO BALSTA, MUMS JĀDZĪVO IR BRĪVĀ VALSTĪ...!?
2022.g.4.maijs-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
Latvijas glābšanas komisija-26875965

Atbildēt

ko tici čangaļiem

23.12.2021. 10:49

ja pats viens no tiem...Labi , ka Dievs to šizofrēniju redz. Kaut kas jau notiks, kaza uz labu neperd.
Vājprāts vienmēr sevi nokauj pats-Mātei Dabai Evolūcijai vienmēr paliek TAISNĪBA....

Atbildēt

Vēl

22.12.2021. 23:38

Vēl viena visuzinošā! Pieskatījusies ineta baisās pasakas un akli tām tic... Fui!

Atbildēt

"...esmu gatava balsot pat par pašu Luciferu."

22.12.2021. 21:22

Par kuru no pašreiz aktuālajiem n-tajiem politbiznesa projektiem, KONKRĒTI?

Atbildēt

Satraukumam varas gaiteņos nav pamata , viss tiks kontrolēts

22.12.2021. 20:50

»

P.

> ja vien pastāvošie valdīkļi neatradīs kaut kādus mistiskus ieganstus, lai vēlēšanas atceltu...


Vēlēšanas dabistiki , ka notiks tikai zaļajā režīmā . Opozicionāri tādejādi pilnīgi noteikti no vēlēšanām tiks atstādināti. Balsos un darīs to prognozējami tikai varai lojālie.

Atbildēt

pietiek lasītājs

22.12.2021. 20:34

Vēl vien ņaudētājs.Laipni lūdzu,pierādiet savu pīkstētgribu un vaimanātspēju.Pieredzējušie komentētāji gan jau nepaslinkos.

Atbildēt

.peģis

22.12.2021. 19:50

Es ticu kovidam un vakcīnai.
Ar lielāko baudu saņemšu desmitkārtīgo bērnu būsteru.
Citas,šmucīgās vakcīnas viņi var iebāzt savās analus atveris.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

22.12.2021. 18:59

»

P.

> ja vien pastāvošie valdīkļi neatradīs kaut kādus mistiskus ieganstus, lai vēlēšanas atceltu...


Vai nu izdomās ieganstu un pārcels, vai arī falsificēs.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

22.12.2021. 18:58

Pirmais. Latvijas PSR sekoja Maskavai. Tagadējie skaliņi arī kādam tikai seko. Sevišķi, ja dod naudu.

Otrais. No sekošanas izriet laika vilkšana, solīšana un ātra solījumu pārskatīšana - beigu beigās melošana. Kā tas izdevās Pavļutam par piespiedu vakcināciju kā totalitārismu un it īpaši šajā decembrī par ierobežojumiem un lokdaunu. Prezidenta vietas uzurpators vispār draņķis pēdējais - pilnīgs sistēmas kalps un cilvēku tiesību nīdējs. VILTVĀRDIS.

Trešais. Tie, kas ar sakostiem zobiem vakcinējās darbam, jutīsies vispieviltākie. Jo tieši viņus regulārā nepieciešamība revakcinēties ar žļurgu eksperimentā skars visvairāk.

Atbildēt

Kariņš guļ “nāves koridorā uz morgu”

22.12.2021. 18:47

Nekas vairs viņu neapdraud. Ne ceturtā, ne trešā vai entā pote!

Spriedums nav pārsūdzams.

No 15. decembra 62 000 ir bijuši spiesti atstāt darbu un reģistrēties bezdarbniekos. Ja kādam no viņiem kā tādiem, kas atsakās savu ķermeni pakļaut eksperimentiem ar vakcināciju, par kuras sekām pašam jāparakstās, valsts nodarbinātības dienests piedāvās divus darbus un viņi joprojām nebūs vakcinējušies, Kariņa valdība šos cilvēkus atstās bez darba un iztikas minimuma ienākumiem. Atstās vispār bez ienākumiem, kas neatbilst cilvēktiesībām - tiesībām uz darbu un ienākumiem.

Kariņa MK valdība izvērš sociālo segregāciju un veicina sociālo protestu aktivizēšanos, kurinot naidu starp vakcinētiem un nevakcinētiem, kurinot naidu pret valsts iekārtu kopumā.

Šos 62 000 atstumtos Kariņa MK valdība vispār labprāt aizmirstu un izliktos, ka viņu nav, jo tieši šiem K. Kariņš publiski draudēja “dzīvi padarīt nepanesamu”.

Viņi, šie 62 000, ir starp mums un turpina dzīvot un pārvietoties publiskajā telpā. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē tikai vienu, ka “epidemioloģisko drošību”, šos cilvēkus vajàjot un plānojot tiem “dzīvi padarīt nepanesamu”, nemaz nevar ietekmēt- “epidemioloģiskā drošība” nevar ne uzlaboties, ne pasliktināties.

Šos 62 000 Latvijas līdzcilvēkus un viņu tuviniekus, draugus.. droši varam pieskaitīt nākošo A. Gobzema sociālo protestu potenciālam pret sociālo segregāciju.

Atbildēt

Marika

22.12.2021. 18:47

Personu grupas iesniegums starptautiskajā kriminālo lietu tiesā
file:///C:/Users/marik/Pictures/MARIKA%20KEEP/icc-complaint-7%20(1)%20(1).pdf

Atbildēt

Vakcīnas austriešiem

22.12.2021. 18:41

Problēma ir jaunu vīriešu daudzums Ķīnas, Krievijas, Indijas,Turcijas un ASV un NATO armijās, kas var nākotnē radīt demogrāfisku globālo sprādzienu un jaunu patērētāju skaita pieaugumu.

Pasaules kari šo situāciju regulē. Pirmā un Otrā pasaules karos katrā gāja bojā 6 miljoni iedzīvotāju. Pat beidzoties Otram pasaules karam, kapitulācijas līgums bija jau parakstīts, bet cionistu ASV bumbvedēji nobombardēja Vācijas pilsētu Drēzdeni, iznīcinot 40 000 bērnu un sirmgalvju. Visas cionistu žīdu jaunās globālās bankas radās karu pēdējos gados. Arī SVF tika radīts 1944. gadā.

Šobrīd ar Covid-19 bioloģisko ieroci jau likvidēti 6 miljoni pasaules iedzīvotāju, bet armijas sakropļotas ar vakcināciju pret Covid-19, radot daļējus panākumus – pieejamās vakcīnas pret Covid-19 kastrē- sterilizē vakcinētos par 60-70 procentiem, arī pārējo populāciju, kas tiek vakcinēta. Tagad īpatsvars likts uz bērniem, sterilizējot jau no 5-11 gadiem vecumā.

Libido vakcinētajiem saglabājas, bet vakcinētie kļūst neauglīgi. Tādēļ arī noklusē par EZA apstiprināto vakcīnu, ar kuru nesterilizē, bet formāli skaities vakcinēts - izredzēto kastai saglabājot logu uz zaļo sertifikātu un zaļo koridoru.

2. decembrī 16:22   Jauns.lv / LETA Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) ceturtdien sāka paātrinātā izvērtējuma procedūru Francijas un Austrijas biotehnoloģiju kompānijas “Valneva” vakcīnai pret Covid-19. Eiropas Komisija (EK) jau ir parakstījusi līgumu, kas paredz, ka kompānija Eiropas Savienībai (ES) piegādās līdz 60 miljoniem vakcīnas devu. “Valneva” vakcīnā izmantots deaktivēts vīruss, nevis jaunā RNS ziņneša tehnoloģija, kurā balstītas “Pfizer”/”BioNTech” un “Moderna” vakcīnas. EZA informēja, ka pētījumos “Valneva” vakcīna ir veidojusi antivielas pret koronavīrusu.

Tomēr Krievijas impērijas jautājums ir ģeopolitisks cionistu un Izraēlas valsts jautājums. Jaunās Hazārijas (jaunās Izraēlas) teritorija ieplānota Krimā un Ukrainas pašos denvidu apgabalos.

Bet “šķībacis udmurts no bunkura” nav nekāds īstais Putins, bet ir cionistu projekts, lai radītu militāru konfiktu starp KF un Ukrainu ar mērķi atrisināt jaunās žīdu cionistu Hazārijas (jaunās cionistu Izraēlas) jautājumu tā vai citādi.

Atbildēt

Sātana skūpsts

22.12.2021. 18:15

Kritīs kremlis un orku varu izdedzinās no cilvēku zemēm reizē ar slimībām, meliem pašiem ruskij mir impērijas būvētājiem.

Atbildēt

Marika

22.12.2021. 18:09

Kisindžers 2009. 25. februārī uzrunā WEF Council on Eugenics.
"Once the herd accepts mandatory vaccinations, it`s game over. They will accept anything - forcible blood or organ donation - "for the greater good". We can genetically modify children and sterilize them - "for the greater good". Control sheep`s minds and you control the herd. Vaccine makers stand to make billions. And many of you in this room are investors. It`s a big-win. We thin out the herd and the herd pays us for extermination services..."
Paviršs tulkojums: Kad ganāmpulks pierīt piespiedu vakcinācijai, spēlīte beigusies. Viņi piekritīs arī piespiedu asins vai orgānu ziedošanai, mēs varam ģenētiski modificēt bērnus, sterilizēt tos - "kopējam labumam". Kontrolē aitas prātu un tu kontrolē ganāmpulku. Daudzi šajā istabā ir vakcīnas investori. Šī ir lielā uzvara. Mēs paretinam ganāqmpulku, bet viņi mums vēl maksā par ekstermināciju.
Herd - ganāmpulks - neskan tik nicinoši latviski, kā tas skan angliski un krieviski стадо, bet ātrumā neatradu citu vārdu.

Atbildēt

P.

22.12.2021. 17:15

> ja vien pastāvošie valdīkļi neatradīs kaut kādus mistiskus ieganstus, lai vēlēšanas atceltu.

Vēlēšanas neatcels, bet iespējas tajās piedalīties būs visnotaļ ierobežotas. Tāpat neceriet, ka varēsiet novērot balsu skaitīšanu — vīrusi un sievusi taču izplatās arī pa video.

Atbildēt

ha-ha

22.12.2021. 16:57

Ko gribāt? Jau vairāk par 30 gadiem valda 4.maija padomju okupantu latviešu izstrādājumi ar visu savu totalitārā komunisma celšanas praksi un pieredzi,kura izpaužās ekspresmākā rït no kopsiles un mākā turēties pie tās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: