Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

1.aprīli gaidot

08.03.2020. 18:37

vēlētāju biedrība "Mēs esam Latvija" turpina darboties, piesaistot aizvien vairāk piekritēju un atbalstītāju.

Atbildēt

Ceturtā vara

08.03.2020. 18:27

»

vēlreiz

Tieši mašinērija pilnībā kontrolē masu medijus.Mūziku pasūta tas kas maksā


Tā jau arī ir mūsu galvenā problēma. Jālamā ir nevis politiķi, bet masu mediji. Kamēr nekas nemainīsies, mēs joprojām būsim Eiropas pakaļā.

Atbildēt

Ceturtā vara

08.03.2020. 18:04

»

vēlreiz

Pārstājiet barot parazītus


Tieši masu mediju uzdevums ir kontrolēt visu varas mašinēriju. Ja viņi to nedara, ja ir "neaizskaramie" cilvēki, ja ir "aizliegtie temati" tad ir tas kas notiek Latvijā - "brauciens uz Nekurieni".

Atbildēt

Ceturtā vara

08.03.2020. 17:45

Kamēr Latvijā netiks atjaunota Ceturtā vara - Masu mediju vara viss ir bezcerīgi. Nopirkti, iebiedēti un melīgi masu mediji ir pati briesmīgākā šī brīža Latvijas problēma.

Atbildēt

Žulis

08.03.2020. 16:55

Izlasiet Politisko partiju likumu un jūs sapratīsiet, ka tas nav politisko, bet gan tieši kabatas partiju likums.; Jau pašā “partijas” jēdziena definīcinā šeit nav dotas nekādas ideoloģiskas nostādnes, vien pateikts, ka partija var veikt politisku darbību, rīkot vēlēšanu kampaņu, izvirzīt deputātu kandidātus un ar savu izvizīto deputātu starpniecību īstenot partijas programmu un iesaistīties publiskās pārvaldes institūciju izveidē. Tātad partijai kā organizācijai nav pilnīgi nekādu konkrētu saistību ne pret valsti, ne tautu.. Partijas darbību var apturēt tikai tiesa un arī tikai pēc tam, kad KNAB vai VID partiju ir brīdinājušas un partija uz brīdinājumiem nav reaģējusi. Kā partiju pārkāpumi ir minēti normatīvo aktu neievērošana un darbības neatbilstība partijas statūtiem. Tie, maigi izsakoties, ir ļoti stiepjami jēdzieni. Un kas gan to neatbilstību kontrolēs un uzturēs prasību tiesā? Partiju varai pakļautās iestādes?! Neviena partija vēl līdz šim nav nopietni saukta pie atbildības ne par nenomaksātajiem nodokļiem, ne par priekšvēlēšanu aģitācijā izdarītajiem pārkāpumiem un pārtērētiem līdzekļiem, ne par savu deputātu darbības rezultātā valstij un tautai nodarītajiem grandiozajiem zaudējumiem.. Par strādāšanu valsts un tautas labā te vispār nav nekādas runas. Pat,ja partija tiktu pieķerta kādā smagā kriminālnoziegumā, tā veikli likvidētos un neviena konkrēta tiesājamā tā arī nebūtu. Tā pati kompānija jau pēc dažiem mēnešiem ar izmanītu nosaukumu, izpildot visas vajadzīgās formalitātes, varētu partiju reģistrā startēt kā jauna politiska partija. Laiks, kad Latvijā vajadzēja likvidēt partokrātiju (partiju varas diktatūru) ir sen palaists garām. Tagad partiju mafijas vara ir cauraudusi visu valsts pārvaldi, visas kontroles, uzraudzības un tiesu institūcijas.Atsevišķi uzlabojumi vai pārkārtojumi, tāpat kā poartiju pasludinātās refoirmas, te neko nemainīs. Bet visi konstruktīvie priekšlikumi no malas vienkārši tiks ciniski noraidīti.

Atbildēt

Žulis

08.03.2020. 16:32

»

fakts

Visas partijas ir kriminālnoziedznieku grupējumi,kaut vai tikai tāpēc ka uzurpē tautas varu


Aizmirsu pateikt, ka arī pati latviešu tauta nekur neder un ir pilnīgs brāķis. Tas nav tikai mans, latviešu deģenerāta viedoklis no trako mājas. Arī Grantiņš tāpat domā, bet Grantiņš nav traks, kāds esmu es, Žulis - "Pietiek" greznība/ekselence/prominence/latviska nelieša un nekauņas infuzorija. Grantiņš ir latviskā trakuma mastodonts, un man vēl ir tālu līdz tādai virsotnei, kuru man "pietiek" apsolīja palīdzēt sasniegt pēc koronavīrusa apkarošanas kariņa un NDT gultā, kad Modris Slava verkšķ kā KĀVIS no elles pažobeles, kur pašlaik saldi dus latviešu "kultūrnācija".

Atbildēt

Patriotiskais gars

08.03.2020. 16:32

Domājams ķīnieši noskaidros,kas iemeta vīrusa baciļus,no kurienes pasaulē "pavasara-ņeļķu-dziesmotās" revolūcijas.Kur redzama ragainā āža kāja?!

Atbildēt

fakts

08.03.2020. 16:14

»

Q

Latvijas politiskā sistēma neapmierina valsts pilsoņus, pašlaik politiskās partijas darbojas kā kanalizācijas kolektors, savācot sevī visas sabiedrības padibenes, alkatīgus, korumpētus bezprincipu darboņus, no kuriem vismaz puse ir psihiski neveseli, viņu vienīgais dzinulis ir nauda


Kas tad liedz nodibināt to ideālo partiju, jāsavāc tikai 200 domubiedri? Tikai laikam jau paši partiju nīdēji ir sabiedrības padibenes, alkatīgi un korumpēti bezprincipu darboņi, kuru vairākums turklāt ir psihiski neveseli un nespēj savākt pat tos 200 atbalstītājus, kas būtu gatavi bučot viņu zābakus un pielūgt viņus kā svētos.

Atbildēt

Q

08.03.2020. 16:07

Latvijas politiskā sistēma neapmierina valsts pilsoņus, pašlaik politiskās partijas darbojas kā kanalizācijas kolektors, savācot sevī visas sabiedrības padibenes, alkatīgus, korumpētus bezprincipu darboņus, no kuriem vismaz puse ir psihiski neveseli, viņu vienīgais dzinulis ir nauda!

Atbildēt

lauķis

08.03.2020. 15:20

»

īsi un konkrēti

partijas ar likumu jāaizliedz, jāmaina vēlēšanu likums, kas neatbilst Satversmei


Nekas nav jāaizliedz,pietiks ar to ka pārstās parazītus barot.Partijām tikai biedru naudas un nekādus ziedojumus.
Vēlēšanu sistēma-desmit izvēlas vienu,desmitnieki savēl simtniekus,simtnieki-tūkstošniekus.Lēmumi pieņemas ar simtprocentīgu vienošanos.
Vēlēšanas piedalās vīrieši no piecdesmit gadu vecuma,kam ir pilnas ģimenes,kas ir vietējie un atbildīgi par savu zemi.
Tāda bija vēdiskās kultūras vēlēšanu sistēma.

Atbildēt

M.Slàvs

08.03.2020. 15:06

tava seja ràda ,ka visu müzu esi smagi cïnijies ar
,,Zalo Püki''Tàpat kà biedrs dïvàns vai ari kandzas dzinéjs Jànis Kucinskis no Jé-pils.

Atbildēt

Aizej nosveries staba galà

08.03.2020. 14:32

bet vispirms panem virvi un ziepes !Kàdas ambicijas komisàram slàvam Modrim SLAVAM !
Tu biji jau vienà masu partijà TF ko vadïja dïvàns ,vél nav gana ? dïvàns ir galigi nodzéries un runà mélés. Modri ,es tevi pazïstu vaigà .Tavas spéjas ir no papïrisa nolasït Nàcijas Téva vai kàda cita
rezisora uzstàdijumus . Tava galva ir tuksa no labàm idejàm ,kà vecas karabines rïkle. Liecies nu mierà ! Aizej màjàs un iepirdi dïvànà labàk ,varbüt vélétàji sadzirdés .Ilga Kreituse bütu laba cïnu biedrene tev .

Atbildēt

īsi un konkrēti

08.03.2020. 14:13

partijas ar likumu jāaizliedz, jāmaina vēlēšanu likums, kas neatbilst Satversmei!

Atbildēt

Trauksmes signāls

08.03.2020. 14:07

Trauksmes signāls no Itālijas: miljoniem cilvēku no šodienas atrodas piespiedu karantīnā 11
PASAULĒ Šodien 09:39
  Jauns.lv

Miljoniem cilvēku Ziemeļitālijā agrā svētdienas rītā piemērota piespiedu karantīna, bet visā valstī slēgti muzeji, teātri un kinoteātri. Itālijas valdība ķērusies pie drastiskiem līdzekļiem, lai apturētu bīstamā koronavīrusa izplatīšanos.Premjers Džuzepe Konte sociālajā tīklā Twitter apstiprināja, ka parakstījis plānu stingri ierobežot pārvietošanos plašos reģionos valsts zemeļdaļā, ieskaitot Milānu un Venēciju, tāpat arī izbraukšanu no tiem. Šis plāns ietekmēs vairāk nekā 15 miljonus cilvēku un būs spēkā līdz 3. aprīlim. "Beidzot tas ir apstiprināts," raksta Konte.


Komitejas 300 norādes, iluminātiski pozitīvi aktīvi maldinot latviešu sabiedrību, realizē arī ASV pisonis K. Kariņš ar sātaniski valšķīgu smaidu apveltīts dzīvnieks.

Drīzumā vīrusu izplatīs Francijā un Vācijā uz vietas no avotiem, kas nenāks no Ķīnas, Itālijas, Irānas. Slēgs publiskas vietas un ekonomika apstāsies globāli. Tas ūz solis tuvāk globālai pasaules valdības izveidei, kas noformāli jau cionistiskā internacionālā ir Komiteja 300.


Latvijas premjers sasauc Krīzes vadības padomes sēdi saistībā ar jaunā koronavīrusa izplatību Eiropā 2
ZIŅAS Šodien 11:42
  LETA

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) sasaucis Krīzes vadības padomes sēdi, lai lemtu par turpmāko rīcību saistībā ar jaunā koronavīrusa slimības “Covid-19” izplatību Eiropā. 

Ķīna un Krievija izplata šo vīrusu, lai paralizētu NATO un ASV militārās mācības Eiropā. Kremļa botuksa karaļa Putina mērķis ir, paralizējot Eiropu, iebrukt Baltijā pirms NATO un ASV miltārajām mācībām.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: