Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ASV protektorāts Latvija

29.05.2023. 10:51

Vispār jau dalīt ordeņus ir prezidenta darbs, tikai varākumam ir radies iespaids, ka ordeņu vērtība ir tikusi stipri degradēta. Viens no iemesliem varētu būt tāds, ka šajā procesā bijusi klāt arī smirdīgā ēlertes roka.

Atbildēt

Latvija bļenduku valsts līdzinamies ķīnai

28.05.2023. 06:20

Ja tur būs elerte un zālīte dalīs katram garām gājējam tos bļendukus.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.05.2023. 16:41

»

Atim

Tie NLO piloti ir smagi ietekmējuši.Bija dulls, tagad pavisam traks


Čekisti tā ari nesaprata ko ar mani darīt. Divi dzīvie pratinātāji var visu ko es toreiz pateicu apstiprināt. Plus - es šim notikumam atradu arī racionālu, Junga teorijās balstītu pamatojumu.

Atbildēt

jaajaa

26.05.2023. 15:51

»

tak

beidz reiz diiiirst..netā


...demokrātiskā sabiedrībā katram ir tiesības uz viedokli..pat tādiem netā diiirsējiem kā tev...

Atbildēt

cita starpā

26.05.2023. 15:48

»

jautājums

Tavs apgalvojums par cienījamo vecumu vairāk līdzinās aģitācijai, kā nopietnai domai. Ko tad teikt par jaunajiem, kuriem pat tik prāta un morāles nav kā vecajiem


P.P.S. Viedoklis (25.05.2023., 20:37) ir attiecināts uz konkrēto personāžu, pie tam 1000% pamatoti.

Atbildēt

Atim

26.05.2023. 15:29

»

Atis Priedītis

Ko es pateicu pēdējā VDK pratināšanā...


Tie NLO piloti ir smagi ietekmējuši.Bija dulls, tagad pavisam traks!

Atbildēt

cita starpā

26.05.2023. 15:26

»

jautājums

Tavs apgalvojums par cienījamo vecumu vairāk līdzinās aģitācijai, kā nopietnai domai. Ko tad teikt par jaunajiem, kuriem pat tik prāta un morāles nav kā vecajiem


Daudziem jaunajiem, kuriem pat tik prāta un morāles nav kā vecajiem, vēl ir iespēja un laiks tikt pie daudz adekvātāka prāta un morāles, salīdzinot ar tiem vecajiem, kuriem tā arī nav paveicies piedzīvot kaut vai nomināli adekvātu prātu un morāli savas dzīves laikā, un ņemot vērā šamo personāžu cienījamo vecumu, vairs arī neizdosies.

P.S. Par kādu "aģitāciju" ir runa?

Atbildēt

Es

26.05.2023. 15:14

Kā dala Elitas apjūsmotais Vienotības atzars NA un viņu levits, tā dalīs arī nākamais. Jo bleķi štancēt un teikt tukšas runas, tas ir vienīgais, ko viņi māk un kam tie iznireļi der.

Atbildēt

patiesībā

26.05.2023. 15:13

»

tak

beidz reiz diiiirst..netā


viss ir vienkārši "kā lāpsta": nepatīk lasīt principā jeb "pa lielam", tāpat kā jebkuram tipiskam mentāli aprobežotam biogaļas kautķermenim, vēl / vairs neesi spējīgs izboksterēt tekstu, kas ir apjomīgāks par lumpenkomunikācijas standarta "140 zīmju" debilizācijas formātu, vai arī bezcerīgi tizli nejēdz tēmu - nelasi. Vienkārši NELASI to, kas tev nepatīk, neinteresē vai 'fiška nevelk'. Un VISS!

Tie, kas kaut ko var, tie arī dara. Bet tie, kas nevar neko, tikai necilvēcīgi truli skauž varētājus / darītājus un turpina smirdēt fōnā. Priekš 'katra viena' galvenais ir saprast un apzināties - vai viņš ir varētājs un darītājs, vai tikai glups skauģis un fōnā smirdētājs.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.05.2023. 14:43

Ko es pateicu pēdējā VDK pratināšanā

Jau esmu par to rakstījis, bet šķiet, ka ir pienācis laiks par to uzrakstīt vēlreiz. Rakstīšu tikai par pašu galveno.

Pratināšana notika 1991.gada rudenī. Mani pratināja 3 cilvēki, viens no tiem pašlaik jau ir miris. Pirms šīs pratināšanas es vairākus mēnešus tiku pakļauts ļoti nežēlīgām vajāšanām, kurās VDK izmantoja psiholoģiskā terora metodi Zersetzung. Par šo metodi pašlaik Googlē jau ir ļoti daudz publikāciju, tāpēc tie, kas to vēlas, paši visu var izlasīt. Šādu vajāšanu rezultāts parasti bija vajātā cilvēka pašnāvība, nokļūšana uz visu mūžu psihiatriskajā slimnīcā vai bojā eja "nelaimes gadījumā". Es biju sev iestāstījis, ka man viss ir jāiztur un man to arī izdevās izdarīt.

Pirms pratināšanas es jau biju novests līdz ļoti smagai psiholoģiskai krīzei un mani izglāba divi notikumi. Par tiem esmu rakstījis savās grāmatās. Pirmais notikums - es pēkšņi sāku ticēt Dievam. Otrs - notika mana tikšanās ar NLO pilotiem. Šie notikumi man pavēra man logu uz pavisam citu pasaules izpratni un deva fantastisku spēku.

Pratināšanas laikā manī atmodās vairāki reliģiskie arhetipi - Mozus, Jēzus, antīko Dievu un arī pats Dieva arhetips. Mans fenomens ir tas, ka man nekad neatslēdzas apziņa un visus notikumus joprojām atceros ļoti skaidri.

Pats nozīmīgākais bija tas ko es pateicu pratināšanas beigu daļā. Vispirms jau pateicu to, ka ja Latvijā pie varas paliks bijušie čekisti un komunisti, tad Latvija kā valsts ies bojā un latvieši kā tauta izmirs.

To it kā neteicu es pats, bet ar manu balsi runājošais Dieva arhetips. Vispirms šis arhetips paziņoja, ka ir latviešu tautas Dievs, kurš ir ieradies uz Zemes glābt latviešu tautu no bojāejas. Pēc tam tika pateikts, ka uz Zemes ir ieradies pats Dievs lai glābtu Zemes cilvēkus no iznīcības.

Tas notika 1991.gada rudenī un šobrīd izrādās, ka notikumi tiešām veidojas atbilstoši šiem arhetipu paziņojumiem. Tāpēc arī nolēmu tos vēlreiz publiskot cerībā, ka cilvēki beidzot nāks pie prāta.

Atbildēt

tak

26.05.2023. 12:46

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


beidz reiz diiiirst..netā...

Atbildēt

Atis Priedītis

26.05.2023. 08:17

Pavisam droši var apgalvot, ka arī turpmāk ordeņus saņems "čekas maisos" esošie, bet par VDK vajāšanu upuriem arī E.Veidemane neko nerakstīs. Kā jau teica Māra Zālīte - nekādu vajāšanu nebija un nebija arī nekādu cietušo. Tas ir par okupācijas beigu periodu. Pēc 1986.gada VDK nodarbojās tikai ar "puķīšu lasīšanu".

Atbildēt

jā-a

25.05.2023. 23:11

Vai Elita joprojam atstrādās,daloties ar lapsu?Tikai ielikot šo resni par VP mēs tiktu prom no šīm iedomīgajām muļķibām!Mūža maizi liekajam svaram!

Atbildēt

cita starpā

25.05.2023. 20:37

»

pavisam slims

Onkulis 25.05.2023. 19:49


Tādiem "ilgtspējīgajiem" čekas stukačiem, provokatoriem un noderīgajiem idiotiem kā demences invalīds plānprātiņš ŽH, kurus "virzīja septiņdesmitajos", pašreiz varētu būt vismaz 70+ gadiņi. Cienījams vecums, bez šaubām, kas diemžēl "nenāk viens", kā zināms. :/

Atbildēt

pavisam slims

25.05.2023. 20:35

»

Onkulis

pavisam slims


Onkulis 25.05.2023. 19:49

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

25.05.2023. 20:34

»

Onkulis

pavisam slims


Kāda tev transekzuālā orentācija? Man patīk vīr.dz. no 8+ līdz 98+ gadi. Passīvaiz esu tagat.

Atbildēt

Onkulis

25.05.2023. 19:49

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


pavisam slims.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

25.05.2023. 18:57

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Ordeņus izrakstot nevis prezidents bet īpašs kapitolijs ar kancleri priekšgalā (nejaukt ar Vāciju kur kancleriem funkcijas ir nedaudz citas


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Var jau iespējami skaļi un nebeidzami ilgi dēvēt sū#u par zafti – dēļ tam tas sal.dāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks."

Un, arī: "Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance tajā skalojas."

Savukārt, kā zināms: "Politikai un šajā "LUMP.ENbiznesā" iesaistītajiem "politiķiem" (kā arī šo SILES "vienlīdzīgĀKo" cūk.lopu "īpašo vajadzību" apkalpotājiem u.c. taml. "SILEI pietuvinātajiem" sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT "traumējošāks" un arī reāli bīstamāks par "godam" nopelnītu izsmieklu". ;)

-----------

Medija ziņa (2007. gads): “Ja šajā valstī patiešām ir arī jomas, kurās kaut jel kas ir “caurspīdīgs”, tad “apordeņošanas” sfēra pie tām noteikti nepieder. Šeit viss, atvainojiet, smird sirsnīgi un jau no laika gala. Jau gada laikā pēc Triju Zvaigžņu ordeņa atjaunošanas tā piešķīrēja – “ordeņa dome” pierādīja, ka noteiktu aprindu latvietim pašam sava “ancuciņa” atloks noteikti tas tuvākais: ordeņi tika piešķirti veseliem trim kristālskaidriem un nesavtīgiem… pašas domes pārstāvjiem. Protams – neviens no viņiem par interešu konfliktu vai vienkārši nepiedienīgu rīcību pat neiepīkstējās. Un, sekojoši, viss, kas noticis pēc tam… Ordenis – apmaiņas prece zviedru kambarsulaiņiem, lai pie savas “cackas” tiktu V. Birkavs ( LC ) un Co. Ordenis – gan “savas sievas vīram” I. Freibergam, gan savu dzīvokli par iespaidīgu valsts naudu izremontējušajam Nacionālo bruņoto spēku komandierim J. Eihmanim, gan aizdomās par “valstisku kontrabandu” turētajam Valsts prezidenta un Saeimas drošības dienesta vadītājam J. Vectirānam, gan dažādām jau pavisam mistiskām personām, kuras publiski tika vainotas pat izvarošanās un taml. grēkos… Tad – ko te brīnīties un sašust par ordeni valstij / varas turētājiem “lojāliem” biznesmeņiem un citiem “kārtīgiem pilsoņiem” – sak, ja jau ļoti gribas, tad ko nu tur…” (apt.cit.vied.aut.: “mediju treniņu pasniedzējs” L. Lapsa)
-------

‘MOTO’:

“Ordenis kad pušķo krūti ~
Tad tik tā – pa īstam jūti,
Ka tas seni bij’ tavā dabā:
Strādāt valsts un tautas labā!”

( cit.aut.: leģendārais humorists cien. Dresleru Jānis )
--------------

“Citādi – nekāda skata!!!…”
( Iz “O.M.© aŗChīva”, ANNO ~ 04. 2007. )

Goda fraka sēdēs slikti,
Ja pie krūtežas nav likti,
Ordeņi no “cēlmetāla” ~
Bilde sanāks bišķi bāla…

Košai štātei nebūs svara,
(Kaut – šai šlepe aumež gara),
Ja pie tās nav piestiķēta,
Ordeņbante iz(dŗapēta)…

Prominences …(skaustus) kasa:
“Etiķetes kodekss” prasa,
Lai pa ekskluzīviem rautiem,
Netiek šūpots tikai pau#iem:

Vajag “goda zīmes” kādas,
Spraust pie ancukiem ( ne ādas! ),
Citādi – nekāda skata!!!
(Kaut vai ‘biste’ nez cik plata…)

Ordenis (pēc “protokola”),
Pienākas (kā gailim – ola)
'Katram vienam', kuram fraka,
Jāvalkā kā "darba" jaka:

Vadoņiem un Prezidentiem,
Ministriem un referentiem,
Diplomātiem, sekretāriem,
(Īpaši – ja šie pa pāriem…),
Sponsoriem un mecenātiem,
"Ķēķa soģiem & advokātiem,
Kuratoriem, padomniekiem,
Direktoriem, puspriekšniekiem,
Staļļmeistariem, galminiekiem,
Stilistiem un līdzgaitniekiem,
Masmēdekļos rukātājiem,
Lojālspama drukātājiem,
Prpagandas zombētājiem,
SILES "goda" sargātājiem,
Pī-āR-ščikiem, konsultantiem,
Denščikiem un adjutantiem…

Ordeņi vai cackas citas,
'Ieskapētas' tiek, bez mitas:
Pieteikumi blāķos krājas ~
Daudziem tak’ vēl nekarājas!

“Komisi(onkai)” vērtēt nākas ~
Kuram dot, kam – nepienākas?
Matētu vai – glancē gludu?…
Svarā pavieglu, vai – pudu?…
Kādu zorti, kuras šķiras ~
“Kartupeļa”?… “Truša spiras”?…
Apaļu, vai – zvaigznes formā?…
Virsnormas, vai – knapi normā?…
Štancētu vai – kaltu smēdē?…
Šņorē iekārtu vai – ķēdē?…
Brokāta vai – linu banti?..
Kādu krāsas dominanti?…

Tad, kad dabūs šajā “valstī”,
Bļembas VISI varas balsti ~
Žvadzēs pilsētas un lauki,
Ap(ordeņoti), TIK jauki…

-------

oriģinālversijas -- “O.M.© blogā”:
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

vice

25.05.2023. 18:24

Par ordeņiem - protams!!!

Bet galvenais: jaunais prezidents apžēlos virkni notiesāto blēžu (īpaši - augsta amata klerkus)!!!

Atbildēt

jauķiens

25.05.2023. 17:26

Elitiņa nedabūja kādu medāli?

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

25.05.2023. 17:12

Ordeņus izrakstot nevis prezidents bet īpašs kapitolijs ar kancleri priekšgalā (nejaukt ar Vāciju kur kancleriem funkcijas ir nedaudz citas).

Atbildēt

Slava PSKP

25.05.2023. 14:07

... bērniņi paskatieties uz maitu kraukļiem debesīs, ne tie sēja, ne tie pļāva, ne asariņu birdināja, bet tas kungs Dievs debesīs tos pabaroja...

Atbildēt

Haralds Kalns

25.05.2023. 13:44

Mans attāls radinieks pirmklasnieka gados, par cilvēku, kurš nepatika, noteica: Ne ģīmis ne valoda! Tas par to knaušu gaiņātāju Pinto (cālis- no portugāļu val.). Grozi kā gribi, bet neviens no kandidātiem nav pat tāla atblāzma no tādiem dižgariem kā Li Kuanju vai Vinstons Čērčils!

Atbildēt

prognoze

25.05.2023. 12:06

saderam, ka pirmā no spēles izstāsies Pinto, jo nesavāks balsis. ielikta dažādībai .

Atbildēt

tauta runā, ka

25.05.2023. 11:45

Vienotībai nākošajā kārtā atkal būšot kandidāts pederasts - Kašers.

Atbildēt

vecpuisis

25.05.2023. 11:42

Es par Pinto: smukas kājeles, nesvepst, neesot lesba, ...,

Atbildēt

Bet Pīlēns svepst,

25.05.2023. 11:03

jo zobārsts nepareizi jaunos zobus ielicis!

Atbildēt

tur taču vesela padome dirn

25.05.2023. 10:47

...............

Atbildēt

Nepatika TV " ķermeņa valoda "

25.05.2023. 09:07

mūsu ģimenei nepatika, kāda bija Pinto tā saucamā ķermeņa valoda TV laik :izaicinoši un vulgāri sēž kāju pārlikusi pār kāju, svārciņi uzlocījušies nepieklājīgi augstu , Pinto nekontrolē savu izskatu un viņas vizuālais tēls neatbilst iespējamai LV prezidentei.
Pinto atstāja vulgāras sievietes iespaidu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: