Menu
Pilnā versija
Foto

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Elita Veidemane, Neatkarīgā · 08.07.2024. · Komentāri (68)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

111

10.07.2024. 15:00

Virsraksts novada laikrakstā "Multimodālo agrīno intervenču programma "STOP 4-7"".
Atveru svešvārdu vārdnīcu un lasu- MODALITĀTE-lingv.- gramatiska kategorija, kas apzīmē runas satura attiecību pret īstenību. MODĀLS- uz modalitāti attiecīgs. INTERVENCE- varmācīga iejaukšanās kādā sfērā.
Raksts ir par problemātisku, agresīvu u.t.t. bērnu uzvedības korekciju un socializāciju.

Atbildēt

Quo vadis?

09.07.2024. 21:13

Ņemot vērā to, ka minētais centrs mani, pēc ANONĪMA ziņojuma, uzaicināja sniegt paskaidrojumus, kādā valodā es runāju savā PERSONĪGAJĀ birojā, lūdzot iesniegt pierādījumus, vai visi darbinieki (latvieši) ir pabeiguši izglītību latviešu valodā, kā arī lūdzot paskaidrot, kāpēc mana uzņēmuma FB mājas lapā daži teksti ir tikai krievu valodā, man personīgi ir pilnīgi vienalga, ka šī cilvēka darba līgums (vai ierēdņa līgums) netiek pagarināts.
Šī centra uzdevums ir sodīt, sodīt un sodīt. Šī centra uzdevums ir rūpēties par to, lai latvieši nerunātu krieviski, nevis, lai pārējie runātu latviski. Un tā ir milzīga atšķirība.
Es vienlaicīgi runāju 3 valodās, un dievinu šo ģeniālo iespēju vienā teikumā mīt dažādus vārdus vai izteicienus, jo īpaši, ja sarunubiedrs ir erudīts un spēj atbildēt kontekstā.
Un zinu, ka drīz iemācīšos ceturto valodu, lai runātu vienlaicīgi četrās valodās.
Bet valsts ar visu savu valodu priekšā un pakaļā ir iznīcinājusi pašu galveno. Cilvēku.
Jo burts ir svarīgāks par garu.

Un nav skaistākas valodas par latviešu valodu.
Bet dzīva valoda ir tikai tā, ko lieto.
Drīz nebūs latviešu, kas lietos šo valodu, bet gan jau būs kāds priekšnieks, kurš pat no kapa uzliks sodu.

Atbildēt

nerakstiet muļķības

09.07.2024. 20:44

»

yes

vins varetu doties uz angliju un citam latviesu patveruma zemem un par savu naudu petit latviesu valodas evolucionaro attistibu izbrauceju otraja un tresaja paaudze


ja jums nepatīk tās valsts valoda kurā dzīvojat, jūs te neviens neaicināja atbraukt: Brauciet mājās!

Atbildēt

vai tad ka'ds kurš gribējis vēl nav nopircis pilsonību???

09.07.2024. 16:31

nu, 1-5 cilvēku dēļ turēt centru...

Atbildēt

patiesībā

09.07.2024. 13:01

»

latviesu neonacistiem

kura ,,brivas,, latvijas veikala var nopirkt PC klaviaturu ar latviesu alfabeta burtiem


jebkurā veikalā.

Jo - visas / jebkuras klaviatūras ir ar "latviešu (valodas) burtiem", tikai tas NAV atkarīgs no "klavieres", bet no PC instalētās programatūras.

P.S. "latviešu neonacisti" to pat nezina, visticamāk, tāpat kā daudz ko citu.

Ir sacīts: "Kauns NAV nezināt, bet gan - kauns IR nevēlēties zināt." ;)

Atbildēt

latviesu neonacistiem

09.07.2024. 09:36

kura ,,brivas,, latvijas veikala var nopirkt PC klaviaturu ar latviesu alfabeta burtiem ?

Atbildēt

patiesībā

08.07.2024. 23:29

»

edis

Nezinu,ko atbildet.Patiesi nezinu.Man nav receptes.Bet,es jau necentos nevienu personigi aizskart.Man ir vienalga.Bet sakt ar visa noliegumu ir taspats,kas sakt ar visa pienemsanu.Es vienkarsi esmu cela vidu.Un vai skatos pa labi,vai pakreisi man vienadi nepatik,jo neviens nepiedava neko iznemot tuksu...


jau jau tu nespēj (vai pat nevēlies) atbildēt uz tev uzdotajiem elementāri vienkāršajiem jautājumiem, kas ir tieši un precīzi saistīti ar tavu (visnotaļ tendenciozi!!) noraidošo un absolūti nepamatoto nopēlumu visnotaļ loģiskam un max. objektīvam viedoklim, kuram tu "anonsēji" savu "pareizāko JĀ-alternatīvu" - par kādu "recepšu" NEesamību tu vispār runā? Un par ko tad tu vispār vēlies runāt ar tiem, ko noraidi, pie tam visai "nekorektā" veidā?

Ja tev nav neka cita,ko piedavat", tad - kāpēc tu atļaujies visnotaļ neiecietīgi (t.i. vēl max. pieklājīgi formulējot!) to, ko tev pat nepiedāvā, bet tikai informē CITI?

Kuras KONKRĒTI ir tās replikas tevis absolūti nepamatoti / neargumentēti nopeltajā viedoklī, ko tu uzskati par "tuksu frazu apzelesanu"? un KONKRĒTI kāpēc tu tā uzskati?

Ja tu patiešām "vienkarsi esi cela vidu" un tev "pa labi,vai pakreisi vienadi nepatik" tas, ko tu tur redzi, tad - ko tu īsti vēlies panākt, tostarp "uzbraucot" totāli bezjēdzīgi (un absolūti nepamatoti, jāuzsver vēlreiz!!!) cilvēkiem, no kuriem tu kaut ko tomēr vēlies - ja jau reiz tu reaģē (kaut vai šādi, visai neadekvāti) uz viņu viedokļiem?

Visticamāk, varētu izrādīties, ka tu kaut ko dari galīgi nepareizi (cita starpā - tieši tāpat, kā vēl daži personāži, kas šeit izpildās principā visai līdzīgi, tostarp ieskaitot neadekvāto attieksmi pret savu Dzimto Valodu). Kā varētu būt pareizi - "DOMĀ līdzi!", kā saka.

Ja tu kaut ko nezini, bet tev šķiet, ka citi tomēr varētu zināt - varbūt tev noderēs tevis iepriekš (vai arī - pat vēl joprojām?!) absolūti nepamatoti nopeltie un aroganti (t.i. vīzdegunīgi, uzpūtīgi) noraidītie elementārie komunikācijas pamatprincipi (skat.vied..iepr. - "patiesībā" 08.07.2024., 18:51). Kaut vai - priekš tam, lai tu PATS SEV (ar tavu līdzšinējo "JĀ-komunikācijas" stilu) neradītu ienaidniekus.

--------------

Ir sacīts: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamo "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto." ;)

Un, arī: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam (t.i. izvēlamies). Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Atbildēt

edis

08.07.2024. 22:27

»

patiesībā

interesanti - kāpēc tu uzskati, ka tieši "ar diviem burtiem-NE", tu patiešām neko citu tur neatradi (vai nevēlējies atrast...


Nezinu,ko atbildet.Patiesi nezinu.Man nav receptes.Bet,es jau necentos nevienu personigi aizskart.Man ir vienalga.Bet sakt ar visa noliegumu ir taspats,kas sakt ar visa pienemsanu.Es vienkarsi esmu cela vidu.Un vai skatos pa labi,vai pakreisi man vienadi nepatik,jo neviens nepiedava neko iznemot tuksu frazu apzelesanu.Ari man nav neka cita,ko piedavat.Diemzel ta tas ir.

Atbildēt

patiesībā - priekš tiem, kas vēl joprojām (?!?) 'necērt ziftiņu', jo nav uzdāvinājuši sev smadzenes

08.07.2024. 20:46

Skat.iepr.: "Ir vēl viens komunikācijas princips, absolūti prioritārs, izmantojams attiecīgos izņēmuma gadījumos - nevajag ielaisties diskusijās ar bezcerīgi permanentu muļķi / infantilu vai pat apzinātu deģenerātu, jo tad vari nonākt viņa līmenī, kurā muļķim / deģenerātam ir objetīvi dominējoša (ģenētiski iedzimta / ilgtspējīgi uztrenēta) pieredze.

P.S. Būtu pamatoti uzskatāms, ka - konkrētajā precedentā - attiecībā uz šķidro smadzeņu izeju no demences invalīdes pļutkinenes vices jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки, un debilības centra noderīgās idiotes deģenerātes analfabētes pļutkas hehes - ir ienācies tieši tāds izņēmuma gadījums."

Atbildēt

patiesībā

08.07.2024. 20:32

»

edis

Ideali! Viss tavs teksts patiesiba ir aizvietijams ar diviem burtiem-NE.Tas ir tiesi tas,ko jus piedavajat-NE.Nevaru,nezinu,negribu,nevajag...Zini ,ir ari citi teikumi,kas sakas ar JA


interesanti - kāpēc tu uzskati, ka tieši "ar diviem burtiem-NE", tu patiešām neko citu tur neatradi (vai nevēlējies atrast)?

Ja ļauts paziņkārot - kādi KONKRĒTI ir tie "ari citi teikumi,kas sakas ar JA"?

Varētu padomāt, ka šajā gadījumā tavs mērķis (un izpildīšanās) ir (bija) tieši pretējs tam, kas ir aprakstīts tevi absolūti nepamatoti / neargumentēti nopeltā viedokļa 1., 2., un 3. punktos?

Tādā gadījumā - atliek vienīgi tevis absolūti nepamatoti / neargumentēti nopeltā viedokļa otrā daļa, kas saistīta ar absolūti prioritāro komunikācijas principu, kas izmantojams attiecīgos izņēmuma gadījumos. Uzskati, ka tev to patiešām vajag? Iespējams, bet - tā ir (būs) tava personīgā izvēle, TIKAI un VIENĪGI.

-----------------

Ir sacīts: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas." ;)

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai ēšanai un kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

edis

08.07.2024. 20:14

»

eidim

Kāpēc tu tik lopiski truli kropļo latviešu valodu


Ta ir klaviatura.Atvainojos,bet mainit to es negribu.Ja tevi tas aizskar,ludzu nelasi.

Atbildēt

edis

08.07.2024. 20:08

»

patiesībā

tiem, kuri uzskata sevi par Normāliem Cilvēkiem, pilnīgi pietiek ar elementāru komunikācijas pamatprincipu konsekventu respektēšanu un realizāciju...


Ideali! Viss tavs teksts patiesiba ir aizvietijams ar diviem burtiem-NE.Tas ir tiesi tas,ko jus piedavajat-NE.Nevaru,nezinu,negribu,nevajag...Zini ,ir ari citi teikumi,kas sakas ar JA.

Atbildēt

hehe

08.07.2024. 20:07

»

vice

Kāds tur eidžisms


ko pļutkinējies klibā pīle vice?

Atbildēt

hehe

08.07.2024. 20:06

»

Cērmes

aktuālais pļūtījums -- iz “O.M.© palātas


vecai vicei atkal pļutkinenu krīze - ikdienišķā regulārā dažāda garuma / šķidruma pļūtījumi no 6.palātas pastāvīgās cērmes vices personālā naktspoda.

Atbildēt

vice

08.07.2024. 19:44

Kāds tur eidžisms!

Jaunās Krievotības vēzis nolēmis ieperināt noderīgu paklausīgu ierēdni, kas darīs ko VĒZIS liek!!!

Publiski izgāztā krievināšana (kontrolētajos medijos) bija ļoti, nu ĻOTI SĀPĪGI (tad vēl klibā pīle)!

Atbildēt

Cērmes

08.07.2024. 19:17

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


aktuālais pļūtījums -- iz “O.M.© palātas”

Atbildēt

hehe

08.07.2024. 19:01

»

tev

patika? Tad tikai gaidi, gan jau būs vēl


kāpēc tu palaid mazo šķidro ,smirdīgo pļutkinenu ?

Atbildēt

patiesībā

08.07.2024. 18:51

»

tev

patika? Tad tikai gaidi, gan jau būs vēl


tiem, kuri uzskata sevi par Normāliem Cilvēkiem, pilnīgi pietiek ar elementāru komunikācijas pamatprincipu konsekventu respektēšanu un realizāciju:

1. NEKAD nedari citiem to, kas tev pašam nepatīk.

2. NEKAD pirmais nesāc konfliktu ar citiem Normāliem Cilvēkiem.

3. NEKAD nepaliec atbildi parādā (ja provokatori u.c. deģenerāti pārkāpj 1. un 2. punktus).Papildus minētajiem - ir vēl viens komunikācijas princips, absolūti prioritārs, izmantojams attiecīgos izņēmuma gadījumos - nevajag ielaisties diskusijās ar bezcerīgi permanentu muļķi / infantilu vai pat apzinātu deģenerātu, jo tad vari nonākt viņa līmenī, kurā muļķim / deģenerātam ir objetīvi dominējoša (ģenētiski iedzimta / ilgtspējīgi uztrenēta) pieredze.

P.S. Būtu pamatoti uzskatāms, ka - konkrētajā precedentā - attiecībā uz šķidro smadzeņu izeju no demences invalīdes pļutkinenes vices jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки, un debilības centra noderīgās idiotes deģenerātes analfabētes pļutkas hehes / bezsmadzeņu deģenerāta analfabēta Ateja Caureja ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - ir ienācies tieši tāds izņēmuma gadījums.

Atbildēt

hehe

08.07.2024. 18:46

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


kāpēc tu palaid pļutkinenu?

Atbildēt

> durakam

08.07.2024. 18:41

»

Durkam

Iemācies savu dzimto(?) valodu BEIDZOT, nepazemo sevi vismaz publiski un neapkauno savu valsti


Nenoliedzami - patīkami (un arī gluži pašsaprotami), ka viedokļu līderu u.c. taml. sabiedrībā populāru cilvēku viedokļi / to citāti joprojām nemainīgi imponē, ir aktuāli un populāri sabiedrībā, tostarp pat BEZsmadzeņu deģenerātu, analfabētu, patoloģisku idiotu, prastu stulbeņu un taml. socmargināļu "komunikatīvajā" apritē.

Atbildēt

Durkam

08.07.2024. 18:24

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Iemācies savu dzimto(?) valodu BEIDZOT, nepazemo sevi vismaz publiski un neapkauno savu valsti.

Atbildēt

hehe

08.07.2024. 18:17

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


ko pļutkinē īsos šķidros ?

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

08.07.2024. 18:07

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

08.07.2024. 18:02

»

edis

Pilnigi piekritu.Sis dizgars ir lidzadbildigs gan ezisu kofisopos,gan ilgstspejigaja labutiba..Vienkarsi aizpildija vietu,truli sedeja,sanema''kapostinu'' un ne arvienu vardu neiebilda pret latviesu valodas kroplosanu


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

Un, arī: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.”
-----------

‘MOTO’ -- iz R. & M. Kaudzīšu leģendārā garadarba “Mērnieku laiki”:
“Augstā dziesma, skani, skani,
Zilā zvaigžņu haōsā!…”
-----------

“M U Ļ Ķ U Zemes “slava”, skani!!!…”
( proponētais blamierējums -- iz “O.M.© aŗChīva” )

Muļ.ķu Zemes “slava”, skani,
Jevrolendas kolChozā ~
SILES “valstī” zombij.fani,
Kaifo murgu haosā…

ZOMBĒJUMS uz “urnu talku”,
ATKAL Muļ.ķu Zemi klāj:
“Atbalstīsim ‘polit-svalku’,
Kas mūs “ilgtspējīgi” jāj!

Balsosim pēc SILES “shēmas”,
ATKAL “urnas pie(gānot)” ~
“Referendumiem” tak’ tēmas,
Šajā “valstī” netrūkšot!

ŠOREIZ “shēmā” 'uzdzīs štīmi',
“Pat.REJ.otu balsojums” ~
“Divvalodību” grūž ģīmī,
“Polittehnologi” mums:

“Savu Valodu MĒS, PAŠI,
Kŗopļot “protam”, lop!ski ~
Atbildību prasīt, “braši”,
Var no CITIEM, dabiski.

“Latv(IJ)iešu” slenga plūdos,
SEN jau Dzimtā Valoda,
ŠAJĀ “valstī” slīkst kā sū#os ~
Tas, 'bļin POFIG, nekrata'!

Štrunts par to, ka Dzimto “mēli”,
Nejēdz VAIRS kā pieklājas,
Latv(ĀN)ijas “meitas & dēli”,
Kas “pie urnām izpildās”:

“Referendumā” tak’ tikai,
Krustiņš “listēs” jāķeksē ~
Vairāk šīs “valsts” “politikai”,
NEKAS “lomu nespēlē”!

Tāpēc – 'nafig gruzīt fišku',
Ja MIRST Dzimtā Valoda ~
Mož, šo “reanimēs” (bišku),
“valsts” pēc “referenduma”…

Mauksim “urnu talkā” visi,
"TITUL-bauru" tŗulumā ~
“Cittautiešiem” kompromisi,
'Nespīd' ŠAJĀ “kampaņā”!!!

Diebsim, augstu palēkdamies,
ATKAL “urnām balsis dot” ~
Lai var ATKAL, apņirgdamies,
SILES “valsts” mūs iz(spēkot)!

Muļķi bijām, muļķi esam,
Muļķi allaž (?…) paliksim ~
"Nefiltrējot kas par desām",
Kaut vai “ķelli noliksim”…”

Muļ.ķu Zemes SILES “valstij”,
ZOMBIJ.FANI “slavu” ķērc ~
Varas SISTĒMU šiem balstīt,
“Referendums” ir to “vērts”:

Kamēr “urnu FARSS” vēl tālu,
Kurā “tautas kalpos” līst ~
“Pelnot politkapitālu”,
“Referendumos” var (sv)īst!…

-------

‘ANNO’ ~ 2012. gada februāris ( kārtējās “urnu talkas” kontekstā )

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Un

08.07.2024. 17:51

»

Tieši tā!

Malacis


Tev izdevās?

Atbildēt

hehe

08.07.2024. 17:50

»

vice

Nenoliedzami - tāds mērķis IR


šoreiz vecai vicei īsais pļutkinens .. ar atturīgi maigu pedalizāciju

Atbildēt

hehe

08.07.2024. 17:48

»

vice

Jaunās Krievotības vēzis un Regresīvie turpina agonēt...


vecajai vicei kārtējais pļutkinens , garais šķidrais smirdīgais

Atbildēt

Fakts

08.07.2024. 17:02

»

ja kas

Kā Valsts valodas centrs var pieļaut pašā Rīgas centrā tādus uzrakstus kā Ezīša kofīšops, Mēbeļu outlets, Bebicentrs


Viņi nepieļauj, viņi soda, bet tiem, kas šos uzrakstus izdomā un uzliek, viss pie kājas

Atbildēt

Vai NA, žīdu partija, iebilst?

08.07.2024. 15:37

Nē, neiebilst pret Valodas centra likvidāciju, kas jau notiek.. Kāpēc? Tāpēc, ka spekulatīvi pieaug žīdu NA partijas nozīmība “cīņā par latviešu valodas saglabāšanu” reizē ar cionistu E. Levitu.

Atbildēt

valodiņa, valodiņa

08.07.2024. 14:59

»

yes

vins varetu doties uz angliju un citam latviesu patveruma zemem un par savu naudu petit latviesu valodas evolucionaro attistibu izbrauceju otraja un tresaja paaudze


tie izbraucēji otrajā un trešajā paaudzē runā tīrākā un pareizākā latviešu literārajā valodā, nekā (ne)atk(ā)rības gados izaugusī vietējā paaudze, kura sarunājoties katru trešo vārdu saka angliski, papildinot ar krievu žargonu.

Atbildēt

edis

08.07.2024. 14:52

»

va vellos

To jau vecais Endzelīns ieviesa - ja par izlikto tekstu ir samaksāts valodniekam, teksts kļūst par pareizu latviešu valodu. Vēl viens iemesls, kā dēļ tādā amatā krēsls pie šķiņķiem pielīp


Pilnigi piekritu.Sis dizgars ir lidzadbildigs gan ezisu kofisopos,gan ilgstspejigaja labutiba..Vienkarsi aizpildija vietu,truli sedeja,sanema''kapostinu'' un ne arvienu vardu neiebilda pret latviesu valodas kroplosanu.

Atbildēt

Хм

08.07.2024. 14:31

»

Un

Nogalini sevī krievu – nedomā kā krievs, nerīkojies kā krievs, neuzvedies kā krievs. Kļūsti cilvēks, Tev izdosies


В нормальном обществе это бы считалось возбуждение ненависти по этническому принципу.
Но я понимаю стратегический замысл-давайте сейчас всех русских ударно делаем нелояльными виноватыми. Потом перед нами откроются широкие горизонты через года два "давайте делать лояльных русских". И так еще 30 лет. Великое ноу-хау латышской политики-но, надо признать, очень эффективное вот уже как 30 лет.

Atbildēt

va vellos

08.07.2024. 13:04

»

ja kas

Kā Valsts valodas centrs var pieļaut pašā Rīgas centrā tādus uzrakstus kā Ezīša kofīšops, Mēbeļu outlets, Bebicentrs


To jau vecais Endzelīns ieviesa - ja par izlikto tekstu ir samaksāts valodniekam, teksts kļūst par pareizu latviešu valodu. Vēl viens iemesls, kā dēļ tādā amatā krēsls pie šķiņķiem pielīp.

Atbildēt

ja kas

08.07.2024. 12:45

Kā Valsts valodas centrs var pieļaut pašā Rīgas centrā tādus uzrakstus kā Ezīša kofīšops, Mēbeļu outlets, Bebicentrs?

Atbildēt

vice

08.07.2024. 12:35

Jaunās Krievotības vēzis un Regresīvie turpina agonēt.

Māzākumvaldība vasaras brīvdienās.

kremļa aģentūra izgāzusi VISUS 2024.g. krievināšanas projektus (arī "festivālam" sanāca pamatīgs smacinieks).

kremlim nauda karam (esošajā intensitātē) pietiek vēl pusgadam, tad ievērojamas "korekcijas".

Slogām, Braunām, Roķēm, Ceravām, Elksnēm, Neimanēm, SEPLP, Ingučiem un Andučiem, kā arī "vispāratzītajiem ekspertiem" JĀIESPRINGST "uz vella paraušanu"!!!

Viegli prognozējams prokremliskās medijšļuras "SKAĻUMS"!!!

Kā jau Latvijas prokremliskā medijšļura ir "redakcionāli neatkarīgi un kompetenti" norādījusi likumdevējiem, tiesu varai un izpildvarai, Latvijā vārda brīvība IR ABSOLŪTA TIKAI - Anitai Braunai, Sigitai Roķei un Martai Ceravai.

"Tumsoņas" par to regulāri "aizmirst".

Kreisie populisti - Jaunās Krievotības vēzis ir tie, kas nodrošina prokremliskās medijšļuras vadību: Smolenska, Roķe, Cerava (ar pārējām pendelēm: Neimane, Elksne, Priede, Eglītis, Siksnis, Upleja-Jegermane, Anduči un Guntuči).

Agonijas process.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: